صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: مشکل، لود و ارور های سایت!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض مشکل، لود و ارور های سایت!

سلام ..... تازه عضو شدم .....
    تو هر سایتی مطرح کردم کسی نتونست جواب درست بده و اکثرا آدرس این انجمن و دادن! امیدوارم دوستان متخصص این انجمن راهنمایی لازم رو بکنن ....

چند وقتیه سایتم خیلی عجیب و غریب شده!!! مدیر هاست ناگهان سایت بنده رو میبنده و میگه منابع سرور زیاد شده!!! بدون اینکه من افزونه یا کار خاصی کرده باشم! کل بازدید سایت من هم نهایتا روزی 150-200 کاربر هست (سایت کلا 6 ماهه تاسیس شده) ..... خلاصه بعد از اعتراضات بنده .... کش سایت و دستکاری کرد که پدر قالب و سایت در اومد و سایت دو هفته بالا نمیومد و به ناچار برنامه نویسی گرفتن تا سایت درست بشه! (البته از سمت خودشون یعنی سرور!) ..... الان دوباره پیغام های عجیب و غریب هاست شروع شده! با اینکه بازدید کننده هام پایینه و کل افزونه های سایتم (وردپرس) به 23 تا میرسه .... ارور های زیر و. دریافت میکنم ...........

عجیب اینجاست که مودم و خاموش و روشن میکنم سایت لود میشه! اما بعد از چند دقیقه که میگذره ارور های زیر و میگرم و سایت اصلا لود نمیشه! این در حالیه که با سایت پینگ خیلی خوبی دارم! یعنی حدود 198 تا 210! سرعت لود سایت تو Gtmatrix هم 8 ثانیه هست و مشکل نداره! منابع سرور و هم تو سایت های معتبر بررسی تخصصی هاست تست کردم و مشکل نداشت! اما چرا ارور زیر و دریافت میکنم؟ انگار سریع IP بلوک میکنه! ممکنه مشکل از فایل اچ تی اکسس باشه؟ یا هاست؟

خواهشا راهنماییم کنید چیکار کنم؟!

ارور اپرا:

This webpage is not available

Opera could not load the webpage because guard3d.com took too long to respond. The website may be down, or you may be experiencing issues with your internet connection.
    Check your internet connection.

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.

Allow Opera to access the network in your firewall or antivirus settings.

If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.

If you use a ***** server...

Check your ***** settings or contact your network administrator to make sure the ***** server is working. If you don't believe you should be using a ***** server: Go to the Opera menu > Settings > Change ***** settings... > LAN Settings and deselect "Use a ***** server for your LAN".

ارور:

Oops! Google Chrome could not connect to guard3d.com

Access a cached copy of guard3d.­com

ارور موزیلا:

The connection has timed out

The server at Guard3D|بررسی سخت افزار is taking too long to respond.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
    If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
    If your computer or network is protected by a firewall or *****, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

راهی هست بشه فهمید چه چیزی باعث شده مصرف منابع سرور از سمت سایت زیاد بشه؟ که جلوشو بگیریم؟!
    ویرایش توسط hosseinbrusli : July 3rd, 2014 در ساعت 23:48

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    303
    تشکر شده در
    245 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل، لود و ارور های سایت!

افزونه ها رو غیر فعال کنید حتی ممکنه لازم باشه پاک کنید!
    شما مودمتو خاموش روشن میکنی پس لابد مشکل از طرف شماست نه سایت
    ب هر حال احتمال اشکال در افزونه ها یا قالب زیاده

4. تعداد تشکر ها از hamid53214 به دلیل پست مفید

عضو انجمن hasanazizi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    458
    تشکر شده در
    341 پست

سلام بنده لازم دیدم بگم
    به تازگی حدودا 6 ماه هست یه ویروس برای سرور های لینوکس اومده که وقتی یک نفر یک سایت رو با اون ویروس الوده کرد تا یک هفته غیر فعاله و بعد از اون سرور به سایت گیر میده و باعث مصرف بالای سی پی یو و رم بشه
    من چندتا از خدا بی خبر این بالا رو تموم سایت هام اوردن ( هنوز تحت تعقیب برای دستگیری هستن) که هر کاری کردم درست نشد اخر سر مجبور به پاک کردن فایل هام شدم اما وقتی میرفتم رو مدیریت سرور و سی پی یو و رم رو میدیم از نصف گذشته بود و تا اخرش به این نظر رسیدم با کلا سرور رو پاک کنم که بعد از این درست شد
    سرور های من قبلا از هتزنر بودن و یکیشون فقط و فقط برای سایت خودم برای امنیت بیشتر به کار میره سرور سی پی یو 8 و رم 16 بود ..اخه 3 سایت وردپرسی بازدید هر سه رو هم 500 تا نمیشود در روز رم همیشه روی 8 تا 10 بود و بعد پاک سازی کل سرور دوباره سرور به حالت قبلش بازگشت
    اینو هم بگم سرور های هتزنر در مقابل سرور های ovh از لحاظ امنیت صفر هستن که خودم الان از ovhسرور گرفتم و تا حالا مشکلی نداره حتی چند بار به اون ویروس الود شد سایتهام اما بعد 20 دقیقه خود سرور حذفش میکنه
    اوه چه قد زیاد شد خلاصه اینو گفتم بدونید با تشکر

6. تعداد تشکر ها از hasanazizi به دلیل پست مفید

عضو انجمن yastheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbrusli نمایش پست ها
    سلام ..... تازه عضو شدم .....
    تو هر سایتی مطرح کردم کسی نتونست جواب درست بده و اکثرا آدرس این انجمن و دادن! امیدوارم دوستان متخصص این انجمن راهنمایی لازم رو بکنن ....

چند وقتیه سایتم خیلی عجیب و غریب شده!!! مدیر هاست ناگهان سایت بنده رو میبنده و میگه منابع سرور زیاد شده!!! بدون اینکه من افزونه یا کار خاصی کرده باشم! کل بازدید سایت من هم نهایتا روزی 150-200 کاربر هست (سایت کلا 6 ماهه تاسیس شده) ..... خلاصه بعد از اعتراضات بنده .... کش سایت و دستکاری کرد که پدر قالب و سایت در اومد و سایت دو هفته بالا نمیومد و به ناچار برنامه نویسی گرفتن تا سایت درست بشه! (البته از سمت خودشون یعنی سرور!) ..... الان دوباره پیغام های عجیب و غریب هاست شروع شده! با اینکه بازدید کننده هام پایینه و کل افزونه های سایتم (وردپرس) به 23 تا میرسه .... ارور های زیر و. دریافت میکنم ...........

عجیب اینجاست که مودم و خاموش و روشن میکنم سایت لود میشه! اما بعد از چند دقیقه که میگذره ارور های زیر و میگرم و سایت اصلا لود نمیشه! این در حالیه که با سایت پینگ خیلی خوبی دارم! یعنی حدود 198 تا 210! سرعت لود سایت تو Gtmatrix هم 8 ثانیه هست و مشکل نداره! منابع سرور و هم تو سایت های معتبر بررسی تخصصی هاست تست کردم و مشکل نداشت! اما چرا ارور زیر و دریافت میکنم؟ انگار سریع IP بلوک میکنه! ممکنه مشکل از فایل اچ تی اکسس باشه؟ یا هاست؟

خواهشا راهنماییم کنید چیکار کنم؟!

ارور اپرا:

This webpage is not available

Opera could not load the webpage because guard3d.com took too long to respond. The website may be down, or you may be experiencing issues with your internet connection.
    Check your internet connection.

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.

Allow Opera to access the network in your firewall or antivirus settings.

If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.

If you use a ***** server...

Check your ***** settings or contact your network administrator to make sure the ***** server is working. If you don't believe you should be using a ***** server: Go to the Opera menu > Settings > Change ***** settings... > LAN Settings and deselect "Use a ***** server for your LAN".

ارور:

Oops! Google Chrome could not connect to guard3d.com

Access a cached copy of guard3d.­com

ارور موزیلا:

The connection has timed out

The server at Guard3D|بررسی سخت افزار is taking too long to respond.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
    If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
    If your computer or network is protected by a firewall or *****, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

راهی هست بشه فهمید چه چیزی باعث شده مصرف منابع سرور از سمت سایت زیاد بشه؟ که جلوشو بگیریم؟!
    هر وقت سایت شما لود نمیشه سریعا با هاست تراکر بررسی کنید:
    HostTracker monitoring service
    اگه ارور داد یعنی مشکل از سرور و اون لحظه بالا نمیاد, اگه همه چی اوکی بود امکان این هست که به تنظیمات فایروال برگرده که آی پی شما بلاک میشه.

سنترال هاستینگ - اولین سرویس دهنده DDoS Protected ایرانی!
    █ شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین (شماره ثبت : 1799 شناسه ملی: 14006354907 )

8. تعداد تشکر ها از yastheme به دلیل پست مفید

عضو انجمن mobinhost.in آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    1,531
    تشکر شده در
    1,320 پست

یه راه اسان و ارزان که می توانید بفهمید ایراد از سرور هست یا از افزونه ها و قالب سایت شما اینه یه هاست دیگر بگیرید و روی اون بررسی کنید
    مدیر هاستتون مشکل رو چی بتون اعلام کرده
    مشکلی که عنوان کرده رو بگید
    دوستان بهتر می توانند راهنماییون کنند
    سرور اختصاصی و مجازی ایران و خارج
    تهران ، بزرگراه چمران ، خ باقرخان ، پ 64 ، واحد 13

10. تعداد تشکر ها از mobinhost.in به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinhost.in نمایش پست ها
    یه راه اسان و ارزان که می توانید بفهمید ایراد از سرور هست یا از افزونه ها و قالب سایت شما اینه یه هاست دیگر بگیرید و روی اون بررسی کنید
    مدیر هاستتون مشکل رو چی بتون اعلام کرده
    مشکلی که عنوان کرده رو بگید
    دوستان بهتر می توانند راهنماییون کنند
    این جواب مدیر هاست:

سلام دوست عزیز کاملا درک میکنم مشکل سایت چقدر بده ولی واقعا مشکل سایت شما الان ربطی به سرور نداره ، الان یک سرور دددیکیت بسیار عالی بسیار عالی بدون هیج پروسس ای شما قرار دارید و مطمدن باشید آنقدر پروسه های سی پی یو خلوت هستن و جالب اینکه کلا فقط سیسیتم عامل و سی پنل داخل حافظه هستن خودتان میتوانید وضعیت سرور را مشاهده کنید

من فکر میکنم مشکل مجدد از سایت شماست که می بایست بررسی شود

چون دی ان اس سرور بطور موقت جا بجا شده بود که مجددا به حالت قبل برگشت و هیچ خلل نباید شما داشته باشید

حتما سایت شما را بررسی و اعلام نظر میکنم

افزونه ها رو غیر فعال میکنم مشکل همچنان هست! مدیریت هاست میگن که مشکل از سمت ما نیست ... میگن روی سروری فعلی تنها سایت موجود سایت بنده هست و سایتهای دیگه رو به دلیل مصرف بیشتر و بازدید بیشتر منتقل کردن به سرور دیگه .... البته قبلا میگفتن مصرف منابع بالاست ولی نمیگفتن از چه افزونه ای هست که البته مثل اینکه با تغییرات تو اچ تی اکسس و حذف 2 تا افزونه بهینه سازی مشکل حل شد ... اما دوباره بنا به دلایل نامشخص این مشکل شروع شده! پر مصرف رین افزونه وردپرس جلالی هست که من اصلا این افزونه رو ندارم!!!

یه چیزی موجب میشه کوئری زیادی به سمت سرور برای پردازش ارسال بشه! که نمیدونم چیه! چیزی که عجیبه اینه که به نظر میاد به دلیل مصرف بالای منابع سایت دان میشه و آی پی طرف و بلوک میکنه! اما مشخص نیست چیه! تو سی پنل سرور هم که میرم و مصرف پهنای باند و افزونه ها رو میبینم نمیدونم و مشخص نیست از کدوم افزونه هست .........

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    هر وقت سایت شما لود نمیشه سریعا با هاست تراکر بررسی کنید:
    HostTracker monitoring service
    اگه ارور داد یعنی مشکل از سرور و اون لحظه بالا نمیاد, اگه همه چی اوکی بود امکان این هست که به تنظیمات فایروال برگرده که آی پی شما بلاک میشه.
    با هاست تراکر استی و بررسی کردم .... نتیجه اش این شد! نفهمیدم یعنی چی!

ویرایش توسط hosseinbrusli : July 4th, 2014 در ساعت 13:56

تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

نتیجش این عکس نیست, پااین این صفحه هست که نشون میده از لوکیشن های مختلف لود میشه یا نه و با چه سرعتی !
    HostTracker - Http result for http://guard3d.com
    تو این لحظه که من بررسی کردم سرعت خوب و بالایی داره!

13. تعداد تشکر ها از yastheme به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yastheme نمایش پست ها
    نتیجش این عکس نیست, پااین این صفحه هست که نشون میده از لوکیشن های مختلف لود میشه یا نه و با چه سرعتی !
    HostTracker - Http result for http://guard3d.com
    تو این لحظه که من بررسی کردم سرعت خوب و بالایی داره!
    عجیبه! پس چرا هر چند دقیقه یه بار ارورهای پست اول و میگیرم و نه تنها من بلکه کاربرا ومدران دیگه هم نمیتونن سایت و لود کنن!!! خودم مجبور میشم مودم و روشن خاموش کنم تا سایت و بتونم لود کنم!!!
    ممکنه مشکل از اچ تی اکسس باشه؟

آخه یه دفعه همه چی هنگ میکنه!! همین الان که دارم این پست و میدم دوباره ارور های پست اول و گرفتم!!! چیکار کنم مشکلم حل بشه؟

------------------

لحظه ای که ارور های بالا رو گرفتم با سایت هاست ترکر هر 4 نوع تست و گرفتم که نتایج زیر و داد:

http:

http://www.host-tracker.com/InstantC...4-00155d368c3c

ping:

trace:

port:

میشه بگید مشکل از چیه و برای حلش باید چیکار کنم؟

- - - Updated - - -

دوستانی که با سرور کار کردن ...... ممکنه این تنظمیات از سمت CFS Firewall سرور هاست باشه؟ چون رفرش چند باره سایت باعث بلوک شدن ip میشه! زمانیکه مودم و روشن خاموش کنی یا به هر طریقی ip و تغییر بدی مشکل حل میشه!!
    ویرایش توسط hosseinbrusli : July 4th, 2014 در ساعت 16:26

تشکر تشکر کرده 
    434
    تشکر تشکر شده 
    1,565
    تشکر شده در
    691 پست

ربطی به فایل htaccess نداره, به احتمال خیلی زیاد بر می گرده به CFS ! باید با هاستینگتون مطرح کنید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

به مدیر هاستتون بگید. مشکل از csf هست که درست کانفیگ نشده و اگر ادامه داشته باشه مطمئنا فقط شما دسترسیتون قطع نمیشه کاربراتون هم میشه و رفته رفته بازدید کم میشه.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)