نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: طراحی سیستم اختصاصی برای whmcs

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

Arrow طراحی سیستم اختصاصی برای whmcs

سلام
    مجدد توضیح میدم
    ما به عنوان واسط عمل میکنیم، مشتری به ما سفارش میده، ما اون سفارش رو به مجری ها ارجاع میدیم، با هر مجری در مورد نحوه کار هم مکاتبه میکنیم، در نهایت مجری که بهترین پیشنهاد رو داده خود ما انتخاب میکنیم و با اضافه کردن مبلغ کارمزد سایت به مبلغ مجری اون رو به مشتری اعلام می کنیم
    الان مکاتبات بین ما و مشتری داخل سیستم تیکتینگ whmcs هستش، ولی مکاتبات ما و مجریان داخل ایمیل هست که ما میخوایم سیستم ایمیل رو حذف کنیم و کلا یه سیستم برای این کار داخل whmcs ایجاد کنیم که ویژگی های زیر رو داشته باشه:
    1. آخرین نسخه سالم whmcs با تاریخ شمسی نصب بشه
    2. یک صفحه جدید سفارش ساخته بشه که مشتری در اون صفحه هنگام سفارش بتونه گزینه های از قبیل بودجه، تعداد روزهای بازماندن پروژه، عدم ثبت در متور های جستجو و از همه مهمتر دسته بندی پروژه و مهارت مورد نیاز رو انتخاب کنه، صفحه سفارش مطابق نظر ما طراحی بشه و گزینه هایی که میخوایم رو داشته باشه
    3. پروژه ای که مشتری سفارش داد بره تو لیست تایید، یعنی داخل ادمین ما بتونیم پروژه هایی در انتظار تایید رو ببینیم، در صورت لزوم ویرایش کنیم (تغییر متن و مهارت مورد نیاز و ...) و در نهایت تایید کنیم
    4. پس از تایید پروژه به مجریانی که مهارت مورد نظر رو انتخاب کردند در سیستم whmcs قابل مشاهده باشه، یعنی فردی که به عنوان مجری وارد سیستم میشه بتونه پروژه هایی که منطبق با مهارتش هست رو ببینه و برای اونها قیمت ارسال کنه
    5. کسانی که میخوان به عنوان مجری فعالیت کنند هم پس از ثبت درخواست به عنوان مجری و تایید ما حساب کاربری مجریشون فعال بشه و بتونن قیمت بدن
    6. پس از مکاتبه ما با مجریان و مشتری در دو قسمت جداگانه، ما بهترین پیشنهاد رو به مشتری اعلام میکنیم، در صورت تایید مشتری و پرداخت بیعانه (مثلا نصف مبلغ کل) گزینه ای وجود داشته باشد تا مجری مورد نظر مستقیما به مشتری اتصال داده شده و بقیه مکاتبات مستقیم بین این دو صورت پذیرد (پس از تایید مانند کامنت)
    7. در پایان گزینه ای باشد که هم مجری و مشتری پایان کار رو بما اعلام نمایند و پس از تسویه حساب مشتری پروژه برایش ارسال گردد
    8. این صفحه ها هم ساخته بشه: پروژه های انجام شده، پروژه های مرتبط با تخصص من، پروژه های برجسته، رزومه مجری، قابلیت افزودن تصویر مجری
    9. داخل صفحه پروژه هم که به صورت عمومی نمایان هست موارد زیر دیده بشه: توضیحات پروژه، بودجه، مهارتهای مورد نیاز، مجری که پروژه رو داره انجام میده، پروژه های مشابه که بایستی از روی عنوان به صورت اتومانیک تشخیص داده بشه و ...
    10. صفحه مجری مشخصات مجری، امتیاز، کارهای گذشته، تعداد کارهای انجام شده، دعوت از مجری برای انجام پروژه رو داشته باشه
    قالب رو خودم آماده دارم، برای صفحات بایستی روش ویرایش انجام بشه، برخی از گزینه هایی که گفتم مشابه سایت پونیشا هست که میخوام پیاده بشه با این تفاوت که روش کار سیستم به کلی متفاوت هست
    مشتریان فعلی whmcs بنده هم بایستی به سیستم جدید انتقال داده بشن، اگر به صورت کامل قابل انجام هست لطفا زمان و هزینه اعلام بفرمایید، در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در تماس باشید
    با تشکر

2. # ADS

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

پیش فرض پاسخ : طراحی سیستم اختصاصی برای whmcs

نقل قول نوشته اصلی توسط farnamjam نمایش پست ها
    سلام
    مجدد توضیح میدم
    ما به عنوان واسط عمل میکنیم، مشتری به ما سفارش میده، ما اون سفارش رو به مجری ها ارجاع میدیم، با هر مجری در مورد نحوه کار هم مکاتبه میکنیم، در نهایت مجری که بهترین پیشنهاد رو داده خود ما انتخاب میکنیم و با اضافه کردن مبلغ کارمزد سایت به مبلغ مجری اون رو به مشتری اعلام می کنیم
    الان مکاتبات بین ما و مشتری داخل سیستم تیکتینگ whmcs هستش، ولی مکاتبات ما و مجریان داخل ایمیل هست که ما میخوایم سیستم ایمیل رو حذف کنیم و کلا یه سیستم برای این کار داخل whmcs ایجاد کنیم که ویژگی های زیر رو داشته باشه:
    2. یک صفحه جدید سفارش ساخته بشه که مشتری در اون صفحه هنگام سفارش بتونه گزینه های از قبیل بودجه، تعداد روزهای بازماندن پروژه، عدم ثبت در متور های جستجو و از همه مهمتر دسته بندی پروژه و مهارت مورد نیاز رو انتخاب کنه، صفحه سفارش مطابق نظر ما طراحی بشه و گزینه هایی که میخوایم رو داشته باشه
    3. پروژه ای که مشتری سفارش داد بره تو لیست تایید، یعنی داخل ادمین ما بتونیم پروژه هایی در انتظار تایید رو ببینیم، در صورت لزوم ویرایش کنیم (تغییر متن و مهارت مورد نیاز و ...) و در نهایت تایید کنیم
    4. پس از تایید پروژه به مجریانی که مهارت مورد نظر رو انتخاب کردند در سیستم whmcs قابل مشاهده باشه، یعنی فردی که به عنوان مجری وارد سیستم میشه بتونه پروژه هایی که منطبق با مهارتش هست رو ببینه و برای اونها قیمت ارسال کنه
    5. کسانی که میخوان به عنوان مجری فعالیت کنند هم پس از ثبت درخواست به عنوان مجری و تایید ما حساب کاربری مجریشون فعال بشه و بتونن قیمت بدن
    6. پس از مکاتبه ما با مجریان و مشتری در دو قسمت جداگانه، ما بهترین پیشنهاد رو به مشتری اعلام میکنیم، در صورت تایید مشتری و پرداخت بیعانه (مثلا نصف مبلغ کل) گزینه ای وجود داشته باشد تا مجری مورد نظر مستقیما به مشتری اتصال داده شده و بقیه مکاتبات مستقیم بین این دو صورت پذیرد (پس از تایید مانند کامنت)
    7. در پایان گزینه ای باشد که هم مجری و مشتری پایان کار رو بما اعلام نمایند و پس از تسویه حساب مشتری پروژه برایش ارسال گردد
    8. این صفحه ها هم ساخته بشه: پروژه های انجام شده، پروژه های مرتبط با تخصص من، پروژه های برجسته، رزومه مجری، قابلیت افزودن تصویر مجری
    9. داخل صفحه پروژه هم که به صورت عمومی نمایان هست موارد زیر دیده بشه: توضیحات پروژه، بودجه، مهارتهای مورد نیاز، مجری که پروژه رو داره انجام میده، پروژه های مشابه که بایستی از روی عنوان به صورت اتومانیک تشخیص داده بشه و ...
    10. صفحه مجری مشخصات مجری، امتیاز، کارهای گذشته، تعداد کارهای انجام شده، دعوت از مجری برای انجام پروژه رو داشته باشه
    قالب رو خودم آماده دارم، برای صفحات بایستی روش ویرایش انجام بشه، برخی از گزینه هایی که گفتم مشابه سایت پونیشا هست که میخوام پیاده بشه با این تفاوت که روش کار سیستم به کلی متفاوت هست
    مشتریان فعلی whmcs بنده هم بایستی به سیستم جدید انتقال داده بشن، اگر به صورت کامل قابل انجام هست لطفا زمان و هزینه اعلام بفرمایید، در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در تماس باشید
    با تشکر
    نمی تونید برای whmcs چنین کاری رو انجام بدید، زمان و هزینه بیخودی هست، پیشنهاد من این هست یه پرتال مجزا اما با برگزیده های whmcs انجام بشه بهتر هست.
    ما می تونیم براتون انجام بدیم.
    http://www.my.hezarnevis.ir/
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

4. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

شما نمونه کار دارید دوست من؟
    پیشنهاد هزینه و زمان بفرمایید

عضو انجمن GREAT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    216
    تشکر شده در
    182 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farnamjam نمایش پست ها
    سلام
    مجدد توضیح میدم
    با تشکر
    قابل انجام هست ولی هزینه سنگین و مدت زمان زیادی وقت میخاد

عضو انجمن fadak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    116 پست

سلام دوست عزیز
    بنظر من برای این کار روی whmcs حساب نکن
    یا یه سیستم از نو طراحی کنید یا اینکه اسکریپتی که به اسکریپت مورد نظرخودتان نزدیکتره رو توسعه بدید
    whmcs خیلی کار میبره
    موفق باشید
    سایت: fadakmizban.com || ایمیل: info@fadakmizban.ir || اسکایپ: fadakteam || تلگرام: MRfadak_admin|| پیامک و تلفن: 09330542631

8. تعداد تشکر ها از fadak به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fadak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزبنظر من برای این کار روی whmcs حساب نکنیا یه سیستم از نو طراحی کنید یا اینکه اسکریپتی که به اسکریپت مورد نظرخودتان نزدیکتره رو توسعه بدیدwhmcs خیلی کار میبرهموفق باشید
    با تشکر از شما دوست عزیزبنظرتون چنین سیستمی رو میشه در وردپرس پیاده کرد؟یا سیستمی وجود داره که قابلیت پیاده کردن این ویژگی ها درش وجود داشته باشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)