صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: عوامل اعتماد به شما از دیدگاه مشتری

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

پیش فرض عوامل اعتماد به شما از دیدگاه مشتری

سلام .
    با توجه به این موضوع که در طول این چند روز فعالیت خودم توی این انجمن متوجه شدم اکثر سرویس دهنده ها فکر میکنند برای مشتری هزینه سرویس ها مهم هست نه مسائل دیگه و به نظرم رسید دوستان عزیز هیچ کدام حداقل به مدت یک سال در مقام یک مشتری فعالیت نکرده اند گفتم تاپیکی ایجاد کنم تا شاید این تاپیک باعث ایجاد تغییراتی در نحوه صحبت و جذب مشتری به همچنین نحوه فعالیت هاستینگ های ایرانی شود از سایر دوستان هم تقاضا میشه در صورتی که مطلبی و روش و خلاصه هر چیزی رو که فکر میکنند باعث جذب مشتری و اعتماد اون به سرویس دهندگان می باشد از دیدگاه خودشون ذکر کنند تا کمی شاهد سر و سامون گرفتن این مشکلات و سردرگمی های افرادی باشیم که در این انجمن فعالیت میکنند .

موفق باشید - محمود

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    302
    تشکر تشکر شده 
    325
    تشکر شده در
    220 پست

پیش فرض پاسخ : عوامل اعتماد به شما از دیدگاه مشتری

عذر میخوام بهتر هست جمله ای رو ویرایش کنیم... کاربران حرفه ای دنبال کیفیت هستند نه کمیت و کاربران غیر حرفه ای اولین دغدغه شون قیمت هست ...
    هیچ وقت نباید کیفیت را به بها فروخت .

4. تعداد تشکر ها ازDoublex به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

برای جذب مشتری که با شخص شما نا آشنا هست و در انجمن به دنبال نیاز خودش میگرده داشتن یک وبسایت زیبا و مناسب و همچنین سالم بودن تمامی پیج های اون برای جلب اعتماد مشتری اولین موردی هست که باید توسط سرویس دهنده گان مورد توجه قرار بگیره ، مشتری حرفه ای به هیچ عنوان به سرویس دهنده ای که وب سایت خودش داون باشه ، از سرعت لود پایین برخوردار باشه و به صورت حرفه ای روش کار نشده باشه اعتماد نخواهد کرد و نه تنها مخاطب رو جذب نمیکنه بلکه باعث میشه مشتری نسب به شما بد بین بشه و این موضوع رو در ذهن خودش تداعی کنه که این آقا سایت خودش داون هست و غیره ... پس به هیچ عنوان انتظاری ازش نمیره تا در همکاری با اون به مشکلی برنخورم یا بتونم روی پشتیبانی شون حسابی باز کنم پس در صورتی که سایت شما به نوعی به توضیحات بالا مربوط میشه هرچه سریعتر به دنبال رفع مشکلاتش باشید تا بیشتر از این مشتری های خودتون رو فراری ندید !!!
    دوستانی هستند در انجمن فعالیت میکنند که حتی وب سایتی برای معرفی خدماتشون ندارند از نظر بنده بدون رودربایستی اعتماد به این عزیزان در وحله اول خریت بزرگی هست و فقط در مورادی خاص مثل تائید توسط دوستان قابل اطمینان و اعتماد شاید بشه با این عزیزان همکاری کرد چون بارها پیش اومده شرکت های ثبت شده کلاه برداری های کوچک و بزرگی انجام داده اند پس از نظر مشتری حرفه ای اعتمادی به این عزیزان نخواهد شد هرچند با نیتی پاک و با خدماتی بسیار عالی مشغول فعالیت باشند .

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

ارسال پیغام خصوصی به مشتری که در انجمن به دنبال پیدا کردن سرویس های مناسب نیازش و همچنین مقایسه پشنهادات شما هست ، حکم این رو داره که شما قصد دور زدن رقابت سالم و ایجاد لابی رو دارید و شاید در ذهن بعضی مشتری ها از جمله خود من این فکر برسه که بعضی از دوستان به فکر دلالی هستند ، بهترین راه برای مشتری این هست که شما به درخواست او در تاپیکی که ایجاد کرده رسیدگی کنید ، ارسال پیغام خصوصی باعث خواهد شد که بنده و شاید مشتری های دیگه به این فکر بیوفتند که شما که پیغام خصوصی دادی ریگی به کفشتون هست که به صورت عمومی پیشنهاد خودتون رو اعلام نمیکنید تا دوستان دیگر هم ببینند ، برای مثال عرض میکنم برفرض بنده نمیدونم کدام دیتا سنتر ها وارز هست و درخواست هاست وارز میدم ، سرویس دهنده ای در پیغام خصوصی دیتا سنتری رو که وارز نیست به عنوان وارز معرفی میکند و به دلیل اینکه سایر دوستان پیغام خصوصی رو نمیبنند ایشون به راحتی میتونه سر بنده رو کلاه بزاره و بعدا باعث مشکلات بسیاری بشه ولی اگر این کار جلوی بقیه دوستان انجام بشه سایر عزیزان با اطلاعات فنی که دارند جلوی این کار رو میگیرند ، پس ارسال پیغام خصوصی برای ارائه پیشنهاد از نظر مشتری دارای شک و شبه زیاد هست و اطمینان رو کاهش میده .
    ویرایش توسط SOI : December 23rd, 2010 در ساعت 14:33

6. تعداد تشکر ها ازSOI به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfaghData آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    182
    تشکر تشکر شده 
    232
    تشکر شده در
    163 پست

داداش اینارو بیخیال حالا که همه بچه های سایت هستند بگو هدفت از این تاپیک چیه؟
    خدا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!

آفاق دیتا شمال نماینده رسمی وایمکس مبین نت و شرکت فن آوا در استان مازندران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

هدف این هست که افرادی مثل شما یاد بگیرند اسپم ندن

9. تعداد تشکر ها از SOI به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfaghData آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    182
    تشکر تشکر شده 
    232
    تشکر شده در
    163 پست

بحث اسپم نیست چون راه های دیگه هم برای اسپم هست

منظورم دلیل اصلی ایجاد پست بود
    خدا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!

آفاق دیتا شمال نماینده رسمی وایمکس مبین نت و شرکت فن آوا در استان مازندران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SOI نمایش پست ها
    سلام .
    با توجه به این موضوع که در طول این چند روز فعالیت خودم توی این انجمن متوجه شدم اکثر سرویس دهنده ها فکر میکنند برای مشتری هزینه سرویس ها مهم هست نه مسائل دیگه و به نظرم رسید دوستان عزیز هیچ کدام حداقل به مدت یک سال در مقام یک مشتری فعالیت نکرده اند گفتم تاپیکی ایجاد کنم تا شاید این تاپیک باعث ایجاد تغییراتی در نحوه صحبت و جذب مشتری به همچنین نحوه فعالیت هاستینگ های ایرانی شود از سایر دوستان هم تقاضا میشه در صورتی که مطلبی و روش و خلاصه هر چیزی رو که فکر میکنند باعث جذب مشتری و اعتماد اون به سرویس دهندگان می باشد از دیدگاه خودشون ذکر کنند تا کمی شاهد سر و سامون گرفتن این مشکلات و سردرگمی های افرادی باشیم که در این انجمن فعالیت میکنند .

موفق باشید - محمود
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfaghData نمایش پست ها
    بحث اسپم نیست چون راه های دیگه هم برای اسپم هست

منظورم دلیل اصلی ایجاد پست بود
    صحبت شما فقط اسپم هست و هیچ ربطی به موضوع نداره از ادامه دادن بحث با شما در صورتی که هر جوابی هم بدید خودداری میکنم !

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

به نظر من کسانی که بخواند صرفا به ظاهر یک سایت روی سرویسش نمره بدند افراد ظاهربین هستند.
    کیفیت یک سرویس به آپتایم ، کیفیت ، مشتری مداری ، دادن اطلاعات درست به مشتری و ... هست. یک سایت فوق حرفه ایی نهایت هزینه اش بشه 500 ! آیا این می شه کیفیت ؟ می شه مشتری مداری ؟
    الان سرویس دهنده معروفی داریم که اپتایمش رو هر وقت خیلی حجم دان تایم هاش بالا بره ریست می کنه ، یا نمی تونه پایداری سرویس دیتابیسش رو حفظ کنه ، سایت خیلی قشنگی هم داره ! خیلی ادعا هم داره.
    یا بعضی سرویس دهنده ها هستند ، فقط کافیه سرور ارزون تر از سرور فعلی خودشون پیدا کنند سریع انتقال می دند دیتاسنتر جدید ! سایت شیک هم دارند.
    شما دیدت رو عوض کن ، اغلب مشتری ها سواد درست حسابی ندارند ، اگر اگاهی کاربران بالا بره مشکلات حل می شه.
    البته داشتن سایت زیبا با سرعت لود مناسب یک مزیت خیلی خوب هست ؛ اما نباید فاکتور اولویت دار تو تصمیم گیری باشه.
    به نظر من بهترین روش برای مقایسه اینه که شما که قصد خرید هاست دارید (یا هر کاربری) یک ماه تا سه ماه سرور هاستینگ مورد نظرش رو مانیتور کنه ، سوال های تخصصی بپرسه تا دستش بیاد .
    البته فاکتور های دیگه ایی هم هست که در ایران زیر بناش وجود نداره.
    نکته گفتنی خیلی زیاده که مجال گفتنش نیست.

13. تعداد تشکر ها ازpardishosting به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pardishosting نمایش پست ها
    به نظر من کسانی که بخواند صرفا به ظاهر یک سایت روی سرویسش نمره بدند افراد ظاهربین هستند.
    کیفیت یک سرویس به آپتایم ، کیفیت ، مشتری مداری ، دادن اطلاعات درست به مشتری و ... هست. یک سایت فوق حرفه ایی نهایت هزینه اش بشه 500 ! آیا این می شه کیفیت ؟ می شه مشتری مداری ؟
    الان سرویس دهنده معروفی داریم که اپتایمش رو هر وقت خیلی حجم دان تایم هاش بالا بره ریست می کنه ، یا نمی تونه پایداری سرویس دیتابیسش رو حفظ کنه ، سایت خیلی قشنگی هم داره ! خیلی ادعا هم داره.
    یا بعضی سرویس دهنده ها هستند ، فقط کافیه سرور ارزون تر از سرور فعلی خودشون پیدا کنند سریع انتقال می دند دیتاسنتر جدید ! سایت شیک هم دارند.
    شما دیدت رو عوض کن ، اغلب مشتری ها سواد درست حسابی ندارند ، اگر اگاهی کاربران بالا بره مشکلات حل می شه.
    البته داشتن سایت زیبا با سرعت لود مناسب یک مزیت خیلی خوب هست ؛ اما نباید فاکتور اولویت دار تو تصمیم گیری باشه.
    به نظر من بهترین روش برای مقایسه اینه که شما که قصد خرید هاست دارید (یا هر کاربری) یک ماه تا سه ماه سرور هاستینگ مورد نظرش رو مانیتور کنه ، سوال های تخصصی بپرسه تا دستش بیاد .
    البته فاکتور های دیگه ایی هم هست که در ایران زیر بناش وجود نداره.
    نکته گفتنی خیلی زیاده که مجال گفتنش نیست.

تمامی نکاتی که بنده ذکر کردم از دید یک مشتری هست ، مشتری که هیچ شناختی به شما نداره و میخواد سرویس هاتون رو بررسی کنه وقتی با ظاهری نا زیبا مواجه بشه و یا داون باشه سایت سرویس دهنده مسلما اینکار رو ادامه نمیده حالا شما از نظر یک سرویس دهنده شاید فرق کنه دیدگاهتون سایت شما اولین چیزی هست که مخاطب باهاش مواجه میشه اگر شما در اولین مورد نظر کاربر رو جلب نکنید انتخاب اول شما نیستید در ضمن انتقادات و پیشنهادات هست که باعث پیشرفت میشه .

عضو انجمن dade24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

به نظر من تنها و یا موثر ترین راه خود مشتریان هستیند .... واقعا مشتریان بهترین تبلیغند !!!!

یعنی اگه کسی بخاد سرویس بگیره از جایی باید از مشتریان اون سرویس دهنده پرس و جو کنه

16. تعداد تشکر ها از dade24 به دلیل پست مفید

SOI

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)