با سلام

من نیاز به دو برنامه دارم:
1. یک برنامه که با زدن دکمه« اکانت جدید» تلگرام دسکتاپ باز کنه و بتونم عملیات ثبت نام داخلش انجام بدهم و بعد از اتمام ثبت نام بتونه اون اکانت ذخیره کنه که بعدا بتونم با اون اکانت تلگرام دسکتاپ باز کنم.من نیازی به برنامه ای که ارسال تبلیغات انجام بده و این چیزا ندارم فقط ذخیره اکانت باشه.
بعد بیام اکانت های بعدی بسازم و همه بتونه داخل خودش داشته باشه و هرموقع خواستم با هر کدوم از شماره ها تلگرام دسکتاپ بالا بیاد.
بعد یک دکمه ایمپورت و اکسپورت این اکانت هارو داشته باشه که بشه مثلا فایل خروجیش در برنامه که رو یه سیستم دیگه نصب شده ایمپورت کرد و اکانت ها اونجا هم بالا بیاد.
موقعی که شماره می سازم مشخص می کنم که شماره از چه کشوری هست و موقع خروجی گرفتن باید بشه مشخص کرد که چند تا اکانت اکسپورت بگیره و از چه ردیف شروع به اکسپورت کنه و اینکه بشه انتخاب کرد به ترتیب خروجی بگیره یا مثلا از ردیف 10 شروع کنه 50 تا اکانت امریکا خروجی بگیره.
یه دکمه هم باید باشه برا حذف اکانتی که مثلا نمی خوام دیگه داخل برنامه باشه یا مثلا خروجیش گرفته شده می خوام حذفش کنم.

2. برنامه دوم هم همین هست با این تفاوت قابلیت ریجستر کردن شماره و خروجی گرفتن نداشته باشه.
یعنی فقط بشه اکانت ایمپورت کرد با اون اکانت تلگرام دسکتاپ باز کرد و بعدا اگه خواست اون اکانت حذف کنه.
در واقع برنامه دومی نمی خواد بسازید و در برنامه دوم فقط چند دکمه و امکان حذف می کنید.

ممنون میشم پیشنهادات برام بفرستین

- - - Updated - - -

کسی نیست برنامه نویسی اینجا بلد باشه