صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: درخواست همفکری و مشاوره از دوستان و همکاران برای تکمیل این اسکریپت ( imdb فارسی )

عضو انجمن lizard.tiny آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

پیش فرض درخواست همفکری و مشاوره از دوستان و همکاران برای تکمیل این اسکریپت ( imdb فارسی )

سلام

حدود 1 سال پیش یک پروژه به عنوان TinyDB رو استارت زدم و کاری مشابه IMDB انجام میداد, اما از اونجایی که این سایت مستقیماً از API سایت های واسط استفاده میکرد بعد از مدتی با شکست مواجه شد

مدتی هست کدنویسی پروژه ای مشابه رو استارت زدم که حرفه ای تر هست و کلیه اطلاعات رو در دیتابیس خودش ذخیره میکنه

در حال حاظر امکانات فعلی سایت :

• دریافت و نمایش اطلاعات کامل فیلم
    • نمایش و دریافت پوسترهای فیلم
    • نمایش و دریافت تریلر فیلم
    • نمایش و دریافت زیرنویس های فیلم هست

نمونه لینک : http://filmyabi.ir/title/tt1860357

در لینک بالا در صورتی که به جای tt1860357 کد IMDB فیلم مورد نظرتون رو وارد کنید اطلاعات اون فیلم رو دریافت در دیتابیس ذخیره و نمایش میده

اطلاعات کلیه فیلم های موجود در دیتابیس ساعت 12 هر شب به صورت خودکار به روزرسانی میشه

اما این پروژه جای کار زیادی داره, لذا از شما استاید درخواست دارم اگه موردی به ذهنتون میرسه که باید افزوده بشه مطرح کنید

چند مورد که به ذهن خودم رسید و در حال کدنویسی هست :

• امکان ارسال دیدگاه برای هر فیلم توسط بازدید کننده ( Comment )
    • امکان قرار دادن لینک دانلود برای هر فیلم توسط بازدید کننده
    • نمایش و دسترسی به گالری تصاویر هر فیلم
    • بومی شدن سیستم زیرنویس

ممنون میشم دوستان و همکاران عزیز در این خصوص بنده رو راهنمایی کنند

لازم به ذکر هست این پروژه نیز مانند 2 پروژه سایت های PasteCode و PHP Encode کاملاً رایگان هست و به صورت رایگان در اختیار کاربران ایرانی قرار داده میشه
    Contact Me >> Mobile : 09304443004 | Telegram ID : @miladworkshop | Email : info@miladworkshop.ir

2. تعداد تشکر ها ازlizard.tiny به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست همفکری و مشاوره از دوستان و همکاران برای تکمیل این اسکریپت ( imdb فارسی )

نقل قول نوشته اصلی توسط lizard.tiny نمایش پست ها
    سلام

حدود 1 سال پیش یک پروژه به عنوان TinyDB رو استارت زدم و کاری مشابه IMDB انجام میداد, اما از اونجایی که این سایت مستقیماً از API سایت های واسط استفاده میکرد بعد از مدتی با شکست مواجه شد
    سلام و خسته نباشید
    این اسکریپت مال شماست ؟
    http://im.tinymdb.com/

آخه یک نسخه را تو سایت قرار دادید که تصاویر مشکل دارند و نشان داده نمیشن و قرار بود اصلاح کنید که بعدا اعلام کردید وقت ندارید و جالبه که نام کاربری و حتی اسم پروژه شما هم همنام این هست

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1632963

من مشابه اسکریپتی که در اول قرار دادم را زیاد دیدم ولی تنها موردی که تصاویر اون مشکل نداره اسکریپت سایت تاینی مویز هست

در مورد پروژه فعلی هم بسیار جالب هست و خسته نباشید ولی به نظرم بخشی باشه که کاربرها خودشان داشتان فیلم را به زبان فارسی اضافه کنند و یا زندگینامه هنرمندان را تو صفحه اونها اضافه کنند بد نیست ، مثل ویکی پدیا که بخشی را میشه ویرایش کرد ولی بخشی را نمیشه و کاربر برای اضافه کردن متن داستان و یا زندگینامه بهتر ثبت نام کنه تا قابل کنترل باشه

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

5. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست همفکری و مشاوره از دوستان و همکاران برای تکمیل این اسکریپت ( imdb فارسی )

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    این اسکریپت مال شماست ؟
    http://im.tinymdb.com/

آخه یک نسخه را تو سایت قرار دادید که تصاویر مشکل دارند و نشان داده نمیشن و قرار بود اصلاح کنید که بعدا اعلام کردید وقت ندارید و جالبه که نام کاربری و حتی اسم پروژه شما هم همنام این هست

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1632963

من مشابه اسکریپتی که در اول قرار دادم را زیاد دیدم ولی تنها موردی که تصاویر اون مشکل نداره اسکریپت سایت تاینی مویز هست

در مورد پروژه فعلی هم بسیار جالب هست و خسته نباشید ولی به نظرم بخشی باشه که کاربرها خودشان داشتان فیلم را به زبان فارسی اضافه کنند و یا زندگینامه هنرمندان را تو صفحه اونها اضافه کنند بد نیست ، مثل ویکی پدیا که بخشی را میشه ویرایش کرد ولی بخشی را نمیشه و کاربر برای اضافه کردن متن داستان و یا زندگینامه بهتر ثبت نام کنه تا قابل کنترل باشه
    درود

همین سیستم هست اما ویرایش شده, سعی میکنم آخر هفته جدید در این خصوص آپدیت جدید بدم

بابت نظر شما در خصوص گسترش سیستم جدید هم برسی میکنم و تشکر
    Contact Me >> Mobile : 09304443004 | Telegram ID : @miladworkshop | Email : info@miladworkshop.ir

7. تعداد تشکر ها از lizard.tiny به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

نسخه اول سایت http://filmyabi.ir در دسترس قرار گرفت

9. تعداد تشکر ها از lizard.tiny به دلیل پست مفید

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

سلام
    خیلی سایت خوبیه فقط پیشنهاد میکنم لطفاً بخش Parental Guide هم به سایت اضافه کنید چون من خودم شخصاً بیشتر مصرفم از imdb فقط مطالعه محتوای فیلم هایی هست که می خوام ببینم ارزش داره دانلود کنم یا نه.
    منظورم این بخشه: http://www.imdb.com/title/tt1457767/parentalguide

خوبی این بخش imdb اینه که اگه یکم Reading خوبی در انگلیسی داشته باشیم می تونیم قبل دانلود یه فیلم متوجه بشیم که برای چه سنی مناسبه و آیا اصلاً میشه با خانواده دید یا نه چون معمولاً فیلم های دانلودی سایت ها حتی اگه دوبله هم باشن سانسور نشده است و این موضوع برای من که بیشتر فیلم هام رو با خانواده می بینم خیلی مهمه

11. تعداد تشکر ها از AtrafNet به دلیل پست مفید

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

با سلام
    قسمت بازیگران و شخصیت هاب رو Readmore بگذارید که انتقدر طولانی نباشند و درصورت نیاز با آزاکس لود بیشتر بشند
    دانلود زیرنویس رو طوری کنید که اسم فایل دانلود شده اسم فیلم یا سریال همراه با قیمت اون باشه
    یگ بکند هم بسازید که بشه لینک دانلود قرار داد برای فیلم ها اینطوری شاید سایت های فیلم و سریال هم از سمت وردپرس و جوملا بیان این سمتی
    ..:: ServerMan , Department of Information Technology - Server Management ::..
    خریدار ارزهای دیجیتال ( بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ) :
    https://t.me/archicom

13. تعداد تشکر ها از mahdiazarnia به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    سلام
    خیلی سایت خوبیه فقط پیشنهاد میکنم لطفاً بخش Parental Guide هم به سایت اضافه کنید چون من خودم شخصاً بیشتر مصرفم از imdb فقط مطالعه محتوای فیلم هایی هست که می خوام ببینم ارزش داره دانلود کنم یا نه.
    منظورم این بخشه: http://www.imdb.com/title/tt1457767/parentalguide

خوبی این بخش imdb اینه که اگه یکم Reading خوبی در انگلیسی داشته باشیم می تونیم قبل دانلود یه فیلم متوجه بشیم که برای چه سنی مناسبه و آیا اصلاً میشه با خانواده دید یا نه چون معمولاً فیلم های دانلودی سایت ها حتی اگه دوبله هم باشن سانسور نشده است و این موضوع برای من که بیشتر فیلم هام رو با خانواده می بینم خیلی مهمه
    سلام

تشکر از شما, این موارد برسی و اعمال میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiazarnia نمایش پست ها
    با سلام
    قسمت بازیگران و شخصیت هاب رو Readmore بگذارید که انتقدر طولانی نباشند و درصورت نیاز با آزاکس لود بیشتر بشند
    دانلود زیرنویس رو طوری کنید که اسم فایل دانلود شده اسم فیلم یا سریال همراه با قیمت اون باشه
    یگ بکند هم بسازید که بشه لینک دانلود قرار داد برای فیلم ها اینطوری شاید سایت های فیلم و سریال هم از سمت وردپرس و جوملا بیان این سمتی
    سلام

در سیستم نمایش اطلاعات فیلم به زودی تغییراتی اعمال میشه

بخش زیرنویس به subscene متصل شده و زیرنویس ها از سایت subscene دریافت میشه

به زودی قابلیتی افزوده میشه که خود بازدید کننده ها بتونند در این سایت لینک دانلود برای فیلم ها قرار بدهند

-----------

آپدیت :

امکان درج نظر و دیدگاه توسط بازدید کننده های محترک افزوده شد

به صفحات فیلم هایی که جدید جستجو میشوند گالری تصاویر فیلم ها افزوده شد

نمونه لینک :

http://filmyabi.ir/title/tt4425200

http://filmyabi.ir/title/tt1489889

15. تعداد تشکر ها ازlizard.tiny به دلیل پست مفید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

خوب دوست عزیز این به چی دردی میخوره؟؟؟ اصلاً کاربردش چیه؟ به نظر من فکر نکنم موفق باشه این سایت...
    چون IMDB هست و اگر موفق هم بشید ***** میشید در ضمن IMDB کاملتره این نمونش که با api ای ام دی بی کار میکنه برای سایت های فیلم به درد میخوره.
    هر چیزی که هست رو نباید یه نمونه داخلیش رو زد خیلی چیزا رو نمیشه در این کشور پیاده کرد اطمینان میدم بهتون.

17. تعداد تشکر ها ازColdWorld به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط coldworld نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز این به چی دردی میخوره؟؟؟ اصلاً کاربردش چیه؟ به نظر من فکر نکنم موفق باشه این سایت...
    چون imdb هست و اگر موفق هم بشید ***** میشید در ضمن imdb کاملتره این نمونش که با api ای ام دی بی کار میکنه برای سایت های فیلم به درد میخوره.
    هر چیزی که هست رو نباید یه نمونه داخلیش رو زد خیلی چیزا رو نمیشه در این کشور پیاده کرد اطمینان میدم بهتون.
    درود

این سایت قرار نیست جای imdb رو بگیره

قطعاً این سایت هم کامل خواهد شد

خیر, ***** نمیشه, صفحاتی که نیاز باشه به دستور *****ینگ از دسترس خارج میشه

این سایت بدون نیاز به فیـلـــتـر شکن اطلاعات فیلم ها, تریلر و ... در اختیار کاربران قرار میده

کاربران میتونند لینک دانلود برای فیلم ها قرار بدند

زیرنویس فیلم ها رو دریافت کنند

اخبار هر فیلم رو مشاهده و برسی کنند

از وب سرویس استفاده کنند

و خیلی موارد دیگه که قرار هست با همفکری سایر همکاران نکمیل بشه

در واقع کاربر هر سایت به نگرش شما بستگی داره, اگه از نظر شما این سایت کاربردی نیست کافیه به جای انحراف تاپیک اون رو نادیده بگیرید

هدف از ایجاد این تاپیک این نیست که عنوان بشه سایت کاربردی هست یا خیر, هدف این هست که اون دسته از عزیزانی که فکر میکنند این سایت میتونه کاربردی باشه در خصوص پیشبرد سایت همفکری کنند

19. تعداد تشکر ها از lizard.tiny به دلیل پست مفید

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

100 درصد کاربری هست البته درصورتی که به استکریپت نیمه اتوماتیکی تبدیل بشه که سایت های فیلم و سریال ازش استفاده کنند و وردپرس و جوملا رو کنار بگذارند
    چرا که با وردپرس مجبور هستند چندین پلاگین سنگین رونصب بکنند که به مرور باعث سنگین شدن سایتشون میشه و سیستمی که می توهه به یه هاست 10 تومانی ماهانه کار کنه رو مجبورند ماهانه هزینه های زیادی رو بابت سرور اختصاصی بدند و آخر هم نتیجه ای که نیاز دارند حاصل نمیشه
    به نظر من کار کنید روش شاید که درآینده سیستم وی آی پی رو هم اضافه کنید به همین و کامل ترین اسکریپت فیلم و سریال رو داشته باشیم که خیلی از زحمات بیهوده نویسنده ها رو هم کم کنه
    البته بگم که روی سئوش باید کار کنید و ماژولار بودنش و همچنین قابلیت ایجاد تما های مختلف هم داشته باشه
    ..:: ServerMan , Department of Information Technology - Server Management ::..
    خریدار ارزهای دیجیتال ( بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ) :
    https://t.me/archicom

21. تعداد تشکر ها ازmahdiazarnia به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)