نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: درگاه از سایت راشا پی نگیرید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    29 پست

Angry درگاه از سایت راشا پی نگیرید

سلام به همه کاربران سایت
    دوستان از سایت راشا پی درگاه پرداخت نگیرید از 1 ماه پیش که ***** شده هنوز درخواست وجه ما رو پرداخت نکردند هر روز دارن بهانه های بچه گانه میدن به ملت الان هم کلا شماره های سایت رو پاسخگو نیستند ، بنده هم 2 روز دیگه شکایت می کنم تا ابد که نمیشه صبر کرد همه درگاه های پرداخت بعد از ***** شدن واریز وجه دارند ولی اینها کلا رفتن !
    http://rashapay.com/

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    80
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    31 پست

پیش فرض پاسخ : درگاه از سایت راشا پی نگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط armin47 نمایش پست ها
    سلام به همه کاربران سایت
    دوستان از سایت راشا پی درگاه پرداخت نگیرید از 1 ماه پیش که ***** شده هنوز درخواست وجه ما رو پرداخت نکردند هر روز دارن بهانه های بچه گانه میدن به ملت الان هم کلا شماره های سایت رو پاسخگو نیستند ، بنده هم 2 روز دیگه شکایت می کنم تا ابد که نمیشه صبر کرد همه درگاه های پرداخت بعد از ***** شدن واریز وجه دارند ولی اینها کلا رفتن !
    سلام.دوست عزیز جسارتا شما معرف داشتین که این سایت درگاه رو انتخاب کردین؟ یا تو نتایج جستجو پیداکردین؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    29 پست

از google

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

سلام به همه کاربران سایت

ببخشید دوست گرامی رو چه حسابی شماها به این ترشی پی اعتماد کردید ؟ تا این xpay و چند سودجو + افراد ساده ای مثل شما هستند عده ای نانشون تو روغن که هیچ تو کره مرباست

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_tym نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز جسارتا شما معرف داشتین که این سایت درگاه رو انتخاب کردین؟ یا تو نتایج جستجو پیداکردین؟
    فکر کنم تو جستجو گوگل تو صفحات اول بود قبل فیلطر
    ویرایش توسط iraniam2000 : January 16th, 2017 در ساعت 11:27

6. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    ببخشید دوست گرامی رو چه حسابی شماها به این ترشی پی اعتماد کردید ؟ تا این xpay و چند سودجو + افراد ساده ای مثل شما هستند عده ای نانشون تو روغن که هیچ تو کره مرباست

فکر کنم تو جستجو گوگل تو صفحات اول بود قبل فیلطر
    ما از سر ناچاری چون هرچی درگاه واسط بود ***** کردن دیگه شما جای من باشی چطوری روزی چندین مشتری رو رد می کنی که درگاه پرداخت نداری ؟!

8. تعداد تشکر ها از armin47 به دلیل پست مفید

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

ما از سر ناچاری چون هرچی درگاه واسط بود ***** کردن دیگه شما جای من باشی چطوری روزی چندین مشتری رو رد می کنی که درگاه پرداخت نداری ؟!
    درگاههای واسطی هستند که میشه به اونها اعتماد کرد ولی رشا پی ، ترشی پی ، قلی پی ، چنگیز پی ، پی پی ، پال پی ، بارماپا و ... را والله نمیدانم رو چه حسابی باید بهشون اعتماد کرد ؟
    اونقدر تاپیک کلاه برداری این درگاههای بی پدر و مادر (با عرض پوزش ) تو انجمن هست که نصف اون مطلب آموزشی نیست تنها دلیلش هم اعتماد بی دلیل شماها به اونهاست وگرنه هر کسی یک درگاه راه نمیانداخت ولی چون میدانند کسی هست که سر اونها را کلاه بزارند و هنری هم که ندارند خوب پیش خودش میگه چرا که نه ؟
    لااقل درگاه لازم دارید از جایی بگیرید که یک کم قابل اعتمادتر باشه
    الان تنها یک دلیل بیارید که تو هزاران درگاه واسط به ایم یکی اعتماد کردید ؟ سابقه خوب داشته ؟ مشتریهاش ازش تعریف کردن ؟
    لااقل من نمیتونم دلیل انتخاب و اعتماد شما تو این همه درگاه به این یکی را درک کنم

10. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    80
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    31 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    درگاههای واسطی هستند که میشه به اونها اعتماد کرد ولی رشا پی ، ترشی پی ، قلی پی ، چنگیز پی ، پی پی ، پال پی ، بارماپا و ... را والله نمیدانم رو چه حسابی باید بهشون اعتماد کرد ؟
    اونقدر تاپیک کلاه برداری این درگاههای بی پدر و مادر (با عرض پوزش ) تو انجمن هست که نصف اون مطلب آموزشی نیست تنها دلیلش هم اعتماد بی دلیل شماها به اونهاست وگرنه هر کسی یک درگاه راه نمیانداخت ولی چون میدانند کسی هست که سر اونها را کلاه بزارند و هنری هم که ندارند خوب پیش خودش میگه چرا که نه ؟
    لااقل درگاه لازم دارید از جایی بگیرید که یک کم قابل اعتمادتر باشه
    الان تنها یک دلیل بیارید که تو هزاران درگاه واسط به ایم یکی اعتماد کردید ؟ سابقه خوب داشته ؟ مشتریهاش ازش تعریف کردن ؟
    لااقل من نمیتونم دلیل انتخاب و اعتماد شما تو این همه درگاه به این یکی را درک کنم
    بله اینطوری باشه هرکی میره سایت درگاه میزنه سئو میکنه ملت هم که فقط به رتبه 1 گوگل نگاه می کنن نه کیفیت (متاسفانه) و کلاهبرداری می شه دیگه . واسه همین از دوستمون پرسیدم معرف داشتین یا نه ... باید دقت کرد
    ویرایش توسط sahar_tym : January 16th, 2017 در ساعت 13:48

عضو جدید hmydcm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    60 پست

متاسفانه مثل اینکه هنوز علت مسدود شدن درگاه های پرداخت مشخص و رفع و رجوع نشده؟
    خب چرا ***** کردن درگاه های معتبر رو؟ فکرنمی کنید علت این کلاه برداری ها همین باشه؟ راه حل چیه به نظرتون؟

+ پیشنهاد به دوست عزیز شما از زرین پال استفاده کن. نماد اعتماد هم می تونی بگیری و بعد درگاه بانک ملت یا.. بگیر.
    ویرایش توسط hmydcm : January 16th, 2017 در ساعت 14:02

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    311
    تشکر تشکر شده 
    692
    تشکر شده در
    292 پست

کاربر گرامی لذوما هر درگاه واسطی خلافکار نیست .... اشتباه اول شما اطمینان کردن به سایتی که حالا یا نماد اعتماد نداره یا لینک پرداخت داره یا هرچیز دیگه

علت ف.ی.لتری معمولا از جایی شروع میشه که کاربر درگاه واسط ارائه لینک پرداخت میده و خوب بالاخره با لینک پرداخت میشه محصولات تقلبی فروخت و خوب معمولا مردم خریداری میکنند . و بعد شکایت میکنند درگاه بسته میشه نماد باطل میشه
    از طرف شاپرک به کاربر احضاریه دادگاه حتی میاد خوب . کاربر حالا هرکسی که درگاه داره مجبور میشه پا به فرار بزارد .... معمولا از درگاه واسط هایی تهیه کنید سابقه کار دارند و یا با مدیریتش حداقل در ارتباط باشید نه به لینک اول ...
    به نظر بنده شما از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید شماره درگاه دارید برید بانک مورد نظر و ازشون جویا بشید شکایت نامه تنظیم کنید

ادرس و همه چیشونو بهتون میدن و میتونید پیگیری کنید ....

معمولا پیشنهاد بنده اینه نماد اعتماد بگیرید درگاه مستقیم بگیرید

موفق و پیروز باشید

14. تعداد تشکر ها ازkiava به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

درگاه پرداخت های معتبری هم وجود داره
    بهتره قبل از گرفتن درگاه پرداخت بگردین که کسی قبلا سرش کلاه نرفته باشه
    و اگه رفته دیگه سر شما کلاه نره
    تلگرام بنده @online205

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)