صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 80

موضوع: معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

عضو انجمن SixthElement آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

جهت دریافت اینجا کلیک کنید.

-----------------------------------------------------
    سلام

معرفی تصویری نرم افزار کنترل ترافیک و فعالیت سرور مجازی

به طور خلاصه در این صفحه به معرفی نرم افزار می پردازیم.

بخش اول ورود به نرم افزار و پشت سر گذاردن مراحل Authentication و شناسایی تعریف آدرس آی پی و مشخصات پنل پیامک و لایسنس نرم افزار
    افزودن اطلاعات سرورهای Vmware ESXi یا VCenter نمای اولیه گزارش وضعیت ماشین های مجازی ، حجم ترافیک مصرفی ، کنترل خاموش، روشن، ریست و ساسپند کردن ماشین مجازی
    نمایش دقیق اطلاعات مربوط به تبادل اطلاعات و ترافیک یک ماشین مجازی تخصیص دسترسی به یک ماشین مجازی به یک کاربر ( امکان ارائه گزارش کارکرد یک یا چند ماشین به یک یا چند کاربر جهت مشاهده گزارش فعالیت تبادل اطلاعات یا انجام عملیات روشن و خاموش کردن و ریست کردن ماشین مجازی)
    مشاهده گزارش و انجام عملیات خاموش یا روشن ماشین مجازی ، فعال یا غیر فعال کردن کنسول ماشین مجازی ، قراردادن ISO در درایو ماشین مجازی ساختن و نصب ماشین مجازی ، نصب سیستم عامل
    تکمیل مشخصات ماشین های مجازی ( لازم به ذکر است در صورت ایجاد ماشین مجازی توسط نرم افزار های VMWare Vsphere Client یا VCenter Server یا ابزار های جانبی بصورت خودکار نرم افزار کنترل ترافیک و عرض باند، ماشین مجازی تعریف شده را با اولین ارسال و دریافت اطلاعات شناسایی نموده و تحت کنترل خواهد گرفت) افزودن منابع به ماشین مجازی مانند ترافیک بیشتر در مدت زمان معین
    ارتباط با کنسول سرور مجازی درخواست کلمه عبور برای برقراری ارتباط با کنسول
    نمای کنسول ماشین مجازی
    تعریف عناوین و گروه های سطوح دسترسی تخصیص دسترسی به گروه های تعریف شده
    تعریف کاربران جهت گزارش تغییر کلمه عبور کاربر

----------------------------------------------------------
    بروز رسانی نرم افزار : 20 بهمن 1392

امکان دسترسی به کنسول توسط پنل به سیستم اضافه شد.

در صورتی که مدیر سیستم دسترسی به کنسول سرور مجازی را به کاربر داده باشد به صورت خودکار آیکون دسترسی به کنسول در اختیار کاربر قرار می گیرد.

نمونه کنسول ماشین مجازی.

در صورت نیاز به دمو می توانید با استفاده از آدرس vms.sitebike.ir و با کد کاربری و کلمه عبور demo سیستم را آزمایش کنید.

* لازم به ذکر است دسترسی به کنسول می تواند همراه یا بدون رمز عبور باشد.
    * هیچگونه دسترسی ویژه ای برای دسترسی به این کنسول از طریق نرم افزار Vsphere Client نیست

پایدار باشید.

---------------------------------------

بروز رسانی : 18 تیر ماه 1393

با سلام

نسخه قابل نصب بر روی سرور نرم افزار آماده بهره برداری شد. دوستانی که مایل به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار هستند می توانند جهت دریافت نسخه Stand Alone و قابل نصب بر روی سرور از طریق همین صفحه در تماس باشند.
    پیروز باشید.

بروز رسانی : 26 تیر ماه 1393

با سلام

با توجه به درخواست های متعدد تصمیم به قراردادن نسخه آزمایشی نرم افزار با قابلیت مدیریت 4 ماشین مجازی گرفته شد. لازم به ذکر است در صورت نیاز این ابزار قابلیت نصب لایسنس و فعال سازی را نیز دارد.

دوستانی که مایل به دریافت ایمیج کامل این نرم افزار به همراه سیستم عامل هستند می توانند با استفاده از لینک های زیر اقدام به دریافت نرم افزار کنند. این نرم افزار در 30 قسمت 700 مگابایتی شامل سیستم عامل و تمام ابزار های مورد نیاز ، قابل دریافت است.

جهت دریافت اینجا کلیک کنید.

جهت دسترسی به پنل نرم افزار کافیست پس از deploy کردن، در یک ماشین مجازی دیگر آیپی 192.168.100.252 تعریف کرده و در مرورگر همان ماشین آدرس 192.168.100.253 را فراخوانی نمایید. سپس با کد کاربری و کلمه عبور admin به سیستم وارد شوید.

برای اختصاص آدرس آی پی به سیستم از منو سرویس دهنده ، گزینه آی پی آدرس کارت شبکه را انتخاب نمایید. (این آدرس برای ارتباط اینترنتی نرم افزار است)

سپس از منو سرویس دهنده افزودن سرور را انتخاب نمایید. در این بخش آدرس سرور ESXi یا VCenter به همراه اطلاعات شناسایی را وارد نمایید.

در نهایت در مدت حد اکثر 1 ساعت نرم افزار بصورت خودکار ماشینهای مجازی شما را شناسایی و تحت کنترل قرار خواهد داد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.sitebike.ir/vmware_esxi_m...c_control.html مراجعه فرمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 44077450 تماس حاصل نمایید.

--------

بروز رسانی 21-06-1393 : تصاویر بخشهای افزودن سرور ، تنظیمات آدرسی دهی و تقویم شمسی ، لینک دانلود با قابلیت Directory Browsing برای سادگی دریافت فایلها

پیروز باشید.

بروز رسانی : 28 آذر ماه 1393

با سلام.

مجموعه امکانات کاربردی جدیدی به نرم افزار افزوده شده است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

1- امکان مطلع کردن کاربر از اتمام ترافیک با پیام کوتاه
    2- نصب و راه اندازی سیستم عامل بصورت خودکار
    3- امکان Mount کردن ISO های عمومی به انتخاب مدیر سیستم در ماشین های مجازی
    4- ساده شدن پروسه فعال و غیر فعال شدن کنسول
    5- تولید وب سرویس های جدید برای برقراری ارتباط با سایر نرم افزارها و پنل ها

جهت مشاهده اطلاعات کامل تر به آدرس http://www.sitebike.ir/vmware_esxi_m...c_control.html مراجعه فرمایید. همچنین در صورت نیاز به آزمایش نرم افزار می توانید با استفاده از آدرس vms.sitebike.ir و با کد کاربری و کلمه عبور demo سیستم را آزمایش کنید.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط SixthElement : February 13th, 2015 در ساعت 23:07 دلیل: معرفی امکانات جدید

2. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

با سلام و عرض احترام.

در صورت تمایل به دریافت لایسنس و جهت اطلاع پیدا کردن از پلن های تخفیف با شماره تلفنهای 44077450 و 44056746 تماس حاصل فرمایید.

پیروز باشید.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

این نسخه ی 30 قسمتی که ارایه کردین دمو و فایل های زیپشو گذاشتین پسورد نداره؟
    دمو هست این فایلها چی هست که قراردادین پسورد داره یا نداره؟

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

سلام دوست گرامی

اگر فایل رو با winrar یا 7z باز بکنید هم پسوردش نوشته شده و هم راهنمای نصبش داخلشه.

اگر با vmware آشنا باشید خواهید دید که نسخه قابل حمل با فورمت ovf هست که باید deploy بشه.
    بازم اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم.

پیروز باشید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SixthElement نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

اگر فایل رو با winrar یا 7z باز بکنید هم پسوردش نوشته شده و هم راهنمای نصبش داخلشه.

اگر با vmware آشنا باشید خواهید دید که نسخه قابل حمل با فورمت ovf هست که باید deploy بشه.
    بازم اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم.

پیروز باشید
    میشه بصورت واضح همینجا پسورد رو بنویسین!؟
    من با هفت زد اکسترکت میکنم چیزی بهم نشون نمیده
    شما در این تصویر چیزی می بینی که ما نمی بینیم!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png shot.png (250.2 کیلو بایت, 24 نمایش)
    ویرایش توسط ULTRAWEB : September 11th, 2014 در ساعت 22:55

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    میشه بصورت واضح همینجا پسورد رو بنویسین!؟
    من با هفت زد اکسترکت میکنم چیزی بهم نشون نمیده
    شما در این تصویر چیزی می بینی که ما نمی بینیم!

دوست عزیز.

عدم دانش اولیه استفاده از ساده ترین ابزارها دیگه مشکل من نیست. فقط جهت شناختی که از شما دارم (علاقه وافری به جنجال دارید) یک تصویر اینجا میگذارم.

------
    بروز رسانی : آموزش مشاهده Comment ها در Winrar
    از سایت http://www.rarlab.com/ نرم افزار Winrar رو دانلود کنید ، بعد نصبش کنید،
    روی فایل کلیک راست کنید ! بعد Properties، بعد رجوع کنید به Comment Tab . فکر می کنم کافی باشه.
    VMW2.jpg
    • نوع فایل: jpg VMW.jpg (128.6 کیلو بایت, 67 نمایش)
    ویرایش توسط SixthElement : September 12th, 2014 در ساعت 03:51

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

بله بله ما دانش فنی اش رو نداریم خوشبختانه شما بار فنی لازم رو دارین
    و این جمله رو نوشتین

درتصویر ضمیمه شده ما هم اگر دیده باشین که با7Z فایل شما باز شده و هیچ پسوردی رو به نمایش نگذاشته است
    پس اگر چیزی رو ازمایش نکردی، بیخودی نوشتین که از هفت زد استفاده کنین و میشه اقای متخصص . درعوضش میبایست بنویسی
    باید حتما و حتما از winrarاستفاده کنین تا پسورد رو نمایش بده و سبب گمراهی مردم نشو با این جمله ای که قرمز کردم و نوشتی

این دقیق مشکل شماهست چرا که یک متخصص مثل شما بدون ازمایش امده همچین حرفی رو زده و بقیه رو به عدم اشنایی به این چنین مواردی متهم کرده.خوش باشین.خیلی خوشحال میشم شماهم همین مورد رو حتما با ّبرنامه 7zازمایش کنی و نتیجه اش رو ببینی شاید تونسته باشیم بعنوان کسی که چیزی بارش نیست هم نکته ای رو به شما گوش زد کرده باشیم
    ویرایش توسط ULTRAWEB : September 12th, 2014 در ساعت 21:40

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

دوست عزیز.

عدم دانش اولیه استفاده از ساده ترین ابزارها دیگه مشکل من نیست. فقط جهت شناختی که از شما دارم (علاقه وافری به جنجال دارید) یک تصویر اینجا میگذارم.

------
    بروز رسانی : آموزش مشاهده Comment ها در Winrar
    از سایت WinRAR archiver, a powerful tool to process RAR and ZIP files نرم افزار Winrar رو دانلود کنید ، بعد نصبش کنید،
    روی فایل کلیک راست کنید ! بعد Properties، بعد رجوع کنید به Comment Tab . فکر می کنم کافی باشه.
    عکس مربوط به 7z هم لطفا ضمیمه بفرمایید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

بله بله ما دانش فنی اش رو نداریم خوشبختانه شما بار فنی لازم رو دارین
    و این جمله رو نوشتین

درتصویر ضمیمه شده ما هم اگر دیده باشین که با7Z فایل شما باز شده و هیچ پسوردی رو به نمایش نگذاشته است
    پس اگر چیزی رو ازمایش نکردی، بیخودی نوشتین که از هفت زد استفاده کنین و میشه اقای متخصص . درعوضش میبایست بنویسی
    باید حتما و حتما از winrarاستفاده کنین تا پسورد رو نمایش بده و سبب گمراهی مردم نشو با این جمله ای که قرمز کردم و نوشتی

این دقیق مشکل شماهست چرا که یک متخصص مثل شما بدون ازمایش امده همچین حرفی رو زده و بقیه رو به عدم اشنایی به این چنین مواردی متهم کرده.خوش باشین.خیلی خوشحال میشم شماهم همین مورد رو حتما با ّبرنامه 7zازمایش کنی و نتیجه اش رو ببینی شاید تونسته باشیم بعنوان کسی که چیزی بارش نیست هم نکته ای رو به شما گوش زد کرده باشیم

سلام.

فکر نمی کنم این ماجرا ارتباطی به نرم افزار مدیریت پهنای باند داشته باشه.

فقط جهت اطلاع شما میگم اگر تمام فایلهای دایرکتوری sitebike.com - /vmmonitor/ رو دانلود کرده باشید، کافیه روی فایل اصلی یعنی فایل پارت اول، کلیدهای CTRL+Z رو فشار بدید، کامنت فایل رو به شما نشون میده. برای نمونه یک تصویر رو پیوست می کنم.

اگر صحبتی در مورد نرم افزار هست در خدمت هستم. اما واقعاً نیازی به ادامه بحث خارج از موضوع تاپیک نمی بینم. اینجا تاپیک استفاده از winrar یا 7z و ... نیست. گاهی هم بد نیست قبول کنیم شاید همیشه حق با ما نیست و چیزی غیر از باور ما ممکنه وجود داشته باشه. من قصد جسارت به هیچکدوم از دوستان رو ندارم. عدم دانش یا عالم بودن شما چیزی رو به اضافه نمی کنه یا چیزی از من کسر نمی کنه که بخوام سرش بحث کنم.
    اگر واقعاً چیزی اشتباه کرده باشم ممنون میشم از دوستان که چیزی رو یاد من بدن. اما واقعاً اینجا و این تاپیک و فرسایشی کردن و به حاشیه بردن متن کمکی به موضوع نمی کنه. خوشحال میشم اگر تاپیک دیگه ای باز بشه و این ریزه کاری ها رو باهم تقیسم کنیم.

همینطور اگر انرژی رو برای بهتر کردن محیط زندگیمون بگذاریم تا خراب کردن و سخت تر کردن زندگی ، آرامش بیشتری سهم ما میشه.

صمیمانه درخواست می کنم با صحبت های بی دلیل تاپیک رو به حاشیه نکشید.

پیروز باشید.

vmw3.jpg

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

سلام.

فکر نمی کنم این ماجرا ارتباطی به نرم افزار مدیریت پهنای باند داشته باشه.

فقط جهت اطلاع شما میگم اگر تمام فایلهای دایرکتوری sitebike.com - /vmmonitor/ رو دانلود کرده باشید، کافیه روی فایل اصلی یعنی فایل پارت اول، کلیدهای CTRL+Z رو فشار بدید، کامنت فایل رو به شما نشون میده. برای نمونه یک تصویر رو پیوست می کنم.

اگر صحبتی در مورد نرم افزار هست در خدمت هستم. اما واقعاً نیازی به ادامه بحث خارج از موضوع تاپیک نمی بینم. اینجا تاپیک استفاده از winrar یا 7z و ... نیست. گاهی هم بد نیست قبول کنیم شاید همیشه حق با ما نیست و چیزی غیر از باور ما ممکنه وجود داشته باشه. من قصد جسارت به هیچکدوم از دوستان رو ندارم. عدم دانش یا عالم بودن شما چیزی رو به اضافه نمی کنه یا چیزی از من کسر نمی کنه که بخوام سرش بحث کنم.
    اگر واقعاً چیزی اشتباه کرده باشم ممنون میشم از دوستان که چیزی رو یاد من بدن. اما واقعاً اینجا و این تاپیک و فرسایشی کردن و به حاشیه بردن متن کمکی به موضوع نمی کنه. خوشحال میشم اگر تاپیک دیگه ای باز بشه و این ریزه کاری ها رو باهم تقیسم کنیم.

همینطور اگر انرژی رو برای بهتر کردن محیط زندگیمون بگذاریم تا خراب کردن و سخت تر کردن زندگی ، آرامش بیشتری سهم ما میشه.

صمیمانه درخواست می کنم با صحبت های بی دلیل تاپیک رو به حاشیه نکشید.

پیروز باشید.

این شات شما سی قسمت پارت نیست این اولا
    ثانیا چیزی ما می بینیم و قبلا هم بهش دقت کرده بودم که شما می فرمایین اینه
    که خالی هست البته دیگه پسورد رو فرمودین و نیازی به ادامه بحث نیست ولی مشکلاتی
    که بود و من باهاش داشتم و خودتون بیخودی به جنجالی بودن من و موارد دیگه ای اشاره کردین
    که تاپیکتون به اینجا کشیده مگر نه جواب سوال من یک ادرس سایتتون بود که می فرمودین تموم می شد
    جای اینکه درباره خصوصیات اخلافی من بخواین توضیح بدین
    درضمن کافیه دوستان سی پارت رو دانلود کنن با هفت زد باز کنن اگر تغییرش ندین تا ببینن کامنتش خالی هست
    و من دروغی نداشتم بگم
    • نوع فایل: png NO -C.png (135.7 کیلو بایت, 6 نمایش)
    ویرایش توسط ULTRAWEB : September 13th, 2014 در ساعت 01:09

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

ثانیا چیزی ما می بینیم و قبلا هم بهش دقت کرده بودم که شما می فرمایین اینه
    که بود و من باهاش داشتم و خودتون بیخودی به جنجالی بودن من و موارد دیگه ای اشاره کردین
    که تاپیکتون به اینجا کشیده مگر نه جواب سوال من یک ادرس سایتتون بود که می فرمودین تموم می شد
    درضمن کافیه دوستان سی پارت رو دانلود کنن با هفت زد باز کنن اگر تغییرش ندین تا ببینن کامنتش خالی هست
    و من دروغی نداشتم بگم

سلام.

فایل Descript.ion رو یا دانلود نکردید یا حذف شده. لطفاً دوباره این آدرس رو ببینید. http://sitebike.com/vmmonitor

اگر مایل به ادامه این این نوع صحبت ها هستید در تاپیک دیگه در خدمت هستم. اگر مروری روی پست های گذشته خودتون داشته باشید می بینید تماماً یا تخریبی بوده یا مچ گیری یا ... طبیعیه ما هم از خودمون دفاع کنیم. در هر صورت اگر خارج از موضوع تاپیک ادامه بدید راهی ندارم جز گزارش دادن شما به عنوان مزاحم ، مطمئن هستم نه در شأن شماست و نه ما. پس لطفاً به این موضوع به عنوان تاپیک فروش یک محصول احترام بگذارید.

- - - Updated - - -

2.ثانیا چیزی ما می بینیم و قبلا هم بهش دقت کرده بودم که شما می فرمایین اینه
    و من دروغی نداشتم بگم

فایل باز شده دقیقاً ازفولدر دانلود فایل از روی سرور عکس گرفته شده.
    اگر Scroll Bar بدونید چیه دیگه نمیگید 30 تا فایل نیست. اصلاح می کنم گفته شما رو 32 تا فایل هستش، 30 تا rar فایل ، یک web.config و یک descript.ion .

لطفاً تمام فایل ها رو دانلود کنید ، منهای web.config که قابل دانلود نیست، بعد مجدداً سعد کنید.

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)