صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: سرور اختصاصي مخصوص انكد فيلم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصي مخصوص انكد فيلم

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    دوست عزیز سایز تصاویر به کیفیتشون توی اون سایز بستگی داره هیچوقت نمیشه 480p رو با 720p مقایسه کرد ولی این زمانی هستش که شما مثلا 480p دانلود کنید اگه اونو روی نمایشگر بزرگ نگاه کنید افت کیفیت خواهید داشت این فیلمی که شما به بنده دادید تقریبا میشه گفت یه 480p برای یک فیلم نهایتا ۲۰۰ مگ

در مورد تورنت شوخی میگیرم حرفتون رو دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم micromkv خیلی به ندرت توی تورنت فعالیت میکنه و بیشتر توی سایت خودش سریال هارو میزاره در مورد انکودر فیلم هم mSD معمولا فیلم های معروف رو انکودر میکنه و هر چند وقت یه بارم یه سری فیلم دیگه البته اگه با ترکر های خصوصی در ارتباط باشید میبینید این انکود هارو
    ارسال های قبلی شما در انجمن رو دیدم. در اکثر تاپیک ها تنها کسی هستید که ساز مخالف میزنید و با همه سر بحث دارین حتی اگه در مورد موضوع مورد بحث اطلاعات کافی نداشته باشین.
    دوست عزیز بعد از چند سال کار تو تورنت و همکاری با افرادی مثل mSD , VYTO و Enodeking خوب میدونم که کیفیت ریلیز 480p تا چه حدی هست و چه کسی فیلم ریلیز میکنه و چه کسی سریال.
    این سورس انکد بنده هست که سعی کردم با کمترین میزان کاهش کیفیت حجمش رو به 1 سوم برسونم
    Download File : 1.mkv
    لطفا این بحث رو ادامه ندین. تخصص شما احتمالا هاستینگ و .... هست نه انکد و ریلیز. پس لطفا در حوزه خودتون نظر تخصصی بدین نه هر جایی.

موفق باشید

2. # ADS

عضو جدید scorp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    136 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    با سلام
    خوب از حرفی که زدید که به مصرف رم نداره و فقط به CPU و هارد فشار ماره کاملا معلوم هستش که چقد در امر انکود کردن حرفه ای هستش . در انکود کردن بیشتر مصرف روی CPU هستش ولی مصرف رم هم نه چندان زیاد ولی جای خودش کاربرد داره و باعث بازدهی بالاتری میشه دوست عزیز
    دوست عزیزم دیگه بعد از ۱ سال انکد کردن به این قضیه واقف هستم که رم تاثیر گذار هست منظور من هم مقدار کم بود برای همین نوشتم ۴ گیگ رم کافی هست (با توجه به آفرهای دوستان نظیر ۳۲ گیگ رم) !! به این علت که این دوست عزیز بین آفرها روی CPU بیشتر تمرکز کنه تا رم !
    درمورد اینکه چقدر حرفه ای هستیم هم چند نمونه براتون قرار میدم در آخر همین پست که خودتون میتونید بعد از دیدن آنها درمورد ما بهتر قضاوت کنید.
    ارادتمند
    نقل قول نوشته اصلی توسط i-w2 نمایش پست ها
    همه سریال ها توسط افرادی مثل mSD و MicroMkv با کیفیت 480p و 720p منتشر میشن. این وسط سوال اینجاست که شما چرا ریلیز میکنید؟ ( اصلا انکد میکنید؟ )
    میشه یک نمونه از ریلیزهاتون ( که توش اسم سایتتون باشه ) رو برای دانلود بزارین؟
    ( 99% سایت هایی ایرانی که ادعای انکد دارند فقط عوام فریبی میکنند نه انکد و ریلیز! )
    مزاح میفرمایید حتما ! یک نمونه ؟! حتما بیش از هزار اپیزود هست که دوست دارید میتونید دانلود کنید و دونه دونه اسم سایت رو اول هر اپیزود چک کنید! (البته صبر ایوب و عمر نوح رو می طلبه)
    هرچی سریال در سایت به صورت ۷۲۰p هست (تاکید میکنم روی کلمه هرچی !!) انکد و ریلیز مووی فا هست !!
    علاوه بر ۷۲۰p ما ۱۰۸۰p هم ریلیز میکنیم (بعضی از سریال ها رو)

برای آشنایی بیشتر چند نمونه Split شده آپلود کردم که میتونید ببینید :

Arrow S02E08 1080p : http://www.uploadbaz.com/yrn94wrkkcgx
    Game Of Thrones S03E10 1080p : http://www.uploadbaz.com/0bzfmafcfqwe
    John Adams E03 1080p : http://www.uploadbaz.com/tpvr4jq8e9fl

Da Vinci Demons S01E08 720p : http://www.uploadbaz.com/m027era8bmqr
    House Of Card S01E08 720p : http://www.uploadbaz.com/92njjuaazddf
    Homeland S03E10 720p : http://www.uploadbaz.com/jy1hkbtjdxaw

اگر نیاز به نمونه های بیشتر یا نسخه کامل هم بود بفرمایید.

ارادتمند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scorp نمایش پست ها
    دوست عزیزم دیگه بعد از ۱ سال انکد کردن به این قضیه واقف هستم که رم تاثیر گذار هست منظور من هم مقدار کم بود برای همین نوشتم ۴ گیگ رم کافی هست (با توجه به آفرهای دوستان نظیر ۳۲ گیگ رم) !! به این علت که این دوست عزیز بین آفرها روی CPU بیشتر تمرکز کنه تا رم !
    درمورد اینکه چقدر حرفه ای هستیم هم چند نمونه براتون قرار میدم در آخر همین پست که خودتون میتونید بعد از دیدن آنها درمورد ما بهتر قضاوت کنید.
    ارادتمند

مزاح میفرمایید حتما ! یک نمونه ؟! حتما بیش از هزار اپیزود هست که دوست دارید میتونید دانلود کنید و دونه دونه اسم سایت رو اول هر اپیزود چک کنید! (البته صبر ایوب و عمر نوح رو می طلبه)
    هرچی سریال در سایت به صورت ۷۲۰p هست (تاکید میکنم روی کلمه هرچی !!) انکد و ریلیز مووی فا هست !!
    علاوه بر ۷۲۰p ما ۱۰۸۰p هم ریلیز میکنیم (بعضی از سریال ها رو)

برای آشنایی بیشتر چند نمونه Split شده آپلود کردم که میتونید ببینید :

Arrow S02E08 1080p : Download arrow s02e08 1080p moviefa mkv
    Game Of Thrones S03E10 1080p : Download game thrones s03e10 1080p moviefa mkv
    John Adams E03 1080p : Download john adams e03 1080p moviefa mkv

Da Vinci Demons S01E08 720p : Download vinci demons s01 e08 720p moviefa mkv
    House Of Card S01E08 720p : Download house card s01e08 720p moviefa mkv
    Homeland S03E10 720p : Download homeland s03e10 720p moviefa mkv

اگر نیاز به نمونه های بیشتر یا نسخه کامل هم بود بفرمایید.

ارادتمند
    به سوال جواب ندادين
    باوجود اين همه ريليزر در زمينه سريال نيازي به انكد شما هست؟

5. تعداد تشکر ها از i-w2 به دلیل پست مفید

عضو جدید scorp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    136 پست

به سوال جواب ندادين
    باوجود اين همه ريليزر در زمينه سريال نيازي به انكد شما هست؟
    دوست عزیز شما بدون بررسی رزومه ما (مانند خیلی از هموطنان عزیز) مدعی شدید که ما فریبکار هستیم ٬ قصد بازارگرمی داریم و اصلا چیزی را انکد نمیکنیم !! خب من هم در کمال احترام و ادب ۶ نمونه از بیش از هزار انکد خود را صرفا برای معرفی بیشتر و رفع شک و تردید شما ارائه کردم.
    این که نیاز هست یا نیست یک مسئله سلیقه ای هست و حتما احساس نیاز کردیم که یک سال هست این کار را بدون وقفه انجام میدهیم ! این سوال شما از من مثل این هست که از شرکت bmw بپرسید با توجه به تولیدات بسیار عالی شرکت بنز آیا نیاز به تولید ماشین توسط شما هست !؟
    اگر قرار بود تمام کار ها و هنر ها انحصاری میشد که چیزی به عنوان رقابت وجود نداشت ! بهتر جواب منطقی بیاورید آیا من از شما درمورد اینکه آیا اصلا نیازی به انکد شما هست یا خیر سوالی پرسیدم ؟ این قضیه به من ارتباطی ندارد چون قرار نیست برای انکد شما کاری انجام بدم و صرفا در صورت نیاز فقط مصرف کننده خواهم بود و همچینین شما نسبت به انکد های ما !

7. تعداد تشکر ها از scorp به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

دوست عزیز شما بدون بررسی رزومه ما (مانند خیلی از هموطنان عزیز) مدعی شدید که ما فریبکار هستیم ٬ قصد بازارگرمی داریم و اصلا چیزی را انکد نمیکنیم !! خب من هم در کمال احترام و ادب ۶ نمونه از بیش از هزار انکد خود را صرفا برای معرفی بیشتر و رفع شک و تردید شما ارائه کردم.
    این که نیاز هست یا نیست یک مسئله سلیقه ای هست و حتما احساس نیاز کردیم که یک سال هست این کار را بدون وقفه انجام میدهیم ! این سوال شما از من مثل این هست که از شرکت bmw بپرسید با توجه به تولیدات بسیار عالی شرکت بنز آیا نیاز به تولید ماشین توسط شما هست !؟
    اگر قرار بود تمام کار ها و هنر ها انحصاری میشد که چیزی به عنوان رقابت وجود نداشت ! بهتر جواب منطقی بیاورید آیا من از شما درمورد اینکه آیا اصلا نیازی به انکد شما هست یا خیر سوالی پرسیدم ؟ این قضیه به من ارتباطی ندارد چون قرار نیست برای انکد شما کاری انجام بدم و صرفا در صورت نیاز فقط مصرف کننده خواهم بود و همچینین شما نسبت به انکد های ما !
    دوست عزيز
    اين سوال رو پرسيدم چون من سعي ميكنم كاري كنم كه طرفداري هم داشته باشه. تا جايي كه من متوجه شدم انكد هاي شما محبوبيت چنداني نداره. البته اين مورد عيبي نداره چون خيلي ها واسه دل خودشون انكد ميكنند

عضو جدید www.denaserver.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    1,501
    تشکر شده در
    1,245 پست

سلام
    با من در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنم
    سرور های مجازی و اختصاصی گواهینامه اس اس ال
    سایت: www.denaserver.com
    Telegram: @hamidebrazi Tel: 0912 18 18 806

10. تعداد تشکر ها از www.denaserver.com به دلیل پست مفید

عضو جدید scorp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    136 پست

دوست عزيز
    اين سوال رو پرسيدم چون من سعي ميكنم كاري كنم كه طرفداري هم داشته باشه. تا جايي كه من متوجه شدم انكد هاي شما محبوبيت چنداني نداره. البته اين مورد عيبي نداره چون خيلي ها واسه دل خودشون انكد ميكنند
    من والا متوجه نشدم که شما در عرض کمتر از ۱ ساعت چطور متوجه عدم محبوبیت ریلیز های ما شدید.
    در هر صورت با توجه به جواب های شما بحث با شما بی فایده است و قضاوت با دوستان
    انشالله که طرفدارهای شما هر روز بیشتر از دیروز بشن و در کارتون هم موفق باشید.
    پوزش از دوستان عزیز که تاپیک از موضوعش مقداری منحرف شد.
    ارادتمند

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    خیلی حوصله داری بخدا
    ولش کن عزیز
    والا چون مدت هاست در زمینه انکودر فعالیت میکنم به این بحث علاقه پیدا کردم ولی در کل زیاد اهل بحث کردن نیستم از ارسالی هام مشخه با این حال ممنون
    ارسال های قبلی شما در انجمن رو دیدم. در اکثر تاپیک ها تنها کسی هستید که ساز مخالف میزنید و با همه سر بحث دارین حتی اگه در مورد موضوع مورد بحث اطلاعات کافی نداشته باشین.
    دوست عزیز بعد از چند سال کار تو تورنت و همکاری با افرادی مثل mSD , VYTO و Enodeking خوب میدونم که کیفیت ریلیز 480p تا چه حدی هست و چه کسی فیلم ریلیز میکنه و چه کسی سریال.
    این سورس انکد بنده هست که سعی کردم با کمترین میزان کاهش کیفیت حجمش رو به 1 سوم برسونم
    Download File : 1.mkv
    لطفا این بحث رو ادامه ندین. تخصص شما احتمالا هاستینگ و .... هست نه انکد و ریلیز. پس لطفا در حوزه خودتون نظر تخصصی بدین نه هر جایی.

موفق باشید
    با سلام

اولا" ممنون میشم نمونه ای از بحث هایی که من توش ساز مخالف رو زدم به خودم گوش زد کنید خیلی برام جالبه . ولی در مورد ادعا هایی که کردید واقعا" جای بحث داره شما با mSD و VYTO فعالیت کردید ؟ اصلا" میدونید چند نفر هستن ؟ اصلا میدونید در کدام ترکر فعالیت میکنن ؟
    والا اگه به قول خودتون ارسال های قبلی بنده رو دنبال کرده باشید بر این واقف خواهید شد که بنده در این انجمن هیچوقت در زمینه هاستیگ حرفی نزده و نخواهم زد

ولی ادعای زیبایی دارید و امیدوارم موفق باشید
    ارادتمند
    با سلام دوباره

حداقل بنده شمارو مدت هاست میشناسم و مطمئن هستم که چند وقتی هستش دقیق نمیدونم به کار انکود کردن فیلم و سریال مشغولید باز اگه شما ادعایی انکودری بکنید باز قابل قبول تر هستش

دوست عزيز
    ممنون میشم شما که انکودر معروفی هستید اسم گروهتون یا وبسایتی که درش فعالیت میکنید رو ذکر کنید
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)