صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

موضوع: قرعه کشی 20 عدد هاست سی پنل 1 گیگ | رایاسرور

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    291
    تشکر شده در
    158 پست

پیش فرض پاسخ : قرعه کشی 20 عدد هاست سی پنل 1 گیگ | رایاسرور

داداش رایا سرور گرامی من نمیدونم تو همون فارس وی پی اس هستی که گند زد به اعتبار هاستینگ ها یا نه
    اما همه اینجا خیلی زرنگ تر از جنابعالی هستند ، مرد حسابی من شب یلدا 20 هاست گذاشتم عیدی ، همه بیست هاست رو یه ساعت نکشید زدند رو هوا ، اونوقت هیشکی نیومده ثبت نام کنه؟
    تو وقتی به قوانین انجمن احترام نذاری دیگران هم به تو احترام نمی ذارند ، ببین تاپیکت رو کجا زدی برادر .. تو نمیدونی قرعه کشی رو توی نیروی انسانی و اونم در قسمت به دنبال کارمند هستم نمی زنند؟

روشهای جدیدی برای فروش توی این انجمن ایجاد شده ، یکی میاد قرعه کشی میکنه آخرش کد تخفیف میده 25 درصدی ، یکی میاد میگه نظرسنجی گذاشتم منو با دو تا درپیت دیگه مقایسه کنید ، این وضع دیگه داره غیر قابل تحمل میشه

جمع و جور کن خودتو ، از راههایی پول در بیار که سالم باشه و ملت رو ... فرض نکن ، مخصوصاً بچه های اینجا رو ، اینجا انقدر حرفه ای هستند که قورتت میدن ...

2. تعداد تشکر ها از sarinainc به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinainc نمایش پست ها
    داداش رایا سرور گرامی من نمیدونم تو همون فارس وی پی اس هستی که گند زد به اعتبار هاستینگ ها یا نه
    اما همه اینجا خیلی زرنگ تر از جنابعالی هستند ، مرد حسابی من شب یلدا 20 هاست گذاشتم عیدی ، همه بیست هاست رو یه ساعت نکشید زدند رو هوا ، اونوقت هیشکی نیومده ثبت نام کنه؟
    تو وقتی به قوانین انجمن احترام نذاری دیگران هم به تو احترام نمی ذارند ، ببین تاپیکت رو کجا زدی برادر .. تو نمیدونی قرعه کشی رو توی نیروی انسانی و اونم در قسمت به دنبال کارمند هستم نمی زنند؟

روشهای جدیدی برای فروش توی این انجمن ایجاد شده ، یکی میاد قرعه کشی میکنه آخرش کد تخفیف میده 25 درصدی ، یکی میاد میگه نظرسنجی گذاشتم منو با دو تا درپیت دیگه مقایسه کنید ، این وضع دیگه داره غیر قابل تحمل میشه

جمع و جور کن خودتو ، از راههایی پول در بیار که سالم باشه و ملت رو ... فرض نکن ، مخصوصاً بچه های اینجا رو ، اینجا انقدر حرفه ای هستند که قورتت میدن ...
    اولا نه عزیزم بنده اون نیستم
    دوما بخدا قسم این تاپیک رو ببین متوجه میشی
    هدیه رایا سرور شب یلدا | 40 عدد اکانت 500 مگابایتی هاست رایگان cpanel
    4 یا 5 روزه تخفیف رو گذاشتم هیچکس نیومده بگیره = در جواب شما که می گی در هوا زدنش

سوما وقتی میخواد به ازای تبلیغ یا همون اطلاع رسانی (مثل قرعه کشی و اعلام تخفیف و ...) پول داد کی حاضر میشه این کار رو کنه؟؟؟
    چهارما کافر همه را به کیش خود پندارد = ملت رو ... فرض نکن

والسلام

5. تعداد تشکر ها از رایاسرور(فارس سرور) به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    291
    تشکر شده در
    158 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط رایاسرور(فارس سرور) نمایش پست ها
    اولا نه عزیزم بنده اون نیستم
    دوما بخدا قسم این تاپیک رو ببین متوجه میشی
    هدیه رایا سرور شب یلدا | 40 عدد اکانت 500 مگابایتی هاست رایگان cpanel
    4 یا 5 روزه تخفیف رو گذاشتم هیچکس نیومده بگیره = در جواب شما که می گی در هوا زدنش

سوما وقتی میخواد به ازای تبلیغ یا همون اطلاع رسانی (مثل قرعه کشی و اعلام تخفیف و ...) پول داد کی حاضر میشه این کار رو کنه؟؟؟
    چهارما کافر همه را به کیش خود پندارد = ملت رو ... فرض نکن

والسلام
    ببین داری بی احترامی می کنی ها ، لااقل من توی این انجمن بالای 50 نفر دوست دارم که نفری یک بار روی دکمه گزارش کلیک کنند کاسه کوزت جمع میشه از این انجمن ، پس خیلی حواست به خودت باشه ، در ضمن طبق قوانین کسی که قرعه کشی و ... میذاره باید شرکت باشه (قوانین وزارت بازرگانی) ، لطفاً شما اطلاعات شرکتت رو قرار بده تا دوستان ببینند.
    در مورد قرعه کشی هم این که گذاشتی سه ماه رایگان میدی بعد پول میگیری به این نمیگن قرعه کشی میگن تخفیف که نوعی فروش حساب میشه و چنین کارهایی در بخش های دیگر انجمن به غیر از بخش فروش ممنوعه ، در بخش فروش هم باید صد پسته بشی که بتونی فروش بزنی حالا با تخفیف یا با قرعه کشی یا هر کاری

من هم که هدیه شب یلدا دادم به 20 نفر هاست سی پنل یک گیگ یکساله رایگان دادم (اینو میگن هدیه نه شما که اسم فروش رو گذاشتی هدیه)

پس این تویی که فکر کردی همه افراد انجمن مثل خودت ... هستند.

حالا خودت تاپیکت رو ببند ، چون اگه ادامه بدی فروشت رو هم خودم و هم تمام دوستام به مدیران گزارش میدیم ، بن دائم میشی ، البته هنوز هم نمی دانم شایدم مولتی اکانت هستی

7. تعداد تشکر ها از sarinainc به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)