صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: آیا راهی هست که یک سرویس هاست قبل از موعد سررسید به صورت دستی توسط مشتری تمدید شود؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

Question آیا راهی هست که یک سرویس هاست قبل از موعد سررسید به صورت دستی توسط مشتری تمدید شود؟

آیا راهی هست که یک سرویس هاست قبل از موعد سررسید به صورت دستی توسط مشتری تمدید شود؟ و ترجیحاً تعداد سال مورد نظر نیز قابل انتخاب باشد.

2. # ADS

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    818
    تشکر شده در
    686 پست

پیش فرض پاسخ : آیا راهی هست که یک سرویس هاست قبل از موعد سررسید به صورت دستی توسط مشتری تمدید شود؟

دو راه وجود دارد:

1- افزایش انجام شود تا پس از ایجاد سررسید به صورت خودکار از اعتبار حساب کاربری مبلغ سرویس کسر شود و به حالت پرداخت شده تغییر کند و سرویس تمدید شود.

2- اگر بنده اشتباه نکنم ؛ در بخش جزئیات سرویس "تمدید آنی" موجود است که میتوان جهت تمدید سرویس استفاده شود.
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|10 سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنترهای Kimsufi , SoyouStart , OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و آی پی رایگان!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض پاسخ : آیا راهی هست که یک سرویس هاست قبل از موعد سررسید به صورت دستی توسط مشتری تمدید شود؟

با سلام

با افزایش وجه در محیط کاربری میتواند کاربر به کنترل پنل خود موجودی برای پرداخت هزینه سرویس اضافه کند

در نظر داشته باشید برای تمدید آنی گزینه ای در محیط whmcs می باشد به نام تمدید خودکار که با وجود موجودی در محیط کاربری تمدید به صورت خودکار انجام می شود

با تشکر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

دوستان اشاره به شارژ حساب و تمدید خودکار در لحظه سررسید داشتند.
    در حالی که بنده اشاره کردم که قصد تمدید دستی آن هم پیش از موعد سررسید دارم.

شارژ حساب مشکلات بسیاری دارد، از جمله:
    1. مثلاً ممکن است کاربر به میزان کافی شارژ کند ولی در لحظه سررسید قیمت سرویس افزایش پیدا کرده باشد و موجودی کافی نداشته باشد.
    2. ممکن است اعتبار داشته باشد ولی جهت خرید سرویسهای دیگر خرج شود و در متوجه نباشد که در لحظه سررسید آن سرویس خاص، موجودی وی کافی نیست.
    3. پیش از هر چیز بایستی ویژگی تمدید خودکار و برداشت خودکار از اعتبار وی، فعال شود. در حالی که کاربر ممکن است یک سرویس را نخواهد تمدید خودکار کند.
    4. در هر صورت سفارش هنوز تمدید نشده است و کاربر همیشه این نگرانی را همراه دارد و در موعد سررسید باید سرویس را چک کند که در تمدید خودکار مشکلی پیش نیامده باشد.

حتی اگر همه مشکلات بالا حل شود، بازهم این آن چیزی نیست که مد نظر و مطلوب کار من باشد.

چیزی که مد نظر من است دقیقاً شبیه به وضعیت تمدید دامین است، اگر دقت کنید، در هر لحظه (حتی ماه ها مانده به موعد سررسید و انقضای دامین) امکان این وجود دارد که مشتری دامین را انتخاب و تعداد سال مدنظر را انتخاب کند و بلافاصله سیستم صورت حساب آن را ایجاد و پس از پرداخت، دامین برای تعداد سال مورد نظر تمدید میشود. چنین وضعیتی اکنون برای سرویس های هاستینگ وجود ندارد.

من این پلاگین رو پیدا کردم:
    http://www.modulesgarden.com/product...ewals/features
    تقریباً شبیه چیزیه که مدنظرم است. (عکسهای اون رو ببینید)
    - حتی امکانات دیگه ای مثل تغییر دوره پرداخت توسط مشتری با اعمال تخفیفات خاص وجود داره. (فرض کنید کاربر سرویس رو ماهیانه پرداخت میکنه و قصد داره از این به بعد سالانه پرداخت کنه شامل تخفیفات دوره ای بشه، برای اینکار نیازی نیست تیکت بزنه و خود سیستم انجامیش میده.)
    - همینطور امکان تمدید خودکار.
    - و البته تمدید پیش از موعد سررسید توسط خود مشتری (که این مد نظر من است)
    - البته تنظیم میزان تعداد سال رو نداره (که اون رو هم میشه به مشتری گفت مثلاً 5 مرتبه عملیات تمدید رو تکرار کنه تا 5 ساله تمدید بشه، اگرچه در این شرایط نمیشه تخفیفی روی سرویس اعمال کرد)

فقط قیمتش 70$ سالانه است (که خیلی گرونه)
    نسخه trialش 7 روزه هست و میتونید تست کنید.

من برای کرکش سعی کردم و تا یک جاهایی خوب پیش رفتم اما در نهایت به مشکلاتی برخورد کردم که اگر کسی از دوستان توانش رو داشته باشه و علاقه مند باشه، میتونم اطلاعاتم رو باهاش به اشتراک بگذارم تا کارو ادامه بدن.

در نهایت از راه حل های دیگه استقبال میکنیم.

ممنون از دوستان.

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

مشتری وقتی بخواد تمدید کنه یک تیکت میزنه و درخواست ایجاد صورتحساب تمدید می کنه و ما براش انجام می دهیم! خیلی شیک و مرتب!

7. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    مشتری وقتی بخواد تمدید کنه یک تیکت میزنه و درخواست ایجاد صورتحساب تمدید می کنه و ما براش انجام می دهیم! خیلی شیک و مرتب!
    دوست عزیز این که مسلمه! برای هر کاری میشه اینکارو کرد.
    هدف ما از داشتن نرم افزار، کم کردن زحمت نیروی پشتیبانه و اینکه خود مشتری اون هم به شکل آنی کارهاشو انجام بده.

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

برای تمدید ماهانه که براحتی با افزایش وجه مقدور است.
    اما برای تمدید سالانه باید از بخش ادمین این پلن را فعال کرده باشید
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AbtinServer نمایش پست ها
    برای تمدید ماهانه که براحتی با افزایش وجه مقدور است.
    اما برای تمدید سالانه باید از بخش ادمین این پلن را فعال کرده باشید
    متوجه منظورتون نشدم.

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

ببینید قاعدتا چون یوزر توانسته خرید کنه پس پلن یک ماهه فعاله و با افزایش موجودی تمدید یک ماهه انجام میشه.
    حالا برای تمدید یک ساله شما باید پلن یک ساله را فعال کرده باشید.
    معمولا دوستان به علت نوسانات بازار ارزی این پلن را فقط برای سرویس هاست فعال می کنند.
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AbtinServer نمایش پست ها
    ببینید قاعدتا چون یوزر توانسته خرید کنه پس پلن یک ماهه فعاله و با افزایش موجودی تمدید یک ماهه انجام میشه.
    حالا برای تمدید یک ساله شما باید پلن یک ساله را فعال کرده باشید.
    معمولا دوستان به علت نوسانات بازار ارزی این پلن را فقط برای سرویس هاست فعال می کنند.

از توضیحتون ممنونم. اما من فکر میکنم شما درمورد تغییر پلان مثلاً ماهانه به سالانه صحبت میکنید. در حالی که اصلاً موضوع تاپیک مطابق پست اول بنده در مورد موضوع دیگه ایه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)