سلام
فرصتی شد که یک اسکریپت با زبان PHP بنویسم برای قسمت های VIP سایت ها که تقریبا راه حل های جدیدی ارائه شده که کاربرپسند باشه و کاملا انعطاف پذیر ( ماژول پذیر ) .
بیشتر کد ها ( 95%) در پشت صحنه هستند و چیز خاصی برای نمایش نبود که دمو ارائه بدم . سعی میکنم تا فردا صبح چندین اسکرین شات ارائه بدم از قسمت های مختلف .
برای انعطاف بیشتر قسمت Authentication رو بصورت ماژول پذیر نوشتم و این به شما این امکان رو میده که سیستم رو به اکانتینگ IBSng و NTTac و ... وصل کنید و اسکریپت های اکانتینگ حرفه ای برای این اکانتینگ ها زیاد هست توی نت ... یک ماژول دیگر هم آماده کردم براش که بتونید به freer متصل کنید . چون کاربر ها با سبک این خرید ها خیلی آشنا هستند و گیج نمیشند و ماژول های بانکی زیادی براش هست و کار شما رو آسون تر میکنه و هزینه نهایی رو میاره پایین تر .
این سیستم برای سرور های آپدیت نود32 هم قابل استفاده هست .
یک ماژول دانلود آماده روی سیستم هست که امکان محدود کردن سرعت ( کاملا تست شده ) و محدود کردن کاربر از لحاظ resume کردن ...
همچنین کاربران نیازی ندارند لینک را در مروگر خود باز کنند و براحتی می تونند از طریق IDM اقدام کنند و همانجا یوزر و پس رو ست کنند .

قصد دارم این اسکریپت رو بصورت سورس به یک مشتری بفروشم ( حالا ایشون میتونه خودش استفاده کنه یا لایسنس بفروشه به کاربراش ) . اگر تعداد افرادی که خواهان لایسنس تک هستند به حد کافی برسد خودم اقدام میکنم برای فروش تکی .
میتونید همینجا یا توی پ.خ یا بصورت ایمیل پیشنهاد قیمت رو ارسال کنید .
ممنون