صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: چگونه دامنه را به vps وصل کنم

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

پیش فرض پاسخ : چگونه دامنه را به vps وصل کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Help-User نمایش پست ها
    قربون اطلاعات شما که طرف داری میفرستی بره هاست بگیره :|
    راهش همینه!
    چون کسی رایگان برای کسی IIS و php , my sql نصب نمیکنه.
    عزیز دل نصف این سایتا موزیکی که میبینی تو نت از همین راه دامین رو وصل کردن به سرور میدونی چرا؟چون واسه نصب mysql و php یه سرور میخواد حداقل 4 گیگ رم! چون سنگینن.
    زمپ خیلی راه ساده تریه.dns سرور هم خیلی سادست ولی ن برای افراد مبتدی.

ارادتمند گنجه
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

2. تعداد تشکر ها ازhostfire به دلیل پست مفید

3. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    12,144
    تشکر تشکر شده 
    661
    تشکر شده در
    440 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    راهش همینه!
    عزیز دل نصف این سایتا موزیکی که میبینی تو نت از همین راه دامین رو وصل کردن به سرور میدونی چرا؟چون واسه نصب mysql و php یه سرور میخواد حداقل 4 گیگ رم! چون سنگینن.

ارادتمند گنجه
    نظرات ایشان تایید میشن بهتر هست
    و بهتر هست از کنترل پنل استفاده کنید و ...
    ابتدا وی پی اس بگیرید
    بعد با هزینه اندک یک کنترل پنل بدهید دوستان نصب کنند و استفاده کنید
    وب پنل هست
    و کلکسو و و....

اما برای هاست سایت بهترین گزینه سی پنل هست چه وی پی اس اختصاصی چه اشتراکی
    ویرایش توسط spooky021 : November 28th, 2013 در ساعت 13:26

5. تعداد تشکر ها ازspooky021 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    61 پست

راهش همینه!
    ارادتمند گنجه
    چرا تنظیم نکنه ؟ تا حالا برای چند نفر تو انجمن رایگان نصب کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومده حالا می گید کسی نصب نمی کنه نمی دونم رو چه منطقی همچین حرفی رو میزنید.
    بعد در مورد حداقل نیاز های نرم افزارها قبول 4 گیگ رم لازم ولی الان ربطش به اتصال دامین به سرویس به واسط هاست چی بود دیگه ؟
    بعد یعنی چون سایت های موزیک اطلاعات کافی ندارن و با هاست راه اندازی می کنن یعنی وحی منزل و کارشون بهترین کار ؟
    تنها موقعی حرف شما در مورد اتصال دامین درست که فقط از سرور به عنوان هاست دانلود بخواد استفاده بشه اون موقع بله نیاز به MySQL , PHP نیست بدون DNS هم میشه راه اندازیش کرد
    بعد اصلا گیریم با این کار حرف شما درست باشه خوب در عوض با دان شدن هاست سایت هم دان میشه ولی با DNS این مشکل نداریم
    بازم به نظرم تنظیم DNS روی خود VPS بهتره چه ویندوزی چه لینوکس با پارک کردن دامین و متصل کردنش به IP سرور شما فقط دارید صورت سوال پاک می کنید بعد با این روش شما چجوری مثلا 2 تا سایت رو VPS میارید بالا ؟ حالا تعدا بالاتر هیچ
    حداقل با DNS شما ساب دومین میتونید بسازید میل سرور هم میتونید راه اندازی کنید و هر چقدر هم لازم بود سایت میزبانی می کنید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط spooky021 نمایش پست ها
    نظرات ایشان تایید میشن بهتر هست
    ابتدا وی پی اس بگیرید
    وب پنل هست
    و کلکسو و و....
    اما برای هاست سایت بهترین گزینه سی پنل هست چه وی پی اس اختصاصی چه اشتراکی
    تایید نظر اصلا مهم نیست ارزش نظر مهم هزار راه کار وجود داره ولی راه صحیح و منطقی مهم کدوم باشه

کنترل پنل هم صرفا موقع راه اندازی کمک می کنه بعد از این که سایت شما بالا امد دیگه کمکی نمی کنه برای بک آپ گیری و آپدیت ... هم خود سیستم عامل کمک می کنه
    کنترل پنل هم فقط برای لینوکس به نظرم کمک زیادی می کنه حداقل از کامند نویسی راحتتون می کنه ولی تو ویندوز که همه چی حاظر اماده گزاشتن چه نیازی به پنل هست ؟ پنل چه امکانی میده که ویندوز اونو نداره ؟
    در مورد عرقتون به Cpanel هم حق میدم چون پنل کاملی هست ولی ویندوز هم پنل های خوبی داره ولی کنترل پنل بیشتر به درد هاستینگ میخوره نه کسی که بخواد چند تا سایت شخصی میزبانی کنه برجی $15.00 – $20.00 هم پرداخت کنه
    مزیت لینوکس به ویندوزم که بیشتر منابع اگرنه بقیه چیزا رو میشه باهاش سازش کرد پس به نظرم هیچ کدوم نمیشه بهتر از اون یکی دونست تو هر کاری یک کدوم عملکرد مناسب تری داره

موفق باشید.

7. تعداد تشکر ها از Clark به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Clark نمایش پست ها
    چرا تنظیم نکنه ؟ تا حالا برای چند نفر تو انجمن رایگان نصب کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومده حالا می گید کسی نصب نمی کنه نمی دونم رو چه منطقی همچین حرفی رو میزنید.
    بعد در مورد حداقل نیاز های نرم افزارها قبول 4 گیگ رم لازم ولی الان ربطش به اتصال دامین به سرویس به واسط هاست چی بود دیگه ؟
    بعد یعنی چون سایت های موزیک اطلاعات کافی ندارن و با هاست راه اندازی می کنن یعنی وحی منزل و کارشون بهترین کار ؟
    تنها موقعی حرف شما در مورد اتصال دامین درست که فقط از سرور به عنوان هاست دانلود بخواد استفاده بشه اون موقع بله نیاز به MySQL , PHP نیست بدون DNS هم میشه راه اندازیش کرد
    بعد اصلا گیریم با این کار حرف شما درست باشه خوب در عوض با دان شدن هاست سایت هم دان میشه ولی با DNS این مشکل نداریم
    بازم به نظرم تنظیم DNS روی خود VPS بهتره چه ویندوزی چه لینوکس با پارک کردن دامین و متصل کردنش به IP سرور شما فقط دارید صورت سوال پاک می کنید بعد با این روش شما چجوری مثلا 2 تا سایت رو VPS میارید بالا ؟ حالا تعدا بالاتر هیچ
    حداقل با DNS شما ساب دومین میتونید بسازید میل سرور هم میتونید راه اندازی کنید و هر چقدر هم لازم بود سایت میزبانی می کنید ...

تایید نظر اصلا مهم نیست ارزش نظر مهم هزار راه کار وجود داره ولی راه صحیح و منطقی مهم کدوم باشه

کنترل پنل هم صرفا موقع راه اندازی کمک می کنه بعد از این که سایت شما بالا امد دیگه کمکی نمی کنه برای بک آپ گیری و آپدیت ... هم خود سیستم عامل کمک می کنه
    کنترل پنل هم فقط برای لینوکس به نظرم کمک زیادی می کنه حداقل از کامند نویسی راحتتون می کنه ولی تو ویندوز که همه چی حاظر اماده گزاشتن چه نیازی به پنل هست ؟ پنل چه امکانی میده که ویندوز اونو نداره ؟
    در مورد عرقتون به Cpanel هم حق میدم چون پنل کاملی هست ولی ویندوز هم پنل های خوبی داره ولی کنترل پنل بیشتر به درد هاستینگ میخوره نه کسی که بخواد چند تا سایت شخصی میزبانی کنه برجی $15.00 – $20.00 هم پرداخت کنه
    مزیت لینوکس به ویندوزم که بیشتر منابع اگرنه بقیه چیزا رو میشه باهاش سازش کرد پس به نظرم هیچ کدوم نمیشه بهتر از اون یکی دونست تو هر کاری یک کدوم عملکرد مناسب تری داره

موفق باشید.
    من عادت به کل کل ندارم ولی واسه اطلاعات عمومیتون عرض میکنم.
    بله یا به عبارت سلیس فارسی بلی! وحی نازل شده دوست من.
    شما وقت آزاد زیاد دارید و حوصله ی فضایی.هیچ کسی این کار هارو انجام نمیده فری ولی شما انجام میدی خدا خیر دنیا و آخرت رو بهت بده.!!!!!!!!!!!
    بله که دانش فنی کمی دارند.چه سایت موزیک قدرتمندی رو دیدید که هم میزبانی سایتش رو سرور باشه هم به عنوان هاست دانلود ازش استفاده کنه؟
    این معقولانس که یهو 300 تا کانکشن متصل شه به سرور برای دانلود یهو سرعت لود خود سایت بیاد پایین؟ این بزرگ ترین علت اینکه از یک سرور به دو منظور هم هاست دانلود و هم هاست سایت استفاده نمیکنند.
    بنده از دست بد روزگار هم کانفیگر بودم،هم سرور فروش بودم،هم سایت فیلم داشتم؛ هم قند شکن فروختم، هم سایت موزیک داشتم.همه کار کردم.
    در مورد دان شدن وی پی اس و هاست و تعداد سایت.شما توقع دارید رو یک سرور مجازی چند تا سایت بیاد بالا؟ 6798 تا؟
    اصلا این حرف شما معقولانه نیست .مسئله اینه که همه میدونن هاست از سرور مجازی پایداری بیشتری داره تو این بازه ی زمانی.یکی از دلایلم همینه که از سرور مجازی فقط به عنوان هاست دانلود استفاده میکنن و نه بیشتر که با نصب یه iis ساده رفع میشه نیازی به تنظیمات زیادی نداره.

====

تایید حرف خیلی مهمه یاد بگیرید چون باعث جلب اعتماد میشه.
    چه امکانتی میده؟ مگه عقل آدم کمه وقتی میتونه یه زمپ و یا چیز دیگه نصب کنه که همراه خودش php mysql و ... رو داره 2 ساعت وقت بزاره و سرور رو سنگین دونه دونه جدا جدا نصبشون کنه؟
    اون مال ددیکتد هست که 16 گیگ رم داره و یه سی پی یو 5520 با 16 کور پردازنده!!!!!!!

اتفاقا هم باید عرض کنم خدمت شما لینوک مزیتش خیلی بیشتره نصبت به ویندوز.برای مثال ران کردن php.ادامه نمیدم دیگه

بنده مگه گفتم برن لایسنس cpanel بگیرن؟یه هاست 50 مگاباتی سی پنل سالانش 5تومن هم نیست اکثرن رایگان میدن!

در کل یه چیزی بگم.این روشی که برای ست کردن دامین توضیح دادم 99.9% سایت های نوپا باید ازین روش استفاده کنن و در حال حاظر هم میکنند.بعد از اینکه امار درست حسابی شد هاست سایت رو از سرور دانلود جدا میکنن و میرن رو هاستینگ معتبر.

پیروزمند و سرافراز باشید

9. تعداد تشکر ها ازhostfire به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    12,144
    تشکر تشکر شده 
    661
    تشکر شده در
    440 پست

سلام
    مجدد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Clark نمایش پست ها

حال بحث ندارم اما میگم علمت بیشتر بشه
    عزیز

صرفا جهت اطلاع میگم

سی پینل نسخه ویندوز داره ، رایگان ، کاملترین پنل دنیاس به نظر من ، نیازی به گفتن منم نداره و شاید خیلی از دوستان اینو هم نمیدونستن
    اکی

نظر و پستهای من 215 نشده سالهاست تو این زمینه هستیم و اگر اما نظر بدم علمی میدم این مهمتر از تایید کردن هست به قول شما اما علمی میدم

حق با شماست
    موفق باشید.

موفق باشید.

11. تعداد تشکر ها از spooky021 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    12 پست

کسی هست برام رایگان راه اندازی کنه به این ای دی پیام بده تا مشخصات بهش بدم
    live_music_iran

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    61 پست

نمی دونم چرا زود می گید کل کل الان کی باشما کل کل کرد ؟
    انجمن امده برای یاد گیری بخش هم بخش اموزشی هرکس ناراحت می تونه توش فعالیت نکنه حالا می خواید برای اطلاعات عمومی بگید برای اطلاع اختصاصی بگید فرقی نمی کنه
    منبع در امد من چیز دیگه ای هستش شما فرض کن اینم ذکات اون

دانش فنی سایت های فیلم و موزیک هم من گفتم کمه چون کاری نیست که کسی که تخصص داره بره دنبالش
    اگه بحث کانکشن بله حق باشما ولی تا جای که هارد اختصاصی باشه ولی هاردی که حداقل 10 تا VPS روش باشه دیگه حرف شما روش صادق نیست اگر هم سرویس خوب تهیه شده باشه چند تا سایت کنار هاست دانلود میتونن فعالیت کنن حرف شما در سایت های خیلی حرفه ای صادق که اونم مدیر سرور کل بار رو می تونه کنترل کنه ولی الان 1 دامنه می خواد به VPS وصل بشه بازدید هم انقدری نیست که یه VPS مناسب توش بمونه
    همون جوری که شما هاست دانلود می خرید کنارش هاست معمولی هم هست ممکن هاست بازدید بالا هم کنارش باشه خدا میدونه طرف VPS هم کنارش گزاشته یا نه
    طرف خیلی باید کارش درست باشه که برای هر سرویس هاست یه سرور اختصاصی گرفته باشه و تعداد محدود میزبانی کنه که معدود کسای رو می شناسم که واقعا همچین کاری رو کردن اونا هم چون واقعا دارن در میارن انشالله خدا بیشترم برسون براشون

بعد نمی دونم چرا همه چی به مسخره میگیرید ؟ کی خواست 6798 سایت بیاره بالا ؟ بحث کلی در مورد این تاپیک طرف می خواد سایتشو بیاره بالا حالا اشکالش چی هست ؟ بعد شما نگفتید نکن به این دلایل میگید بدون هزینه کسی نمی کنه یه جوری بازی با کلمات می کنید
    من فقط مقایسه کردم روش شمارو با روش درستش روشی که شما میگید کلی محدودیت داره

در مورد دان شدن هاست حرف شما نسبی بستگی داره هاست از کی باشه و باز هم حرف شما رو شامل نمی شه شما نگفتید بیا سایتتو رو هاست بزار سایت دانلود بیار رو VPS شما میگید به این روش کار انجام بده من مشکلم فقط روش شماس اصلا بحث سر لود سرور و .. نبود

خدا هم خیرتون بده منم می دونم شما سرور فروش بودید با این حال دارید بحث عوض می کنید هرچی هستین هر کاری کردید برای خودتون کردید پس زود به رخ نکشید من فلان کار کردم تمام اون کارای که شما کردید من نکردم در عوض منم کارای کردم که اصلا امکان نداره شما کرده باشید همون طور که شما کلی کار کردید که من نکردم

تایید حرف توی این انجمن هیچ ارزشی نداره چون کسی که تایید می کنه باید بر اساس یه اصولی باشه نه این که فقط بگن بله تایید میشه ! دقیقا مثل کلاس درسی می مونه که تا استاد به دانشجو نگاه میکنه زود دانشجو سر تکون میده ولی کافی استاد یه سوال از طرف بپرسه !

MySQL.PHP,DNS,IIS,SMTP در عرض 40 -30 دقیقه تکمیل میشن روی سرور 2 گیگ رم با ویندوز 2008R2 حالا دونه دونه یا کلی شو دیگه نمی دونم
    تو یک هفته تست هم ازپس یه انجمن VB4 به خوبی برامده بیشتر تست نکردم چون صاحب سرویس شخص دیگه ای دوست داشته باشه میاد اینجا میگه ولی هنوز انجمنش درست و از Cpanel انتقال داده

نمیدونم این اجرا کردن PHP چی هست همه میگن ؟ مگه IIS چه محدودیتی رو PHP داره شما 1 اسکریپت یا هر چیز دیگه ای بدید که نشه رو PHP IIS بالا بیاد جدی گفتم واقعا جالب اگه همچین کد PHP باشه
    نرم افزار های زیر تست گرفتم 100% درست کار می کنن حالا میگید ادامه نمیدم نمی دونم
    Joomal , Wordpress,Drupal,PHPMyAdmin,vbulletin,opencart,Cli pbucket و ...

توی هیچ فروم خارجی بحثی بر عالی بودن Win و Linux نیست فقط اینجا میگن این بده اون بده بازم میگم شما مزیت از لینوکس بگید من مزیت از ویندوز میگم با این که خودم از لینوکس استفاده می کنم چون در بعضی موارد مناسب تره
    ماکروسافت اعتقاد داره کسی که هزینه لایسنس محصولات رو میده پس باید بتونه سرویس مناسب هم بگیره مجلات MSDN مطالعه کنید بجز بحث برنامه نویسی نکات قشنگی داره البته این حرف هیچ ربطی به اینجا نداره ولی گفتم که انقدر یه طرفه نگاه نکنید
    کارهایی با ویندوز میشه کرد که هنوز لینوکس در اون بحث ها تازه کار و تو یک سری مسائل اصلا وارد نشده برعکسش هم صادق پس واقع نگر باشیم

لایسنس شما نگفتید یوزر بعد از شما گفت دقت کنید نقل از کی و جواب برای کی البته الان میگن منظورشون Cpanel ویندوزی بوده با این که کلکسو نمی دونم اون وسط چی کار می کنه
    ...
    ابتدا وی پی اس بگیرید

وب پنل هست
    و کلکسو و و....
    در کل میگید فقط برای سایت فیلم و موزیک درست ولی ست کردن دامین با DNS هیچ مشکلی نداره اجرا شدن درست PHP , MySQL هم مشکلی نداره فقط بستگی به منابع داره که به خود استارتر مربوط چون الانم مشخص نیست منابع سرویس چی هست و چقدر

این بنده خدا میخواد یه دامین به VPS متصل کنه اصلا بحث منابع و ... نکرد.

در مقابل هر قابلیت لینوکس من 1 قابلیت از ویندوز میگم از نظر برنامه نویسی و کاربر پسند بودن و ... هم مشکلی نیست مقایسه کنید
    شما اگه ایمان دارید لینوکس قابلیت های بیشتری رو داره و وقتتون هم اجازه میده یه تاپیک بزنید من تا جای که اطلاعات داشته باشم با شما بحث می کنم اگر هم میگید وقت ندارید که هیچ

سلام
    مجدد
    حال بحث ندارم اما میگم علمت بیشتر بشه
    عزیز
    صرفا جهت اطلاع میگم
    سی پینل نسخه ویندوز داره ، رایگان ، کاملترین پنل دنیاس به نظر من ، نیازی به گفتن منم نداره و شاید خیلی از دوستان اینو هم نمیدونستن
    اکی
    نظر و پستهای من 215 نشده سالهاست تو این زمینه هستیم و اگر اما نظر بدم علمی میدم این مهمتر از تایید کردن هست به قول شما اما علمی میدم
    حق با شماست
    موفق باشید.
    موفق باشید.
    سلام
    لحن قشنگ تری هم می تونید توضیح بدید بعد موضوع تاپیک دیدید که بخش هم 100% دیدید ؟ هیچ اجباری به بحث نیست بخش آموزشی مختارید می تونید بحث کنید می تونید نکنید
    سی پنل ویندوز کامل ترین پنل دنیاست ؟! جالب بود
    خوب خیلی ممنونم که علمی میگید ولی تا جای قبول دارم که یه مرجع معرفی کنید نه این که چون شما میگید علمی منم بگم بله مشکلی با پنل ندارم ولی برای 1 سایت معقول نیست مخصوصا کسی که دنبال کانفیگ رایگان ! منظورم استارتر بود نه شما
    مورد اخر هم میگید : حق با شماست موفق باشید.
    نمی دونم مسخره می کنید یا جدی گفتید دیگه گردن خودتون اگه مشکلی با حرفم دارید بگید اینجاش مشکل داره نه این که حق باشماس و یه لبخند تمسخر امیز بزنید .

و ممنونم
    شما هم موفق باشید.

به هر حال نظر شما دو دوست محترم ولی زیاد برای من قابل قبول نیست ترجیحا هم ادامه نمیدم چون بحث خارج شد از موضوع اصلی
    اگه واقعا می خواید ادامه بدید یه تاپیک جدا بزنید 1 بار برای همیشه به این بحث خاتمه داده بشه این تاپیک هم به بیراه کشیده نشه پست هم گزارش داده میشه تا اگه خواستند منتقل کنن یا پاک کنن دیگه تصمیم با مدیریت هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط javad051 نمایش پست ها
    کسی هست برام رایگان راه اندازی کنه به این ای دی پیام بده تا مشخصات بهش بدم
    live_music_iran
    میگم شما هم دل خجسته ای داری ها خوبه گفتم اطلاعات PM کنید انجام میدم یعنی وقتم خالی حالا باید منتظر بمونید یه نفر براتون انجام بده شک دارم کسی یاهو پیغام بده چون کار شما گیر نه اون بنده خدا فقط وقت طرف می گیرید و تمام امیدوارم یه نفر پیدا بشه به شما پیغام بده

عضو جدید ToranjHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    262
    تشکر شده در
    126 پست

دوست عزیز باید روی سرورتون iis کانفیگ کنید یا file zilla server
    دامین هم که تو سی پنل راحت میشه وصلش کرد به ip
    خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه ترنج هاست
    ارائه سرور مجازی و اختصاصی از معتبر ترین دیتا سنتر های دنیا
    ترنج هاست , ارائه خدمات هاست میزبانی ، سرور مجازی و ثبت دامنه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

خوب میشه بیشتر توضیح بدین چجوری میشه دامین رو وصل کرد به آی پی؟

تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    خوب میشه بیشتر توضیح بدین چجوری میشه دامین رو وصل کرد به آی پی؟
    جواب شما
    شما چه سیستم عاملی رو سرورت نصبه؟
    اگر ویندوزه:
    یک زمپ سرور نصب کن.
    یک هاست سی پنل بگیر .دامین رو رو هاست ست کن.توی قسمت advanced dns zone editor در قسمت a record اول رو روی آی پی قرار بده .
    ====
    لینوکس:

پوتری رو باز کن
    طبق دستور زیر برو جلو
    http://www.webhostingtalk.ir/f92/35316/

سوال دیگه بود بپرسید

17. تعداد تشکر ها از hostfire به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)