نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: لینک دانلود + آموزش k control

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    1,043
    تشکر شده در
    777 پست

پیش فرض لینک دانلود + آموزش k control

خب دوستان این هم از نسخه جدید نرم افزار محبوب Kerio Control. در این نسخه تغییرات چشم گیری داشتیم. کرنل لینوکس جدید استفاده شده در این نسخه با قابلیت PAE کامپایل شده، بنابراین اگه کامپیوتر شما از PAE پشتیبانی کنه قادر خواهید بود تا با RAMهای بیشتر از ۴GB هم کار کنید. از قابلیت های جدید اضافه شده، اینترفیس L2TP هست که بهتون اجازه میده تا اگه ارائه دهنده اینترنتتون از این طریق بهتون اینترنت ارائه میده، مستقیماً از خود Control برای اتصال به ISPتون استفاده کنید. درایور vmxnet هم که در محصولات VMware ازش استفاده میشه اصلاح شده. پشتیبانی از نسخه ۱۱ مرورگر IE هم اضافه شده.
    ببینم دیگه چی میخواید؟!!
    عین همیشه زحمت کرک رو بچه های انجمن ru-board کشیدن و به صورت pre-cracked تقدیم دوستان میشه.
    MD5 رو هم مثل همیشه براتون گذاشتم.

Filesize: 291 MB
    MD5: E193FEAB3F57E5498A83BD4BE3CDDFE0
    Password: DiGiBoY
    آپدیت:
    خب، خوشبختانه امروز کاری که من اخیراً برداشته بودم، تموم شد و فرصت پیدا کردم که براتون پست رو آپدیت کنم. تو این چند روز بعضی از دوستان با لایسنس نسخه جدید مشکل داشتن که من امروز براتون توضیح می دم باید چیکار کنید.
    بعد از این که Kerio Control رو با استفاده از فایل ISOیی که در اختیارتون هست نصب کردید، با استفاده از کنسول وب بهش وصل بشید تا وارد Activation Wizard بشید. توی این ویزارد از پایین صفحه Skip registration رو بزنید و سایر مراحل ویزارد رو مثل همیشه ادامه بدید. حالا باید توی فایل winroute.cfg یه سری تغییرات بدیم. کسایی که با لینوکس آشنا هستن می تونن از توی خود لینوکس kerio control این کار رو انجام بدن اما مطابق معمول همیشه من یه روشی رو توضیح میدام که نیازمند دانش لینوکسی خاصی نیست.
    با رمز عبوری که در ویزارد انتخاب کردید، به کنسول وب kerio control وارد بشید. پنجره welcome to kerio control ظاهر میشه. از پایین صفحه تیک do not show this message in future رو بزنید و OK کنید. از سمت چپ به قسمت Status برید و وارد سربرگ System Health بشید. پایین صفحه یه دکمه Task هست. کلید Shift رو بگیرید و این دکمه رو کلیک کنید و Enable SSH رو بزنید. حالا با نرم افزار WinSCP با استفاده از پروتکل sftp یا scp و با نام کاربری root و کلمه عبوری که در ویزارد انتخاب کرده بودید به kerio control وصل بشید و به آدرس زیر برید:
    /opt/kerio/winroute/
    و روی فایل winroute.cfg دابل کلیک کنید تا داخل editor نرم افزار WinSCP باز بشه. همون اوایل فایل یه خط به این صورت داره:
    <variable name=”TrialId”></variable>
    به صورت زیر تغییرش بدید:
    <variable name=”TrialId”>40807-78449-76902</variable>
    و توی خط بعد یعنی:
    <variable name=”UnregisteredTrial”>1</variable>
    1 رو به ۰ تغییر بدید و فایل رو save کنید.
    حالا به System Health برگردید و با استفاده از دکمه Task دستور Reboot رو صادر کنید.
    این هم screenshot من برای اونایی که مایلن ببینن!

توجه: پیشنهاد می کنم که از همون System Health ترجیحاً SSH رو هم غیرفعال کنید.

منبع: digiboy

2. تعداد تشکر ها ازtraxex12345 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

پیش فرض پاسخ : لینک دانلود + آموزش k control

- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    1,043
    تشکر شده در
    777 پست

دوست عزیز این مربوط به وی پی .. نمیشه - برا شبکه هست - یکی از دوستان لازم داشت که خط اینترنت رو با کارمند های شرکت در اشتراک بزاره و ...

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط traxex12345 نمایش پست ها
    دوست عزیز این مربوط به وی پی .. نمیشه - برا شبکه هست - یکی از دوستان لازم داشت که خط اینترنت رو با کارمند های شرکت در اشتراک بزاره و ...
    پوزش میخوام.
    بنده زود قضاوت کردم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)