صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: درخواست cms دیجی کالا + هزینه

عضو جدید why.darkness آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست cms دیجی کالا + هزینه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahesami نمایش پست ها
    شما بشینی ماه ها کد بنویسی یه بچه ۱۴ ساله بیاد کدهات رو کش بره خوشحال میشی یا ناراحت؟
    دعوا نیست ، دفاع از حق خودم و شماهایی هست که توی این حیطه کار می کنید!
    ملت ایران همینن! یا خودشون جرات حرف زدن ندارند یا وقتی یکی میزنه اون وری میرن که فکر می کنن امن تره!!!
    نه دوست عزیز این که درسته رعایت حق مهمه.
    دیگه فرهنگ باید جاش بیفته که رعایت حق همدیگه یک رفتار انسان دوستانست وقتی جاش نیفتاده چه خاکی سرمون کنیم
    هی دادو بیداد کنیم که آقا نکن کپییی نکنن ... والا هر ایده ای میدیم فرداش کپی میکنن من به خاطر همین بدبختیا و فرهنگ غلط آخرش مجبور شدم برو رو سیستم های تحت یونیکس که لاقل کپی و کرک کردنشونم تخصص درست حسابی میخواد.

من در سال 2008 بود یک سیستمی رو کپی کردم طرف خارجیم بود کپی هم چه عرض کنم حالللل میکردم کلی ولی بعد دیدم نه با وجدانم کنار نیومدم وقتی افتادم تو کار برنامه نویسی و جون کندم دیگه بیخیال کپی شدم جاییم اگه تخصص نداشته باشم پولشو میدم حقشو میدم میگم انجامش بده ولی کپی اصلا ! یه جور ***یه دیگه :ی باید فرهنگ جاش بیفته.

پیشنهاد من اینه خوبه در کنار معرفی اسکریپت ها و سیستم ها یه قسمتی در کنار همه این قوانین ها قوانین فواید و حتی زیان های کپی برداری رو ذکر کنند تا افرادیم که مطلع نیستند آگاه بشن.

2. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط why.darkness نمایش پست ها
    نه دوست عزیز این که درسته رعایت حق مهمه.
    دیگه فرهنگ باید جاش بیفته که رعایت حق همدیگه یک رفتار انسان دوستانست وقتی جاش نیفتاده چه خاکی سرمون کنیم
    هی دادو بیداد کنیم که آقا نکن کپییی نکنن ... والا هر ایده ای میدیم فرداش کپی میکنن من به خاطر همین بدبختیا و فرهنگ غلط آخرش مجبور شدم برو رو سیستم های تحت یونیکس که لاقل کپی و کرک کردنشونم تخصص درست حسابی میخواد.

من در سال 2008 بود یک سیستمی رو کپی کردم طرف خارجیم بود کپی هم چه عرض کنم حالللل میکردم کلی ولی بعد دیدم نه با وجدانم کنار نیومدم وقتی افتادم تو کار برنامه نویسی و جون کندم دیگه بیخیال کپی شدم جاییم اگه تخصص نداشته باشم پولشو میدم حقشو میدم میگم انجامش بده ولی کپی اصلا ! یه جور ***یه دیگه :ی باید فرهنگ جاش بیفته.

پیشنهاد من اینه خوبه در کنار معرفی اسکریپت ها و سیستم ها یه قسمتی در کنار همه این قوانین ها قوانین فواید و حتی زیان های کپی برداری رو ذکر کنند تا افرادیم که مطلع نیستند آگاه بشن.
    آفرین. شما یه نمونه رو شما گفتید.امثال شما که کار کردید میدونید این حرکت یعنی چی. نه کسی که کارش کپی و ریپ هست.
    خیلی ناراحت کننده است وقتی گوگل سرچ می کنی می بینی کارت رو به مفت دارند میفروشند و تو خبر نداری!
    باید جلوی این کار رو از همین جا گرفت نه این که سکوت کرد.

عضو جدید why.darkness آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

آفرین. شما یه نمونه رو شما گفتید.امثال شما که کار کردید میدونید این حرکت یعنی چی. نه کسی که کارش کپی و ریپ هست.
    خیلی ناراحت کننده است وقتی گوگل سرچ می کنی می بینی کارت رو به مفت دارند میفروشند و تو خبر نداری!
    باید جلوی این کار رو از همین جا گرفت نه این که سکوت کرد.
    منم میگم پیشنهاد بر اینه که یه تاپیکی برای معرفی عناوین و یا معرفی انواع حقوق چاپی بزنن و یکم فرهنگ سازی رو بندازن جاش.
    برای مثال هستن خیلیا که فکر میکنن حقوق چاپی در پروژه های Open Source مثل PHP و ++C به معنی این هست که میتونن پروژه رو تغییر نام و به اسم برند خودشون تولید و تکثیر کنند.
    در حالی که تمامی لیسانس های GPL و ... بر اساس شرایط خاصی تعریف و بند های مختلفی دارن.

6. تعداد تشکر ها ازwhy.darkness به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

خوشبختانه دیجی کالا یک سروگردن خرش بیشتر از همه میره (طبیعی هست 100 درصد شرکت به آن پولداری وکیل درست و درمون داره) پس بحث ریپ و د ز د ی و قالب و.. رو بیخیال بشید که کارتون با دوستان بالایی هست!!

اما پیرامون حرف شما: به شخصه سیستمهای فروشگاهی مختلفی رو ماه پیش مورد ارزیابی قرار دادم.از سهولت کار گرفته تا کامل بودن و آینده دار بودن سیستم.از حامد و سبدخرید و پادینا و توماتون و ورچو گرفته تا... رو تست زدم. بنده هم به نتیجه شما رسیدم که اپن کارت یک سروگردن بالاتر هست و اگر مقداری هزینه کنید قالبهای خارجی بسیارقشنگی میفروشن یتونید بخرید و بدید فارسیش کنن و استفاده کنید. تقریبا سیستم کاملی هست و میشه ازش لذت برد..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

8. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

دوست عزیز دیجی کالا دارای یک شرکت واقعی هستش. اینطور نیست که فکر کنیم یک نفر در خانه یک اسکریپت فروشگاهی نصب کرده و اقدام فروش اجناس می کند.این شرکت حتی واردات هم انجام می دهد. حالا کار با این قسمت ندارریم.تیم برنامه نویسشی دی جی کالا یک تیم متخصص و مجرب است که ماهها بر روی این اسکریپت به صورت گروهی کار کرده اند. تیم گرافیست دارند و .... در پست پره این اسکریپت تمام اعمال به صورت مکانیزه انجام میشود. کافی است به ساختمان دی جی کالا در خیابان جلفا مراجعه کنید تا عظمتئ و تعداد کارمندان فعال و .... را مشاهده کنید ! همانطور که دوستان گفتند این اسکریپ بیش از چند ده میلیون تومان هزینه داشته است برای این شرکت. با 1 ،2،3،4 و........ نمی توان چنین چیزی را حتی از صفر تا صد برنامه نویسی کرد. در ضمن امضای شما نسبت به درخواستی که مطرح کرده اید بسیار متناقض و خنده دار است :دی

10. تعداد تشکر ها از Ramin به دلیل پست مفید

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

@rezahesami امضا اون دوستمون هیچ مشکلی نداره پیشنهاد می کنم GNU رو مطالعه کنید
    درضمن ایده باید از ذهن خود طرف باشه حالا شاید تو اجراش کمک بگیره از اشخاص مختلف
    ..:: ServerMan , Department of Information Technology - Server Management ::..
    خریدار ارزهای دیجیتال ( بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ) :
    https://t.me/archicom

12. تعداد تشکر ها از mahdiazarnia به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiazarnia نمایش پست ها
    @rezahesami امضا اون دوستمون هیچ مشکلی نداره پیشنهاد می کنم gnu رو مطالعه کنید
    درضمن ایده باید از ذهن خود طرف باشه حالا شاید تو اجراش کمک بگیره از اشخاص مختلف
    دانش و هنر نباید
    کپی رایت
    داشته باشند. کپی رایت ضد ارزش های آزادی خواه بشری هستند. Gnu کجاش اشاره شده شما می تونید اون چیزی رو که دیگران بابتش هزینه کردند عینش رو یا مشابهش رو بسازید یا ازشون بد زدید؟!
    این رو شما تایید می کنید؟ سایت تون رو لطف می کنید بدید من ریپش کنم استفاده کنم؟ یا وسیله شخصی یا هر چیزی که بابتش هزینه کردید خریدید میدید من و دیگران به رایگان استفاده کنیم؟!

صحبت های من رو نخوندید ظاهرا. بالا به ایشون گفتم شما ایده رو خودت بده بعد بده بقیه برات پیاده کنن با کپی کردن ایده دیگران به جایی نمی رسی ، شما اول میگی gnu رو مطالعه کنم بعد حرف خودم رو به خودم تحویل می دید!

14. تعداد تشکر ها از rezahesami به دلیل پست مفید

عضو جدید shahr0kh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    237
    تشکر شده در
    152 پست

دانش و هنر نباید
    کپی رایت
    داشته باشند. کپی رایت ضد ارزش های آزادی خواه بشری هستند. Gnu کجاش اشاره شده شما می تونید اون چیزی رو که دیگران بابتش هزینه کردند عینش رو یا مشابهش رو بسازید یا ازشون بد زدید؟!
    این رو شما تایید می کنید؟ سایت تون رو لطف می کنید بدید من ریپش کنم استفاده کنم؟ یا وسیله شخصی یا هر چیزی که بابتش هزینه کردید خریدید میدید من و دیگران به رایگان استفاده کنیم؟!

صحبت های من رو نخوندید ظاهرا. بالا به ایشون گفتم شما ایده رو خودت بده بعد بده بقیه برات پیاده کنن با کپی کردن ایده دیگران به جایی نمی رسی ، شما اول میگی gnu رو مطالعه کنم بعد حرف خودم رو به خودم تحویل می دید!
    سخنان قابل تایید و متین هستش
    Telegram: Secure_Turk

عضو انجمن mahdiazarnia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    1,056
    تشکر شده در
    740 پست

@rezahesami حقیقت کامل نخوندم ، حق با شماست
    ولی مسئله اینه که وقتی وارد بحث gnu و اپن سورس و این حرفا میشیم ، قرار نیست که همه پیروش باشند
    من برای شما مثال واضح تری میزنم چون من هم منظورم رو بد گفتم
    داشتن یک سایت فروشگاهی باعث ایجاد قطب میشه و تو علم اقتصاد مخرب ترین وضعیتی هستش که پیش میاد ، داشتن رقیب و احساس یاعث ایجاد اتفاقات بسیار سازنده ای خواهد شد
    کپی رایت کاملاً محترمه و وقتی شما یک اسکریپنی رو طراحی می کنی 3 حالت داره :
    1. برای فروش قرار میدی 2.با کمی تغییرات و نسخه رایگان قرار میدی ( برای پشتیبانیش و ماژولار کردنش هزینه دریافت می کنی )3.کلاً می خوای اختصاصی باشه
    سه تا حالت هم محترمه و حق سازنده اثر هستش که تصمیم برای محصولش بگیره و عبور دیگران از این خط قرمز خود ***یه
    ولی درکل نشون داده که حالت دوم همیشه سودآور تر هستش
    ..:: ServerMan , Department of Information Technology - Server Management ::..
    خریدار ارزهای دیجیتال ( بیتکوین ، بیتکوین کش ، اتریوم ) :
    https://t.me/archicom

17. تعداد تشکر ها از mahdiazarnia به دلیل پست مفید

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiazarnia نمایش پست ها
    @rezahesami حقیقت کامل نخوندم ، حق با شماست
    ولی مسئله اینه که وقتی وارد بحث gnu و اپن سورس و این حرفا میشیم ، قرار نیست که همه پیروش باشند
    من برای شما مثال واضح تری میزنم چون من هم منظورم رو بد گفتم
    داشتن یک سایت فروشگاهی باعث ایجاد قطب میشه و تو علم اقتصاد مخرب ترین وضعیتی هستش که پیش میاد ، داشتن رقیب و احساس یاعث ایجاد اتفاقات بسیار سازنده ای خواهد شد
    کپی رایت کاملاً محترمه و وقتی شما یک اسکریپنی رو طراحی می کنی 3 حالت داره :
    1. برای فروش قرار میدی 2.با کمی تغییرات و نسخه رایگان قرار میدی ( برای پشتیبانیش و ماژولار کردنش هزینه دریافت می کنی )3.کلاً می خوای اختصاصی باشه
    سه تا حالت هم محترمه و حق سازنده اثر هستش که تصمیم برای محصولش بگیره و عبور دیگران از این خط قرمز خود ***یه
    ولی درکل نشون داده که حالت دوم همیشه سودآور تر هستش

برادر شما هم یه چیز گفتی الان نمیدونی چطور جمعش کنی ! کجا نوشته شده یک اسکریپت کاملا اختصاصی که با صرف هزینه و وقت زیاد آماده شده است را دیگران می توانند کپی کنند؟ این عدم رعایت قانون کپی رایت نیست؟ در کشور های پیشرفته اسم این کار را ***ی می گذارند و مجازات های سنگینی برای این قبیل *** ها دارند ! حتی بارها در اخبار و ... شاید دیده باشید غول های بزرگ دنیا مانند سامسونگ، اپل، ال جی نوکیا و ..... به دلیل استفاده از فناوری و حتی "ایده" یک کمپانی دیگر به جریمه های سنگین چندین میلیون دلاری محکوم می شوند ! دقت کردید ؟ تکرار می کنم حتی به جرم استفاده از "ایده" دیگر کمپانی ها در محصولات خود جریمه شده اند ! اطلاعات شما ظاهرا خیلی زیاد نیست . فقط لفظ gnu را از جایی حفظ کرده اید !

19. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)