صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: شکایت از یک هاستینگ بسیار معتبر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    13 پست

62 شکایت از یک هاستینگ بسیار معتبر

با سلام

من می خواستم با شما مشورتی کنم (اسم شرکت مربوطه را نمی برم)

من چند ماه پیش در سایت یکی از شرکتهای خیلی معتبر ثبت نام کردم برای هاستینگ اشتراکی (با مشخصات خودم) و یک سرویس هاستینگ خریدم ازشون.

در این هاستینگ 4تا سایت به صورت اددان بود. صاحب امتیاز و مالک هر 4 تا سایت خودم بودم و دامین ها به نام خودم از شرکت دیگری چند سال قبل خریداری کرده بود.
    البته یکیش با اینکه به نام خودم بود اما متعلق به یکی از دوستانم بود. (اما خودم ثبت کردم دامین را و دامین به نام من هست)

و برای چند ماه (به غیر از ماه آخر) با اکانت اصلی whmcs و با کارت بانکی خودم هزینه ها را پرداخت می کردم.
    ماه آخر, یک اکانت فرعی درست کردم و به مدیر یکی از این سایتها(همین دوستم که بالاتر گفتم) هزینه هاستینگ را پرداخت کرد..

و آن ماه یک سری اتفاقها بین من و این دوستم افتاد که باعث شد من هاست ایشون را غیر فعال کنم و بعد اکانت فرعی whmcsرا سایت شرکت هاستینگ پاک کنم... تا مشکلمون برطرف بشه(چون این چند سال سایتشونو مجانی طراحی, ساخته و پشتیبانش بودم, هزینه هاستینگ هم روی حساب خودم بود و خودم پرداخت می کردم)

و این دوستم شروع کرد به ایمیل زدن به این شرکته که این آقا(من) هکر هستم و سایتو از دستش کشیدم بیرون و... و خب مدارکشو فرستاد که بگه واقعیه(کلیه مدارکی که فرستاده اسکن شناسنامه کارت ملی) و من هیچ مدرکی که اسم و فامیل من واقعیه از بدو ثبتنام برای این شرکت نفرستاده بودم(جایی هم درخواست نکرده بودن)

به هر حال باعث شد که اینها پلن هاستینگ را از اکانت whmcs من کشیدن بیرون و من همان موقع متوجه شدم و خیلی سریع شروع کردم به بک آپ گیری و بعد حذف اطلاعاتم...
    (این شرکتی که می گم بسیاااااار با در اختیار گذاشتن بک آپ مشکل داره و بک آپ از قسمت سی پنل و همین طور از phpmyadmin رو بسته که کاربراش نپرن بدون اجازه و برند یک شرکت دیگه)
    بک آپ را از طریق cronjobs گرفتم با هزار بدبختی و دانلودش کردم, امکانت ریموت ftp را هم حتی این شرکت برای همه کاربران سی پنلش بسته.
    و بعد هم شروع کردم به ارسال درخواست شکایت به مدیریت این شرکت که هیچ جوابی ندادن, هر چی تلفن زدم کسی جواب نداد (در حال جابجایی بودن , اینطوری توی تیکت گفتن) به هر حال بخش شکایت/abuse اشون جواب داد که شما به دلیل اینکه واقعی نیستید و هکر هستید و هویتتون برای ما احراز نشده , پنل از دستتون در آورده شده و در اختیار این دوستم قرار خواهد گرفت (که اطلاعات 3 سایت دیگه ام که هیچ ربطی به این دوستم نداشته قرار داشته) که من می دونستم که متوجه می شوند هیچ فایلی نیست و بعد ریستور بک آپ می کنن براش(طبق قرار داد بک آپ یک ماه قبل را شرکت هاستینگ داره)
    من خیلی سعی کردم جلوی این کارو بگیرم, مدارکمو فرستادم, مدارک هر کدوم از سایتها که به اسم خودم بود هویز گرفتنش, ایمیلهای whmcs که برام فرستاده شده بود, در پنلم بود و غیر قابل ویرایش, گفتم برید اونها رو بخونید که روز اول چه فردی در این سایت وبا چه مشخصاتی ثبت نام کرده (مشخصات خودم) , هر ماه با کدوم کارت و کدوم اکانت (اکانت اصلی whmcs که برای من بود) هزینه هاستینگ پرداخت شده, بعد این کارو انجام دهید....
    که جوابی دیگه به من ندادن...

و بعد فهمیدم که اطلاعات هاست را همهشو ریستور کردن با یک دامین جدید (یک a آخر دامینی که به نام من بود اضافه کردن و بازش کردن)
    و اطلاعات و دیتابیس های سه سایت دیگه من هم که به صورت اددان بوده در اختیار این فردا قرار دادن (نه فقط سایت خودشو)

خب ..
    این شرکت با من قرار داد داشته, و نقض قرار داد کرده

و حالا من می خوام از دستش شکایت کنم... که اطلاعات مشتریشو در اختیار فرد سومی که هیچ نقشی در قرار داد نداشته و اینکه هزینه را پرداخت نکرده, حتی دامینی که ادعاشو می کنه به نام منه داشته باشم.

چه جوری می تونم؟

آیا حرفی که من می زنم صحیحه یا شرکته حق داشته؟:|
    باید از طریق پلیس فتا اقدام کنم, یا سازمان قضایی؟

راستی اینو بگم که به این شرکت من یوزر و پسورد whmcs شرکتهای دیگه ای که قبلا ازشون هاستینگ داشتم را دادم (پارس وی پی اس و کاج هاست) و گفتم برید مشخصات پکیج هاستینگ لغو شده که در سیستمش بود را چک کنید, تیکت هایی که من با اسم خودم دادم چک کنید و دلیل انتقالهای این چند ماهه هاستمون و تعویض این دو تا شرکت را چک کنید که بدونید من واقعی هستم!!!!!!!!! و همه چیز به نام من هست یا خیر....!:|
    ویرایش توسط halfblod : November 26th, 2013 در ساعت 12:18

2. تعداد تشکر ها ازhalfblod به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن hadi_am آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    2,675
    تشکر شده در
    1,170 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت از یک هاستینگ بسیار معتبر

درود

عملا ایشون سرقت اطلاعات داشتن...

شما یه سر بزن فتا و ماجرا رو تعریف کن 100% بهتر میتونن کمکت کنن...

مدارک رو هم ذخیره کن خیلی به دردت میخورن هم میتونن پای فروشنده رو وسط بکشن و هم میتونن پای اون دوستتون رو بکشن وسط و ازشون درخواست خسارت کنید...

بهتره از فتا پیگیری کنید نهایت 20000 تومن خرج میکنید ولی به حقتون میرسید...

اگه مشکلی نیست اسم این شرکت رو پ.خ کنید برای بنده...

ارادتمند شما

هادی امیری

5. تعداد تشکر ها ازhadi_am به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

پیشنهاد می کنم به شرکت مذکور بروید و حضوری مشکل را با مدیرانش درمیان بگذارید.

7. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    291
    تشکر شده در
    158 پست

درود
    دوست خوبم
    اسم این شرکت را لااقل برای بنده پ.خ کنید تا آگاه تر باشیم.احیاناً مشتری اگر از سمتشون اومد بفهمیم چه رفتاری باید داشته باشیم.

9. تعداد تشکر ها ازsarinainc به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

برید با شرکت رو در رو صحبت کنید یا به نمایندگی یک نفر رو بگین بره صحبت
    کنه مشکلات برطرف خواهد شد نشد پلیس فتاهم هست بالاخره یک روز رسیدگی میکنن

11. تعداد تشکر ها ازULTRAWEB به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم به شرکت مذکور بروید و حضوری مشکل را با مدیرانش درمیان بگذارید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    برید با شرکت رو در رو صحبت کنید یا به نمایندگی یک نفر رو بگین بره صحبت
    کنه مشکلات برطرف خواهد شد نشد پلیس فتاهم هست بالاخره یک روز رسیدگی میکنن

دوست عزیز
    برم شرکت بگم چه؟ حالا که کار از کار گذشته....:|
    شما بگید یک ربع اطلاعاتو در اختیار این فرد گذاشتهند, همهشو دانلود کرده و الان دارتش...

من که همون روز دی ان اس های هر 4تا دامین رو تغییر دادم و اطلاعات را انتقال دادم به شرکت دیگه.

ببینید من با یک شرکت قرارداد بستم, که به من سرویس 10گیگ ارائه دهند و ماهیانه پرداخت کنم, همه چیز هم به اسم خودم بوده, دامین , هاست . اطلاعات 4تادامین به نام من بوده.
    اول. سرویس را از دست من خارج کردند و بعد هم که مدارک معتبر ارائه دادم..
    دیگه واقعا موندم چه مدارکی باید براشون ارسال می کردم؟؟:|
    اطلاعات را در اختیار فرد سومی قرار دادن که سایتش 1 سال و اندیه باز شده, یکی از سایتهایی که الان اطلاعاتشو داره انجمنی از سال 83 بود وقتی من 17سالم بوده تا الان دستمه و کلی اطلاعات شخصی کاربرا داخلشه:|
    وبلاگم, سایت شرکتم, الان همه اطلاعاتش در اختیارشه.
    واقعا حقی از من ضایع نشده؟:|

من با یکی از دوستام که حقوق خونده صحبت کردم, گفت باید از مراجع قضایی اقدام کنی و بری دادسرا ازش شکایت کنی؟

و یک چیز خیلی مهمم. من می ترسم که اطلاعات رد و بدل شده, صحبتهای بین ما , تیکت ها ی اعتراضم و همینطور لیست ایمیلهای فرستاده شده و پرداختهام برای من در whmcs را پاک کنند!
    حالا ایمیلها در اینباکس ایمیلم هم هست.
    اما تیکتها نه.

می خوام یک جوری قبل اینکه بفهمن این مدارکو تایید مرجع قضایی کنم که اگه متوجه درخواست قضاییم شدن بعد نتونن پاکش کنن.
    به نظرتون راهی هست من بتونم از همه صفحات ایمیلها و تیکتها عکس بگیرم و یک جوری کپی برابر اصل کنم؟:|

در آرشیو انجمن در مورد این شرکت تحقیق کردم, یک سایت دیگه هم بوده که ارائه درخواست بک آپ می ده بهش نمی دن و این صداشو بالا می بره, بهش انگ استفاده غیر مجاز از منابع سرور می زنن و ساسپندش می کنن و این باز بیشتر جوشی می شه و می زنن اکانتشو حذف می کنن!!:|البته خود صاحب سایته اینها را ننوشته و یکی از شرکتهای دیگه در جدلی که با اکانت شرکتشون در اینجا داشته داده.
    ویرایش توسط halfblod : November 26th, 2013 در ساعت 18:06

13. تعداد تشکر ها از halfblod به دلیل پست مفید

عضو انجمن mojiz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    230 پست

(این شرکتی که می گم بسیاااااار با در اختیار گذاشتن بک آپ مشکل داره و بک آپ از قسمت سی پنل و همین طور از phpmyadmin رو بسته که کاربراش نپرن بدون اجازه و برند یک شرکت دیگه)
    بک آپ را از طریق cronjobs گرفتم با هزار بدبختی و دانلودش کردم, امکانت ریموت ftp را هم حتی این شرکت برای همه کاربران سی پنلش بسته.
    چه شرکت معتبری! به نظر من همون ماه اولی که دیدید این امکانات نیست باید میرفتید از اونجا
    لطفا نام شرکت رو قرار بدید یا پخ کنید

هاست اشتراکی از 4 کشور http://aradrayan.net
    هاست ضد DDOS
    آراد رایان شماره ثبت 381424

15. تعداد تشکر ها ازmojiz به دلیل پست مفید

عضو انجمن mojiz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    230 پست

به نظر من برید پلیس فتا و از اونها بپرسید چطور میتویند مدارک جمع کنید
    چون هرچی هست نظر اونهاست

هاست اشتراکی از 4 کشور http://aradrayan.net
    هاست ضد DDOS
    آراد رایان شماره ثبت 381424

17. تعداد تشکر ها از mojiz به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mojiz نمایش پست ها
    چه شرکت معتبری! به نظر من همون ماه اولی که دیدید این امکانات نیست باید میرفتید از اونجا
    لطفا نام شرکت رو قرار بدید یا پخ کنید
    پردیس هاستینگ.

خسته شدم از بس پیام خصوصی کردمش!

معروفه که بک آپ را در اختیار کاربرا قرار نمی ده.

از سیپنل غیر فعالش کرده و نیست. البته غیر فعال نیست و مخفیههههههههههههه...خیلی راحت می شه آخر آدرس سیپنل x3/backup/index.html اضافه کنید میاره. (اما ریموت ftp و بک آپ home directoryکاملا غیر فعاله)

توی phpmyadmin , فایل export.php sql را دستی پاک کردن, یعنی برای بک آپ گیری می ره ها, اما موقع دانلود, می زنه export.php NOT FOUND.

دیتابیس رو فقط می شه از طریق کرونجابز و با کد mysqldump گرفت و داخل هاستینگ ریخت . که اون رو هم باید زحمت بکشی و دانلود کنی نمی تونی ریموت ftp کنیش.:|

همچنین نمی تونی با دستور php یا کرون جابز wget عادی از هاست شرکت جدید, بک آپ ها و فایلهای کامپرس شده رو ریموت آپلود کنی و غیرفعالهههههههههه.

البته من همه چیو دور زدم (با کمک گرفتن از 5تا تاپیک از stackoverflow ) .

از این دستور sh استفاده کردم.

wget معمولی جواب نمی داد , کرل هم همین طور و فقط wget با ftp...

19. تعداد تشکر ها از halfblod به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    24 پست

کجاش معروفه پردیس

ضمنا ، کار شما هم اشتباه بوده که اطلاعات غلط دادید .

من یه مدادنوکی از اینترنت میخرم مشخصاتم رو کامل وارد میکنم !

فردا اگر مشکلی برای همین سرویس دهنده شما ، از طرف شما پیش می آمد ، با اطلاعات جعلی شما چکار میتونست بکنه !!!؟

21. تعداد تشکر ها از END به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)