صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: دیتا سنتر آتانت

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

پیش فرض پاسخ : دیتا سنتر آتانت

نقل قول نوشته اصلی توسط Darkpriest نمایش پست ها
    پاسخگویی به تیکت چطور هست ؟؟
    به من که دیر جواب دادند البته بعد از ظهر پنج شنبه بود تیکت اول که شنبه جواب دادند .
    اما تیکت دوم رو شنبه دادم یکشنبه جواب دادند.
    برای شما چطور بود ؟؟

کسی هم هست که تازگی طی همین 1 ماه اخیر باهاشون کار کرده باشه ؟
    پشتیبانیش زیاد مودبانست و تا جایی که بتونن کمک میکنن
    ولی دیر به تیکت پاسخ میدن
    برای حرف اولتونم عرض به خدمتتون که روز جمعه باید باشند
    متاسفانه 2 ماهه دیگه باهاشون کار نمیکنم
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

2. تعداد تشکر ها از hostfire به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    14 پست

علاوه بر قطع شدن ،مشکل افت سرعت و یا بالا پایین رفتن پینگ رو نداشتین ؟؟

5. تعداد تشکر ها از Darkpriest به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

من نمیدونم چرا برخی دوستان اعصابشون خیلی خورده امروز و به قول معروف چکشی برخورد میکنند. یه کم خونسرد به موضوع نگاه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط .K.H.A. نمایش پست ها
    همين فقط به ذهنتون رسيد ؟
    وقتي نوشتن استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی دیتاسنتر يعني چي ؟ منظورتون اينه پنكه جلو سرورا ميزارن ؟ يا آتيش بگيره با سطل آب خاموش ميكنن ؟؟!

ايشونم راهنمايي از كسايي خواستن كه شناخت داره يا ازشون سرور تهيه كردن احيانا نه سرويس دهنده يه شركت ديگه ...
    مشکل شما بد بینی و عدم دقت شما در تاپیک هست. همه موارد هیچی مخصوصا مورد 7 که ایشون گفتند :

7- چیزی دیکه هم هست بفرمایین
    بنده دیتاسنتر ندارم که حتی بخواهید شک کنید که قصدم تخریب یک دیتاسنتر باشه پولش داره تو جیب دیتاسنتر ها میره و هیچ ربطی به بنده و استارتر تاپیک نداره و هر دو بخواهیم حساب کنیم داریم پول میدیم. بقیه موارد هم آخر تاپیک میگم.

نقل قول نوشته اصلی توسط DUST نمایش پست ها
    تو باغ نیستین ها شماها!
    یارو امده گفته کسی سرویس داره !
    روبینا سرور خدای سرور ایران و جهان! امدن گفتن سایتشون کپی هست
    خوب این اصلا ربطی به اینکه خدماتشون چه جوری هستت نداره احتمالا
    چون خودشون رو خدا میدوننن نظر کارشناسیشون رو دادن در این زمینه!
    دوستان لطف دارند ما خدای سرور ایران و جهان نیستیم و خودمان هم طبق گفته شما خدا نمیدونیم اتفاقا هر همکاری زنگ میزنه میگیم پائینتر هم هستیم هر کسی یک تخصصی داره و ما هیچ وقت نمیتوانیم خدا باشیم همانطور که تخصص یک مشتری این هست که اطلاعات زیر ساختی و قیمت ترافیک اکثر سرویس دهنده ها را بدونه یا ... مثل شما که قدیم دیده بودم در تاپیک ها در مورد ترافیک با نامحدود مخالفت کرده بودید و مطالب خوبی را ذکر کرده بودید اما خب این رفتار را انتظار نداشتم

1- معمولا به افراد حقیقی خیلی کم سرویس میدهند و بیشتر با شرکت ها و مدارس و ... که سبک اداری دارند کار میکنند.
    2- برای پهنای باند که دوستان ذکر کردند ایشون گفتند به صورت نامحدود هم در بعضی شرایط ارائه خواهند داد .
    3- تا 50% تخفیف هم میدهند.

من 2 تا برداشت از این امر و تست ها کردم
    1- شاید واقعا سرورشون خلوت هست و میخواهند مشتری جمع کنند که این شرایط رو اعلام کردند.
    2- شاید هم واقعا سرور های خوبی به همراه شبکه خوبی دارند که این حرف ها رو زدند .

البته ما نسبت به اقایون حاظر و مخصوصا اقای سجادیه ارادت خاصی داریم !!

----

اول چند تا نکته :

دوستی که ذکر کردند به تمسخر پنکه جلوی سرور میگذارند ، بنده بگم که از کجا معلوم نگذارند ؟ مشکل ما ایرانی ها همین هست میگیم یکی دیتاسنتره و نوشته روز دنیا میگیم اوه چه چیز خفنیه یا مثل همین نامحدود که همش داره مشتری جذب میکنه الکی.
    استارتر راهنمایی خواستند و بنده هرچی بود ارائه کردم.
    دلیل نداشته مستقیم سرویس بگیریم چون دوستن نزدیکمون سرویس داشتند ازشون و اطلاع داریم تا حدود خیلی کم.

--------

استارتر عزیز چند تا نکته را بولد کردم :

10000% مطمئن باشید هر کسی میگه خدمات فقط به افراد حقوقی میدیم - شرکت ها و مدارس و ... مطمئن باشید پشتیبانی خوبی نداره و یا قدرت فنی خوبی نداره چون از دیداس و ... که ممکنه مشتری معمولی با خودش بیاره و درصدش بیشتر از مشتری شرکتی و حقوقی هست بیشتره، دیتاسنتری که برای سایتش وقت نمیگذاره مطمئن باشید برای مشتری هم وقت پشتیبانی آنچنانی نمیگذاره دلیل نمیشه چون دیتاسنتر طرف قراردادش مشتری شرکتی و مدارس و ... هست تو سایتش هیچی نگه و همش کپی برداری بکنه از سایت دیتاسنتر های دیگر.

وقتی مشتری معمولی بیاد رو شبکه دو تا مشکل بخوره که همش دیداس باشه یا ... سریع متذکر میشوند که باید منتقل کنید.

مورد دوم پهنای باند نامحدود وجود خارجی نداره.
    اسم این مورد که گفتید در اصل میشه trafik unmetered یعنی مصرف را طبق قوانینی در نظر نمیگیرند که در این موارد Dust در تاپیک برخی دوستان که نامحدود گفتند مطالب خوبی گفته بودند سرچ کنید و بخوانید هست، که روی این مورد دیتاسنتر هم نمیتوانید حساب باز کنید مخصوصا وقتی کامل روی سرویس هاشون قرار بگیرید و ببینند که مصرفتون 1 به 1 هست و داده از خارج وارد میشود.

آخرین نکته (البته تجربه نه تجربه خدا بودن :ی ) :
    به نظرم هر کسی میخواد ببینه کدام دیتاسنتر بیشتر فعاله و بیشتر به مشتری اهمیت میده در مورد پیگیری دیداس و ... یک آشنا در زیر ساخت داشته باشه و از آنها باید سوال بکنه که کدام دیتاسنتر بیشتر پیگیر بوده و تماس میگیره با شما.

یا حق
    ویرایش توسط RoobinaServer : November 11th, 2013 در ساعت 20:29
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

7. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .K.H.A. نمایش پست ها
    شما كه خودت استاد بر باد دادن اطلاعات مردمي لازم نيست از كس ديگه دفاع كنيد
    مشكل اعصاب داشتن بهتره تا با اعصاب مردم بازي كردن (با توجه به موردي كه بالا گفتم)
    من در حد انجمن ايشون رو ميشناسم اما شكل و شمايل سايت يا اينكه تو سايتشون دقيقا نزده چِ مُدل سيستم گرمايشي و حريق دارن دليل بر بد بودن نميشه
    اينجوري باشه هركس قالب شيك و اختصاصي داشت و زده بود من فلانم بسارم حتما كارش عاليـــــــــــته

ممنون ميشن همه موردهايي رو كه گفتين با مدرك نشون بدين همه حرف زدن بلدن بگن فلان شركت خوبه يا نيست مهم اينه چرا ؟ مدرك ؟

... .

دقیقا بنده گفتم بد هست ؟ ذکر کردم بد بینیتون هست.

وقتی یک دیتاسنتر معمولا طبق تجربه سیستم های خنک کننده و سرمایشی به قول دوستان خدا داره روی این موارد مانور میده و حتی شده در تبلیغات بنریش هم ذکر میکنه چه برسه داخل سایتش که در مرود دیتاسنترش توضیح داده.
    چون سیستم های حریق و سرمایشی همه به عمر سرمایه مشتریهاشون بستگی و رابطه مستقیم داره.

این فقط یک مورد برای تامل بیشتر و فکر بود و حتی جستجو در همین مورد از خود دوستان در دیتاسنتر مذکور برای همین موارد.

یا حق
    از سال 1385 تا کنون

9. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    14 پست

خیلی ممنونم آقای سجادیه ما شما رو هم داخل سایت هم اینجا داخل انجمن زحمت میدیم
    نظر خودمم همینه که ترافیک نامحدود باعث میشه که یه مقدار مشتری زیاد شد بشدت کیفیت بیاد پایین و یا به قول شما چند روز بعد دک کنن بگن اتنقال بدید .

اما در مورد پینگ من نمیدونم چرا نمیتونم جایی رو پیدا کنم با پینگ زیر 90-100 به 4.2.2.4 که وضعیتش خوب باشه
    من خیلی از تبیان راضی هستم اما خودتون بهتر در جریان کار بنده هستین که سرویس به چه منظوری لازم دارم برای همین همیشه به دنبال بهترین هستم

11. تعداد تشکر ها از Darkpriest به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

خیلی ممنونم آقای سجادیه ما شما رو هم داخل سایت هم اینجا داخل انجمن زحمت میدیم
    نظر خودمم همینه که ترافیک نامحدود باعث میشه که یه مقدار مشتری زیاد شد بشدت کیفیت بیاد پایین و یا به قول شما چند روز بعد دک کنن بگن اتنقال بدید .

اما در مورد پینگ من نمیدونم چرا نمیتونم جایی رو پیدا کنم با پینگ زیر 90-100 به 4.2.2.4 که وضعیتش خوب باشه
    من خیلی از تبیان راضی هستم اما خودتون بهتر در جریان کار بنده هستین که سرویس به چه منظوری لازم دارم برای همین همیشه به دنبال بهترین هستم
    بله باید به دنبال بهترین باشید و ما هم بودیم و هستیم حقیقتش هنوز جای درستی را برای این مورد که ذکر کردید پیدا نکردیم خود ما هم.

تنها راه فعلی که داره خرید خود چنین پورتی از مخابرات هست که هزینه بالایی میگیرند سر همین مورد.(کلا مخابرات تا ببینه یه چیزی خوبه طالب داره انحصاریش میکنه)
    اگر یادتون باشه نمونش تبیان پینگش قدیم 60-90 متغیر بود این قدر گفتند تبیان اینه تبیان اونه تو پینگ تا گرفتند پورت را و گفتند که شانسی بوده و باید خرید کنید.

دیتاسنتری ما پیدا نکردیم که این مورد را با هزینه بالا تهیه کرده باشه و در اختیار مشتریهاش بگذاره و در کنارش هم بقیه خدماتش خوب باشه.

یا حق
    از سال 1385 تا کنون

13. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,136
    تشکر تشکر شده 
    3,574
    تشکر شده در
    1,994 پست

سرور روم با دیتاسنتر خیلی فرق می کنه

10 تا کیس کنار هم بازرید میشه دیتاسنتر ؟:دی

100% برق این سرور ها هم به برق شهری وصله

از یک شرکتی 2 سال پیش سرور ایران داشتم اسمشو نمی یام 3 روز سرور قطع شد

بعد از 3 روز ایمیل دادن برق دیتاسنتر قطع شده بود

:دی به جانه خودم سروری که برای محل کار پدرم کولو کردیم از دیتاسنتر اینا امکانات بیشتر داره

سیستم خنک کننده ؟! ؟!

آماده برای سرمایه گذاری بر روی پروژه های شما

15. تعداد تشکر ها از downloaddl به دلیل پست مفید

عضو انجمن hadi_am آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    2,675
    تشکر شده در
    1,170 پست

درود

تاپیک کلا رفت رو دعوا...

استارتر عزیز:

این دیتاسنتر تنها مزیتی که ما ازش مشاهده کردیم قیمت پهنای باند و تخفیفی هستش که کاربراش میده...

در مورد پهنای باند به علت خرید بیش از اندازه ی پهنای باند اینا مشکلی تو ارائه ی پهنای باند ندارن و همچنین قیمت بسیار پائینی رو اعلام میکنن...

50% تخفیف تو خرید هر یونیت اعملا میکنن...

3 یونیت رو 150,000 تومن ارائه میکردن...

مورد بعدی اینه که اونموقعی که ما داشتیم در مورد دیتاسنتر تحقیق میکردیم و احیانا با یکی از مدیران این دیتاسنتر آشنا هستیم مشکلی تو ارائه به افراد حقیقی نداشتن و بیشتر دوست داشتن به افراد حقیقی بدن...

در مورد کیفیت شبکه خبری ندارم ولی پشتیبانی با سوادی دارن و بسیار مودب...

در مورد سیستم سرمایش و گرمایش هیچ اطلاعاتی ندارم اتفاقا خودم هم متعجب هستم که چرا تو اون عکس هیچی نیست...

در مورد طراحی هم اگه اشتباه نکنم طراحشون کارو نصفه ول کرده و ادامه نداده و در مورد کپی بودن تنها موردی که کپی هست فقط لیست قیمت های کولو هستش باقیش کپی نبود تا اونجایی که بنده مشاهده کردم و خبر داشتم.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم...

با تشکر

هادی امیری

17. تعداد تشکر ها از hadi_am به دلیل پست مفید

عضو انجمن warpro آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    471
    تشکر تشکر شده 
    384
    تشکر شده در
    267 پست

با ســـلام . . .

این دوستمان گفتند در رابــطه با آتانــت نظــر بدیم . . .

چــرا کلا در انجمن بحــث به بیــراهه و دعــوا کشیــده میشـــه ؟ ! . . .

با تشـــکر . . .
    << شــرکت مهنــدسی پَـــروا فناوران رایـــان شــماره ثــبت : 443927 (سهــامی خــاص)>>
    بـــزودی مرکــز داده بین المللی وب پـــروفشیــونال - ارائـــه دهنــده خدمــات رایــانش ابــری
    دارای گواهیـنامه شورای عالی انفورماتیــک ، دارای مجــوز از وزارت صنـعت و معدن ، مجـوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشــاد اسـلامی ، دارای مجــوز از سازمان ارتباطــات رادیـــویی کشـــور ، مجــوز از بنیــاد ملــی بــازی هــای رایـانه ای ؛ و دیــگر مجــوز های حقــوقی . . .

19. تعداد تشکر ها از warpro به دلیل پست مفید

عضو انجمن hadi_am آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    2,675
    تشکر شده در
    1,170 پست

درود مجدد...

فقط یه چیزی رو فراموش کردم یاد آوری کنم اونم این بود که این دیتاسنتر تا 3 ماه پیش افتتاح نشده بود و فقط به صورت شخصی سرویس ارائه میکرد...

در مورد محل این دیتاسنتر فکر کنم داخل شهر تبریز هستش...

در ضمن دیتاسنترم نیستن چون شبکه خصوصی هستن...

با تشکر

هادی امیری

21. تعداد تشکر ها ازhadi_am به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)