صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 80

موضوع: معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

عضو انجمن SixthElement آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

جهت دریافت اینجا کلیک کنید.

-----------------------------------------------------
    سلام

معرفی تصویری نرم افزار کنترل ترافیک و فعالیت سرور مجازی

به طور خلاصه در این صفحه به معرفی نرم افزار می پردازیم.

بخش اول ورود به نرم افزار و پشت سر گذاردن مراحل Authentication و شناسایی تعریف آدرس آی پی و مشخصات پنل پیامک و لایسنس نرم افزار
    افزودن اطلاعات سرورهای Vmware ESXi یا VCenter نمای اولیه گزارش وضعیت ماشین های مجازی ، حجم ترافیک مصرفی ، کنترل خاموش، روشن، ریست و ساسپند کردن ماشین مجازی
    نمایش دقیق اطلاعات مربوط به تبادل اطلاعات و ترافیک یک ماشین مجازی تخصیص دسترسی به یک ماشین مجازی به یک کاربر ( امکان ارائه گزارش کارکرد یک یا چند ماشین به یک یا چند کاربر جهت مشاهده گزارش فعالیت تبادل اطلاعات یا انجام عملیات روشن و خاموش کردن و ریست کردن ماشین مجازی)
    مشاهده گزارش و انجام عملیات خاموش یا روشن ماشین مجازی ، فعال یا غیر فعال کردن کنسول ماشین مجازی ، قراردادن ISO در درایو ماشین مجازی ساختن و نصب ماشین مجازی ، نصب سیستم عامل
    تکمیل مشخصات ماشین های مجازی ( لازم به ذکر است در صورت ایجاد ماشین مجازی توسط نرم افزار های VMWare Vsphere Client یا VCenter Server یا ابزار های جانبی بصورت خودکار نرم افزار کنترل ترافیک و عرض باند، ماشین مجازی تعریف شده را با اولین ارسال و دریافت اطلاعات شناسایی نموده و تحت کنترل خواهد گرفت) افزودن منابع به ماشین مجازی مانند ترافیک بیشتر در مدت زمان معین
    ارتباط با کنسول سرور مجازی درخواست کلمه عبور برای برقراری ارتباط با کنسول
    نمای کنسول ماشین مجازی
    تعریف عناوین و گروه های سطوح دسترسی تخصیص دسترسی به گروه های تعریف شده
    تعریف کاربران جهت گزارش تغییر کلمه عبور کاربر

----------------------------------------------------------
    بروز رسانی نرم افزار : 20 بهمن 1392

امکان دسترسی به کنسول توسط پنل به سیستم اضافه شد.

در صورتی که مدیر سیستم دسترسی به کنسول سرور مجازی را به کاربر داده باشد به صورت خودکار آیکون دسترسی به کنسول در اختیار کاربر قرار می گیرد.

نمونه کنسول ماشین مجازی.

در صورت نیاز به دمو می توانید با استفاده از آدرس vms.sitebike.ir و با کد کاربری و کلمه عبور demo سیستم را آزمایش کنید.

* لازم به ذکر است دسترسی به کنسول می تواند همراه یا بدون رمز عبور باشد.
    * هیچگونه دسترسی ویژه ای برای دسترسی به این کنسول از طریق نرم افزار Vsphere Client نیست

پایدار باشید.

---------------------------------------

بروز رسانی : 18 تیر ماه 1393

با سلام

نسخه قابل نصب بر روی سرور نرم افزار آماده بهره برداری شد. دوستانی که مایل به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار هستند می توانند جهت دریافت نسخه Stand Alone و قابل نصب بر روی سرور از طریق همین صفحه در تماس باشند.
    پیروز باشید.

بروز رسانی : 26 تیر ماه 1393

با سلام

با توجه به درخواست های متعدد تصمیم به قراردادن نسخه آزمایشی نرم افزار با قابلیت مدیریت 4 ماشین مجازی گرفته شد. لازم به ذکر است در صورت نیاز این ابزار قابلیت نصب لایسنس و فعال سازی را نیز دارد.

دوستانی که مایل به دریافت ایمیج کامل این نرم افزار به همراه سیستم عامل هستند می توانند با استفاده از لینک های زیر اقدام به دریافت نرم افزار کنند. این نرم افزار در 30 قسمت 700 مگابایتی شامل سیستم عامل و تمام ابزار های مورد نیاز ، قابل دریافت است.

جهت دریافت اینجا کلیک کنید.

جهت دسترسی به پنل نرم افزار کافیست پس از deploy کردن، در یک ماشین مجازی دیگر آیپی 192.168.100.252 تعریف کرده و در مرورگر همان ماشین آدرس 192.168.100.253 را فراخوانی نمایید. سپس با کد کاربری و کلمه عبور admin به سیستم وارد شوید.

برای اختصاص آدرس آی پی به سیستم از منو سرویس دهنده ، گزینه آی پی آدرس کارت شبکه را انتخاب نمایید. (این آدرس برای ارتباط اینترنتی نرم افزار است)

سپس از منو سرویس دهنده افزودن سرور را انتخاب نمایید. در این بخش آدرس سرور ESXi یا VCenter به همراه اطلاعات شناسایی را وارد نمایید.

در نهایت در مدت حد اکثر 1 ساعت نرم افزار بصورت خودکار ماشینهای مجازی شما را شناسایی و تحت کنترل قرار خواهد داد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.sitebike.ir/vmware_esxi_m...c_control.html مراجعه فرمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 44077450 تماس حاصل نمایید.

--------

بروز رسانی 21-06-1393 : تصاویر بخشهای افزودن سرور ، تنظیمات آدرسی دهی و تقویم شمسی ، لینک دانلود با قابلیت Directory Browsing برای سادگی دریافت فایلها

پیروز باشید.

بروز رسانی : 28 آذر ماه 1393

با سلام.

مجموعه امکانات کاربردی جدیدی به نرم افزار افزوده شده است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

1- امکان مطلع کردن کاربر از اتمام ترافیک با پیام کوتاه
    2- نصب و راه اندازی سیستم عامل بصورت خودکار
    3- امکان Mount کردن ISO های عمومی به انتخاب مدیر سیستم در ماشین های مجازی
    4- ساده شدن پروسه فعال و غیر فعال شدن کنسول
    5- تولید وب سرویس های جدید برای برقراری ارتباط با سایر نرم افزارها و پنل ها

جهت مشاهده اطلاعات کامل تر به آدرس http://www.sitebike.ir/vmware_esxi_m...c_control.html مراجعه فرمایید. همچنین در صورت نیاز به آزمایش نرم افزار می توانید با استفاده از آدرس vms.sitebike.ir و با کد کاربری و کلمه عبور demo سیستم را آزمایش کنید.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط SixthElement : February 13th, 2015 در ساعت 23:07 دلیل: معرفی امکانات جدید

2. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

فقط کافیه 20 نفر از شما سرویس و تهیه کنن و هر کدام 20 سرور مجازی داشته باشن
    1 میلیون تومان!
    عجب خیرات پرسودی
    دیروز در حال بررسی جهت تهیه سرویس بودیم
    نظرم نسبت به شما عوض شد
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

5. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی نرم افزار فارسی کنترل vm و ترافیک اتوماتیک فارسی به زبان ساده

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    فقط کافیه 20 نفر از شما سرویس و تهیه کنن و هر کدام 20 سرور مجازی داشته باشن
    1 میلیون تومان!
    عجب خیرات پرسودی
    دیروز در حال بررسی جهت تهیه سرویس بودیم
    نظرم نسبت به شما عوض شد
    موفق باشید

سلام دوست عزیز ، ماجرای ما هم شده ماجرای یارانه و 50، 60 میلیون تومان !

دوست عزیز من ، شما از هزینه ترافیک ، هزینه پروسسور و منابع درگیر خبر دارید؟ بعد 1 میلیون تومان اگر برای شما خیلی پول زیادی هستش واقعاً مبلغی نیست برای ما ، هزینه انجام این پروژه خیلی بیشتر از این اعداده. حقوق ساعتی برنامه نویس حرفه ای تیم پشتیبانی و ... رو در نظر بگیرید به نظرتون 1 میلیون تومن جاییش رو می گیره؟

من واقعاً نه کل کل دارم نه هیچی واقعاً متاسفم که تلاش و زحمتی که برای انجام این پروژه کشیده شده در نظر گرفته نمیشه و ماهی 1 میلیون تومن به چشم میاد ! خودتون فکر کنید اگر امثال همین نرم افزارهایی که قفل شکسته استفاده می کنید رو قرار بود پرداخت کنید ماهیانه چند برابر باید پرداخت می کردید؟ SolarWinds یا Prtg یا WHMCS یا ابزارهایی از این دست قیمتشون چقدره ؟

کنترل 400 !!!! تا ماشین مجازی میدونید چه منابعی لازم داره ؟ ذره ذره رو هر سرور شاید برای مشتری هزینه ترافیک دیده نشه اما برای سروری که ما باید هزینه ترافیکش رو تقبل کنیم چطور ؟ هزینه Co-Location سرور در مرکز داده چطور ؟ هزینه اپراتور پشتیبانی چطور ؟ این سروری که باید سرویس مطمئن بده رو که نمیشه گذاشت زیر میز کنار تخت خواب و ارتباط اینترنت 256k مخابرات بهش وصل کرد و یا علی. لطفاً همینطوری نیایین زحمت و ارزش یک کاری که براش کلی وقت و انرژی رفته رو با یک پست بدون دو ، دوتا چهار تا کردن نابود کنید.

در ضمن واقعاً از ته دل آرزو می کنم که روزی برسه که ما بتونیم به 400 تا ماشین مجازی سرویس بدیم. چون به عنوان عضو تیم طراح سایت مطمئنم اگر روزی برسه که اینقدر ماشین مجازی نیاز بشه ، مشتری وب سایت هم به همون نسبت بالا میره و مشتری بیشتری هم سمت ما میاد.

پ.ن : بنده خدایی یه ظرف ماست دستش بود ، قاشق قاشق می ریخت تو آب و میگفت " اگه دوغ بشه ... نمیشه ، ولی اگه بشه چی میشه ! (ماجرای ما و 20 تا شرکت و 400 تا VM )

پیروز باشید.
    ویرایش توسط SixthElement : October 14th, 2013 در ساعت 21:47

7. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SixthElement نمایش پست ها

بیست ضرب در دو هزار و پانصد تومان برابر است با پنجاه !!!! هزار تومان نه یک میلیون تومان ! لطفاً دقت کنید.
    اصلا من همین الان می تونم تهیه کنم؟
    در حد تو سرور مجازی هم باشه کفایت میکنه
    بفرمایید که پرداخت به چه صورت هست؟
    این 2500 فقط یکبار هست یا ماهیانه؟
    من خودم ببینم پلن چه جوریه بهتر می تونم ارزیابی منم
    ممنون
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

9. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SixthElement نمایش پست ها

بیست ضرب در دو هزار و پانصد تومان برابر است با پنجاه !!!! هزار تومان نه یک میلیون تومان ! لطفاً دقت کنید.
    بنده عرض کردم اگر 20 نفر از همین 50 هزار تومانی های که شما می فرمایید داشته باشید 1 میلیون میشه
    20 سرور که هر سرور 20 سرور مجازی داشته باشه

11. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    اصلا من همین الان می تونم تهیه کنم؟
    در حد تو سرور مجازی هم باشه کفایت میکنه
    بفرمایید که پرداخت به چه صورت هست؟
    این 2500 فقط یکبار هست یا ماهیانه؟
    من خودم ببینم پلن چه جوریه بهتر می تونم ارزیابی منم
    ممنون

سلام دوست عزیز ، اول شرمنده متن رو بد خوندم و جواب غلط دادم ، متن رو اصلاح کردم دوباره فرستادم. راستش خیلی حالم گرفته شد جواب اونهمه زحمت تیم با سودی که واقعی نیست مقایسه شد.

پرداخت به صورت ماهیانه هستش و پلن خاصی نداره. بازم من در خدمت هستم. اگر به قول خودتون 20 سرور داشته باشید هزینه ماهیانه میشه 50 هزار تومن در ماه.

13. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

معمولاً با همه تنظیمات 2 ساعته تحویل میدیم خدمتتون .

15. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

ای ول رضا جان گل کاشتی بلاخره قضیه نحایی کردین ولی با تاخیر 2 ساله
    احتمالا مگید من رضا نیستم ولی خوب بازهم مهم نیست مهم کاری هست که انجام دادین
    (قضیه رضا سکرت هستش جای نگرانی نیست)
    برات ارزوی موفقیت میکنم
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

17. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    ای ول رضا جان گل کاشتی بلاخره قضیه نحایی کردین ولی با تاخیر 2 ساله
    احتمالا مگید من رضا نیستم ولی خوب بازهم مهم نیست مهم کاری هست که انجام دادین
    (قضیه رضا سکرت هستش جای نگرانی نیست)
    برات ارزوی موفقیت میکنم
    سلام . من دقیقاً رضا هستم. والا نگران نیستم :دی امیدوارم بتونم با این سرویس گره کار دوستان رو باز کنیم.
    همینطور ممنونم بابت دلگرمی. راستی من یادم نمیاد جایی اسمم رو توی این فروم نوشته باشم :دی

19. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    326
    تشکر تشکر شده 
    635
    تشکر شده در
    444 پست

سلام

کارتون قابل تحسینه و هزینه ای که دریافت می کنید کاملا منصفانه هست با توجه به اینکه سرور اصلی شما با روشی که از اون استفاده می کنید ، ترافیک و منابع بسیار زیادی رو مصرف می کنه تا بتونه میزان خطا در محاسبه رو پایین بیاره .

موفق باشید .

21. تعداد تشکر ها ازmohsened به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsened نمایش پست ها
    سلام

کارتون قابل تحسینه و هزینه ای که دریافت می کنید کاملا منصفانه هست با توجه به اینکه سرور اصلی شما با روشی که از اون استفاده می کنید ، ترافیک و منابع بسیار زیادی رو مصرف می کنه تا بتونه میزان خطا در محاسبه رو پایین بیاره .

موفق باشید .
    با سلام.

ممنونم از اینکه لطف دارید. در مورد منابع برعکس چیزی که فکر می کنید مقدار بسیار ناچیزی در حد 50 مگاهرتز در هر پیک 1 دقیقه ای در ساعت ازسرور مشتری استفاده می کنه و در هر بار تبادل اطلاعات 79 کیلوبایت (برای یک سرور با 14 ماشین مجازی) داده جابجا میشه که در شبانه روز و با در نظر گرفتن بازه های یک ساعته در حدود 1.8 مگابایت در روز و در یک بازه یک ماهه حدوداً 57 مگابایت داده میشه که فکر نمی کنم عدد زیادی باشه. از سرور ما هم حدود 700 مگاهرتز پردازنده و 1 گیگا بایت رم در هر ساعت در یک پیک 1 دقیقه ای استفاده می کنه. بازهم تاکید می کنم، ابزار ما از نرم افزار هایی که برپایه SNMP فعالیت می کنند دقیق تره چون مستقیم از خود ESXi اطلاعات رو میگیره و بازه های زمانی بجای 5 دقیقه ، 20 ثانیه است.
    پایدار باشید.

23. تعداد تشکر ها ازSixthElement به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)