صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: هرگز گول اینترنت پرسرعت adsl مخابرات را نخورید (مخصوصا خراسانی های عزیز)

عضو جدید ramtin2025 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    37 پست

پیش فرض هرگز گول اینترنت پرسرعت adsl مخابرات را نخورید (مخصوصا خراسانی های عزیز)

سلام
    قبلا تاپیکی مشابه در این قسمت ایجاد شده

اینترنت مخابرات برای شما دردسر ساز خواهد شد!

ولی با توجه به عمق فاجعه لازم دونستم یه تاپیک مخصوص خراسانی ها ایجاد کنم.

اینترنت مخابرات در خراسان رضوی توسط شرکت گلدنت ملقب به ***نت ارائه میشه.
    مشکلاتی که چندین ماه با اونا درگیر هستم رو میگم و امیدوارم درس عبرتی باشه برای سایر دوستان :
    1- اینترنت نامحدود که در تمام ایران توسط مخابرات با قیمت متعارف ارائه میشه ، توسط این شرکت و به خراسانی ها ارائه نمیشه. ابتدا کلا طرح نامحدود رو حذف کردند و سپس با قیمت بسیار بالا دوباره راه انداختند.
    2- از ساعت 1 بامداد اینترنت رایگان شروع میشه و بنده که اینترنت 2مگ دارم ، از ساعت 1 به بعد تبدیل به 30-40کیلو بایت میشه و بنده اکثر شبا با دیال آپ کانکت میشم که به مراتب بهتر از اینترنت مثلا 2مگ مخابراته
    3- اینترنت گلدنت در واقع در 70درصد روز اینترنت نیست بلکه اینترانته. به این معنی که تنها به سایتهایی که روی سرورهای داخلی هستند دسترسی دارید و سرورهای خارجی رو با بدبختی و با سرعت بسیار کم میتونید باز کنید.
    4- قطع و وصل بسیار زیاد اینترنت هم همیشه رو اعصابتون خواهد بود. مخصوصا اگه مثل بنده کارتون با اینترنت باشه و بیشتر روز رو با اینترنت سپری کنید.
    5- صفحه پیوندها هم مزخرفترین صفحه ایه که تا حالا دیدم و زمانی که مشغول خوندن مطالب سایتها هستید، بدون هیچ دلیلی و به دفعات این صفحه براتون در همون صفحه ای که دارید مطالعه میکنید باز میشه و باید back بزنید تا برید به صفحه خودتون. این مشکل با مبین نت وجود نداره واسه من.
    6- پشتیبانی مزخرف هم که گل سرسبد همه این افتضاحاته. زمانی که اینترنت مشکل پیدا میکنه تا چند روز پیش همیشه بوق مشغولی میزد و من از 12 ظهر تا 5 صبح تماس گرفتم تا مطمئن بشم که خودشون بصورت عمدی خط رو مشغول میکنند. جدیدا هم نمیدونم چکار میکنند که کلا بوق نمیزنه ، نه بوق آزاد و نه بوق اشغال. ولی به محض اینکه اینترنت مشکلش حل میشه ، تلفن هاشون هم درست میشه. آخرین بار 4 روز کامل اینترنت مشکل داشت و عین این 4 روز ، شبانه روز شماره هاشون اشغال بود و بعد از 4 روز درست شد.
    اما در زمانی که مشکل قطع و وصل یا افت سرعت دارید و با خوش شانسی میتونید با پشتیبانی 2020 تماس بگیرید ، جواب ها از قبل مشخص هستند :

• برید سر خط و از اونجا چک کنید
    • همه تلفن ها رو بکشید
    • مشکل سراسریه
    • شبکه مشکل داره

و شاید با کلی التماس راضی بشن که پورتتون رو ریست کنن.
    هرگز هم قبول نمیکنند که سرویسشون اشکال داره. مثلا زمانی که مشکل اینترانت رو مطرح کردم با پشتیبانی، با پررویی تمام آدرس یک DNS Server داخلی رو داد و گفت شما پینگ این آدرس رو دارید و از نظر ما اینترنتتون وصله و خداحافظ. در حالی که پینگ هیچ dns خارجی رو نداشتم و در واقع فقط به شبکه داخل کشور وصل بودم.
    7- تخلیه خط :
    زمانی که برای راه اندازی اینترنت میرید به مخابرات و درخواست میدید، با روی خوش از شما پذیرایی میشه و هیچ مدرکی هم از صاحب خط لازم نیست و خودشون همه چی رو حل میکنند تا شما رو به دام بندازن.
    اما زمانی که پس از مشکلاتی که در بالا اشاره کردم، تصمیم میگیرید که از یه شرکت دیگه سرویس بگیرید و درخواست تخلیه میدید، هزار جور مدرک ازتون میخوان

• مرتبه اول به بنده گفتند که خط رو تخلیه نمیکنند و مخابرات هیچ مسئولیتی برای ارائه یا عدم ارائه اینترنت نداره (یعنی به شما ربطی نداره)
    • پس از یک ماه دوندگی و شکایت به چندین مرجع قانونی و پیدا کردن 3 4 تا پارتی، بالاخره رئیس مرکز مجبور شد قبول کنه که خط بنده تخلیه بشه. اما روزی که برای تخلیه خط به مخابرات رفتم، رئیس مرکز با پررویی تمام و جلوی 4 5 نفر ارباب رجوع دیگه ، گفت خط شما رو انتقال میدیم به pcm تا نتونید از هیچ شرکت دیگه ای اینترنت بگیرید.
    • این شد که باز مجبور شدم از اینترنت اجباری مخابرات استفاده کنم

نکته مهم هم اینکه شکایت از مخابرات به هیچ جایی نمیرسه و دو دلیل داره :

1. اکثر ارگانها برای خطوط تلفن ، اینترنت، اینترانت و van و سایر شبکه های اطلاعاتی خودشون به مخابرات وابسه هستند و چوب لای چرخش نمیذارن
    2. مخابرات به خاطر همکاری هایی که با اطلاعات داره، مورد حمابت واقع میشه

بنده به هر سازمان و ارگانی که فکرش رو بکنید شکایت کردم و هیچ کدوم حتی رسیدگی هم نکردند. شاتل، پارس آنلاین و صبانت و .... همه شاکی هستند ولی کی قدرت داره که جلوی اینا بایسته ؟

خلاصه که امیدوارم درس عبرتی برای سایرین باشم و هرگز گول این شرکت و این سرویس مزخرف رو نخورید
    پیروز و سربلند باشید

2. تعداد تشکر ها ازramtin2025 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

پیش فرض پاسخ : هرگز گول اینترنت پرسرعت adsl مخابرات را نخورید (مخصوصا خراسانی های عزیز)

خودتو ناراحت نکن دوست عزیز ، کلا نت کشور این روزا مشکل داره
    اینترنت منم شاتل هست که مدتیه شبا سرعتش میشه 5 کیلوبایت
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

5. تعداد تشکر ها ازda6276 به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : هرگز گول اینترنت پرسرعت adsl مخابرات را نخورید (مخصوصا خراسانی های عزیز)

من آسیاتک دارم نامحدود ماهی 50 تومان واقعا عالیه
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

7. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن mo_mohit1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    424
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    275 پست

سلام/ اینترنت شاتل و مخابرات مزخرفن/// مخصوصا مخابرات حیف پول که بخای از مخابرات اینترنت بگیری... من الان آسیاتک دارم سرعت شب و روز نداره/512 راحت بهم تا 250کیلو بهم میده...

9. تعداد تشکر ها ازmo_mohit1 به دلیل پست مفید

عضو جدید game_live25 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    48 پست

وعض ما بد تره دارم برای اینترنت 128 با سرعت دانلود 20 کیلوبایت و 20 گیگ حجم 100 تومن در ماه میدم.
    چند وقت پیش سرعت ها رو از 250 رسوندن به 20 الان هم نامحدود رو برداشتن ایننطوری ما رو تلکه میکنن.

11. تعداد تشکر ها ازgame_live25 به دلیل پست مفید

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

دوست عزیز بهترین راه این هست که از طریق رسانه های اقدام کنید...

برنامه 20:30 شاید بد نباشه ...عده ای رو هم اگر جمع کنید و تماس بگیرند بیشتر تاثیر داره ...

13. تعداد تشکر ها ازHyperServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن mo_mohit1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    424
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    275 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها

ندگی و شکایت به چندین مرجع قانونی و پیدا کردن 3 4 تا پارتی، بالاخره رئیس مرکز مجبور شد قبول کنه که خط بنده تخلیه بشه. اما روزی که برای تخلیه خط به مخابرات رفتم، رئیس مرکز با پررویی تمام و جلوی 4 5 نفر ارباب رجوع دیگه ، گفت خط شما رو انتقال میدیم به pcm تا نتونید از هیچ شرکت دیگه ای اینترنت بگیرید.

• این شد که باز مجبور شدم از اینترنت اجباری مخابرات استفاده کنم

دوست عزیز من قبلا تو مخابرات کار کردم// قانون اینه که خود مخابرات نمیتونه خط شما رو بدون اجازه pcm بزنه. حتما باید از شما اجازه نصب pcm گرفته شود وگرنه به این دیل میتونید ازشون شکایت کنید.
    به کی ؟خداااااااااااااااااااااا اااا
    والا از موقعی س پ ا ه این مخابرات رو گرفته تو دست دیگه نمیدونیم به کی شکایت کنیم

15. تعداد تشکر ها ازmo_mohit1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن alaviyoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    910
    تشکر تشکر شده 
    867
    تشکر شده در
    540 پست

سلام دوست عزیز
    بنده هم مخابرات خراسان شمالی دارم . وضع ما هم مثل شماست ! حتی در مواقعی بدتر ...

17. تعداد تشکر ها ازalaviyoon به دلیل پست مفید

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

فعلا مخابرات داره با مشکل پهنای باند دست و پنجه نرم میکنه
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

عضو جدید ramtin2025 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    37 پست

امیدوارم کلا اینترنت رو از مخابرات بگیرند تا ما از شرش راحت بشیم

20. تعداد تشکر ها از ramtin2025 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)