صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: هرگز گول اینترنت پرسرعت adsl مخابرات را نخورید (مخصوصا خراسانی های عزیز)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    164
    تشکر شده در
    130 پست

پیش فرض پاسخ : هرگز گول اینترنت پرسرعت adsl مخابرات را نخورید (مخصوصا خراسانی های عزیز)

نقل قول نوشته اصلی توسط khanihost_ir نمایش پست ها
    ممکن هم هست از کابل های به قول معروف اون جعبه دم حیاط باشه

مشتریان ما به این مشکل برخوردند که یا رانجر بوده مشکل یا مشکل کابل ها
    خیلی ممنون

2. # ADS

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

پیش فرض پاسخ : هرگز گول اینترنت پرسرعت adsl مخابرات را نخورید (مخصوصا خراسانی های عزیز)

امروز یه جایی توی یک شهرستان کوچیک خراسان رضوی بودم و داشتم برای یه شرکت دولتی اینترانت راه اندازی میکردم که دیدم سرعت خیلی داغونه
    با شرکت اصلی در تهران تماس گرفتم و گفتن و تا 15 روز آینده کلا اینترنت و اینترانت شرق کشور به همین روال هست و زیر ساخت داره در کل شبکه شرق کشور تغییرات ایجاد میکنه
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

عضو انجمن akbari آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    864
    تشکر شده در
    602 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    یعنی خود این شرکت ها ارتقا نمی دن ؟ ! چون من شنیده بودم مخابرات چون هزینه خرید این تجهیزات از کشور چین رو متقبل شده و به نوعی واردات این تجهیزات با مخابرات بوده اجازه این کار رو به شرکت های خصوصی نمیده . به عبارتی یک نوع انحصار طلبی در ارائه اینترنت پرسرعت روی بستر فیبر نوری راه انداخته و شرکت های خصوصی رو نمیزاره روی بستر فیبر نوری ارائه خدمات بدن .
    دقیقا در شهر ملارد کلیه خطوط فیبر است و تا اونجایی که من میدونم فقط 1 شرکت خصوصی سرویس میده . اطمینان داشته باشید شرکت های خصوصی وقتی یوزر از دست بدهند خیلی بهتر از مخابرات تجهیزات وارد میکنند
    شرکت شبکه گستر ساینا تلفن :‌ 02154029000 وب سایت : https://sainasoft.com

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    دقیقا در شهر ملارد کلیه خطوط فیبر است و تا اونجایی که من میدونم فقط 1 شرکت خصوصی سرویس میده . اطمینان داشته باشید شرکت های خصوصی وقتی یوزر از دست بدهند خیلی بهتر از مخابرات تجهیزات وارد میکنند
    حالا باز سمت کرج بهتره. ولی تو شهرهای زیر شاخه تهران یه شرکت کوچیک اومده داره isp زده و اون منطقه رو انحصاری کرده و زیر میزی میده بعد یه 128 با 2گیگ رو داره 40 تومان از خلق ا.... میگیره.
    توت شهرهای تهران تا دلت بخواد از این موارد دیده میشه
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    40 پست

سلام دوستان
    من دیدم درباره بدی های مخابرات خراسان یا شهر های دیگه میگید گفتم بیام درباره مخابرات مثلاً پایتخت ایران بگم.من الان سرعت 1024 مخابرات دارم همیشه روز ها حداقل یکی دو تا قعطی را دارم یعنی اصلاً یه روز قعطی نداشته باشم باید تعجب کنم بعد سرعتم هم که حداکثر 120 است که البته کم پیش میاد که بتونم به همین 120 هم برسم فقط در سایت های میزبانی شده در ایران مثل دانلود ها می تونم با حداکثر سرعت دانلود کنم.یکی دو ماهی هم میشه منم به این قضیه اینترانت شدن مخابرات پی بردم چون خودم هم سرور مجازی ایران دارم جالبیش اینه که همه سایت هایی که روی سرور های خارج از کشور هستند قطع میشن و اصلاً با هیچ مرورگری حتی Connect نمیشن که تازه بخوان کند بیارن اما سایت های روی ایران و سرور خودم براحتی باز میشن جالبتر اینکه بعضی اوقات شده سایت های خودم باز میشه اما سایت خود مخابرات یعنی tct.ir باز نمیشه.
    پینگ هم که نگم بهتره موقع اینترانت شدن که اصلاً پینگ سایت های خارجی Time Out میده سایت های ایرانی هم پینگ نسبتاً بالایی دارند.
    تازه نکته جالب دیگه اینه که تا همین یکی دو ماه پیش فکر میکردیم سیم تلفن ما فیبر نوری است اما یه روز که گفتن مشکلی در خط تلفن کل کوچه پیش آمده و بدون اجازه کلاً شماره تلفن ما هم از طرف مخابرات عوض کردن خود مخابراتی گفت که سیم ما مسی است حالا تصمیم گرفتم برم درخواست قطع بدم اما تا به حال شده چند بار که زنگ زدیم با بازار گرمی هایی که اونا کردن و چرت و پرت هایی نظیر اینکه مخابات قطع میشه همه شرکت های دیگه هم قطع میشه بعد کلاً شرکت های دیگه از مخابرات بد ترن و کلی تعریف از ارزون فروشی خودشون و نامحدود دادن و اینا کلاً خانواده منو از خرید شرکت خصوصی منصرف کردن اما دیگه کلاً تصمیم گرفتم خودم اقدام کنم و این بار هر تعریف دروغی که کردن هزار تا عیب و ایراد واقعیشون را بگم تا ببینم یارو جواب چی میده.تازه جالبتر این جاست که هر دفعه اینترنت قطع میشه من زنگ میزنم 2020 میگم چرا قعطه میگه مشکل از سرور های ماست بعد من میگم خب کی وصل میشه میگه نمی دونیم.این مکالمه من و اون خانم مخابراتی هر بار دقیقاً همینطوریه یعنی هر بار من میگم قعطه اونا میگن می دونیم از سرور های ماست بعد من میگم کی درست میشه میگن نمی دونن بعد نکته ای که در پشتیبانیشون هست اینه که خودشون هم نمی دونن دقیقاً الان وصله یا قعطه شما فقط الکی هم زنگ بزنی بگی قطعه احتمالاً بازم میگن می دونیم مشکل از سرور های ماست آخه یه بار برای من 5 دقیقه قطع شد منم درحال انجام کار خیلی مهمی بودم زنگ زدم مخابرات بعد گفت نمی دونم شاید چند ساعت دیگه وصل بشه اما تا رفتم پای کامپیوتر چند دقیقه دیگش وصل شد.
    من الان چند روز دیگه می خوام برم درخواست قطع بدم به نظر شما تو تهران هم مثل این آقا تو خراسان رضوی بود قطع نمیکنن؟ یکی از دوستان ما میگه اگه برید بگید می خواین از جای دیگه اینترنت بگیرید از لجشون قطع نمیکنن به نظرتون من دقیقاً چی کار کنم قطع کنن خط تلفنم هم طوری که اون مامور مخابرات آخرین بار آمد شماره را بدون اجازه عوض کرد مسی است پس حتماً می تونم شرکت های خصوصی هم بگیرم.

7. تعداد تشکر ها از Tarfandaneh به دلیل پست مفید

عضو جدید khanihost_ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    11 پست

یکی از دوستان ما میگه اگه برید بگید می خواین از جای دیگه اینترنت بگیرید از لجشون قطع نمیکنن به نظرتون من دقیقاً چی کار کنم قطع کنن خط تلفنم هم طوری که اون مامور مخابرات آخرین بار آمد شماره را بدون اجازه عوض کرد مسی است پس حتماً می تونم شرکت های خصوصی هم بگیرم.
    ======

متاسفانه این حرف حقیقت داره

چند وقت پیش نمایندگی آسیاتک داشتیم و چند یوزر از مخابرات قست انتقال داشتن که از سرویس های اسیاتک استفاده کنند که یا پاسخ گو نبودند یا (دنبال نخود سیاه)

بلاخره از طرف شرکت آسیاتک یک نامه ای دادند که خودمات رانجر می زدیم بدون هیچ واسطه ای خب این بهتر بود...

شما هم باید حضوری برید تا دقیق تر کارتون انجام بدند
    خدمات میزبانی وب ,طراحی حرفه ای وب سایت, راه اندازی شبکه ,انتقال تصویر...
    بامجوز رسمی از سازمان تنظیم مقرارات رادیویی
    تلفن دفتر : 05826231104 »پشتیبانی: 09309275941

9. تعداد تشکر ها از khanihost_ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    164
    تشکر شده در
    130 پست

این مخابرات هم شورشو در آورده الکی به آدم یه جواب سرخوش میدن خطم الان 1ماه و 5 6 روزه هنوز وصل نیست مملکتی داریم ما

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    168
    تشکر تشکر شده 
    680
    تشکر شده در
    501 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط khanihost_ir نمایش پست ها
    یکی از دوستان ما میگه اگه برید بگید می خواین از جای دیگه اینترنت بگیرید از لجشون قطع نمیکنن به نظرتون من دقیقاً چی کار کنم قطع کنن خط تلفنم هم طوری که اون مامور مخابرات آخرین بار آمد شماره را بدون اجازه عوض کرد مسی است پس حتماً می تونم شرکت های خصوصی هم بگیرم.
    ======

متاسفانه این حرف حقیقت داره

چند وقت پیش نمایندگی آسیاتک داشتیم و چند یوزر از مخابرات قست انتقال داشتن که از سرویس های اسیاتک استفاده کنند که یا پاسخ گو نبودند یا (دنبال نخود سیاه)

بلاخره از طرف شرکت آسیاتک یک نامه ای دادند که خودمات رانجر می زدیم بدون هیچ واسطه ای خب این بهتر بود...

شما هم باید حضوری برید تا دقیق تر کارتون انجام بدند
    بله درسته حقیقت داره ماهم 2روزه نتونستیم اینترنتمون رو عوض کنیم مخابرات قطع نمیکنه سرویس اش رو تا از شرکت دیگه بگبریم نمیدونم چیکارکنم دیگه الکی جواب سربالا میدن خدابه دادمون برسه
    atilnic.comبه زودی
    Email : atilnic1[at]gmail.com Tell : 045-3232-5473 0936-915-2949

12. تعداد تشکر ها از omidppm به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)