صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 7131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 207

موضوع: آموزش قدم به قدم مدیریت سرور

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش قدم به قدم مدیریت سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط mihandesign نمایش پست ها
    wget: unable to resolve host address “layer1.cpanel.net”

یکی کمک کنه ممنون میشم.
    احتمالا فایروال مشکل ساز شده

در صورتی که csf نصب شده دستور زیر را وارد کنید
    csf -x
    در صورتی که فایروال نصب نشده دستور زیر
    service iptables stop

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

2. تعداد تشکر ها ازInterServer.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    4 پست

سلام دوستان
    من یه آماتور آماتورم یه چندتا سوال دارم لطفا اگه در توانتون هست پاسخ بدید.
    فرق بین اصول صفحات وب و
    PHP ,MySQL,HTML,CSS,JavaScript چیه برای راه اندازی سایت باید حتما همه اینهارو وارد باشیم لطفا در این زمینه به خاختصار توضیح بدید.اگه بخایم مثلا یه برنامه بنویسیم و از عضویت دوباره از یک آی پی جلوگیری کنیم باید از چه مباحث استفاده کنیم مربوط به مباحث فوق میشود کلا برنامه نویسی PC با موارد فوق فرق داره؟؟؟؟
    برای مثلا راه اندازی یه سایت فیلم و عکس و موزیک که فروم هم داشته باشه اگه 10-20 ترابایتم اطلاعات بخایم بریزیم توش باید چه چیزایی بگیریم حتما باید سرور اختصاصی بگیریم،قضیه سرور اختصاصی چیه و هارد سرور با هاستینگ در ارتباطه؟؟؟ اصن کار سرور اختصاصی چیه؟؟؟
    آیا تو ایران میشه این سرور و هاست رو گرفت یا حتما باید از خارج از ایران باشه(شنیدم مسافت طولانی تری داره پس باسه ما نمیچربه) هزینه اش چطوریاست؟؟؟
    آیا با آی پی ایرانی ها مشکل دارن یعنی تحریم هستیم یا نه؟؟؟(راستی این سایت رو برای ایرانی ها اگه بخایم بزنیم فقط اگه با آی پی ایرانی ها مشکل داشته باشن که دگ هیچی)

5. تعداد تشکر ها از amirhosein1020 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    25 پست

با سلام
    من سی پنل رو نصب کردم و وارد whm شدم و همون جور که توی آموزش های تحت وب خوندم پیش رفتم اما وقتی مراحلی که بعد از اولین ورود به سی پنل رو انجام دادم ارور لایسنس اومده (Thank You for installing cPanel & WHM.

)

ممنون میشم یکی کمک کنه.

7. تعداد تشکر ها از mihandesign به دلیل پست مفید

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mihandesign نمایش پست ها
    با سلام
    من سی پنل رو نصب کردم و وارد whm شدم و همون جور که توی آموزش های تحت وب خوندم پیش رفتم اما وقتی مراحلی که بعد از اولین ورود به سی پنل رو انجام دادم ارور لایسنس اومده (Thank You for installing cPanel & WHM.

)

ممنون میشم یکی کمک کنه.
    قبلا بر روی این ای پی وی اس تون سی پنل نصب شده؛ از سرویس دهنده بخواید که یک سرور مجازی دیگه با یک ای پی دیگه بهتون بده

9. تعداد تشکر ها ازmhiizadi به دلیل پست مفید

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

در ضمن ؛ شما میتونید از لینک زیر آی پی خودتون رو وارد کنید و چک کنید و مطمئن بشید :
    License Verification - cPanel Inc.

راه دومم:

• Make sure running this command as root on the server gives the IP that you expect: lynx -dump http://www.cpanel.net/showip.cgi.
    • Run the following as root on the server: /usr/local/cpanel/cpkeyclt.

11. تعداد تشکر ها ازmhiizadi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

با سلام به دوستان.
    خواستم بدونم کسی میتونه utorrent برای سرورم نصب کنه قبلا نصب بوده اما به دلایلی مشکلاتی پیدا کرد و الان هم هرکاری میکنم نصب نمیشه.

13. تعداد تشکر ها از muhsen به دلیل پست مفید

عضو انجمن faryspeed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    205
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط muhsen نمایش پست ها
    با سلام به دوستان.
    خواستم بدونم کسی میتونه utorrent برای سرورم نصب کنه قبلا نصب بوده اما به دلایلی مشکلاتی پیدا کرد و الان هم هرکاری میکنم نصب نمیشه.
    اگه نمیخوای سیستم عامل عوض کنی توی ریجستری اسمشو سرچ کن و تمام فایل هاشو پاک کن و دوباره اقدام به نصب کن درست میشه
    من هم مشکل اینطوری داشتم.

15. تعداد تشکر ها ازfaryspeed به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    12 پست

من تازه دارم کار با سرور مجازی را شروع میکنم و در ضمن یه سرور مجازی هم خریداری کردم
    یه سوال دارم اینه که من میخواهم این سرور مجازی را به چند بخش تقسیم کنم مانند سایت های فروش هاست(البته خودم 5 تا سایت دارم که همگی را میخواهم به سرور مجازی انتقال بدم) یعنی به هر کار بر یه کنترل پنل بدهم من میخواهم برای این منظور از Cpanel استفاده کنم من اگه Cpanel نسخه سرور مجازی را نصب کنم باید برای هر سایت دوباره Cpanel را نصب کنم اصلا این Cpanel که روی سرور مجازی نصب میشه مخصوص یه کاربر هست و باید جهت هر کاربر لایسنس بخرم؟
    من خودم با پنل Cpanel کارکردم ولی میخواهم بدونم این پنلی که روی سرور مجازی نصب میشه چه فرقی داره مثلا میشه با آن فضای سرور را تیکه تیکه کرد و به هر کاربر سطح دسترسی داد و پنلی مانند همین پنل های که مانند طراحان سایت استفاده میکنند هست دیگه؟
    یعنی الان اگه من 5 تا سایت به خواهم روی سرور مجازی با کنترل پنل Cpanel داشته باشم باید 5 تا لایسنس بخرم؟
    باتشکر
    ویرایش توسط alavi24 : February 28th, 2014 در ساعت 23:53

17. تعداد تشکر ها ازalavi24 به دلیل پست مفید

عضو انجمن besthosti.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    1,806
    تشکر شده در
    1,340 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alavi24 نمایش پست ها
    من تازه دارم کار با سرور مجازی را شروع میکنم و در ضمن یه سرور مجازی هم خریداری کردم
    یه سوال دارم اینه که من میخواهم این سرور مجازی را به چند بخش تقسیم کنم مانند سایت های فروش هاست(البته خودم 5 تا سایت دارم که همگی را میخواهم به سرور مجازی انتقال بدم) یعنی به هر کار بر یه کنترل پنل بدهم من میخواهم برای این منظور از Cpanel استفاده کنم من اگه Cpanel نسخه سرور مجازی را نصب کنم باید برای هر سایت دوباره Cpanel را نصب کنم اصلا این Cpanel که روی سرور مجازی نصب میشه مخصوص یه کاربر هست و باید جهت هر کاربر لایسنس بخرم؟
    من خودم با پنل Cpanel کارکردم ولی میخواهم بدونم این پنلی که روی سرور مجازی نصب میشه چه فرقی داره مثلا میشه با آن فضای سرور را تیکه تیکه کرد و به هر کاربر سطح دسترسی داد و پنلی مانند همین پنل های که مانند طراحان سایت استفاده میکنند هست دیگه؟
    یعنی الان اگه من 5 تا سایت به خواهم روی سرور مجازی با کنترل پنل Cpanel داشته باشم باید 5 تا لایسنس بخرم؟
    باتشکر
    با سلام
    در ابتدا شما نیاز به سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس دارین که معمولا نسخه سنت او اس را نصب می کنند و سعی کنید که نسخه 6 را تهیه کنید.
    سپس می توانید سی پنل را نصب کنید و از روی سی پنل برای هر کاربر هاست و دامین انها را به هاست متصل کنید همچنین نیاز است که برای هر سایت دامین انها را به روی دی ان اس هایی که سرور سی پنل داره و شما آنها را در سی پنل ساخته اید ست کنید .
    نیاز نیست که برای هر کاربر به طور جداگانه سی پنل را نصب کنید و شما یک لایسنس ویژه سرور مجازی نهیه می کنید در صورتی که سرورتون مجازی هست و یا لایسنس ویژه سرور اختصاصی در صورتی که سرورتون اختصاصی هست و همچنین برای نصب سی پنل نیاز هست که رم حداقل 1 گیگ باشه در غیر اینصورت سی پنل نصب نمیشه و یا خوب کار نمی کنه بعد شما می توانید به ان تعداد سایت بر روی ان سرور تعریف کنید.
    سی پنل فرقی نداره با همان پنلی که با ان کار کردین تنها تفاوت این هست که شما دارای امکنات بیشتر برای مدیریت هاست و سرور و همچنین پنل دبلیو اچ ام هستید که بر روی پورت معمولا 2087 هست و شما می توانید با ورود به ان با همان رمز ورود به سرور لینوکستون به مدیریت بپردازید و هاست جدید تعریف کنید ، دسترسی ها را تغییر بدهید و یا .....
    در صورتی که این اموزش من برای شما کافی نبود با کمال میل پذیرای سوالات بعدی شما هستم ولی توصیه میشه که خودتون برید و یه سرچ بکنید در اینترنت مخصوصا سایت سازنده یعنی سایت سی پنل به نشانی cPanel Inc

19. تعداد تشکر ها ازbesthosti.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    12 پست

سلام
    ممنون از راهنمای کاملی که کردین.
    هزینه لایسنس سی پنل سرور مجازی ماهانه 55 تومان هست که با توجه هزینه ماهانه اجاره سرور مجازی 30 تومان.باید ماهی 85000 تومان ماهانه پرداخت کنم که این برای من با صرفه نیست دوستان به جای سی پنل چیزه دیگه ای سراغ ندارید؟(نسخه نال شده میشه استفاده کرد)
    باتشکر

21. تعداد تشکر ها ازalavi24 به دلیل پست مفید

صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 7131415161718192021 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)