صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: عوامل اعتماد به شما از دیدگاه مشتری

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

پیش فرض پاسخ : عوامل اعتماد به شما از دیدگاه مشتری

از پرداختن به بحث های حاشیه ای در انجمن پرهیز کنید ، مشتری شما در صورتی که قصد همکاری حدی با شما داشته باشد مطمئنا سابقه شما رو در انجمن بررسی خواهد کرد تا با سابقه کاری شما ، سفارش ها ، تائید ها ، تاکید های و منع و رد صلاحیت شدن های شما توسط سایر کاربران در انجمن آشنا بشه ، بنده در حال حاضر هزینه ای که الان میکنم 150 تومان در ماه هست و اگر از این انجمن سرویس دهنده خودم رو انتخاب کنم مسلما سابقه ایشون رو در انجمن بررسی میکنم تا ببینم هاستینگ و سایر خدماتشون مورد تائید سایر کاربران بوده یا خیر ، بحث های حاشیه ای باعث عدم اطمینان به شما خواهد شد و مشتری شخص شما رو جدی حساب نمیکند و این موضوع مسلما بر روی همکاری با شما تائثیر خواهد گذاشت .
    __________________________________________________ ________________________________________

وجود تلفن تماس ثابت در وب سایت شما به نوعی دلگرمی برای کاربر هست از این بابت که شما فرار نخواهید کرد البته تائید نیست بلکه دلگرمی می باشد ، از جمله موارد دیگه میشه به آدرس دفتر سرویس دهنده تاکید کرد تا اطمینان کاربر به شما جلب بشود .

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Tat-Host.net نمایش پست ها
    به نظر من تنها و یا موثر ترین راه خود مشتریان هستیند .... واقعا مشتریان بهترین تبلیغند !!!!

یعنی اگه کسی بخاد سرویس بگیره از جایی باید از مشتریان اون سرویس دهنده پرس و جو کنه
    این صحبت شما درسته ولی مسلما منی روزانه 60000 هزار بازدید کننده دارم اگر از کسی پیشنهادی دریافت کنم برم و مشتریان هاستینگ رو ببینم که روزانه 1 هزار بازدید کننده هم ندارند به اون صورت حسابی باز نمیکنم روی تائید اون ها ، در کل هاستینگ های نو پا مشتریان زیاد و حرفه ای به اون صورت ندارند و این مسئله ای که شما ذکر کردید در موردشون صدق نمیکنه ولی مطمئنا در مورد سرویس دهنده های متوسط و به قولی کسانی که در میانه راه هستند از این امکان میتونند استفاده کنند .
    ویرایش توسط SOI : December 23rd, 2010 در ساعت 16:39

2. تعداد تشکر ها از SOI به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    179
    تشکر شده در
    131 پست

سلام.

دوست عزیز من نمیدونم شما مشتری این خدمات هستین یا ارائه دهنده به هر حال خودم که فعلا گیرنده خدمات هستم لازم میدونم مشتری یا همون مصرف کننده خدمات اولین اطلاعات راجب به بازار هاستینگ ایران رو بدونه اینم نظر شخصی بنده هست:

چند سال پیش چند مورد جلوی رشد قارچ وار خدمات هاستینگ رو میگرفت: هزینه های بالای تهیه این خدمات از خارج از کشور- نبود اطلاعات کافی برای ارائه و نگهداری و پشتیبانی این خدمات- درخواست کم و مشتری کم این خدمات و عوامل گوناگون دیگه.

امروز لازم به گفتن دیگه نیست که خدمات هاستینگ دیگه کارش از رشد قارچی هم گذشته و منفجر شده به طوری که هر کسی با خوندن دو مطلب اموزشی دنبال گرفتن ریسلری یا نمایندگی یا وی پی اس و ... هست تو این اوضاع به نظر من مشتری باید بدونه داره از کی خرید میکنه به نظر من نه سایت با لود خوب نه تلفن نه حتی شرکت رسمی نمیتونه تو این بازار بی صاحب ملاک باشه ملاکهای خود من اینها هست:

1.دسته اول فروشندگان بهترین و مطمئنترین دسته ارائه دهنگان خدمات البته با قیمتهای بسیار بالا نسبت به دسته های دیگه این بخش بیشتر کلو کنندگان یا نمایندگان واقعی دیتاسنترها هستن و اغلب دیگر دوستان مخصوصا دسته دوم سرور و خدمات اصلیشون رو از این دوستان تهیه میکنن.

2. دسته دوم بخشی از فروشندگان معتبری هستن که از دسته اول کمتر هزینه میکنن و برای خرید بهترین گزینه برای مشتریها هستن. خدمات مناسبی ارائه میدن به دلیل رقابتی بودن بازار ولی باید در مورد پیشینه این فروشندگان تحقیق مفصلی کرد. قیمتها به خاطر زیاد بودن مشتری شکسته میشه ولی کیفیت بستگی به وجدان و پیشینه خود فروشنده بستگی داره.

3. دسته سوم به پایین که اصولا بنده بعد از یک سال و اندی بودن در این انجمن نمیدونم این افراد چرا وارد خدمات هاستینگ میشن شاید فکر میکنن تفریح خوبیه خطرناکترین بخش فروشندگان که به نظر من خطرشون به واقعیت تبدیل شده همینطور که دیدین یه خدمات هاستینگ معتبر اعلام قطع خدمات داد و اولین حرفی که مشتریها زدن این بود که اصلا خدمات دهنده معتبری دیگه هم مگه داریم! این نتجیه فعالیت همین دسته سوم در هاستینگ ایرانه.

اینهمه نوشتم ولی به نظر من مشتری بودن تو بازار هاستینگ ایران خیلی وضعش اصفناک شده برا یوزرهای شخصی و کم مصرف به هر حال فعلا به نظر خود من استفاده از خدمات هاستینگ اروپا و امریکا هست.

5. تعداد تشکر ها ازmahdi2009 به دلیل پست مفید

عضو جدید drerror آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    25 پست

با اجازه اساتید
    به نظر من اولین چیزی که مشتری رو جذب می کنه ظاهر سایت هستش
    یکی از عوامل دیگه که خود من خیلی بهش ههمیت میدم offer های خوب با قیمت مناسب
    یعنی جذب مشتری با ارائه امکانات خوب و سود کمتر
    با این کار می تونید مشتری های خوبی جذب کنید که به احتمال قوی اگر سرویس دهیتون خوب باشه سایت شما به عنوان یک سرویس دهنده مناسب از طرف مشتری به بقیه افراد پیشنهاد میشه
    ببخشید که جسارت کردم

یا علی
    NetMizban + 1Gigabyte web hosting | Coming soon | contact me on yahoo messenger : error.num0@att.net

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)