صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: برا من با این بودجه و این انتظارات | تبلت یا لپ تاپ؟ | چه مدلی ؟؟؟؟ خیلی نیاز دارم به راهنمایی تون ..

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض برا من با این بودجه و این انتظارات | تبلت یا لپ تاپ؟ | چه مدلی ؟؟؟؟ خیلی نیاز دارم به راهنمایی تون ..

با سلام حقیقتش من کارم اینه که با نرم افزار های اپن سورس برا چندتا شرکت تبلیغاتی سفارش های طراحی سایت رو انجام میدم.....
    سیستم شخصی ام با cpu 2*1.8 , ram 1gig یکم ازیتم میکنه ولی بازم بد نیست و یه گوشی 5530 نوکیا با سیتم عامل سیمبیان s60 va5 دارم که بعضی کار هارو بهاش انجام میدم .....ولی چون خیلی تایم اضافی وسط روز دارم و با موبایلم کارهایی مثل ارتباط با ftp یا ... ویا نصب بعضی نرم افزار ها رو نمیتونم انجام بدم ...... و کارها برا شب انباشته میشه اذیتم میکنه ...
    حالا میخاستم بدونم با یه بودجه تا 600هزارتومان به نظرتون چی بگیرم که نیاز های یه نفر مثل منو برطرف کنه؟؟/

تو دی جی کالا سرچ کردم لپ تاپ با این پول فقط 1...2 تا corei3 1.8 پیدا کردم که اونا هم گرافیک 512 داشتن ...... تبلت هم سرچ کردم دیدم ظاهرا سیتم عامل اونا انروید است یکم درباره این سیتم عامل سرچ کردم دیدم حداقل تو سایت های فارسی نمیشه نرم افزار های مورد نیاز یه طراح وب رو پیدا کرد ... حالا گیج شدم باید چه کنم ... به نظر شما برا من چی بهتر ه ؟؟؟؟

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

راهنمایی لطفا

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

چرا اینجا این فرمی من بد بخت 5 دقیقه تاپیکم بالاست بعد یه آدم (...) میاد تاپیک خودشو بالا میاره .... من خواهش میکم دوستان خواهش میکنم حتی اگر کوچکترین اطلاعاتی دارید راهنمایی ا کنید
    درخواست رسیلر ارزون بسیار با کیفیت

2. # ADS

عضو انجمن mehdi24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    235 پست

پیش فرض پاسخ : برا من با این بودجه و این انتظارات | تبلت یا لپ تاپ؟ | چه مدلی ؟؟؟؟ خیلی نیاز دارم به راهنمایی تون ..

اگه بیشتر واسه اینترنت می خوای می تونی نت بوک (مینی لپ تاپ )بگیری. حمل و نقلش راحت تره نسبت به لپ تاپ و محدودیتهای تبلت رو هم نداره.
    من Maxdata P10 دارم الان قیمتش 380 تومنه
    ..:: Products SolmateCo.com Nettop نت تاپ سولميت ايران ::..
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

.
    PartoData.com [-]
    ... ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [-]
    Server Locations : Iran , UK [-]

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

پیش فرض پاسخ : برا من با این بودجه و این انتظارات | تبلت یا لپ تاپ؟ | چه مدلی ؟؟؟؟ خیلی نیاز دارم به راهنمایی تون ..

همانطور که دوستان عرض کردند . میتونید از نوت بوک استفاده کنید . تبلت هم خوبه اما همانطور که خودتون گفتید سیستم آندروید هست

عضو انجمن dade24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

ممنون ولی فرق لپ تاپ با نوت بوک چیه؟؟؟و چه مدلی پیش نهاد میشه ؟؟؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    326
    تشکر تشکر شده 
    635
    تشکر شده در
    444 پست

نوت بوک با نت بوک فرق داره ...

عضو انجمن Sindad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    172
    تشکر تشکر شده 
    750
    تشکر شده در
    565 پست

سیستم عامل اندروید در حال پیشرفت است و تاکنون پیشرفت خوبی داشته.
    همچنین فکر کنم کلیه نیازهای شما را برطرف سازد.
    اگر تبلت اندروید نمی خواهید Acer نیز تبلت ویندوز زده ولی اصلا در تبلت سیستم عامل ویندوز پیشنهاد نمی شود (تا ویندوز 8 بیاید)
    در مورد نت بوک هم، من دارم و خیلی وقته ازش استفاده نمی کنم چون از لحاظ کارایی پایین است (همانند تبلت می ماند و ازش نباید انتظار بالایی داشته باشید)
    اگر قصد کار کردن با یک سیستم خوب را دارید برای مثال کار با فتوشاپ و ...، پیشنهاد خرید لپتاپ است.
    اگر بتوانید بودجه خود را تا 800 تومان افزایش دهید انتخاب خیلی بیشتری خواهید داشت.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    326
    تشکر تشکر شده 
    635
    تشکر شده در
    444 پست

اگر کار گرافیکی دارید فکر نمی کنم برنامه ای روی تبلت ها باشه که بتونه نیاز شما رو مثل فتوشاپ برطرف بکنه . به نظر من هم اگر یکم بودجه رو افزایش بدید لپ تاپ های نسبتا خوبی میتونید تهیه کنید .

عضو انجمن dade24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

تبلت اصلا بدردت نمی خوره.....نت بوک هم نمیارزه بخای بری ۴۰۰....۵۰۰ تومان بدی .. فکر کنم بتونی با ۷۰۰یه چیز خوب بگیری ...فقط حواست باشه سی پی یی اهمیت بالا داره

عضو انجمن mehdi24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    235 پست

اگه کم حجم بودن برات مهم نیست که حتی با 600 - 700 تومن هم می تونی بگیری ولی اگر کوچیک بودن ملاکته و کارت در حد اینترنت و نرم افزارهای معمولی هست نت بوک (مینی لپ تاپ ) خوبه
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

.
    PartoData.com [-]
    ... ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [-]
    Server Locations : Iran , UK [-]

عضو انجمن salar74_a آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    269 پست

با سلام با این بوجه سراغ لپ تاپ های acer برید خیلی خوبه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)