صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: سرور اختصاصی جهت ذخیره سازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    14 پست

Question سرور اختصاصی جهت ذخیره سازی

سلام خدمت همه دوستان
    پیشاپیش عید همگی مبارک

بنده از هتزنر سرور اختصاصی دارم و از اون جهت ذخیره سازی فایل های آموزشی استفاده میکنم، که متاسفانه این اواخر گیر زیادی به فایل ها دادن چون آموزش های خارجی هست و گیر کپی رایت زیاد میدن
    هتزنر هزینه های خوبی برای سرور هایی با هارد های ظرفیت بالا میده

دیتاسنتر های ایران قیمت هاشون متاسفانه خیلی زیاده مثلا خیلی وقت پیش سرور از هتزنر اگه برام 200 هزار تومان در می اومد که 6 ترا هارد داشت، سرور های مشابه توی ایران نزدیک به 1 میلیون هزینه داشت تازه با سخت افزاری ضعیف تر

حالا میخواستم بدونم دوستان چه دیتاسنتری رو پیشنهاد میدن که هم هارد با ظرفیت بالا داشته باشه (در حال حاظر بیش از 14 ترابایت) و هم کپی رایت گیر نباشن و اصلا گیر ندن

فعلا 12 ترا هارد نیاز دارم و پهنای باند هم ماهانه بین 10 تا 15 ترابایت - آی پی هم 4 تا

البته اینجا سرورهاش نسبتا خوبه هزینه هاش هم بدک نیست هرچند که از هتزنر بیشتره ولی چون من با ویندوز 2008 و IIS جهت لینک دادن استفاده میکنم نمیدونم با SAN و NSA چطور باید کار کرد.
    https://www.ovh.ie/dedicated_servers/storage

خیلی ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند و یا سرور خاصی مدر نظرشون هست معرفی کنند.
    ویرایش توسط Darkpriest : July 17th, 2015 در ساعت 23:55

2. # ADS

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی جهت ذخیره سازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Darkpriest نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    پیشاپیش عید همگی کبارک

بنده از هتزنر سرور اختصاصی دارم و از اون جهت ذخیره سازی فایل های آموزشی استفاده میکنم، که متاسفانه این اواخر گیر زیادی به فایل ها دادن چون آموزش های خارجی هست و گیر کپی رایت زیاد میدن

دیتاسنتر های ایران قیمت هاشون متاسفانه خیلی زیاده مثلا خیلی وقت پیش سرور از هتزنر اگه برام 200 هزار تومان در می اومد که 6 ترا هارد داشت، سرور های مشابه توی ایران نزدیک به 1 میلیون هزینه داشت تازه با سخت افزاری ضعیف تر

حالا میخواستم بدونم دوستان چه دیتاسنتری رو پیشنهاد میدن که هم هارد با ظرفیت بالا داشته باشه (در حال حاظر بیش از 14 ترابایت) و هم کپی رایت گیر نباشن و اصلا گیر ندن
    فعلا 12 ترا هارد نیاز دارم و پهنای باند هم ماهانه بین 10 تا 15 ترابایت
    البته اینجا سرورهاش نسبتا خوبه هزینه هاش هم بدک نیست هرچند که از هتزنر بیشتره ولی چون من با ویندوز 2008 و IIS جهت لینک دادن استفاده میکنم نمیدونم با SAN و NSA چطور باید کار کرد.

خیلی ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند و یا سرور خاصی مدر نظرشون هست معرفی کنند.

سلام عزیز از لیز وب میتونم خدمتتون ارائه بدم سرور مورد نظر رو بدون ست آپ , بدون هیچ گونه مشکلی با کپی رایت یا ابیوز و این موارد ...
    در صورتی که آفر 12 ترابایت میخواید ماهانه 350 هزار تومان میتونم ارائه بدم ؛ حجم بالا تر هم بخواید موجود هست ( تا 60 ترابایت )
    تماس بگیرید تا خدمتتون پیشنهاد مورد نظر رو بدم

سی پی یو : Intel Xeon E3-1230
    مدل سرور : HP DL120G6
    رم : 32GB DDR3
    هارد : 4x3TB SATA
    پورت : 2Gbps
    پهنای باند : 100TB
    آی پی : یک عدد
    دیتا سنتر : لیزوب
    لوکیشن : هلند - Netherlands
    ماهانه : 350 هزار تومان ماهانه

تحویل سرور ظرف مدت 24 ساعت می باشد .
    آی پی جهت تست پینگ : 37.48.71.120

با خرید هر سرور چه امکاناتی به شما داده می شود :
    - کنترل پنل مدیریت سرور ؛ نصب سیستم عامل؛ ریبوت،Rescue و ...
    -rDNS : کنترل Reverse DNS (PTR record) آی پی های سرور .
    - چک و مدیریت پهنای باند مصرفی .
    - پشتیبانی 24 x 7 x 365 فنی .
    - نامحدود ریبوت و Reinstall سرور .
    - محدوده ی انتخاب وسیع برای سیستم عامل ها .

لینک های مفید :
    برای خرید تیکت ارسال نمایید یا با چت آنلاین سایت و تلفن های ما تماس بگیرید .
    چرا ما ؟ https://asiasazan.org/why-us/
    درباره ما : https://asiasazan.org/about-us/
    قوانین ما : https://asiasazan.org/rules/
    تماس با ما : https://asiasazan.org/contact-us/

یاهو : war_hosting
    اسکایپ : hossein.iz
    ویرایش توسط mhiizadi : July 17th, 2015 در ساعت 23:43

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

باسلام از امریکا میتوانم بهتون سرویس بدهم کیفیت بالا و سرعت خوبی هم دارد
    09160989269
    ویرایش توسط ourweb : July 18th, 2015 در ساعت 00:30
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

عضو انجمن mobinhost.in آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    1,531
    تشکر شده در
    1,320 پست

شرکت مبین هاست WWW.Mobinhost.Com

ارائه دهنده سرور اختصاصی , سرور مجازی , هاست سی پنل , هاست دایرکت ادمین ,
    ارائه دامنه ملی و بین المللی, مدیریت و کانفیگ سرور , صدور لایسنس سی پنل و دایرکت ادمین

نماینده رسمی رد استیشن انگلستان برای نمایش لینک نمایندگی اینجا کلیک کنید

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

----------------------------------------------------------------------------------------
    پیشنهاد ما به شما رد استیشن انگلستان هست تا 24 ترابایت هارد بر روی سرور های معمولی ارائه می شود قیمت مناسب هست کیفیت و پشتیبانی بی نظیر هست

دیتاسنتر رد استیشن انگلستان (UPTime : 101%)

سرور اختصاصی از انگلستان

رد استیشن جزو بهترین دیتاسنتر های دنیا محسوب می شود و با پورت 1 گیگ گارانتی و پشتیبانی بسیار حرفه ای و 24 ساعته واقعی که دارد و همچنین ارائه جدیدترین سخت افزار سرور بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه می کند

[D10-230] Quad Core: E3-1230 - 3.20Ghz (16GB; 2 x 4 SSHDTB; 1Gbps)

£84.99 £42.50/month for 1 month

ماه اول با 50 درصد تخفیف معادل 42.5 پوند در ماه
    از ماه دوم با 15 درصد تخفیف دائم 72.24 پوند در ماه

لینک سایت رد استیشن برای ملاحظه دقیقتر

https://my.redstation.com/server/cus...ator.aspx?gp=4

لینک خرید سرور های اختصاصی رد استیشن

http://mobinhost.com/%D8%B3%D8%B1%D9...%A7%D9%86.html

ما برای تمام مشتریان 10 دقیقه مشاوره رایگان داریم و تماس تلفنی را هم ما با شما برفرار می کنیم و این جزو سرویس مبین هاست می باشد

در صورت تمایل از دو طریق درخواست تماس مشاوره رایگان را برای ما ارسال کنید تا همکاران بحش فروش با شما تماس برفرار کننند
    1. در سایت تیکت باز کنید و درخواست مشاوره دهید
    2. به ایمیل Admin@mobinhost.com یک ایمیل ارسال کنید و درخواست مشاوره رایکان را برای ما ارسال کنید
    3. یک اس ام اس به شماره 09191889367 ارسال و درخواست مشاوره رایگان را در متن اس ام اس ارسال کنید

----------------------------------------------------------------------------------------

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 12 شب
    جمعه تیکت و تلفن همراه

آدرس وبسایت : www.MobinHost.com

پرتال فروش :http://my.mobinhost.com

ارتباط با بخش فروش : http://my.mobinhost.com/contact.php
    سرور اختصاصی و مجازی ایران و خارج
    تهران ، بزرگراه چمران ، خ باقرخان ، پ 64 ، واحد 13

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    257 پست

یعنی من دیوونه پست هایی میشم که یا نمیخونن استارتر چه چیزی نیاز داره یا اینکه به هر بهانه ای فقط میخوان سود بگیرن.

اگه مورد اول درست باشه پس تیکت مشتری هاتونم به همین دقت مطالعه میکنید؟ واویلا...

اگه مورد دوم درست باشه که بازهم ...

و اما استارتر عزیز

سرور های آمریکا که اصلا بدردتون نمیخورن. بدلیل اینکه حساسیت آمریکا خیلی بالاست مگر اینکه به محض ابیوز تغییر نام بدید یا فایل رو حذف کنید.

سرورهای اروپا میبایست از کشورهایی که قانون کپی رایت رو قبول نکردند سرویس بگیرید. از ecatel هلند یا دیتاسنترهای لوگزامبورگ یا Serverius هلند میتونه جای مطمئن و با کیفیتی باشند . همچنین OVH مربوط به کپی رایت غیر فرانسوی و کانادا هیچ واکنشی نشون نمیده و میتونه جای خوبی برای نگهداری فایل هاتون باشه.

7. تعداد تشکر ها از ms96 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ms96 نمایش پست ها
    یعنی من دیوونه پست هایی میشم که یا نمیخونن استارتر چه چیزی نیاز داره یا اینکه به هر بهانه ای فقط میخوان سود بگیرن.

اگه مورد اول درست باشه پس تیکت مشتری هاتونم به همین دقت مطالعه میکنید؟ واویلا...

اگه مورد دوم درست باشه که بازهم ...

و اما استارتر عزیز

سرور های آمریکا که اصلا بدردتون نمیخورن. بدلیل اینکه حساسیت آمریکا خیلی بالاست مگر اینکه به محض ابیوز تغییر نام بدید یا فایل رو حذف کنید.

سرورهای اروپا میبایست از کشورهایی که قانون کپی رایت رو قبول نکردند سرویس بگیرید. از ecatel هلند یا دیتاسنترهای لوگزامبورگ یا Serverius هلند میتونه جای مطمئن و با کیفیتی باشند . همچنین OVH مربوط به کپی رایت غیر فرانسوی و کانادا هیچ واکنشی نشون نمیده و میتونه جای خوبی برای نگهداری فایل هاتون باشه.
    حرف شما کاملا درست هست اما ما در رک اختصاصی خودمان و همچنین ای پی ها به نام ما می باشد و در مورد ابیوز ها خود ما پیگیر هستیم همچنین از هر نظر مشکلی نداریم با این قضیه در مورد دیتاسنتر های اروپا هم من ecatel رو پیشنهاد میدم
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    257 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ourweb نمایش پست ها
    حرف شما کاملا درست هست اما ما در رک اختصاصی خودمان و همچنین ای پی ها به نام ما می باشد و در مورد ابیوز ها خود ما پیگیر هستیم همچنین از هر نظر مشکلی نداریم با این قضیه در مورد دیتاسنتر های اروپا هم من ecatel رو پیشنهاد میدم
    دوست من . رک اختصاصی و ای پی به نام و ... چیزهایی هست که مشتری رو فقط یه اطمینان خاطر میده. نظرتون چیه یک سرور به بنده بدید به تضمین کل رکتون رو دیتاسنتر ضبط کنه؟!

اینکه چون ابیوز به ایمیل شما میاد و شما پاسخی ندید یا بپیچونید این قضیه شاید یکی دو ماه مشتری مشکلتون حل بشه ولی در ماه سوم چه اتفاقی میفته؟!

اینجوری مدیریت میکنید سرورهاتون رو که تاپیک های مختلف مسدود شدن پنل و هزاران مشکل دیگه بالا میاد. چرا باید در کشوری میزبانی بشه و قوانین نقض بشه در صورتی که میتونه کاربر به دیتاسنترهایی مراجعه کنه که اصلا هیچ مشکلی ندراند.

آیا بلک لیست شدن آی پی هاتون براتون مهم نیست؟! آیا میدانید چه اتفاقاتی ممکنه بعد مدتی برای شما بوجود بیاد؟ اگه اجاره ای بود سرورهاتون قابل هضم تر بود این آفر تا اینکه میفرمایید سرورهای خودتون هست.

بنده هم از امریکا سرویس ارائه میکنم. سرورهامم مالکیت سخت افزاریش برعهده خودم هست ولی هیچوقت همچین اشتباه بزرگی نمیکنم.

به تجربه خدمتتون عرض کردم.

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

سلام خدمت همه دوستان
    پیشاپیش عید همگی مبارک

فعلا 12 ترا هارد نیاز دارم و پهنای باند هم ماهانه بین 10 تا 15 ترابایت - آی پی هم 4 تا

با سلام و احترام

از ایران سرور ذیل با قیمت 180 هزار تومان ارائه میگردد :

رم 16 گیگ
    پردازنده i5
    هارد 2 ترابایت

امکان افزایش هارد نیز با مذاکره میباشد حتی میتوانید هارد خودتان را روی سرور قرار دهید تا از آن نظر هم اطمینان خاطری باشد هم در آینده در صورت انتقال به مرکز دیگر هارد خود را به راحتی تحویل بگیرید و جابه جا کنید.

http://www.Roobinaserver.ir

بسته به میزان ترافیک هم میتوانید مراکز ما را انتخاب کنید (مرکزی که ترافیک آپلود رایگان باشد جهت مصرف کاربرانتان (مثل هتزنر مثلا 20 یا 30 ترابایت محدود نباشد و کلا نامحدود با پورت باز) فعلا 70 تومان گرانتر هست که در آینده این مورد نیز انشالله کاهش می یابد)

باتشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : July 18th, 2015 در ساعت 02:50
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن amin0181 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    392
    تشکر شده در
    326 پست

درود
    از آمریکا
    4*4TB جهت اسوریج هارد های بلک وسترن دیجیتال و یا در صورت تمایل RE
    رم 16
    ای پی /29
    cpu : x5560-5650
    ماهیانه 450.000 - 500.000
    قابل ارایه هست
    -
    دوستان تو تاپیک درخواست سرویس جای ایراد گیری و کل کل نیست بیخیال
    Server IRAN : IDC & ParsOnline - 1Gbps Dedicated Network
    USA Dedicated Server : ColoCrossing - Start 50$
    Support : DataFarda.com - 01344545496 / 09214252476 Dezhandian - @amin0181

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

سلام خدمت همه دوستان
    پیشاپیش عید همگی مبارک

سلام سرور های OVH اصلا توصیه نمیشه. سرور های ناقض کپی رایت که شکایت های متعدد داشته باشند مسدود می کنند و دسترسی ftp برای برداشتن اطلاعات میدند فقط که مشکلات خودش داره.
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

13. تعداد تشکر ها از websazha به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)