صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 85

موضوع: مشکل Time Out شدن vps ها

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل Time Out شدن vps ها

دوستان نمیشه که جواب رو اینطوری بدن چرا مشکل ما رو حل نمیکنن !!!

ما هر چیزس بگیم میگن از دی داس هست اما ما دیداس نداریم خلاصه چی میشه !!!

آی پی هایی که تایم اوت میشن یهو پینگشون بالا میره و بعد تایم اوت میشن کاملا رندوم هستش اما فقط یه رنج اینطوری میشه و رنج دیگمون اوک هست فکر میکنم از روترشون باید باشه !

2. تعداد تشکر ها از serverstar.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

دوستان این مسئله برای دیتاسنتر عادی هست ، تعداد سرورهاشون بالا رفته و مسلما تیم واسه پشتیبانی کم میاره و جواب سر بالا میده .
    متاسفانه ما ایرانی ها هم هرجا ارزون میدن سری کوچ میکنیم اونجا ، غافل از اینکه پشتیبانی حرف اول و آخر رو میزنه .
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    دوستان این مسئله برای دیتاسنتر عادی هست ، تعداد سرورهاشون بالا رفته و مسلما تیم واسه پشتیبانی کم میاره و جواب سر بالا میده .
    متاسفانه ما ایرانی ها هم هرجا ارزون میدن سری کوچ میکنیم اونجا ، غافل از اینکه پشتیبانی حرف اول و آخر رو میزنه .
    ما بخاطر قیمت از اینجا سرور نگرفتیم اما کیفیت و پشتیبانیشون با چیزی که شنیدیم خیلی فرق داره !

6. تعداد تشکر ها از serverstar.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط serverstar.ir نمایش پست ها
    ما بخاطر قیمت از اینجا سرور نگرفتیم اما کیفیت و پشتیبانیشون با چیزی که شنیدیم خیلی فرق داره !
    بله خوب بود ، همه تعریف میکردن . اما الان چی؟
    به نظرتون قابل پیش بینی نبود که این اتفاق خواهد افتاد؟
    خود ما اگه زیاد وی پی اس بفروشیم دیگه نمیتونیم ساپورت کنیم مگه اینکه تیممون رو قوی کنیم ، حالا دیتاسنتر که جای خود دارد .
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

8. تعداد تشکر ها از SV24.CO به دلیل پست مفید

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    بله خوب بود ، همه تعریف میکردن . اما الان چی؟
    به نظرتون قابل پیش بینی نبود که این اتفاق خواهد افتاد؟
    خود ما اگه زیاد وی پی اس بفروشیم دیگه نمیتونیم ساپورت کنیم مگه اینکه تیممون رو قوی کنیم ، حالا دیتاسنتر که جای خود دارد .
    مگه من کف دستمو بو کرده بودم که این دیتاسنتر یدفه میاد و 2000 سرور با 55% تخفیف میده

10. تعداد تشکر ها از babelirani به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

بابا اینا همه حرفه الان برای حل مشکل باید کی با دیتاسنتر صحبت کنه ؟؟؟

12. تعداد تشکر ها از serverstar.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن dreamdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

با اجازه دوستان
    همچنین تشکر از آقای کیانی -
    همچنین تشکر از آقا مصطفی مدیر انجمن -
    روی صحبت من با آقا مصطفی : عزیز مشکل با تصب وی شیلد حل نمیشه - اگر یادتون باشه ما اوایل کار آلماهاست ( همون زمان که تازه اعلام کردید پارتنر هستید ) ازتون سرور آخری که 32 هسته ای هستش رو گرفتیم ( اولین تجربه ما از رداستیشن با شما شروع شد .
    اگر خاطرتون باشه بعد از یک ماه سرور ما هم این مشکل به هم زد ( شاید مربوط به 8-9 ماه پیشه این موضوع - نمیدونم ) - هارد عوض کردیم نشد . همه چیز رو با آقای آرایش روزی یک ساعت تلفنی بررسی میکردیم حل نشد - حتی سرور رو عوض کردیم حل نشد - یعنی سرور دیگه ای گرفتیم مشکل همچنان ادامه داشت
    مشکل دقیقا این بود که : یک الی پنج بار ( به طور کاملا نامنظم و نامشخص و بدون ربط به منابع مورد استفاده سرور ) در هفته یا حتی در روز آی پی سرور کلا میرفت - تایم اوت میشد-
    حتی سرور جدید هم که رفتیم چون آی پی هامون رو میخواستیم دیتاستر گفته بود ( به استناد تیکت شما ) که 50 پوند میگیره آی پی ها رو راوت میکنه روی سرور جدید !( مهم بود آی پی ها عوض نشه ) که البته 30 پوند دادم شما ( فرمودید تخفیف گرفتید و تشکر ) - با سرور جدید هم باز مشکل داشتیم ( اینطوری سوال دوستان هم شاید جواب داده بشه - رم و هارد و ... کل سخت افزار عوض میشه دیگه نه ؟! H700 هم داشتیم - اون زمان ایرانیا نریخته بودن که بگیم به فرض سرور ها هم فرسوده باشه یا مشکل داشته باشه - کلا نتورک قطع میشد - جالب بود که آی دی رک ران بود - پس همچنان میشه به سخت افزار شک کرد ! و تا ریست هم میکردیم کانکشن برمیگشت
    نکته جالب اینکه : حتی لحظه تحویل گرفتن سرور هم روی یک وی پی اس ( دقت کنید لود روش نبوده ) سی پنل داشتم نصب میکردم قطع شد فکر میکردم نت من قطع شده - پینگ رو نگته کردم دیدم به جاهای دیگه پینگ دارم - سیستم عامل رو هم عوض کردیم - 3 -4 روز مشکلی نبود و بعد روال بالا شروع شد.
    نکته : دو - سه ماه پیش از رداستیشن سه تا سرور داریم در پنل خودمون و مشکل فعلی دوستان که در این تاپیک نوشتند رو تا الان نداشتیم - اما از اینکه رداستیشن زیاد اشتباه میکنه شکی نیست - تیکت ها موجوده که هارد اشتباهی گذاشته بودن و ...

تا حالا جواب چرت به من نتونستن بدن - نمیدونم شاید برخوردشون با ایرانیا اینطوری باشه که پیش خودشون بگن میتونیم بپیچونیم. نمیدونم این برداشت شخصی منه ! دوستان دیگه هم تجربه ( ریویو ) خودشون رو بزارن -
    ( من با هویت ایرانی نگرفتم )
    شرکت رسمی در کانادا - خدمات هاستینگ - سرور مجازی - آی پی - کلوکیشن - فروش سخت افزار سرور
    فروش سرور های اختصاصی آمریکا xlhost با قیمت های مناسب * * * کلو آمریکا

14. تعداد تشکر ها ازdreamdata به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamdata نمایش پست ها
    با اجازه دوستان
    همچنین تشکر از آقای کیانی -
    همچنین تشکر از آقا مصطفی مدیر انجمن -
    روی صحبت من با آقا مصطفی : عزیز مشکل با تصب وی شیلد حل نمیشه - اگر یادتون باشه ما اوایل کار آلماهاست ( همون زمان که تازه اعلام کردید پارتنر هستید ) ازتون سرور آخری که 32 هسته ای هستش رو گرفتیم ( اولین تجربه ما از رداستیشن با شما شروع شد .
    اگر خاطرتون باشه بعد از یک ماه سرور ما هم این مشکل به هم زد ( شاید مربوط به 8-9 ماه پیشه این موضوع - نمیدونم ) - هارد عوض کردیم نشد . همه چیز رو با آقای آرایش روزی یک ساعت تلفنی بررسی میکردیم حل نشد - حتی سرور رو عوض کردیم حل نشد - یعنی سرور دیگه ای گرفتیم مشکل همچنان ادامه داشت
    مشکل دقیقا این بود که : یک الی پنج بار ( به طور کاملا نامنظم و نامشخص و بدون ربط به منابع مورد استفاده سرور ) در هفته یا حتی در روز آی پی سرور کلا میرفت - تایم اوت میشد-
    حتی سرور جدید هم که رفتیم چون آی پی هامون رو میخواستیم دیتاستر گفته بود ( به استناد تیکت شما ) که 50 پوند میگیره آی پی ها رو راوت میکنه روی سرور جدید !( مهم بود آی پی ها عوض نشه ) که البته 30 پوند دادم شما ( فرمودید تخفیف گرفتید و تشکر ) - با سرور جدید هم باز مشکل داشتیم ( اینطوری سوال دوستان هم شاید جواب داده بشه - رم و هارد و ... کل سخت افزار عوض میشه دیگه نه ؟! H700 هم داشتیم - اون زمان ایرانیا نریخته بودن که بگیم به فرض سرور ها هم فرسوده باشه یا مشکل داشته باشه - کلا نتورک قطع میشد - جالب بود که آی دی رک ران بود - پس همچنان میشه به سخت افزار شک کرد ! و تا ریست هم میکردیم کانکشن برمیگشت
    نکته جالب اینکه : حتی لحظه تحویل گرفتن سرور هم روی یک وی پی اس ( دقت کنید لود روش نبوده ) سی پنل داشتم نصب میکردم قطع شد فکر میکردم نت من قطع شده - پینگ رو نگته کردم دیدم به جاهای دیگه پینگ دارم - سیستم عامل رو هم عوض کردیم - 3 -4 روز مشکلی نبود و بعد روال بالا شروع شد.
    نکته : دو - سه ماه پیش از رداستیشن سه تا سرور داریم در پنل خودمون و مشکل فعلی دوستان که در این تاپیک نوشتند رو تا الان نداشتیم - اما از اینکه رداستیشن زیاد اشتباه میکنه شکی نیست - تیکت ها موجوده که هارد اشتباهی گذاشته بودن و ...

تا حالا جواب چرت به من نتونستن بدن - نمیدونم شاید برخوردشون با ایرانیا اینطوری باشه که پیش خودشون بگن میتونیم بپیچونیم. نمیدونم این برداشت شخصی منه ! دوستان دیگه هم تجربه ( ریویو ) خودشون رو بزارن -
    ( من با هویت ایرانی نگرفتم )
    شما میگید بیخیال شیم ؟؟؟ دیتاسنتر رو ترک کنیم ؟

16. تعداد تشکر ها از serverstar.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن dreamdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

شما میگید بیخیال شیم ؟؟؟ دیتاسنتر رو ترک کنیم ؟
    من همچین حرفی نزدم - ی مدته رو کلو خودمون داریم کار میکنیم ( خواستم بگم خدا رو شکر جوری نیست من بخوام مخ کسی رو بزنم یا بهش پیشنهادی داده باشم - پیش فرض گفتم کسی بد به دلش راه نده )
    من تجربه مشابه تجربه شما رو گفتم
    من الان سه تا سرور دارم و مشکلی ندارن خدا رو شکر.
    ضمن اینکه دیتاسنتر بابت اشتباه در هارد دیسک به ما سه روز سرویس رایگان دادن -
    شرکت رسمی در کانادا - خدمات هاستینگ - سرور مجازی - آی پی - کلوکیشن - فروش سخت افزار سرور
    فروش سرور های اختصاصی آمریکا xlhost با قیمت های مناسب * * * کلو آمریکا

18. تعداد تشکر ها از dreamdata به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

ببینید این مشکل برای خیلیها پیش اومده مگه میشه دیتاسنتر بی توجه باشه !

20. تعداد تشکر ها از serverstar.ir به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)