صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: فروش سایت گرافیک ها

عضو جدید graphicha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض فروش سایت گرافیک ها

با سلام و احترام
    با توجه به کمبود وقت و فشار کاری بالا متاسفانه امکان اداری سایت گرافیک ها و ادامه کار برای ما وجود ندارد
    چنانچه دوستانی هستند که تمایل به کسب درآمد با سایت سابقه بیش از 3 ساله دارند با کمال میل سایت با مبلغ پیشنهادی واگذار می گردد

شرایط فعلی :
    کسب درآمد از فروشگاه تا یک میلیون تومان در ماه
    کسب درآمد از کاربران ویژه حداقل 400.000 تومان در ماه
    دارای بیش از 2.000 مطلب در سایت
    دارای بیش از 19.000 عضو
    حجم فعلی اطلاعات : 700 گیگابایت

امکانات :
    دارای سرور اختصاصی دانلود با فضای 2 ترابایت
    دارای هاست پر ترافیک
    مجموع مخارج : ماهانه 300.000 تومان

تاریخ راه اندازی : 15 اردیبهشت 1389
    نکته : لطفا در زمینه رنک الکسا سوال نفرمایید که به دلیل فعالیت کم در ماه های اخیر کاهش یافته است ولی سایت دارای پتانسیل فوق العاده بالایی است ، ضمن اینکه در برنامه های مختلفی از جمله شبکه 3 نیز معرفی شده

حداقل هزینه برای فروش 6 میلیون تومان خواهد بود که به بیشترین مبلغ واگذار خواهد شد

با تشکر
    مدیریت گرافیک ها
    Graphicha.com
    زیباترین ها با گرافیک ها
    Graphicha.com

2. تعداد تشکر ها از graphicha به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سایت گرافیک ها

up
    زیباترین ها با گرافیک ها
    Graphicha.com

5. تعداد تشکر ها از graphicha به دلیل پست مفید

عضو جدید HRE2012 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    70 پست

قیمت پیشنهادی؟؟؟؟
    id telegram:hosienra

7. تعداد تشکر ها از HRE2012 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HRE2012 نمایش پست ها
    قیمت پیشنهادی؟؟؟؟
    قیمت پایه را در استارت همین تاپیک ذکر کردم
    حداقل هزینه برای فروش 6 میلیون تومان خواهد بود که به بیشترین مبلغ واگذار خواهد شد
    زیباترین ها با گرافیک ها
    Graphicha.com

9. تعداد تشکر ها از graphicha به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

up
    زیباترین ها با گرافیک ها
    Graphicha.com

11. تعداد تشکر ها از graphicha به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    2 پست

دوستان بنده مدیر سابق سایت گرافیک ها بودم و شریک همین آقا : ایشان هزینه های سایت را میداد و من کار میکردم روی سایت . البته نه مجانی پول اینترنت میدادم و پول اکانت برای لینک های غیر مستقیم و از همه مهمتر وقت (4 سال) . که این اقایی که اول همین پست گرافیک ها را بفروش گذاشته اند خیانت در کار کرده و سایت را بالا کشیدند و گفتند مال خودم است مثل یه بچه مهد کودکی . چون ایشان بر این عقیده هستند توی شراکت کسی که پول بده و یکی دیگه کار کنه آخرش مال اونه که پول داده . معنی و مفهوم شراکت را هم من فهمیدم شما هم بفهمید !!! ... یکی دیگر از دلایل ایشان اینه که محصول میفروختم و پولش را بر میداشتم (درآمد فروشگاه مال بنده بود ) در صورتی که پول اینترنت و خرید اکانت و دانلود همان محصولات فروشگاه را کم کنی بنده 4 سال روی سایت مجانی کار کردم که کاربرها بیان استفاده کنن و حالا هم پولش ، یعنی حداقل 6 میلیون بره توی جیب این د-ز-د-ی-د . و بهم بگه تو که حداقل از فروشگاه یه پولی گیرت امد !
    حالا هم پول خوردن برای ایشان مثل آب خوردن هست چرا ؟!!!
    چون تمامی اطلاعاتی که داده شده دروغ هست البته بجز تعداد کاربران سایت 19 هزار نفر .
    من اطلاعات درست را میدم شما فکر کنید ببینید بدرد فروش میخوره :
    تعداد اعضاء ویژه از 250 به بالا هستند چون تا 250 نفر را خودش دستی به سیستم داده و سیستم از 250 به بالا را شمارش میکنه بنابراین اعضاء ویژه در حال حاظر نفر 293 در سایت زده یعنی 43 نفر هستند . حالا فردا دستکاری کنه کمترش کنه یا بیشتر نمیدونم . اکانت های یک ماهش 8500 هست که 43 را در 8500 ضرب کنی 365000 میشه البته این نهایت درآمد خوبه اکانت ویژه هست برای یک سایت با 4 سابقه سال کار (خجالت آوره)
    فروشگاه دیگه نداره چون محصولات داخل هارد اکسترنال بنده بوده و وقتی سایت را د-ز-د-ید فروشگاه هم ناقص ماند. کافیه فقط برید توی محصولات سایتش کلیک کنید و بخرید ببینید وقتی میخواهید بخرید به کجا وصله (به هیچ جا نمیتونی بخری... چون پنل فروشگاه دست منه)
    هاست هم دوستان 1 ترابایت هرجا بخوایید بگیرید دیگه حداقل ماهیانه 500 هزارتومان باید بدید که فقط همین هزینش میشه 500 هزار پس ایشان چرا گفته هزینه های سایت میشه 300 نمیدونم !!!
    سرتون کلاه نره واسه هاست و دامنه این آقا خوب نقشه میکشه ارزان جلوه میده برا من که میگفت دارم ماهیانه 500 تومان پول سرور میدم حالا میگه به شما 300 تومان هزینه سایته .....
    هزینه های سایت :
    میخوایید پست بذارید اینترنت میخواد پس برای آپلود عکس ها در ورد پرس و پیدا کردن آن ها و یکبار دیگه لود آن ها : ماهیانه 5 گیگ ترافیک بعبارتی 5x4000 = 20000 تومان میشه
    خوب حالا چطور آپلود میکنی و دانلود میکنی : نیاز به ریموت دسکتاپ یا VPS دارید که ریموت خوب و متوسط میشه ماهیانه 35000 تومان که نخواهی پول دانلود و آپلود بدی اگر ریموت استفاده نکنی باید به مبلغ بالا ماهی 100 هزارتومان اضافه کنی
    خوب حالا باید لینک های غیر مستقیم مطالب خارجی را هم به لینک مستقیم تبدیل کنید (توی کار که برید متوجه میشید چی میگم) یه اکانت بخری میشه هر 100 گیگ اطلاعات به 80000 تومان
    کل صحبت ایشان دروغه مثل حدودا 4 سال دروغی که به من گفته ...
    این شماره من : 09135550391
    در ضمن شبکه 3 را درست میگن چون خودم معرفی کردم اسم بنده هم مسعود کتابی هست که انتهای کلیپ شبکه 3 برنامه بروز نام بنده را میگه اینم لینکش : http://www.aparat.com/v/438Ag
    به موبایلم تماس بگیرید میفهمید خواستید کارت ملی هم نشان میدم
    در ضمن بازهم ایشان راست میگن چون بنده مطلب گذاری میکردم وقت بود ولی الان که خودش میکنه وقت نیست ...
    هرکس سوالی داشت و یا خواست مدرک نشانش بدم هم عکس دارم هم فیلم بهش نشان میدم
    من گفتم هرکس خرید بد ضرری میکنه قبلش تماس بگیرید
    دوستان هرکس هم بخره بدونه من رقیبش هستم چون به محض جدایی از دات کام شخصا دات نت را راه اندازی کردم . همینطور که www.graphicha.com را خودم با دستای خودم کشیدمش بالا www.graphicha.net را هم میکشم بالا . پس برای شما زحمت میشه خرید چنین سایتی.
    ویرایش توسط graphicha.net : November 24th, 2013 در ساعت 15:27

13. تعداد تشکر ها ازgraphicha.net به دلیل پست مفید

عضو جدید tandisbazar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    50
    تشکر شده در
    43 پست

منتظر پاسخ استارتر هستیم ...

15. تعداد تشکر ها از tandisbazar به دلیل پست مفید

عضو جدید offlive آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    221
    تشکر تشکر شده 
    946
    تشکر شده در
    574 پست

من قبلا فکر میکردم قالب گرافیک ها کار خودشونه بعد دیدم ! نوچ ! همه چی اماده بوده ترجمه شده :دی داره

17. تعداد تشکر ها از offlive به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط graphicha.net نمایش پست ها
    دوستان بنده مدیر سابق سایت گرافیک ها بودم و شریک همین آقا : ایشان هزینه های سایت را میداد و من کار میکردم روی سایت . البته نه مجانی پول اینترنت میدادم و پول اکانت برای لینک های غیر مستقیم و از همه مهمتر وقت (4 سال) . که این اقایی که اول همین پست گرافیک ها را بفروش گذاشته اند خیانت در کار کرده و سایت را بالا کشیدند و گفتند مال خودم است مثل یه بچه مهد کودکی . چون ایشان بر این عقیده هستند توی شراکت کسی که پول بده و یکی دیگه کار کنه آخرش مال اونه که پول داده . معنی و مفهوم شراکت را هم من فهمیدم شما هم بفهمید !!! ... یکی دیگر از دلایل ایشان اینه که محصول میفروختم و پولش را بر میداشتم (درآمد فروشگاه مال بنده بود ) در صورتی که پول اینترنت و خرید اکانت و دانلود همان محصولات فروشگاه را کم کنی بنده 4 سال روی سایت مجانی کار کردم که کاربرها بیان استفاده کنن و حالا هم پولش ، یعنی حداقل 6 میلیون بره توی جیب این د-ز-د-ی-د . و بهم بگه تو که حداقل از فروشگاه یه پولی گیرت امد !
    حالا هم پول خوردن برای ایشان مثل آب خوردن هست چرا ؟!!!
    چون تمامی اطلاعاتی که داده شده دروغ هست البته بجز تعداد کاربران سایت 19 هزار نفر .
    من اطلاعات درست را میدم شما فکر کنید ببینید بدرد فروش میخوره :
    تعداد اعضاء ویژه از 250 به بالا هستند چون تا 250 نفر را خودش دستی به سیستم داده و سیستم از 250 به بالا را شمارش میکنه بنابراین اعضاء ویژه در حال حاظر نفر 293 در سایت زده یعنی 43 نفر هستند . حالا فردا دستکاری کنه کمترش کنه یا بیشتر نمیدونم . اکانت های یک ماهش 8500 هست که 43 را در 8500 ضرب کنی 365000 میشه البته این نهایت درآمد خوبه اکانت ویژه هست برای یک سایت با 4 سابقه سال کار (خجالت آوره)
    فروشگاه دیگه نداره چون محصولات داخل هارد اکسترنال بنده بوده و وقتی سایت را د-ز-د-ید فروشگاه هم ناقص ماند. کافیه فقط برید توی محصولات سایتش کلیک کنید و بخرید ببینید وقتی میخواهید بخرید به کجا وصله (به هیچ جا نمیتونی بخری... چون پنل فروشگاه دست منه)
    هاست هم دوستان 1 ترابایت هرجا بخوایید بگیرید دیگه حداقل ماهیانه 500 هزارتومان باید بدید که فقط همین هزینش میشه 500 هزار پس ایشان چرا گفته هزینه های سایت میشه 300 نمیدونم !!!
    سرتون کلاه نره واسه هاست و دامنه این آقا خوب نقشه میکشه ارزان جلوه میده برا من که میگفت دارم ماهیانه 500 تومان پول سرور میدم حالا میگه به شما 300 تومان هزینه سایته .....
    هزینه های سایت :
    میخوایید پست بذارید اینترنت میخواد پس برای آپلود عکس ها در ورد پرس و پیدا کردن آن ها و یکبار دیگه لود آن ها : ماهیانه 5 گیگ ترافیک بعبارتی 5x4000 = 20000 تومان میشه
    خوب حالا چطور آپلود میکنی و دانلود میکنی : نیاز به ریموت دسکتاپ یا VPS دارید که ریموت خوب و متوسط میشه ماهیانه 35000 تومان که نخواهی پول دانلود و آپلود بدی اگر ریموت استفاده نکنی باید به مبلغ بالا ماهی 100 هزارتومان اضافه کنی
    خوب حالا باید لینک های غیر مستقیم مطالب خارجی را هم به لینک مستقیم تبدیل کنید (توی کار که برید متوجه میشید چی میگم) یه اکانت بخری میشه هر 100 گیگ اطلاعات به 80000 تومان
    کل صحبت ایشان دروغه مثل حدودا 4 سال دروغی که به من گفته ...
    این شماره من : 09135550391
    در ضمن شبکه 3 را درست میگن چون خودم معرفی کردم اسم بنده هم مسعود کتابی هست که انتهای کلیپ شبکه 3 برنامه بروز نام بنده را میگه اینم لینکش : گرافیک ها در رسانه ملی
    به موبایلم تماس بگیرید میفهمید خواستید کارت ملی هم نشان میدم
    در ضمن بازهم ایشان راست میگن چون بنده مطلب گذاری میکردم وقت بود ولی الان که خودش میکنه وقت نیست ...
    هرکس سوالی داشت و یا خواست مدرک نشانش بدم هم عکس دارم هم فیلم بهش نشان میدم
    من گفتم هرکس خرید بد ضرری میکنه قبلش تماس بگیرید
    دوستان هرکس هم بخره بدونه من رقیبش هستم چون به محض جدایی از دات کام شخصا دات نت را راه اندازی کردم . همینطور که www.graphicha.com را خودم با دستای خودم کشیدمش بالا www.graphicha.net را هم میکشم بالا . پس برای شما زحمت میشه خرید چنین سایتی.
    دوست عزیز و گرامی شما با پول من کار می کردید ، مخارج با بنده بوده و دامنه ، هاست و سرورها توسط بنده خریداری و پشتیبانی میشده شما نیز هزینه کار بر روی سایت را با فروشگاه برداشت کرده اید و با روش فعالیتی که داشتید بنده تصمیم گرفتم با شما فعالیت نکنم و هزینه های پرداخت شده را مجددا بدست بیاورم
    شما تنها یک شریک ساده بودید ولا غیر !! که به تعهدات خود مبنی بر کار بر روی سایت پایبند نبودید و تنها من با این روش فعالیت شما متحمل خسارت شده ام و تصمیم به ادامه همکاری با شما شریک بی حوصله را نداشته ام.
    بماند از مواردی که ذکر نشده و در این انجمن جای آن نیست !
    *** آن کسی است که بدهی های دوستانه را بجای کار پرداخت نمی کند.
    شما که پدر روحانی دارید کمی از پدر خود اخلاق را فرا گیرید و بهتر است بجای جانماز آبکشیدن بدهی های خود را پرداخت کنید و کسی را د-ز-د خطاب نکنید
    شما فعالیت خود را ادامه بده ولی بدان هیچگاه زمینه ادامه همکاری مانند بنده را نخواهی داشت و هیچگاه مانند بنده دلسوز شما نخواهد بود
    وب سایت که در حال واگذاری است ، شما نیز امیدوارم موفق باشید و از اینکه این تاپیک ارسال شده است ، نسوزید !!!!
    زیباترین ها با گرافیک ها
    Graphicha.com

19. تعداد تشکر ها از graphicha به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    2 پست

روز اول آقایون وقتی کار میخواست راه بیافته شریک بودیم همه جوره و پول قسمت میشد . بله اگر قرارداد داشتم الان یک شریک ساده نبودم و با پشت دست میزدم توی دهنت . قرارداد که نبستم اعتماد کردم . فکر کردی عاشق چه چیز شما بودم که بیام 4 سال کار کنم بعد بشم شریک ساده از اول میگفتی شریک ساده هستم عمرا تن به کار نمیدادم .
    هاست مال شما دامنه هم مال شما درست .... بنده هم کم پول ندادم بلکه از شما بیشتر دادم .
    تبلیغ گوگل - تبلیغات بنری توی سایت های مختلف - پول اینترنت واسه پست - پول اشتراک لینک ها و ...
    برا خودت شعر نباف اینجا هم خودت را مودب جلوه نده ... همین حالا که ایشان این پیام را گذاشته بهم اسم اس داده که دریوری نگو ابروت را میبرم
    آقابون شما هرجا کار کنید پول از کسی باشه و کار از شما تهش مال اونیه که پول میده ...
    انصافا جواب بدید والا ما هرجا دیدیم آخر کار هرکس بخواد از کار جدا بشه سهمش را میگیره و جدا میشه ...غیر از اینه !!!

21. تعداد تشکر ها ازgraphicha.net به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)