صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: [ارائه] ثبت هاست در جاست هاست (JustHost.com)

عضو جدید rezabs آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

پیش فرض [ارائه] ثبت هاست در جاست هاست (JustHost.com)

ثبت دومین و هاست برای شما در جاست هاست

2 ساله 84000 تومان

امکانات:

• یک دومین رایگان
    • فضای نامحدود
    • پهنای باند نامحدود
    • اکانت ایمیل نامحدود (با pop3)
    • دیتابیس نامحدود
    • کوپن تبلیغات رایگان در گوگل و یاهو هر کدام 25دلار + سایتهای دیگر
    • 24/7 ساپورت تلفنی، ایمیل و لایو ساپورت

اطلاعات بیشتر:

توجه کنید شرایط فوق تنها برای ثبت دومین و هاست شماست و شامل پشتیبانی فارسی نمیشود. در صورت تمایل برای دریافت سرویس پشتیبانی فارسی، اختصاصی مذاکره میشود.

قیمت تا پایان اردیبهشت 89 معتبر میباشد.

پیش از تصمیم گیری در مورد ثبت هاست در هر سرویسی از جمله justhost حتما شرایط قراردادی آن مجموعه را مطالعه بفرمایید.

یکی از شرایط قرارداد جاست هاست مربوط به کپی پشتیبان (backup) از اطلاعات است. هر چند جاست هاست هم مانند دیگر سرویسها بکآپ دوره ای خود را دارد اما برای مشتریانی که اطلاعاتشان با ارزش است پیشنهاد ویژه ای هم دارد؛ سرویس تهیه کپی پشتیبان روزانه (Daily Backup).
    من پیشنهاد میکنم حتما روی سایتتان راه اندازی کنید. هزینه این سرویس در حال حاضر با توجه به تخفیف حدود 30 دلاری که جاست هاست در نظر گرفته 25000 تومان سالیانه است.

در صورتی که در هر مورد نیاز به راهنمایی بود اطلاع دهید.
    ویرایش توسط rezabs : May 13th, 2010 در ساعت 12:39

2. # ADS

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

پیش فرض پاسخ : [ارائه] ثبت هاست در جاست هاست (JustHost.com)

شما نماینده این شرکت برای فروش هستید ؟
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

عضو انجمن tar.gz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    313
    تشکر شده در
    208 پست

فکر کنم ایشون از کوپن استفاده میکنن:
    https://billing.justhost.com/signupv...f&coupon=50OFF
    اگه اینطوریه که زیاد جالب نیست. اما اگه این قیمت هنگام تمدید سرویس تغییر نکنه میشه گفت یه آفر مناسبه

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    شما نماینده این شرکت برای فروش هستید ؟
    دوست محترم، شما پیش از این هم دو بار این سوال را از من پرسیدید و من هم بطور کامل پاسخ داده ام.
    جاست هاست نمایندگی ندارد. این مجموعه از طریق ریسلرهایش عمل میکند و شما میتوانید از طریق ریسلرها و یا خود مجموعه خرید کنید.
    من با توجه به تقاضاهایی که در چند ماه گذشته در این مورد دیدم و برای برخی دوستان از این سایت اکانت گرفتم این مبحث را باز کردم.
    دوستان در صورت دسترسی به کردیت کارد امکان خرید مستقیم از خود سایت را دارند. اکانت پی پال باید وریفای (وریفای واقعی!) باشد و در مورد کردیت کارد هم از شما اطلاعات کامل شامل اسکن کردیت، شماره تلفن، اسکن کارت شناسایی یا پاسپورت دارنده حساب، آدرس و ... را میخواهند، به همین دلیل خرید برای بسیاری از دوستان سخت است.

اما در مورد مجموعه کار، همانطور که پیش از این هم گفته ام قصد و علاقه ای به رقابت با شما و همکارانتان را ندارم و ارائه کننده سرویس هاستینگ در ایران نیستم، لذا علاقه ای هم به بحث و جدالهای رایج ندارم.

همانطور که در متن بحث مشخص شده است:

خریدار اکانت را مستقیم از جاست هاست میخرد و از همانجا ساپورت میگیرد. من فقط برای افرادی که تمایل دارند پرداخت میکنم.

موفق باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    380 پست

justhost خیلی هم سالاره و عالی
    من یه نکته از تجربه هام از هاست نامحدود بگم .
    شهریور ماه که نیت کردم سایت رپیدفا رو بیارم بالا دیدم webhostingpad.com هاست نامحدود میده زده بود ماهانه 2 دلار ( تا به اون روز هاست نامحدود نگرفته بودم )خلاصه رفتیم مراحل پرداخت رو طی کردیم یهو دیدم زد 3 سال هاست 70 دلار منم خوشحال و خندون 70 ریختم رفت رپیدفا اومد بالا لاگین کردم تو cpanel دیدم ای بابا زده دیسک : 10 گیگ و پهنای باند 100 گیگ بهشون ticket زدم گفتن که ما میگیم نامحدود ولی شما هر موقع 10 گیگ رو پرکردی به ما بگو تا بزنیم 20 گیگ و ...
    ما هم تو 2 روز فضا رو پر کردیم گفتم بهشون سریعا 20 گیگ کردن شب همون روز 20 گیگ هم پر شد ticket زدم سریعا 30 گیگ کردن روز سوم 30 هم پر شد ticket که زدم suspend شد اون موقع ها گریه میکردم ولی الان میخندم .
    خلاصه ما هم گفتیم back money کنید اونا هم دیگه جواب ندادن و ....
    در صورتی که به 1 ماه بازگشت پول داشتن و لیچ هم که گفته بودم آیا مشکلی داره گفتن ساپورت میکنن .
    خلاصه اینکه تا موقعی unlimited میدن که مصرف نداشته باشی
    ویرایش توسط Arte : March 27th, 2010 در ساعت 16:15

7. تعداد تشکر ها ازArte به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rapidfa نمایش پست ها
    justhost خیلی هم سالاره و عالی
    من یه نکته از تجربه هام از هاست نامحدود بگم .
    شهریور ماه که نیت کردم سایت رپیدفا رو بیارم بالا دیدم webhostingpad.com هاست نامحدود میده زده بود ماهانه 2 دلار ( تا به اون روز هاست نامحدود نگرفته بودم )خلاصه رفتیم مراحل پرداخت رو طی کردیم یهو دیدم زد 3 سال هاست 70 دلار منم خوشحال و خندون 70 ریختم رفت رپیدفا اومد بالا لاگین کردم تو cpanel دیدم ای بابا زده دیسک : 10 گیگ و پهنای باند 100 گیگ بهشون ticket زدم گفتن که ما میگیم نامحدود ولی شما هر موقع 10 گیگ رو پرکردی به ما بگو تا بزنیم 20 گیگ و ...
    ما هم تو 2 روز فضا رو پر کردیم گفتم بهشون سریعا 20 گیگ کردن شب همون روز 20 گیگ هم پر شد ticket زدم سریعا 30 گیگ کردن روز سوم 30 هم پر شد ticket که زدم suspend شد اون موقع ها گریه میکردم ولی الان میخندم .
    خلاصه ما هم گفتیم back money کنید اونا هم دیگه جواب ندادن و ....
    در صورتی که به 1 ماه بازگشت پول داشتن و لیچ هم که گفته بودم آیا مشکلی داره گفتن ساپورت میکنن .
    خلاصه اینکه تا موقعی unlimited میدن که مصرف نداشته باشی
    قوانین هاستینگ شیر مشخصه و البته حتما باید از هر جا سرویس میگیرید قوانینشو بخونید.
    جاست هاست برای شما محدودیتی در نظر نمیگیره مگر اینکه برخلاف قوانین عمل کنید مثل نگهداری یا اشتراک گذاری فایلهای دارای کپی رایت مثل ویدئو و موزیک بنابراین شما نمیتونید روی این سرویس لیچر عمومی راه بندازید.
    اما بین سرویسهای هاستینگ اشتراکی برای خود من طی سالهایی که من از جاهای مختلف سرویس گرفتم انصافا تا الان بهترین بوده. دوستان دیگه ای هم که سرویس گرفتند مصرفهای بالایی داشتند و مشکلی نداشتند.
    تنها تذکری که یکی از دوستان داشته مربوط به نگهداری فایلهای ویدئویی روی سایتش بوده و تنها مشکلی که من داشتم مربوط به بکآپ بوده که با سرویس بکآپ روزانه حلش کردم.

ممنون از شما

9. تعداد تشکر ها از rezabs به دلیل پست مفید

عضو انجمن tar.gz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    141
    تشکر تشکر شده 
    313
    تشکر شده در
    208 پست

دوست عزیز نگفتین آیا هنگام تمدید سرویس هم این قیمت در نظر گرفته میشه (اگر جاست هاست قیمتهاشو افزایش نده) یا این قیمت فقط برای اولین خرید اینطور هست(از کوپن ۵۰ درصدی استفاده میکنید؟)

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tar.gz نمایش پست ها
    دوست عزیز نگفتین آیا هنگام تمدید سرویس هم این قیمت در نظر گرفته میشه (اگر جاست هاست قیمتهاشو افزایش نده) یا این قیمت فقط برای اولین خرید اینطور هست(از کوپن ۵۰ درصدی استفاده میکنید؟)
    توجه کنید که جاست هاست به عنوان یک سرویس ارزان قیمت به شما معرفی نشده است بلکه جزو سرویسهایی است که از نظر سرویس دهی و ساپورت جزو برترینهاست و همانطور که خودتون در جریان هستید قیمت تمدید اینگونه سرویسها دارای تخفیفهای اولیه نمیشود.
    نمیدانم معیار انتخاب یا مقایسه شما چیست اما بدیهی است هیچ ارزانی بی دلیل نمیباشد. برای من کیفیت مهم است یعنی اگر ماهی 7 دلار هزینه میکنم معادل این 7 دلار بهره برداری کنم. سرویسهای ارزان روی نت زیادند، اگر دنبال سرویس ارزان هستید، جاست هاست را پیشنهاد نمیکنم. بدیهی است جاست هاست و هر شرکتی این حق را برای خود محفوظ میداند که هر زمان تمایل داشت قیمتهایش را تغییر دهد.
    لطفا سوالات خود را مرتبط با موضوع مطرح کنید. من نماینده جاست هاست نیستم که از منافع ایشان دفاع کنم، من این سرویس را بر اساس تجربه خودم (الان بیش از 20 سایت روی این سرویس راه انداخته ام) به عنوان یک سرویس خوب به دیگران معرفی میکنم.

شاد باشید

12. تعداد تشکر ها از rezabs به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    33 پست

rezabs جان سلام ..
    آقا این سرویس ی که ارائه می دید با ir مشکلی نداره .؟؟
    چون من اسم ایران رو داخل لیست کشورها ندیدم ..اگه بفهمند ایرانی هستید چی میشه ؟ ساب سند ؟؟

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed323 نمایش پست ها
    rezabs جان سلام ..
    آقا این سرویس ی که ارائه می دید با ir مشکلی نداره .؟؟
    چون من اسم ایران رو داخل لیست کشورها ندیدم ..اگه بفهمند ایرانی هستید چی میشه ؟ ساب سند ؟؟
    خودشان .ir برای شما ثبت نمیکنند (طبیعی هست)، بنابراین باید در اینجا دامین ثبت کنید و هاست را از آنجا بگیرید.
    در حال حاضر دو سایت ir من روی این سرویس فعال است.
    در آینده هم قرار نیست با ایران مشکلی داشته باشند. اما به هر حال تصمیم با خودتان است.
    اگر بفهمند ایرانی هستی و پولشون را دادی کاری باهات ندارند

من فکر کنم دوستان آنقدر با ساپورتشون تماس گرفتند و میگیرند و هی در مورد ایران سوال میکنند که بالاخره اینها روی این موضوع حساس میشوند.
    دو سال پیش که من در مورد ایران ازشون سوال کرده بودم ساپورتشون حتی نمیدونست چرا باید مشکلی باشه.

موفق باشید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)