صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: راهنمایی در مورد سرویس کاهش پینگ

عضو جدید Nader_Nj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

Exclamation راهنمایی در مورد سرویس کاهش پینگ

سلام دوستان و اساتید محترم ، خسته نباشید
    من عضو جدید این انجمن هستم و واقعا نمیدونستم این پست که شامل چند قسمت میشه رو کجا بزارم !
    میخواستم یه سرویس کاهش پینگ راه بندازم برای فروش ولی میخواستم یه سری شرایط خاص پیاده کنم رو سرور که پایین تر عرض میکنم خدمتتون
    حدودا 15 الی 20 تا تاپیک رو تو همین انجمن پیدا کردم و تا آخر همشون خوندم ، یه سری اطلاعات هم به صورت پایه گیرم اومد که بسار مفید بودن
    فقط میمونه یه سری مبحث که برای من پیش اومد ممنون میشم کمک کنید ، اطلاعات خودمم میگم که اگر اشتباه فهمیده باشم راهنمایی کنید

کلا مباحثم 3 قسمت جداگونه هست ممنون میشم هر کس هر اطلاعی داره کمکم کنه
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    قسمت اول : خرید سرور

تا اونجایی که من اطلاع دارم برای شروع این کار نیاز به یه سرور مجازی ( VPS ) داریم که شرایط زیر رو داشته باشه

موقعیت مکانی : ایران
    دیتاسنتر : تبیان ( بهترین گزینه است چون کمترین پینگ رو برای سرور های خارجی ارائه میده )
    پردازنده
    و حافظه : تا اونجایی که من از پست های دیگه برداشت کردم برای این سرویس ، اهمیت ندارد
    سیستم عامل : میکروتیک
    ترافیک ماهانه : برای شروع کار 20 الی 50 گیگ کفایت میکند
    آپ پایم : بالا

فقط یه نکته عرض کنم که مشخصات سروری که میخوایم بخریم قابل تغییر نیست
    یعنی اول کار هر سروری با هر مشخصاتی خریدیم ( پردازنده ، حافظه و ... ) تا آخر کار همون مشخصات میمونه فقط در صورت نیاز که تعداد مشتریا بالا رفت ، شاید مقدار ترافیک ماهانه رو افزایش بدیم
    ما از اوناش نیستیم که کیفیت رو فدای قیمت کنیم
    به همین دلیل یه سرور با کیفیت عالی و قیمت مناسب میخوایم ( لطفا به جز قیمت خود سرور ، قیمت ترافیک ماهانه هم اعلام کنید )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    قسمت دوم : سرویس ها

و اما حالا میرسیم سر اون شرایط خاصی که بالا گفتم که قرار شد روی سرور پیاده کنیم !
    واقعا دنیای مجازی به ویژه قسمت گیمینگ برای ما ایرانی ها کابوسیه که تمومی نداره
    ما میخواستیم به جز سرویس های گیگی که به مشتری ارائه میدیم ( مشتری به ازای هر گیگ کاهش پینگ یه مقداری هزینه پرداخت میکنه) ، سرویس نا محدود به صورت ماهانه هم راه بندازیم ولی با شرایط خاص !
    من خودم به شخصه گیمر هستم ، تاحالا بازی آنلاینی ندیدم که بیشتر از 128 KB برای ارسال و دریافت بازی نیاز داشته باشه
    حالا ما فرض بگیریم که مشتری هنگام بازی کردن هم چند تا برنامه مثل Skype و Team Speak استفاده میکنه ! به خاطر همین فرض رو 256 KB میگیریم
    ما میخواستیم سرویس های نامحدود ماهیانه رو ، حجم نامحدود بگیریم ( منظورم از نامحدود مقدار کل ترافیک ماهانه سرور هست ) ولی سرعتش رو لیمیت کنیم رو 2 MB ، یعنی همون 256 KB !
    یعنی مشتری هر چقدر میخواد از ترافیک سرور استفاده کنه ولی با سرعت لیمیت شده 256 KB !
    سوالم اینجاست که آیا همچین چیزی رو میشه رو سرور پیاده کرد برای سرویس کاهش پینگ ؟ اگر میشه نظرتون در مورد این کار چیه ؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    قسمت سوم : سیستم اکانتینک و مدیرت فروش سایت

تا اونجایی که من از تاپیک های دیگه برداشت کردم ، بهترین گزینه برای مدیریت و اکانتیگ سرور ، IBSng هست که خیلی هم طرفدار داره
    با توجه به اینکه سایت نیاز به آپشن هایی مثل خرید اکانت ، تمدید ، نام کاربری و کلمه عبور دلخواه داره ، برای مدیریت فروش Freer بهتر هست یا WHMCS ؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون میشم با صبر و شکیبایی و استفاده از تجربه هایی که دارید راهنماییم کنید

2. تعداد تشکر ها ازNader_Nj به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس کاهش پینگ

البته یک موضوع نیز عرض کنم خدمت شما
    میدونید هر کسی با این آی پی جائی تخلفی چیزی انجام بده پای شما گیره جز اینکه بتونید کاربر اصلی رو پیدا کنید؟ پس در سیستمی که مد نظر دارید حتما این لوگ هم به دقت ثانیه باید نگهداری + خریدار رو قبل از تحویل سیستم وریفای اس ام اسی بکنید چون بهرحال ما مجوزی برای ارائه سرویس کاهش دهنده پینگ نداریم و بعدا ان شا الله به مشکل نخورید
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

5. تعداد تشکر ها ازhegza به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

دوستان کسی راهنمایی نمیکنه ؟
    ! PLAY HARD , GO PRO

عضو انجمن klax0n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    187
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    79 پست

دوست عزیز با توجه به متنی که نوشتید به نظر میرسه تحقیق خوبی انجام دادید
    به نظرم بخش درخواست یه تاپیک بزنید و سرور رو تهیه کنید
    تنظیمات اولیه رو انجام بدید
    تا اینجا بیشتر کار انجام شده و مشکلات خودشون رو نشون میدن
    بعد میتونید به صورت موردی مشکلات رو بیان کنید که پاسخ بهتری بگیرید
    موفق باشید

8. تعداد تشکر ها ازklax0n به دلیل پست مفید

عضو انجمن xwoman2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    385
    تشکر تشکر شده 
    180
    تشکر شده در
    143 پست

دوست عزیز
    تمامی کارهایی که مد نظر دارید قابل پیاده سازی هست.(یه سوال میمیونه.این که اگر فرضا روی 256 کیلوبایت محدود کنید.اون وقت یه کاربر میتونه ماهی 500 گیگ استفاده کنه.یعنی 500 گیگ دانلود 500 گیگ آپلود.میشه 1 ترابایت ترافیک سرور.بعد فرض کنید 20 تا کاربر اینچنینی داشته باشید.باید جمع کنید برید که)
    دو تا پیشنهاد دارم :
    1 استفاده از سیستم عامل میکروتیک و نرم افزار SIB برای اکانتینگ
    2 استفاده از ویندوز 2003 و IBSng برای اکانتینگ
    مورد اول دیگه نیازی به نرم افزار جانبی برای مدیریت فروش ندارد.داخل نرم افزار SIB قسمتی برای ایجاد اکانت مدیریت کاربران و پرداخت انلاین تعبیه شده(نکته ای که هست باید برای نرم افزار SIB لایسنس تهیه بفرمایید)
    مورد دوم هم به نظر من freer انتخاب بهتری هست و اینکه رایگان هم هست.برای whmcs باید ماژول خریداری کنید.
    موفق باشید
    شازده کوچولو پرسید:از کجا بدانم وابسته شده ام؟!
    روباه گفت:تا وقتی هست،نمی فهمی...
    Telegram : Coala_71

10. تعداد تشکر ها از xwoman2 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

سلام
    در مورد قسمت اول صحبتتون تحقیق خوبی انجام دادید و همون تبیان گزینه بسیار خوبی هست برای کارتون.
    در مورد قسمت دوم؛ بهتره سرویس نامحدود ارایه ندید.چطور وقتی خودتون ترافیک محدود خریداری میکنید میخواید ترافیک نامحدود ارایه بدید؟در این صورت اگر هم لیمیت کنید بازهم کاربر میتونه ترافیک زیادی مصرف کنه که اصلا به صرفه نخواهد بود(به خصوص تبیان که هزینه ترافیک بسیار بالا هست.)
    در مورد سیستم اکانتینگ نیز بهترین گزینه برای شما ibsng هست چون علاوه بر مدیریت اسان نیازی به لایسنس و .. نداره همینطور میتونید به سیستم های فروش مثل freer,whmcs,cardstore,... متصل کنید و به صورت خودکار اکانت بفروشه.
    whmcs رو بنده برای اینکار پیشنهاد نمیکنم(با اینکه دیدم افرادی استفاده میکنند.) باتوجه به امکاناتی که نیاز دارید میتونید از فریر استفاده کنید(البته برای قابلیت های مورد نیاز باید ماژول هاشو خریداری کنید.) و یا از اسکریپت cardstore نسخه تجاری استفاده کنید که امکانات مورد نظر را دارد.
    موفق باشید
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

12. تعداد تشکر ها از yourhosting به دلیل پست مفید

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

آسیاتک هم پینگ و شرایط خوبی برای کارتون داره

whmcs پیشنهاد میشه

14. تعداد تشکر ها از serverstar.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید Zimaserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    62 پست

از نظر پینگ تبیان بهترین هستش اما هزینه هاش خیلی بالا هست
    شما سروری رو تهیه کنید که پینگ به 8.8.8.8 اون 60 70 باشه عالیه
    حتما هم نیست از تبیان باشه
    برای مدیریت اکثرا از freer استفاده می کنند اما من whmcs رو ترجیح میدم
    ارائه سرور مجازی و اختصاصی ایران و خارج | ارائه هاست | ارائه خدمات ارزی | ارائه سرور گیم آنلاین | طراحی وب ==> زوتین

16. تعداد تشکر ها از Zimaserver به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

دوستان دست همگی درد نکنه بابت راهنمایی هایی که کردید ، واقعا ممنون
    فقط یه سوالی برام پیش اومده ، من قیمت های سرور مجازی خود سایت تبیان رو نگاه میکردم واقعا قیمت های بالایی داره
    به عنوان مثال مثلا 3 ماهه 290 تومان ( ماهی حدودا 100 تومان ) تازه اونم ترافیک ماهانه فقط 30 گیگ ، ولی برخی از دوستان سرور مجازی ارائه میدن میگن دیتاسنتر تبیان ولی ماهی مثلا 50 60 تومان ، هر 100 گیگ پهنای باند اضافی هم مثلا 40 تومان
    چطوری میشه که سرور های مجازی تبیان که ماهی حدودا 100 تومان قیمت داره ( با ترافیک 30 گیگ ) ، یه دفعه میاد 50 گیگ ماهیانه میشه 40 تومان ؟
    من از خود پشتیبانی تبیان هم سوال کردم قیمت ترافیک ماهانه دانلود رو هر گیگ 3500 تومان اعلام کردن ، یعنی 40 گیگش در میاد 140 تومن ( فقط هزینه ترافیک )

جهت رفع سو تفاهم هم بگم
    که فقط از روش کار سر در نمیارم و دارم میپرسم و به کسی نه تیکه ای میندازم نه چیزی ! فقط من اطلاع ندارم میخوام بدونم که جریان چیه !
    ! PLAY HARD , GO PRO

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader_Nj نمایش پست ها
    دوستان دست همگی درد نکنه بابت راهنمایی هایی که کردید ، واقعا ممنون
    فقط یه سوالی برام پیش اومده ، من قیمت های سرور مجازی خود سایت تبیان رو نگاه میکردم واقعا قیمت های بالایی داره
    به عنوان مثال مثلا 3 ماهه 290 تومان ( ماهی حدودا 100 تومان ) تازه اونم ترافیک ماهانه فقط 30 گیگ ، ولی برخی از دوستان سرور مجازی ارائه میدن میگن دیتاسنتر تبیان ولی ماهی مثلا 50 60 تومان ، هر 100 گیگ پهنای باند اضافی هم مثلا 40 تومان
    چطوری میشه که سرور های مجازی تبیان که ماهی حدودا 100 تومان قیمت داره ( با ترافیک 30 گیگ ) ، یه دفعه میاد 50 گیگ ماهیانه میشه 40 تومان ؟
    من از خود پشتیبانی تبیان هم سوال کردم قیمت ترافیک ماهانه دانلود رو هر گیگ 3500 تومان اعلام کردن ، یعنی 40 گیگش در میاد 140 تومن ( فقط هزینه ترافیک )

جهت رفع سو تفاهم هم بگم
    که فقط از روش کار سر در نمیارم و دارم میپرسم و به کسی نه تیکه ای میندازم نه چیزی ! فقط من اطلاع ندارم میخوام بدونم که جریان چیه !

بخاطر اینکه تو کشور ما برای هاستینگ قانون نیست هرکس دلش یخواد میاد گند میزنه تو قیمت از پشتیبانی هیچی سرش نمیشه یه چند تا کار کوچیک انجام میده بعد میگه من اینکارم و در نتیجه قیمتها اینی که شما میبینید میشه

متاسفانه بیشتر هاستینگ ایران همینطور داره میره جلو و روز به روز هم به تعداد این افراد اضافه میشه و این متخصصین هاستینگ همان چیز پی ان فروشهای دیروزمون هستند !!

با عذرخواهی از تعدادی از همکاران که حرفه ای و با علم کار میکنند.

19. تعداد تشکر ها از serverstar.ir به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)