صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: درخواست نمایندگی ارزان‌ترین لینوکس ایران

عضو جدید nana72 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض درخواست نمایندگی ارزان‌ترین لینوکس ایران

سلام دوستان. بله میدونم هر ارزانی بی‌دلیل نیست! اما شرایط اقتصادی ما رو هم در نظر بگیرین و همچنین رقبای این بازار که روز به روز زیاد میشن و اگه ارزان بودن و سود کم اما منطقی و باکیفیت با هدف جذب مشتری بیشتر باشه به نظرم هیچ اشکالی نداره.
    من یک نمایندگی ارزان لینوکس ایران یا هاست اشتراکی باکیفیت (خارجی و سی پنل هم بود مساله‌ای نیست) با قابلیت حداکثر 20 دومین و پرداخت 6 ماه یک بار نیاز دارم که اول از همه سرعت بعد کیفیت و پشتیبانی و البته خوش‌اخلاقی و درستکاری سرویس دهنده رو داشته باشه تا اگه راضی بودم بیشتر مشتری بشیم! و البته با این شرایط مشتریای بهتری هم از سازمان‌های دیگه معرفی خواهم کرد یا سرویس رو ارتقا خواهم داد. کار تجاری و واسطه‌گری هم باهاش نمیکنم و مجموعه سایت‌هایی اکثراً مال خودم هست. سرویس‌دهنده‌ی حبابی و مقطعی که هر روز زیاد میشن نمیخوام چون حداقل برای 10 سال می‌خوام خیالم راحت باشه که از یکی بگیرم سال‌ها آواره‌ی این سرویس اون سرویس نشم و جواب تلفن یا تیکت پشتیبانیم رو واقعاً با روی باز و اخلاق درست بده و با تبلیغات گول‌زننده مشتری جلب نکنه . اگه اعصاب مصاب ندارین یا اینکاره نیستین یا فقط یک بار برای همیشه میخواین چیزی بفروشین و ول کنین لطفاً آفر ندین. پیشنهاد سرور مجازی یا لایت اسپید هم اگه خیلی ارزون باشه ممنون میشم. مرسی.

2. تعداد تشکر ها از nana72 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست نمایندگی ارزان‌ترین لینوکس ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط nana72 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بله میدونم هر ارزانی بی‌دلیل نیست! اما شرایط اقتصادی ما رو هم در نظر بگیرین و همچنین رقبای این بازار که روز به روز زیاد میشن و اگه ارزان بودن و سود کم اما منطقی و باکیفیت با هدف جذب مشتری بیشتر باشه به نظرم هیچ اشکالی نداره.
    من یک نمایندگی ارزان لینوکس ایران یا هاست اشتراکی باکیفیت (خارجی و سی پنل هم بود مساله‌ای نیست) با قابلیت حداکثر 20 دومین و پرداخت 6 ماه یک بار نیاز دارم که اول از همه سرعت بعد کیفیت و پشتیبانی و البته خوش‌اخلاقی و درستکاری سرویس دهنده رو داشته باشه تا اگه راضی بودم بیشتر مشتری بشیم! و البته با این شرایط مشتریای بهتری هم از سازمان‌های دیگه معرفی خواهم کرد یا سرویس رو ارتقا خواهم داد. کار تجاری و واسطه‌گری هم باهاش نمیکنم و مجموعه سایت‌هایی اکثراً مال خودم هست. سرویس‌دهنده‌ی حبابی و مقطعی که هر روز زیاد میشن نمیخوام چون حداقل برای 10 سال می‌خوام خیالم راحت باشه که از یکی بگیرم سال‌ها آواره‌ی این سرویس اون سرویس نشم و جواب تلفن یا تیکت پشتیبانیم رو واقعاً با روی باز و اخلاق درست بده و با تبلیغات گول‌زننده مشتری جلب نکنه . اگه اعصاب مصاب ندارین یا اینکاره نیستین یا فقط یک بار برای همیشه میخواین چیزی بفروشین و ول کنین لطفاً آفر ندین. پیشنهاد سرور مجازی یا لایت اسپید هم اگه خیلی ارزون باشه ممنون میشم. مرسی.
    سلام

نمایندگی ایران : خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) اگر شرکت هستید تبیان اگر حقیقی هستید فن آوا.

10 سال هم هیچ کس نمیتواند تضمین بکند عزیز ما نمیدونیم فردای ایران چه میشود بعد چه طور 10 سال تضمین کنیم .؟

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

5. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

عزیز من البته نمیگم شما تا ده سال تضمین کنین ولی حتماً قبول دارین شرکت پایدار و مطمئن بیشتر مورد اطمینان مشتریان هست. مثلاً شما بیشتر خریداتون رو از سوپری سر کوچه یا مغازه‌های ثابت میکنین یا دستفروشان!؟ منظورم اینه که سرویس‌دهنده علاوه بر سابقه و خوشنامی، چشم‌اندازی هم از فعالیتش داشته باشه چون اینقد سرویس‌دهنده قارچی تو این سالا دیدیم که دو سال نشده جمع کردن. کافیه تو همین انجمن نگاهی به تبلیغات یکی دو سال قبل بندازین و لینکاشون رو کلیک کنید، هیچ اثری ازشون باقی نمونده. خب منِ مشتری چه جوری اطمینان کنم؟ مثلاً من میخوام فروشگاه یا کار بیزنسی بزنم رو سرویسی که امروز فرداش معلوم نیست چه فایده‌ای داره.

7. تعداد تشکر ها از nana72 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    26,926
    تشکر تشکر شده 
    1,769
    تشکر شده در
    1,338 پست

روبینا سرور برترین در خدمات سرور - پشتیبانی
    هاست ایران دارم برای مشتری هم از نظر پشتیبانی و پاسخگویی و اپ تایم سرور از همه نظر مورد تایید هستند

تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

آقای سجادیه من الان امکانات و قیمت‌های شما رو هم دیدم که به نظرم مناسب می‌اومد. پیشنهاد خودتون چیه؟

10. تعداد تشکر ها از nana72 به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

آقای سجادیه من الان امکانات و قیمت‌های شما رو هم دیدم که به نظرم مناسب می‌اومد. پیشنهاد خودتون چیه؟
    ذکر کردم اگر شخصی هستید میتوانیم از فن آوا سرویس بدیم به شما و مشکلی نیست سابقه ما هم میتوانید در نت جستجو کنید بیش از 7 سال هست در این کار هستیم اما به هر حال با این وجود از فردای خودمون خبری نداریم چون مشکلات ارزی کشور به کنار مشکلات داخلی هم الان دو - سه ماهه اضافه شده و صبح تا شب در حال تلاش برای بقا هستیم و تا امروز هم به لطف خدا بودیم و انشالله خواهیم بود اما قول نمیدم بنده هیچ وقت که فردا بد قول بشم.

به عنوان بازاریاب هم میتوانید کار بکنید البته. http://www.webhostingtalk.ir/f219/98027/

اگر خواستید بیشتر صحبت کنید میتوانید تماس بگیرید : 02166378056 داخلی 102

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

12. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

آقای سجادیه از راهنمایی و صداقت شما ممنونم. چکی بکنم با دوستان بتونم در خدمت باشم. فقط تفاوت فن آوا و تبیان در چی هست؟

14. تعداد تشکر ها از nana72 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    544
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    136 پست

از ایران ندارم اما از آمریکاه , کانادا , آلمان , انگلیس در خدمتم

در خدمتم از برگ هاست با کیفیت عالی

برگ هاست |خانه هاستینگ ایرانیان

نصب رایگان whmcs + ماژول های مورد نظر + مانیتورینگ نمایندگی و whmcs وب سرور قدرتمند LiteSpeed , دیتا سنتر ovh آلمان + پانل پیامک

پشتیبانی از راه تلفن ها و تیکت + پیامک

16. تعداد تشکر ها از tik به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    26,926
    تشکر تشکر شده 
    1,769
    تشکر شده در
    1,338 پست

دیتاسنتر فن اوا برای افراد حقیقی مناسب است
    دیتاسنتر تبیان برای افراد حقوقی
    تبیان پورت هاش بهتر است تا فن اوا

عضو جدید ded_usa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    145 پست

در خدمتیم از شرکت پارس انلاین لینوکس کنترل پنل دایرکت ادمین نهایت میتونم 5 گیگ بهتون بدم بخاطر اینکه متقاضی زیاد داریم دامنه ها هم مشکلی نیست تا 150 تا مشکلی نداره

و قیمت هستش ماهانه 15000 تومان
    ​بزودی خبرهای خوش !!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)