نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: دعوت به همکاری از وبمسترها فروشندگان طراحان و ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

پیش فرض دعوت به همکاری از وبمسترها فروشندگان طراحان و ...

با سلام خدمت تمامی استاد کاران عزیز
    من در مورد این که ایجاد این تاپیک خلاف قوانین هست با خیر اطمینان ندارم اما اگر خلاف قوانین هست حذف بفرمایید و پوزش می خوام
    اما بحث اصلی تاپیک:
    با توجه به این که این روزها تب فیلم بسیار داغ شده گفتم شاید بد نباشه قوی ترین سایت مرجع دانلود فیلم رو با تخصص و شورای عظیم تشکیل بدیم.این روزها اکثر سایت های فیلم به دلیل این که مدیریت کوچکی دارند و در اوایل تاسیس هزینه های نگهداری سایت فیلم با کیفیت بالا مقرون به صرفه نیست یا از کیفیت کار کم میشه یا مجبور به واگذاری یا مسدود سازی سایت هستند.
    در نتیجه گفتم فراخوانی برای یک همکاری بزرگ جهت تشکیل بهترین سایت دانلود فیلم بدم که در اون از همه عزیزان به خصوص:

1-فروشندگان و تامین کنندگان سروهای قوی با تخصص بالا
    2-کلیه وبمسترهای با تجربه و با سابقه بالای 3سال فعالیت در زمینه مدیریت سایت
    3-کلیه طراحان و برنامه نویسان سیستم های مدیریت محتوا و به خصوص طراحان گرافیست
    4-دوستانی که در زمینه های مدیریت تالار گفتمان/اطلاع قوی در مورد فیلم ها/ایده های تبلیغاتی برای شهرت سایت و ... هستند
    و .........

این ها به نظرم اساسی ترین پایه های مورد نیاز هستند که اگر کسی مورد دیگری به ذهنش میرسه پیشنهاد بده
    در انتها لازم هست این نکته رو اضافه کنم که من قصد ندارم از این افراد دعوت کنم تا با دریاف هزینه سایت فیلم برای بنده راه اندازی کنند.بلکه هدف بنده اینه که هر کسی تمایل داره در این سرمایه گذاری سهیم باشه و ریسک یک کار بزرگ رو انجام بده یک یا علی بگه تا ببینیم پتانسیل و انرژی تشکیل چنین سایتی وجود داره یا خیر که اگر به امید خدا دوستان مایل بودند و به میزان کافی افراد حرفه ای و سرمایه های لازم جمع آوری شد مراحل بعدی رو برای استارت پروژه طی کنیم

پس این در واقع یک فراخوان برای آمارگیری از امکان انجام یا عدم انجام هست دوستان در نتیجه در صورتی که شما می خواهید اعلام آمادگی کنید سوالاتی از قبیل این که چه سودی داره چهطور مدیریت میشه و ... نکنید.سود رو که خوب همه عزیزان میدونن در کجا و به چه صورت به سودهی خواهیم رسید دیگر سوالات همچون مدیریت و ... هم که فعلا در این مرحله جای بحث نداره

با احترام و عرض تشکر منتظر شما بزرگواران هستم.

2. # ADS

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

پیش فرض پاسخ : دعوت به همکاری از وبمسترها فروشندگان طراحان و ...

مسائل قانونی سایت رو چطوری میخواهید پوشش بدید؟
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hostpolis نمایش پست ها
    مسائل قانونی سایت رو چطوری میخواهید پوشش بدید؟
    از نظر من در این مورد نمیشه گفت قانون
    من بارها و بارها دیدم سایت هایی که هیچ گونه موردی نداشتند و حتی گاها سایت های خود دولت دچار مسدود سازی (ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ)شدن
    پس هیچ تضمینی برای هیچ سایتی وجود نداره که دچار این مشکل نشه به نحوی بعضی سایت ها رو دیدم که از شانس بد به اشتباه مسدود شدن
    از طرف دیگه یک جنونی در بازدید در ما ایرانی ها پیدا شده که وقتی یک سایتی مسدود میشه فکر می کنیم عجب سایت توپی هست و هرجور شده آدرس بعدی رو پیدا می کنیم!!!!!
    پس نگرانی شما از بابت این مسئله قابل رفع هست به هر حال تنها هزینه خرید دامین هست و بس!!!!!مسدود سازی هم که باعث بیشتر مشهور شدن شما میشه
    از همه این ها هم که بگذریم و بخوایم بی پرده با هم صحبت کنیم همه ما قبول داریم که بحث سانسور میشه گفت 99% یک گزینه اختیاری شده
    دور زدن تمامی این محدودیت ها برای کاربران امروزه به آسانی روشن کردن کامپیوتره!!! امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

عزیز اگه چند نفر که تو این کارام هستند این کارو بخوانند انجام بدن شاید خیلی توپ بشه اما همونجوری که این دوستمون گفت مشکل قانونی زیاد داره پس واقعا این موضوع رو نمیشه روش بحث کرد و این مشکلات رو بگم که اصلا قابل دور زدن نیستند.....

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    875
    تشکر تشکر شده 
    1,603
    تشکر شده در
    893 پست

پست اول رو نخوندم
    ولی در مورد فــیلترینگ و اینا بگم که ؛
    یه سایتی داشتیم و 4 ماه فعالیت کردیم روش. همه جور موزیک و موزیک ویدئو و فیلم گزاشتن بچه ها. ولی 2تا دامین داشتیم هیچکدوم فــیلتر نشد

ظاهرا مسئول نظارتشون عوض شده و این جدیده مهربونه

7. تعداد تشکر ها از ToooPDL به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دوست عزیز اصلا موضوع زیاد سر ***** شدن نیست حالا که دومین شده شکلات مشکلات قانونی شامل خیلی چیزا میشه من خودم سایت دانلود فیلم داشتم الان بستمش
    show4ir.com
    6 ماه هم کار کرداماصلا هم ***** نشد فقط به خاطر اون مسایل قانونی مجبورد شدم با کلی اطلاعاتی که روش بود ببندمش

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

ولی 2تا دامین داشتیم هیچکدوم فــیلتر نشد
    من تو پست اول هم گفتم شرایط سانسور به نحوی شده که تا حد بسیار بالایی میشه گفت شانسی شده
    عنوان کردنش اینجا درست نیست اما خوب ما یک سایت 100درصد مخالف با قوانین داشتیم بعد از 1سال فعالیت ***** نشد!!!
    سایتی هم داشتیم که با وجود ثبت شدن در پایگاه ساماندهی و 100درصد قانون مندی به اشتباه ***** شد که بعد از 4هفته مسئولین یک عذر خواهی کوچیک کردند و رفع ***** شد
    دوست عزیز اصلا موضوع زیاد سر ***** شدن نیست حالا که دومین شده شکلات مشکلات قانونی شامل خیلی چیزا میشه من خودم سایت دانلود فیلم داشتم الان بستمش
    show4ir.com
    6 ماه هم کار کرداماصلا هم ***** نشد فقط به خاطر اون مسایل قانونی مجبورد شدم با کلی اطلاعاتی که روش بود ببندمش
    خوب من دقیق متوجه منظور دوستان نمیشم شاید چیزی هست که بنده مطلع نیستم!
    اما اگر از لحاظ کپی رایت میفرمایید با تهیه هاستینگ وارز مشکلی وجود نخواهد داشت
    در مورد فیلم های ایرانی هم که ممکنه این روزها قوانین کپی رایت کمی محکم تر باشه راه حل ساده است اون هم این که یک در میلیون فیلم ایرانی اون هم ایرانی تک خواهیم گذاشت (بر اساس این حقیقت که متاستفانه فیلم های خودمون برای هیچ کسی جذابیت نداره)
    به جز این موارد فکر نکنم مشکل اساسی دیگری وجود داشته باشه (که این مشکلات راه حلش ذکر شد)
    اگر هم مشکل اینه که بعدا برامون مشکلی بوجود بیاد باید بگم الان بیش از 50سایت موسیقی فوق موفق داریم که همه در ایران هستند و بارها و بارها خواستند یک برخورد جدی بکنند که هیچ وقت عملی نشده و نخواهد شد!!!
    مشکل دیگری هم هست لطفا شفاف بفرمایید ما هم بهره ببریم
    آخر همه این مباحث هم عرض کردم خدمت شما دوستان گل که به هر حال هر کاری یک ریسکی داره و ریسک این کار هم شاید 90 به 10 باشه اما اگر همون 10درصد شانس باشه و کار موفق بشه لازم نیست توضیح بدم که میشه اولین مرجع دانلود فیلم به زبان پارسی برای تمامی ایرانی ها ضمن این که به دلیل درج شدن فیلم های خارجی بازدید کنندگان خارج هم خواهیم داشت به هر حال یادمون باشه اولین ها برنده هستند فعلا در زمینه فیلم سایت فوق قوی وجود نداره

عضو جدید Mehdi92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    120
    تشکر تشکر شده 
    102
    تشکر شده در
    76 پست

عزیز دل برادر مشکل قانونی یعنی میان خفتت میکنن! (گرفتی ؟:دی)، بهتره این تلاش رو روی یک سایت قانونی صرف کنید که پس فردا مشکل نشه.

Email: Borhani.92 at gmail dot com

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi92 نمایش پست ها
    عزیز دل برادر مشکل قانونی یعنی میان خفتت میکنن! (گرفتی ؟:دی)، بهتره این تلاش رو روی یک سایت قانونی صرف کنید که پس فردا مشکل نشه.
    این جواب شما رو من اینجا دادم که:
    بیش از 50سایت موسیقی فوق موفق داریم که همه در ایران هستند و بارها و بارها خواستند یک برخورد جدی بکنند که هیچ وقت عملی نشده و نخواهد شد!!!
    الان شخصا خود شما آهنگ های روز رو از کجا میاری؟یا از همین سایت ها دانلود می کنید یا اگر اهل دانلود نیستید از دوستانی که دانلود می کنند دریافت می کنید
    این بحثی که داره کش پیدا می کنه به نظرم آماتورانه هست کسی که وبمستر حرفه ای و با سابقه باشه خودش این موارد رو می دونه
    به نحوی این مسدود سازی شده مثل این که فرض مثال به فلان کاربر هشدار میده از این سایت استفاده نکن حالا کاربر دست خودشه این مسدود سازی رو دور بزنه یا سایت رو ببنده مطمئن باشید آقایون دست اندرکار تا این حد هنوز بیکار نشدن که بیان مارو خفت کنن بگن سایت فیلم داشتی؟وای وای وای
    اگر بحث خفت بود سایت های موسیقی رو چندین و چندین و چندین و چندین سال هست می خواهند جمع و خفت کنند اما الان شده همون سانسور اختیاری که گفتم
    بحثی که شما دارید می فرمایید مربوط به یک سایت مستهجن یا سیاسی یا ... هست که واقعا ....
    در ضمن این که شما فرمودید روی یک سایت قانونی کار کنیم باشه مشکلی نیست پیشنهاد از شما؟؟؟؟؟
    در دنیای اینترنت امروزی که در تمامی زمینه ها چندین غول عظیم در حال فعالیت هستند شما چه شانسی دارید؟
    نرم افزار؟ کلی غول داریم(آسان دانلود/کمیاب آنلاین/پی سی ورد/پی سی دانلود/..................)
    عکس؟(ضمن این که عکس هیچ وقت پیشرفت آنچنان نخواهد داشت پیکس تو پیکس/پیک فاز/بدو عکس/......)
    تفریحی؟کلی غول داریم(فان شاد/لیمونات/چپق/توپترین ها/تفریحی/.....)
    شما در چه زمینه ای ایده فعالیت دارید که قابل رقابت باشید؟
    شخصا بنده هیچ وقت دانلود از آسان دانلود یا مشابه که نام بردم رو به یک سایت تازه کار ترجیح نمیدم و حتی مطالبش رو هم نگاه نخواهم کرد
    پس اینجا جایی نیست که شما بخوای سرمایه و وقتت رو مستقیم به سطح آشغال انتقال بدی

12. تعداد تشکر ها از iranian-portal به دلیل پست مفید

عضو جدید Mehdi92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    120
    تشکر تشکر شده 
    102
    تشکر شده در
    76 پست

سلام، عزیزم من قبلا سایت فیلم داشتم(فیلم واره)، البته مال من بد شانسی بود که ضرر کردم(!) اونی که باید منظورمو میگرفت گرفت :دی

Email: Borhani.92 at gmail dot com

14. تعداد تشکر ها از Mehdi92 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)