صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: درخواست cms دیجی کالا + هزینه

عضو انجمن abasaqa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    387
    تشکر شده در
    188 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست cms دیجی کالا + هزینه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza* نمایش پست ها
    قالب جدیدش رو میخواین یا قدیمی ؟ اگه قدیمی رو میخواین یه زنگ به شماره های این سایت بزنید شاید راهنمایی کنند

عمده |نقد و بررسی و فروش انواع موبایل و تبلت به قیمت عمده

ممنون. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط why.darkness نمایش پست ها
    هرکس هر قیمتی بده من 10% پایینتر از اون قیمت انجامش خواهم داد ! به شرطی که cms باشه و خود خود دی جی باشه که بعید میدونم

خود خودش هم نباشه میشه ادیت کرد شبیهش در بیاد.

باهات تماس میگیرم ممنون
    دانش و هنر نباید کپی رایت داشته باشند. کپی رایت ضد ارزش های آزادی خواه بشری هستند.

2. تعداد تشکر ها از abasaqa به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    387
    تشکر شده در
    188 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم سیستمش بالای 40 میلیون هزینه برداشته... البته برای فروشگاهی که ماهانه بالای 500 میلیون فروش داشته باشه این چیزی نیست!! سیستم پیچیده ای هست و طوری ساخته شده که انبارداری و حسابداری و صورتحساب و... همه به هم پیوند خوردند و همه تو همان سایت انجام میشه.حتی فرم سفارش و ارسالش به قسمتهای انبار و حسابداری توسط سیستم انجام میشه..اگر قرار بود با 2 یا 5 و 10 میلیون بسازنش به قول دوستمون الان خیلی ها ساخته بودنش و خز شده بود.
    میشه مثل همون رو شبیهش رو ساخت و امکاناتش رو تا حدودی گذاشت با همان 2 تومان شما اما مثل دیجی کالا رو باید برید بالای 40 میلیون!!

راهنمائی مفیدی بود. بسیار سپاسگذارم.

سوال دیگه. چند تا از دوستان فروشگاه ساز میخوان. خودمم کلا از دیزاین و دردسرهاش اومدم بیرون. فروشگاهی می خوام ارزون باشه؛ تا فروشنده کم کم راه بیوفته و پلن هاش رو ارتقا بده. شما کجا رو معرفی می کنید که امکانات زیر رو داشته باشه:

- پاسخ گوئی به مشکلات کاربر

- پلن های اولیه مناسب, قابل ارتقا

- من رو از دردسر دیزان و راهنمائی خلاص کنه, اونا رو دیپورت کنم به اون سایت.

اوپن کارت رو تست کردم مناسبه, اما شما که باتجربه تر هستید بیشتر راهنمائی کنید.
    دانش و هنر نباید کپی رایت داشته باشند. کپی رایت ضد ارزش های آزادی خواه بشری هستند.

5. تعداد تشکر ها از abasaqa به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

شبیه بودن کار شما رو پیش نمیبره.کسی که اطلاعاتش اونقدر ضعیف هست که میخاد بره سایت یکی دیگه رو کپی کنه شبیه اون بشه شاید فرجی بشه بهتره بره غاز بچرونه نه اینکه بیاد سایت بزنه اونم از روی ایده یکی دیگه!
    من نمی دونم امثال شما تا کی میخاید عین قارچ هر روز سبز بشید که اسکریپت فلان سایت رو میخام قالب فلان سایت رو میخام! خب که چی؟!! خیلی مردی عرضه داری برو به یه شرکت درست و حسابی قرارداد ببند ایده بده برات پیاده کنن نه اینکه بری سایت یکی دیگه رو گند بزنی بهش

7. تعداد تشکر ها ازrezahesami به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    387
    تشکر شده در
    188 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahesami نمایش پست ها
    شبیه بودن کار شما رو پیش نمیبره.کسی که اطلاعاتش اونقدر ضعیف هست که میخاد بره سایت یکی دیگه رو کپی کنه شبیه اون بشه شاید فرجی بشه بهتره بره غاز بچرونه نه اینکه بیاد سایت بزنه اونم از روی ایده یکی دیگه!
    من نمی دونم امثال شما تا کی میخاید عین قارچ هر روز سبز بشید که اسکریپت فلان سایت رو میخام قالب فلان سایت رو میخام! خب که چی؟!! خیلی مردی عرضه داری برو به یه شرکت درست و حسابی قرارداد ببند ایده بده برات پیاده کنن نه اینکه بری سایت یکی دیگه رو گند بزنی بهش

امثال شما چیه کاربر تازه کار!!!

این جو مسموم هاستینگ ایران کی تموم میشه من نمیدونم.

چرا تو چیزی که به شما ربط نداره دخالت می کنی؟

9. تعداد تشکر ها از abasaqa به دلیل پست مفید

عضو جدید why.darkness آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

جنگو دعوا نکنید...

متاسافنه بدبختی اینه که هر کاری متخصص میخواد و افراد غیر متخصص کاشششششش ای کاش یه ذره ارزش برا هر کاری قائل بشن.
    من خودم از 0 تا صد از وقتی که فهمیدم کامپیوتر چیه رفتم سراغش ... درسشو خودم بدبختیاشو کشیدم شدم متخصص ولی متاسفانه الان هرجا میرم میگم آقا 1 ملیون میگیرم کار رو انجام میدم طرف میدونی چی میگه میگه فلانی اومده بود برنامه نویس بوداا متخصص بود گفت 100 تومن میگیرم کار رو انجام میدن !!!!

مشکل اینه که هر کس نشسته پشت کامپیوتر یه سیستم عامل مزخرف و ساده بچه مامانی مثل ویندوز رو نصب کرده چهار تا چپ کلیک راست کلیک میکنه هر از گاهیم 2 تا رفرش میندازه بهش حس متخصص بودن میده بع میاد میشینه فکر میکنه که منم یه سایت بزنم !

بعد بازار کار و فرهنگ کار میشه همینی که میبینید فرق مهندس کامپیوتر با کاربر کامپیوتر مشخص نیست

شرط میبندم 90 درصد کاربرای خود همین وب هاستینگ غیر متخصص هستند.
    سایت هایی پشتیبان کننده ای مثل پرشین اسکریپت و امثالش میان 4 تا اسکریپت بچه مامانی میندازن برا دانلود و همین افراد غیر متخصص میرن با 4 تا کلیک نصب و 2 تا قالب میندازن روش میگن شدیم طراح و متخصص و حتی میگین برنامه نویس ! ببین به چه روزی افتادیم اما کاریش نمیشه کرد فرق اینجور چیزارو مشتری اگه مشتری باشه میفهمه بلاخره شرکتی گفتن... سوادی گفتن...90 درصد سایت های ایرانی به وسیله همین سیستم های cms ایجاد شدن که کار همین افراد غیر متخصص هست !

حالا بشینید دعوا کنید ببینیم کجا میرسید

11. تعداد تشکر ها ازwhy.darkness به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abasaqa نمایش پست ها
    امثال شما چیه کاربر تازه کار!!!

این جو مسموم هاستینگ ایران کی تموم میشه من نمیدونم.

چرا تو چیزی که به شما ربط نداره دخالت می کنی؟

ادبیاتت هم مثل طرز فکرت مسموم هست استاد! از امضات معلومه امثال شما هیچ ارزشی برای کار هیچ کس قایل نیستید فقط بلدید برید زحمات یکی دیگه رو خز کنید و به گند بکشید.
    ربط این موضوع به من اینه که دارم توی این فضا فعالیت می کنم و اجازه نمیدم امثال جنابعالی گند بزنید به زحمات بقیه. من از حق خودم دفاع می کنم!
    آقای کپی رایت ضد ارزشهای آزادی خواه بشر!!؟ اگر اون قدر حالیت بود که چیزی از خودت خلق می کردی و یکی مثل خودت میومد زحمتت رو با ۵ هزار تومن دانلود می کرد گند میزد به سیستمت اون موقع هم ضد بشریت بود این قانون یا نه؟!
    بالا بهت گفتم عرضه اگه داری و کاری بلدی برو خلق کن ، خلاقیت و ابداعات یکی دیگه رو نشخوار کردن به شما ارزش نمی بخشه!

13. تعداد تشکر ها از rezahesami به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    387
    تشکر شده در
    188 پست

جنگو دعوا نکنید...

متاسافنه بدبختی اینه که هر کاری متخصص میخواد و افراد غیر متخصص کاشششششش ای کاش یه ذره ارزش برا هر کاری قائل بشن.
    من خودم از 0 تا صد از وقتی که فهمیدم کامپیوتر چیه رفتم سراغش ... درسشو خودم بدبختیاشو کشیدم شدم متخصص ولی متاسفانه الان هرجا میرم میگم آقا 1 ملیون میگیرم کار رو انجام میدم طرف میدونی چی میگه میگه فلانی اومده بود برنامه نویس بوداا متخصص بود گفت 100 تومن میگیرم کار رو انجام میدن !!!!

مشکل اینه که هر کس نشسته پشت کامپیوتر یه سیستم عامل مزخرف و ساده بچه مامانی مثل ویندوز رو نصب کرده چهار تا چپ کلیک راست کلیک میکنه هر از گاهیم 2 تا رفرش میندازه بهش حس متخصص بودن میده بع میاد میشینه فکر میکنه که منم یه سایت بزنم !

بعد بازار کار و فرهنگ کار میشه همینی که میبینید فرق مهندس کامپیوتر با کاربر کامپیوتر مشخص نیست

سایت هایی پشتیبان کننده ای مثل پرشین اسکریپت و امثالش میان 4 تا اسکریپت بچه مامانی میندازن برا دانلود و همین افراد غیر متخصص میرن با 4 تا کلیک نصب و 2 تا قالب میندازن روش میگن شدیم طراح و متخصص و حتی میگین برنامه نویس ! ببین به چه روزی افتادیم اما کاریش نمیشه کرد فرق اینجور چیزارو مشتری اگه مشتری باشه میفهمه بلاخره شرکتی گفتن... سوادی گفتن...90 درصد سایت های ایرانی به وسیله همین سیستم های cms ایجاد شدن که کار همین افراد غیر متخصص هست !

من به خاطر همین جنگ و دعوا وب هاستینگ تاک و هرچی وب است رو ول کردم. بد دردیه. اینا نمود های ساده اش هستش. بعد همه دوست دارن به طرف بگن بیشوادی و فلانی و فلان بخون و ... بقیش رو خودت میدونی که!

که چی؟ که یه یوزر که جلوی چشم من فقط یه آیدیه احساس کنه بیشتر از طرف مقابل می دونه.

باید به این آدما گفت جناب مهندس. ما هم یوزر ساده! اینجا درخواست دادیم برامون فروشگاه ساز شبیه فلان سایت درست کنند! عارمون هم نمیشه. اگه بگیم ما بی سوادیم و جناب فلان با سواد و خیلی متخصص و کاردرست و دولوپر و فلان نمی دونم راضی میشن!

بگذریم. کم کم مردم با سواد میشن! الان جو هاستینگ ایران هم مثل دوران روم 2600 سال قبله! سوفسطائیان زنده شدن!

عضو جدید why.darkness آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

من به خاطر همین جنگ و دعوا وب هاستینگ تاک و هرچی وب است رو ول کردم. بد دردیه. اینا نمود های ساده اش هستش. بعد همه دوست دارن به طرف بگن بیشوادی و فلانی و فلان بخون و ... بقیش رو خودت میدونی که!

که چی؟ که یه یوزر که جلوی چشم من فقط یه آیدیه احساس کنه بیشتر از طرف مقابل می دونه.

باید به این آدما گفت جناب مهندس. ما هم یوزر ساده! اینجا درخواست دادیم برامون فروشگاه ساز شبیه فلان سایت درست کنند! عارمون هم نمیشه. اگه بگیم ما بی سوادیم و جناب فلان با سواد و خیلی متخصص و کاردرست و دولوپر و فلان نمی دونم راضی میشن!

بگذریم. کم کم مردم با سواد میشن! الان جو هاستینگ ایران هم مثل دوران روم 2600 سال قبله! سوفسطائیان زنده شدن!
    خب شما اگه هدفت رعایت کردن فرق مهندس بودن و کاربر یا همون مشتری رو رعایت میکنی ! 2 تا گزینه رو باید رعایت کنی :
    1.امضات رو درست کن :ی البته دیدگاهت رو نسبت به همه چیز
    2.سعی کن ایده کسی رو کپی نکنی همین که میگی دیجی ... رو کپی کنم شبیهشو بزنم یا سیستمشو...

والا همین کارا رو افرادی مثل بنده تاثیر میزاره چون جون میکنیم زحمت میکشیم سیستم مینویسیم چشامون کوررررر میشه بعد شما بیای بگی کپی میکنم :|

16. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

جنگو دعوا نکنید...

شما بشینی ماه ها کد بنویسی یه بچه ۱۴ ساله بیاد کدهات رو کش بره خوشحال میشی یا ناراحت؟
    دعوا نیست ، دفاع از حق خودم و شماهایی هست که توی این حیطه کار می کنید!
    ملت ایران همینن! یا خودشون جرات حرف زدن ندارند یا وقتی یکی میزنه اون وری میرن که فکر می کنن امن تره!!!

18. تعداد تشکر ها ازrezahesami به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    629
    تشکر شده در
    365 پست

شما اول مشکلت رو با نوشته های خودت حل کن بعد.
    شما به من میگی کاربر تازه وارد بعد میای میگه به ما گفتن کاربر ساده!
    ما فقط یه آیدی شما چی داری؟! شما که پشت آیدیت کوهی از تجربه و اطلاعات هستی بلدی خودت اجرا کن ، برای زحمت دیگران ارزش قایل باش استاد!

من نمیدونم درد امثال شما چیه که هیچ وقت خوب نمیشید. همیشه همینه. وقتی از طرف انتقاد می کنی تا کم میاره سریع بالا پایین میپره که تو کی هستی و اطلاعات نداری و ما خیلی بلدیم و فلان!
    شما اصلا خود خدای این کارایی. کارت غلطه عزیزم این رو بفهمی کافیه نیاز نیست ثابت کنی خیلی حالیته و ما همه احمقیم!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)