صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: Ovh به همراه ۴ شرکت دیگر ممکن است فرانسه را ترک کنند

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض پاسخ : Ovh به همراه ۴ شرکت دیگر ممکن است فرانسه را ترک کنند

میتوانند راحت تر کار بکنند و هارد ها را جا به جا بکنند
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

فقط اگر قرار سرور هارو به صورت فیزیکی انتقال بدن زمانشو خبر بدید با بچه ها بریم دستبرد بزنیم الکی مثلا من بچه ناف فرانسم :دی

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

4. تعداد تشکر ها ازSir.DarKNesS به دلیل پست مفید

عضو انجمن djmohammad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    399
    تشکر شده در
    280 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KavirHost نمایش پست ها
    عقل که در تن نباشد جان در عذاب است!!!
    تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد!
    این یک خبر و بحث کاملا تخصصی هست لطفا فقط نظرتون رو اعلام کنید و اینجا یک انجمن تخصصی در حوضه آی تی هست و نه انجمن تفریحی
    با احترام
    WebSite : Host5.ir
    Support Telegram id : silverlearn
    Tell : 03191015054
    Cell Phone : 09356732798

6. تعداد تشکر ها از djmohammad به دلیل پست مفید

عضو انجمن se7en-host آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    175
    تشکر تشکر شده 
    650
    تشکر شده در
    536 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط !MihanIt! نمایش پست ها
    چه طور امکان نداره اینگونه شرکت ها اگر بخواهند کاری کنند انجام میدند....
    اما وایی اگر انجام بدند حد اقل 20 روز قطعی { دیگه فکر نکنم کاری کنند قطع نشه چیزی }
    امکانش هست اما نه به راحتی و زودی
    قطعی به کنار
    اول باید مکانش اماده شه و تجهیزات قطعا نمی تونه کل کارمنداش ببره کشور دیگه پس باید به فکر کارمند هم باشه
    هیچ چیز غیر ممکن نیست
    اما ضرر زیادی براشون دارد (ضرر مالی)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    اره پراید وانت کمتری هم نیاز دارند :دی
    پیشگامان آریانت داده پرداز خاورمیانه شماره ثبت 43713 ( شاپینگ سرور ) با 6 سال سابقه،دارای نماد اعتماد
    ارسال تیکت به بخش فروش|شماره تماس:42869221-061

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

به نظر من این ها فقط تبلیغات هست برای فرانسه که اعلام کنند که همچین کاری انجام نمیشه تو این کشور
    ..:: ServerMan , Department of Information Technology - Server Management ::..
    خریدار ارزهای دیجیتال ( بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ) :
    https://t.me/archicom

9. تعداد تشکر ها ازmahdiazarnia به دلیل پست مفید

عضو انجمن OPENFIRE آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    الان بحث اینجاست که آیا این کار انجام میشه یا نه ! ؟
    راه کار های انتقال رو دیتاسنتر بهتر میدونه !
    دایرکت وب:: شرکت داده پرداز اَبر زاگرس :: شماره ثبت 5708
    ارایه دهنده ی سرور مجازی و اختصاصی ایران / خدمات حرفه ای کانفیگ سرور + مانیتتورینگ .

11. تعداد تشکر ها از OPENFIRE به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OPENFIRE نمایش پست ها
    الان بحث اینجاست که آیا این کار انجام میشه یا نه ! ؟
    راه کار های انتقال رو دیتاسنتر بهتر میدونه !
    سلام

بهتر است به جای موضع گیری روی ما به باقی همکاران نیز نگاهی می انداختید
    بحث همکاران روی این بود که چطور ممکنه این همه سرویس را منتقل بکنند که یک راهنمایی کردم
    پیش نهاد میکنم قبل از ارسال پست تاپیک را کامل مطالعه بکنید تا در جریان تاپیک قرار گیرید و سپس موضع گیری فرمایید .

با سپاس
    عیسی لو
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 007 نمایش پست ها
    س
    هیج دیتاسنتر خارجی فرقی نمیکنه کجا باشه
    تا موقعی قوانین رو رعایت کرده باشین سرویس رو بی دلیل و دلخواهی قطع نمیکنه و تنها درصورتی شما کلافشون کنین جواب گویی نخواهند داشت
    بعدشم سروری قطع میشه یا ساسپند میشه قرارنیست هماهنگی با شما انجام شه برای قطع سرویسی که تخلف کرده!
    قوانین مشخص هست و شما موظف هستین یا خودتون تخلف نکنین یا اگر سرور مجازی می فروشین باعث جلوگیری از تخلف دیگران شین
    بر روی سرور خودتون بشین تا مشمول مسدود شدن سرویس نشین این
    قوانینم برای او وی اچ -دیتاشک و تمامی دیتاسنترها یکسان است و درتمامی ۹۹/۹۹درصد مواردی مشاهده شده سروری مسدود شده در دیتاشک یا او وی اج
    عدم مدیریت بر روی سرور بوده که دردسرهای ثانویه رو ایجاد کرده است.
    این شایعه های بیخودی رو راجبه دیتاسنترها لطفا رواج ندین هیچ دیتاسنتر از پول بدش نمیاد چه ده دلار باشه چه هزاردلار و یا بیشتر
    ارادت

دوست عزیز من حدود 4 سال هست با دیتاستر های آلمانی، کانادایی، فرانسوی ، سوئیسی ، هلندی ، آمریکایی و انگلیسی به طور مستقیم و با واسطه کار کردم و میشه گفت قوانین رو کاملا آشنا هستم و این مسائل رو حفظم چون قبل خرید سرور کلیه قوانین حتی اون هایی که نوشته نشدند رو از پشتیبانی تلفنی دیتاسنتر ها جویا میشیم تا با خیال راحت سرور رو خریداری کنیم و میشه گفت تنها تخلفی که در طول این 4 سال انجام دادم یکبار یا دوبار درست ست نکردن مک آدرس و.. در او وی اچ بوده یکی دوبار هم تخلف واسطه! در مورد قوانین دیگر هم رعایت ادب و احترام یک قانون عرفی هست همونطور که من از مشتریم انتظار رعایت این قانون رو دارم خودم هم در مقابل دیتاسنتر یا دیگر شرکت ها با احترام برخورد می کنم!

ولی خب این مسئله برای من غیر قابل قبول بود بدون هیچ شکایتی بدون هیچ تخلفی سرورم بازرسی بشه و بدتر از اون بی دلیل و به اجبار درخواست ری اینستال کردن سرور رو در عرض چند ساعت بعد رو بدند با این عنوان که سرور شما ویروس کشی شده سیستم عامل رو تعویض کنید و کل اطلاعات هارد رو پاک کنید کسی شکایت نکرده اتک نزدید نمی دونیم چرا ویروس کشی و بررسی کردیم ویروس کجا بوده چی بوده فقط شما موظف به این کار هستید ( خلاصه جواب ها و بی منطقی محض ) ! بین دیتاسنتر ها و شرکت های خارجی و استاندارد عرفا وقتی سروری اتک میده یا شکایتی بابت کپی رایت یا انتشار فایل های ویروسی و موارد هک و اسپم و... داره نال روت میشه و زمان داده میشه مشکل رو بر طرف کنه و هیچ دیتاسنتری مستقیم بدون اطلاع و اجازه سرور رو ویروس کشی یا بررسی نمی کنه ! ولی چنین برخوردی با من نشد ! این مورد رو حق خودم میدونم اطلاعات روی سرورم رو فقط خودم ببینم و اگر تخلفی بابت اون فایل ها وجود داره با ذکر دلیل قانع کننده خودم در مهلتی کوتاه مشکل رو برطرف کنم ! شاید پروژه ای دارم که حتی نمی خوام کسی از وجود آن مطلع بشه چه برسه جزئیات فایل ها!

صحبت من از تفاوت امنیت فایل در خارج و برخی دیتاسنتر های داخل ایران بود و دلیلی نمی بینم در این مورد شایعه پراکنی کنم فقط تجربه ای که داشتم رو بیان کردم

سوء تفاهم هم نشه دیتاسنتر ها قابل اعتماد هم در ایران وجود دارند ( امثال جایگاه و.. ) ولی خوب مواردی شبیه این مورد که برای من پیش آمد هم وجود داره!

در مورد او وی اچ که قرمز رنگ کردید

این موضوع مربوط به قدیم و زمانی هست که او وی اچ سرویس هاش فاقد آنتی دیداس بود هست. سرور خود ما یکی از سرور های قطع شده بود سرور برخی از همکاران بعد از 4 روز در دسترس قرار گرفتند و برخی نه چون بک آپ داشتیم روز دوم- سوم از دیتاسنتر دیگری سرویس خریداری کردیم و دیگر پیگیر مسائل اون نشدم چون دیتاسنتر هم جوابی نمیداد جستجو کنید فکر کنم تایپیک این مورد رو تو همین انجمن پیدا کنید
    ویرایش توسط InterServer.ir : April 19th, 2015 در ساعت 05:46

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

14. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    111 پست

سلام خدمت دوستان
    نباید این همه نگرانی داشته باشید! بعید میدونم داون تایم زیادی بوجود بیاد. نهایتا چند ساعته
    راه های زیادی برای انتقال بدون مشکل اطلاعات سرورها وجود داره که در پستهای قبل دوستان اشاره کردند

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    401
    تشکر تشکر شده 
    264
    تشکر شده در
    220 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط InterServer.ir نمایش پست ها
    دوست عزیز من حدود 4 سال هست با دیتاستر های آلمانی، کانادایی، فرانسوی ، سوئیسی ، هلندی ، آمریکایی و انگلیسی به طور مستقیم و با واسطه کار کردم و میشه گفت قوانین رو کاملا آشنا هستم و این مسائل رو حفظم چون قبل خرید سرور کلیه قوانین حتی اون هایی که نوشته نشدند رو از پشتیبانی تلفنی دیتاسنتر ها جویا میشیم تا با خیال راحت سرور رو خریداری کنیم و میشه گفت تنها تخلفی که در طول این 4 سال انجام دادم یکبار یا دوبار درست ست نکردن مک آدرس و.. در او وی اچ بوده یکی دوبار هم تخلف واسطه! در مورد قوانین دیگر هم رعایت ادب و احترام یک قانون عرفی هست همونطور که من از مشتریم انتظار رعایت این قانون رو دارم خودم هم در مقابل دیتاسنتر یا دیگر شرکت ها با احترام برخورد می کنم!

ولی خب این مسئله برای من غیر قابل قبول بود بدون هیچ شکایتی بدون هیچ تخلفی سرورم بازرسی بشه و بدتر از اون بی دلیل و به اجبار درخواست ری اینستال کردن سرور رو در عرض چند ساعت بعد رو بدند با این عنوان که سرور شما ویروس کشی شده سیستم عامل رو تعویض کنید و کل اطلاعات هارد رو پاک کنید کسی شکایت نکرده اتک نزدید نمی دونیم چرا ویروس کشی و بررسی کردیم ویروس کجا بوده چی بوده فقط شما موظف به این کار هستید ( خلاصه جواب ها و بی منطقی محض ) ! بین دیتاسنتر ها و شرکت های خارجی و استاندارد عرفا وقتی سروری اتک میده یا شکایتی بابت کپی رایت یا انتشار فایل های ویروسی و موارد هک و اسپم و... داره نال روت میشه و زمان داده میشه مشکل رو بر طرف کنه و هیچ دیتاسنتری مستقیم بدون اطلاع و اجازه سرور رو ویروس کشی یا بررسی نمی کنه ! ولی چنین برخوردی با من نشد ! این مورد رو حق خودم میدونم اطلاعات روی سرورم رو فقط خودم ببینم و اگر تخلفی بابت اون فایل ها وجود داره با ذکر دلیل قانع کننده خودم در مهلتی کوتاه مشکل رو برطرف کنم ! شاید پروژه ای دارم که حتی نمی خوام کسی از وجود آن مطلع بشه چه برسه جزئیات فایل ها!

صحبت من از تفاوت امنیت فایل در خارج و برخی دیتاسنتر های داخل ایران بود و دلیلی نمی بینم در این مورد شایعه پراکنی کنم فقط تجربه ای که داشتم رو بیان کردم

سوء تفاهم هم نشه دیتاسنتر ها قابل اعتماد هم در ایران وجود دارند ( امثال جایگاه و.. ) ولی خوب مواردی شبیه این مورد که برای من پیش آمد هم وجود داره!

در مورد او وی اچ که قرمز رنگ کردید

این موضوع مربوط به قدیم و زمانی هست که او وی اچ سرویس هاش فاقد آنتی دیداس بود هست. سرور خود ما یکی از سرور های قطع شده بود سرور برخی از همکاران بعد از 4 روز در دسترس قرار گرفتند و برخی نه چون بک آپ داشتیم روز دوم- سوم از دیتاسنتر دیگری سرویس خریداری کردیم و دیگر پیگیر مسائل اون نشدم چون دیتاسنتر هم جوابی نمیداد جستجو کنید فکر کنم تایپیک این مورد رو تو همین انجمن پیدا کنید

همه چیز هم به دیتاسنتر ارتیاط پیدا نمیکنه، گاهی میتونه مشکل عدم شفافیت باشه.
    چند ماه پیش fbi یک سرور 6 هزار دلاری رو که تو colocrossing واسه وی پی اس کولو کرده بودم با نامه دادگاه برای بازرسی بردند و دیگه خبری نشده ازش. فقط نوشته شده بود که واسه دراگ استفاده شده و آی پی رو دادند!
    ممکنه در مورد شما یک برنامه امنیتی بوده باشه و براتون روشن نکرده باشند.

17. تعداد تشکر ها از Fracture به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)