سلام
امیدوارم انجمن مناسب تاپیک بنده، همین انجمن بوده باشه.
نکته ی اصلی و مهمی هم که در ابتدا باید خدمت تون عرض کنم اینه که این آفر توسط شخص بنده (سعید فضل اله زاده) ارائه میشه و این آفر ارتباط مستقیمی با انجمن فارسروید نداره، هرچند که مدیر انجمن مذکور هم این آفر از بنده رو تایید میکنند و میتونید از ایشون بپرسید.
لینک انجمن: http://forum.farsroid.com
من یک پکیج تبلیغی ۴ ماهه در قسمت بالای آخرین ارسال ها برای شما دارم که به قیمت ۲۷۰هزار تومان به فروش میرسونم. قیمت تعرفه ی تبلیغات انجمن مذکور در مدت زمان مشابه، ۲۹۰هزار تومان هست.
شاید بگید اختلاف قیمت چندانی ندارند و درست هم میفرمایید، اما طبق معامله ی صورت گرفته بین من و مدیر این انجمن، قیمت معامله به ۴ ماه تبلیغات قرار شد که بنده بنر خدمت ایشون بدم و ایشون هم ۴ ماه در اون جا قرار بدن.
در نظر داشته باشید که فقط مجاز به استفاده از بنر در قسمت بالای آخرین ارسال ها هستید و نه هیچ بخش دیگری.
هم چنین پس از خرید، شما هم میتونید این بسته رو به شخص غیر به فروش برسونید.
این آفر تنها برای زمان های دو ماهه و چهار ماهه قابل استفاده می باشد و تنها به یک فرد واگذار می شود. یعنی اگر یک نفر مدت زمان دو ماه را اجاره کرد، دو ماه بعدی به فرد دیگری اجاره داده نخواهد شد.
پس از به توافق رسیدن با شخص مورد نظر و پس از این که تصمیم نهایی رو گرفت، کل مبلغ رو به حسابی که به ایشون معرفی میکنم واریز می کنند و تا ساعات آینده هم صاحب این بسته میشن. این پروسه هم به دلیل مکاتبه ی بین من و مدیر انجمن هست که به ایشون اطلاع بدم.
روش واریز به حساب: هم واریز به حساب در بانک به شماره حسابی که به اطلاع تون خواهد رسید، و هم درگاه پرداخت اینترنتی در پی لاین.
این آفر تنها تا پایان دهه فجر برقرار می باشد!
در صورت تمایل به استفاده از این تبلیغات هم میتونید از طریق پیام خصوصی و ایمیل s.fazl73@gmail.com در ارتباط باشید. شماره تلفن ۰۹۳۵۹۵۱۹۴۲۳ هم پل ارتباطی بعدی است.
سوالات تون رو هم میتونید در همین تاپیک اعلام بفرمایید.
لطفا تاپیک از بحث اصلی خارج نشود.
سپاس