صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: بازار کار شبکه و درآمد؟

عضو انجمن akbari آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    864
    تشکر شده در
    602 پست

پیش فرض پاسخ : بازار کار شبکه و درآمد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.076 نمایش پست ها
    اول مدرک network+ بگیرید بعد مدرک سیسکو ccna که بهتره امتحانش رو برید از تست سنتر معتبر خارج از کشور بدید
    مدرک ccna داشته باشید خارج از ایران سالیانه 25 هزار دلار حقوق میگیرید (‌به گفتهی شرکت سیسکو ، نقل شده در ویکی پدیا)
    25000 دلار با دلاری 3100 تومان میشه 77 میلیون تومان خوب چه کاریه این همه آموزش ببینه به خاطر سالی 77 میلیون تومان فقط برو آموزش فروش و مدیریت بعد هم با تجهیزات شبکه آشنا بشید فقط بشناسید که مثلا سوئیچ 10/100 منیج poe چیه بعد مشتری یا زنگ میزنه میگه سوئیچ میخوام یا همکار باشه پارت نامبر میده شما هم قیمت میدی و بعد میفروشی لابلای این فروش ها هم ماهی یک یا دو تا پروژه خوب میگیری که بیش از این سالی 77 میلیون میرسه
    شرکت شبکه گستر ساینا تلفن :‌ 02154029000 وب سایت : https://sainasoft.com

2. تعداد تشکر ها از akbari به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    864
    تشکر شده در
    602 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almapanel نمایش پست ها
    مرسی ، بزارید سرم یکم خلوت بشه حتما باهاتون همکاری خواهم کرد ، ضمنا برای آموزش شبکه جایی رو پیشنهاد میکنید ؟ یا اینکه بخام کار آموز بشم ؟
    با کارآموزی موافق هستم ولی بری آموزش ببینی نه حالا به دلایل خودم.
    برای کار آموزی هم برو تو بازار شبکه فروش زیاده برو بگو میخوام کار کنم (نگو کار آموزی) یه 2 3ماه کار کنی کار میباد دستت

عضو جدید almapanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    81 پست

اول مدرک network+ بگیرید بعد مدرک سیسکو ccna که بهتره امتحانش رو برید از تست سنتر معتبر خارج از کشور بدید
    مدرک ccna داشته باشید خارج از ایران سالیانه 25 هزار دلار حقوق میگیرید (‌به گفتهی شرکت سیسکو ، نقل شده در ویکی پدیا)
    مرسی ، بله کلا درآمد شبکه خوبه تو خارج ولی ولی ولی بشرطی که ما و سوادمونو قبول داشته باشن !!

راستی شنیدم کلا سیسکو ملیت ایرانی رو هم برای انتحان تحریم کرده ! برداشته نشد تحریمش ؟ برای آموزش چی پیشنهاد میکنید ؟

البته 25 هزار زیاد بالا نیست ! من از 100 تا 300 هزار شنیدم منتها دیگه باید وارد باشی حسابی !!
    ویرایش توسط almapanel : November 12th, 2013 در ساعت 09:30

تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    81 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    با کارآموزی موافق هستم ولی بری آموزش ببینی نه حالا به دلایل خودم.
    برای کار آموزی هم برو تو بازار شبکه فروش زیاده برو بگو میخوام کار کنم (نگو کار آموزی) یه 2 3ماه کار کنی کار میباد دستت
    آها ، باشه مرسی ... باهاتون هماهنگ میکنم حالا.....

عضو انجمن be099 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    176
    تشکر تشکر شده 
    651
    تشکر شده در
    385 پست

25000 دلار با دلاری 3100 تومان میشه 77 میلیون تومان خوب چه کاریه این همه آموزش ببینه به خاطر سالی 77 میلیون تومان فقط برو آموزش فروش و مدیریت بعد هم با تجهیزات شبکه آشنا بشید فقط بشناسید که مثلا سوئیچ 10/100 منیج poe چیه بعد مشتری یا زنگ میزنه میگه سوئیچ میخوام یا همکار باشه پارت نامبر میده شما هم قیمت میدی و بعد میفروشی لابلای این فروش ها هم ماهی یک یا دو تا پروژه خوب میگیری که بیش از این سالی 77 میلیون میرسه
    جنابالی هم حتما سالی 100 میل درامدته
    اینجا چیکار میکنی ؟
    یادمه یه پروژه عظـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ یمم هم میخواستی راه اندازی کنی چی شد ؟

8. تعداد تشکر ها ازbe099 به دلیل پست مفید

عضو انجمن alireza.076 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

پایه حقوق منظورم 25 هزار دلار بود، فراموش نکنیم که مدرک سیسکو جز 10 شغل پر درآمد حساب میشه (البته ایران رو شامل نمیشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط almapanel نمایش پست ها
    مرسی ، بله کلا درآمد شبکه خوبه تو خارج ولی ولی ولی بشرطی که ما و سوادمونو قبول داشته باشن !!

راستی شنیدم کلا سیسکو ملیت ایرانی رو هم برای انتحان تحریم کرده ! برداشته نشد تحریمش ؟ برای آموزش چی پیشنهاد میکنید ؟

البته 25 هزار زیاد بالا نیست ! من از 100 تا 300 هزار شنیدم منتها دیگه باید وارد باشی حسابی !!
    عرض کردم نیازه بری خارج از کشور یه تست سنتر معتبر با هویت خارجی امتحان بدی،‌آموزشگاه های ایرانی مدرکشون اعتباری نداره و نگرفتنشون بهتر از گرفتنشون هست!
    برای آموزش من کتاب آموزش ccna از حمید ریاضی رو پیشنهاد میدم ( کتابش هم به زبان فارسی هست) البته قبلش نتورک رو باید بخونید اما بعد از مطالعه کامل این کتاب شما نیاز دارید که تقریبا به زبان انگلیسی تسلط داشته باشه و کتاب زبان اصلی رو مطالعه کنید تا بتونید در تست سنتر به سوالات پاسخ دهید
    کسایی هم که زبان ملیتشون انگلیسی نیست اگه اشتباه نکنم 20 دقیقه بیشتر وقت اضافه میدند موقع امتحان
    انجمن CiscoInPersian Home Page هم مطالبه خوبی داره سر بزنید

10. تعداد تشکر ها ازalireza.076 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    864
    تشکر شده در
    602 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط be099 نمایش پست ها
    جنابالی هم حتما سالی 100 میل درامدته
    اینجا چیکار میکنی ؟
    یادمه یه پروژه عظـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ یمم هم میخواستی راه اندازی کنی چی شد ؟
    بی احترامی کردم بهتون بر خورد؟

12. تعداد تشکر ها از akbari به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    864
    تشکر شده در
    602 پست

پایه حقوق منظورم 25 هزار دلار بود، فراموش نکنیم که مدرک سیسکو جز 10 شغل پر درآمد حساب میشه (البته ایران رو شامل نمیشه)

عرض کردم نیازه بری خارج از کشور یه تست سنتر معتبر با هویت خارجی امتحان بدی،‌آموزشگاه های ایرانی مدرکشون اعتباری نداره و نگرفتنشون بهتر از گرفتنشون هست!
    برای آموزش من کتاب آموزش ccna از حمید ریاضی رو پیشنهاد میدم ( کتابش هم به زبان فارسی هست) البته قبلش نتورک رو باید بخونید اما بعد از مطالعه کامل این کتاب شما نیاز دارید که تقریبا به زبان انگلیسی تسلط داشته باشه و کتاب زبان اصلی رو مطالعه کنید تا بتونید در تست سنتر به سوالات پاسخ دهید
    کسایی هم که زبان ملیتشون انگلیسی نیست اگه اشتباه نکنم 20 دقیقه بیشتر وقت اضافه میدند موقع امتحان
    حق با شما هست ولی همه خوب میدونن چیزایی که استاندارد جهانی داره تو این اصلا مهم نیست ولی خوب داشتن مدرک سیسکو میکروتیک و مایکروسافت کم سودی نداره ولی اونقدر هم که باید سود بده نداره
    همین الان شما تو سایت میکروتیک قسمت ترینر هاشو نگاه کنید ایرانی هستند ولی هیچکدوم ایران آموزش نمیده چون درآمدی نداره
    ولی همونطور که توی چند پست قبل هم گفتم بین فروش در ماه یک یا دو تا پروژه درست درمون پیدا میشه که جوابگو هست
    من خودم مدرک میکروتیک، مهندسی شرکت ویوتک و Network+ را دارم که تا به امروز به کارم نیومده
    شایدم برعکس من خیلی ها هم باشن که خوب پول از مدرکشون در بیارن

در کل فکر نمیکنم توی این پست هام به کسی بی احترامی کرده باشم که کاربر be099 بهشون برخورد !!!!

14. تعداد تشکر ها از akbari به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    163
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    482 پست

ینده عضو هیت مدیره شرکت شبکه پردازان نور هستم
    کارمون هم شبکه است هم برنامه نویسی
    هر دو کار هم خودم انجام میدم
    ولی به نظر من اگه بخای به بحث مادی فک کنی شاید شبکه یه مقدار پولش بیشتر باشه
    ولی برنامه نویسی خیلی لذت بخشه
    اگر ایده خوبی داشته باشی چند صد برابر شبکه پول در بیاری
    در کل اگه قرار باشه یکی رو انتخاب کنم برنامه نویسی رو اتخاب میکنم

16. تعداد تشکر ها از dexin به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    81 پست

.
    مرسی دوست عزیزم ، ملیت رو چجوری باید تغییر بدیم !؟
    اونوقت با این کتابها و کسی که در ایران کار کرده ( مثلا 3 سال ) میتونه اونور هم استخدام بشه ؟ قبول دارن ماهارو یا بی سواد حساب میشیم در مقابل اونا ؟!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)