صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: [ارائه] ثبت هاست در جاست هاست (JustHost.com)

عضو جدید rezabs آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

پیش فرض پاسخ : [ارائه] ثبت هاست در جاست هاست (JustHost.com)

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    شما دقيقا ميدونيد رو سيستم ما و افراوب و بقيه دوستان، چه تاريخی ويندوز نصب شده ؟
    يا اينم يک کلی گويی هستش مثل همون کلی گويی که در مورد هاستينگ های ايرانی گفتيد!؟
    شما با 12 تا نوشته و بدون هيچ آدرس و تلفنی اومديد و داريد کار فروش انجام ميديد؟ و برای جذب مشتری به هر کاری دست ميزنيد حتی متهم کردن همه ايرانی های فعال در فروش هاست و .....
    نميدونم ولی به نظر من ريسک بزرگی هستش اگر مشتری بياد و از من بدون نام و نشون و آدرس و تلفن خريد کنه!
    و اگر کرد بهتره سنگ همه چيز رو به سينش بزنه!
    اين مباحث ارزش ماندگاری داره! چون اگر فردا خدای نکرده من غيب شدم (همونطور که بارها و بارها رنگارنگ های مختلفی اينطور شدن) کسی نمياد بگه اميری گم شد يا اگرم بگه بقيه بهش ميگن اين اميری از اول نام و نشونی نداشت که شما ازش خريد کردی و تقصير خودته!

خواهشا به سوالاتی که دوستان ميپرسن، بدون وارد کردن اتهام جواب بديد!
    جناب امیری
    لطفا دقیقتر بخوانید. کسی مشتری من نمیشه و از من خریدی نمیکنه. هر کس علاقه داشت از خود جاست هاست خرید میکنه. سرویس شما حتما خیلی خوب است و حتما مشتریان شما راضی هستند و فکر نمیکنم کسی مشکلی با این قضیه داشته باشه.
    اگر کسی خواست خرید کنه و از من خواست پرداخت کنم حتما اطلاعات لازم در اختیارش قرار میگیره، همانطور که تا الان این اتفاق افتاده.

دوستان سوالی نپرسیدند و الا حتما پاسخ داده میشه.
    تاکید میکنم این تاپیک فقط برای آشنایی دوستان با جاست هاست و خدماتش هست و نه معرفی من و جذب مشتری به قول شما به هر قیمتی. همانطور که مشاهده میکنید هر کس میتونه در سایت جاست هاست خودش ثبت نام کنه و اینکه من اصلا از نظر جاست هاست رسمیت ندارم و کسی چیزی از من نمیخره.

در مورد تاریخ نصب ویندوز روی سیستم شما کلی گویی نکردم، دقیق گفتم، چون در آن زمان هنوز ویندوز 95 هم به بازار نیومده بود مگر اینکه 3.1 نصب کرده بودید. یادش بخیر

خودتون را اذیت نکنید، نه جاست هاست نیاز به مشتریهای پردرد سری مثل ما داره، نه من نیاز به اون 500 تا 1000 تا تک تومانی که ممکنه از این پرداخت بمونه.

دوستان سرویس دهنده در ایران میتونن سرویسهای قوی ارائه بدن که یکی مثل من پیدا نشه. من هم خوشحال میشدم که از سرویسهای داخلی تعریف کنم.

با سپاس

2. # ADS

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabs نمایش پست ها
    دوستان افرانت و باقی دوستان من در هر کجا این جور تاپیکها را زدم آمدید و همین حرفها را زدید.
    من هم همه جا گفتم که اصلا قصد ندارم در بازار هاستینگ ایران باشم یا برای بازار کار شما مشکلی درست کنم، این حق را برای ایرانیها طبیعی میدانم که بتوانند از سرویس درست و معتبر و مطمئنی استفاده کنند و هر کس معیارهای خودش را دارد.

من هم سالهایی از سرویسهای ایرانی استفاده کردم و همیشه از سرویسهایی که به عنوان بهترین معرفی میشدند استفاده کردم و البته حتی در یک مورد هم راضی نیستم و این حق را به تمام کاربران ایرانی و خودم میدهم که امکان استفاده از سرویس بهتری (با معیارهایی شاید متفاوت با شما) داشته باشند.

برای من امکان پرداخت به این شرکت وجود دارد و دوست دارم اگر کسی چنین امکانی را ندارد کمک کنم. خیلی واضح هم گفتم با یک محاسبه سرانگشتی میبینید که سودی برای من ندارد.

در هیچ موردی این شرکت نگفته که با ایران مشکل دارد و هر کسی خودش میتواند مستقیم تماس بگیرد، بسیاری از دوستان تجربه تماسشان با این مجموعه را در فرومهای دیگر نوشته اند.
    reviewهای اینترنتی بسیار زیادی هم در مورد این شرکت و شرکتهای دیگر هست.

شما نظر خودتان را اگر دارای نکات فنی و قابل قبول هست بفرمایید.

در مورد من و شرکتم و بی نام و نشان بودن و ... فرمودید. دوست من اگر کسی خرید کند از من نخریده، من فقط پرداخت میکنم، خرید از جاست هاست انجام میشود. شرکتی که من در آن کار میکنم از زمانی که مین فریم رایج بود کار میکرد و خود بنده هم زمانی با اینترنت کار میکردم که شما اگر کامپیوتر داشتید رویش داس نصب کرده بودید.

لطفا مباحثی را مطرح بفرمایید که ارزش ماندگاری داشته باشد.

با سپاس
    پیشنهاد میکنم یه تاپیک دیگه برای فروش بزنید ولی بصورت منطقی . مگه ما سرویسی یا افری رو میدیم کسی رو زیر سوال میبریم یا میگیم بیایید از ما خرید کنید چون بهترین هستیم . شما باید حق انتخاب رو به مشتری هاتون بدید . و مطمعن باشید نیازی نیست به خاطر یه هارد 40 دلاری کل سیستم فروش و شرکت های هاستینگ ایران رو زیر سوال ببرید . ما هم ادعایی نداریم از سال 86 وارد این کار شدیم و داریم فعالیت میکنیم همه چی هم مشخصه از ثبت شرکت تا ادرس تا تلفن تا مجوز ها و پرداخت های انلاین و .... حالا شما داس کار میکردید یا p1 داشتید مسائل شخصی هست مهم این هست که مشتری طرف حسابش کیه شما یا جاست هاست اگر شما هست باید اطلاعاتی از خودتون ارائه بدید اگر جاست هاست هست بگید فقط پرداخت میکنید و اینقدر کارمزد میگیرید ولی وقتی میگید فی سبیل الله کار میکنید و برای رضای خدا و بدون سود این شک بر انگیز هست . خیلی ها از ما درخواست هاست میکنند ما شرکت های ایرانی و خارجی رو بهشون معرفی میکنیم ( چون خودمون هاستینگ ارائه نمیکنیم ) اگر اصرار به خارجی داشته باشند میگیم برن تو سایت ثبت نام کنند البته اگر بخوان شرکت های معتبر رو بهشون معرفی میکنیم بعد اینویس رو میدن و ما پرداخت میکنیم و کارمزد رو ازشون میگیریم .

بهتره بحث ادامه پیدا نکنه . براتون ارزوی موفقیت میکنم
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

ممنون از راهنمایی شما
    فکر میکنم تاپیک و متن اول کافی و جامع و مشخص هست و نیازی به تغییر نداره.
    در مورد سرویسهای مختلف هم من به عنوان کاربر نظر خودم را دادم.

اگر دوستان سوالی داشتند بفرمایند

ممنون و موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

اعلام شرایط ویژه برای دو نفر تا 10 اردیبهشت.
    متن اصلی تاپیک را مطالعه بفرمایید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

یکی از مزخرفترین هاستهای دنیا همین جاست هاست میباشد . فقط تبلیغ هاست با قیمت کم را میکنند ولی همینکه بفهمند سایت شما ایرانی هست شروع به گیر دادن و ساسپند کردن و اخر سر بستن کل سایت میکنند و میگن برین جای دیگه واقعا از اینطور هاستها اونم توی ایران خرید کردن اشتباهه همینها باعث شدن انجمنی که ما کلی روش زحمت کشیدیم و ویبولتن خریدیم و یک پلاگین پولی روش نذاشتیم به با بره . خدا لعنتشون کنه خدا ما رو هم لعنت کنه که کاری کردیم که هر جا میری هاست بخری وقتی میفهمن ایرانی هستی رفتارشون طور دیگه میشه یا میگن با فروش هاست به ایرانی مشکل داریم .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    220
    تشکر تشکر شده 
    1,562
    تشکر شده در
    1,230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghobn71 نمایش پست ها
    یکی از مزخرفترین هاستهای دنیا همین جاست هاست میباشد . فقط تبلیغ هاست با قیمت کم را میکنند ولی همینکه بفهمند سایت شما ایرانی هست شروع به گیر دادن و ساسپند کردن و اخر سر بستن کل سایت میکنند و میگن برین جای دیگه واقعا از اینطور هاستها اونم توی ایران خرید کردن اشتباهه همینها باعث شدن انجمنی که ما کلی روش زحمت کشیدیم و ویبولتن خریدیم و یک پلاگین پولی روش نذاشتیم به با بره . خدا لعنتشون کنه خدا ما رو هم لعنت کنه که کاری کردیم که هر جا میری هاست بخری وقتی میفهمن ایرانی هستی رفتارشون طور دیگه میشه یا میگن با فروش هاست به ایرانی مشکل داریم .
    ااا آقا چرا جوش میاری خودت اذیت نکن!
    اصلآ من میگم بچه های webhostingtalk.ir همه جمع شن یه دیتا سنتر بزنن واسه خودشون
    واقعآ دیگه خیلی خوب میشه همه هم راضی میشن و خیالشون راحت...
    مثل همین netdirekt.de که یه انباری گرفته کرده دیتا سنتر ما هم یه انباری میگیریم 4 تا سیستم میزاریم توش بشه دیتاسنتر
    انبار از من

8. تعداد تشکر ها از mamali5 به دلیل پست مفید

عضو انجمن mojtaba_gk671 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    120 پست

شما می شه بگید از جاست هاست با چه مشخصاتی اکانت گرفتید؟؟!
    جاست هاست یک شرکت امریکایی هست همه شرکت های امریکایی ایرانی جماعت رو ساسپند می کنند!
    شما باید برای گرفتن سرویس از رابط در سایر کشورها استفاده کنید!
    الان درصد بالایی از سایت های فارسی روی سرورهای امریکایی هستند بدون داشتن مشکل ! شما باید قوانین هر هاستینگ رو به دقت مطالعه و اجرا کنید!
    من ریسلری یا همون نمایندگی فروش جاست هاست رو دارم شاید 100 نفر رفتن به لایو چتش گیر دادن من ایرانیم غافل از اینکه مشخصات حساب ما کاملا اروپایی هست! هیچ مشکلی هم نداریم.
    دامنه های ir هم داریم روی سرور.
    پشتیبانی هم از طرف خودمون هست و نه جاست هاست همینطور گارانتی برگشت پول در هر زمان بدون چون و چرا!
    خب ما تا به کارمون مطمئن نباشیم همچین گارانتی هایی نمی کنیم. همینطور ما پرداخت ماهیانه داریم واسه کسایی که وسعشون کمتره یا می خوان هاست رو تست کنند.
    هر کاری راهی داره!
    جاویدهاست
    ویرایش توسط mojtaba_gk671 : September 19th, 2010 در ساعت 18:36

10. تعداد تشکر ها از mojtaba_gk671 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,091
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    117 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_gk671 نمایش پست ها
    شما می شه بگید از جاست هاست با چه مشخصاتی اکانت گرفتید؟؟!
    جاست هاست یک شرکت امریکایی هست همه شرکت های امریکایی ایرانی جماعت رو ساسپند می کنند!
    شما باید برای گرفتن سرویس از رابط در سایر کشورها استفاده کنید!
    الان درصد بالایی از سایت های فارسی روی سرورهای امریکایی هستند بدون داشتن مشکل ! شما باید قوانین هر هاستینگ رو به دقت مطالعه و اجرا کنید!
    من ریسلری یا همون نمایندگی فروش جاست هاست رو دارم شاید 100 نفر رفتن به لایو چتش گیر دادن من ایرانیم غافل از اینکه مشخصات حساب ما کاملا اروپایی هست! هیچ مشکلی هم نداریم.
    دامنه های ir هم داریم روی سرور.
    پشتیبانی هم از طرف خودمون هست و نه جاست هاست همینطور گارانتی برگشت پول در هر زمان بدون چون و چرا!
    خب ما تا به کارمون مطمئن نباشیم همچین گارانتی هایی نمی کنیم. همینطور ما پرداخت ماهیانه داریم واسه کسایی که وسعشون کمتره یا می خوان هاست رو تست کنند.
    هر کاری راهی داره!
    جاویدهاست
    سایت خود جاوید هاست ریسلر جاست هاست ساسپند شد

12. تعداد تشکر ها از shervin114 به دلیل پست مفید

عضو انجمن webdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    128 پست

قوانین هاستینگ شیر مشخصه و البته حتما باید از هر جا سرویس میگیرید قوانینشو بخونید.
    جاست هاست برای شما محدودیتی در نظر نمیگیره مگر اینکه برخلاف قوانین عمل کنید مثل نگهداری یا اشتراک گذاری فایلهای دارای کپی رایت مثل ویدئو و موزیک بنابراین شما نمیتونید روی این سرویس لیچر عمومی راه بندازید.
    اما بین سرویسهای هاستینگ اشتراکی برای خود من طی سالهایی که من از جاهای مختلف سرویس گرفتم انصافا تا الان بهترین بوده. دوستان دیگه ای هم که سرویس گرفتند مصرفهای بالایی داشتند و مشکلی نداشتند.
    تنها تذکری که یکی از دوستان داشته مربوط به نگهداری فایلهای ویدئویی روی سایتش بوده و تنها مشکلی که من داشتم مربوط به بکآپ بوده که با سرویس بکآپ روزانه حلش کردم.

ممنون از شما
    درست ميگن، قوانين ميزبانی اشتراكی مشخصه و حق استفاده بيش از حد از منابع برای كسی وجود نداره، و در صورت تخطی از قوانين كه در توافقنامه ذكر شده كاربر به حالت معلق ميره. پس نميشه گله‌ای كرد. اما متأسفانه اكثر كاربران عادت دارند بدون خواندن قوانين اقدام به خريد كنند و بعد كه مشكلی پيش مياد شروع ميكنن به بدگويی كردن از سرويس دهنده. قانون ميزبانی اشتراكی معمولا مشخصه و ارتباطی هم به نامحدود بودن يا محدود بودن نداره. شما روی يه فضای اشتراكی صد مگابايتی هم حق استفاده از فيلم، نرم افزارهای چت و بسياری چيزها كه از منابع بيش از حد استفاده ميكنه رو نداريد.

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:33 AM ----------

صد در صد با H+R موافقم.
    هیچ سرویسی به صورت مطلق در ایران ارزش نداره. فرصتی بکنم تو ماه دیگه فضایی باز میکنم و دقیق تک به تک سرویسهای بزرگ ایرانی رو معرفی میکنم که چه افتضاحی در موضوع هاستینگ راه انداختند.
    شما چند بار با جاست هاست تماس گرفتید و گفتند به ایران سرویس نمیدن؟؟؟؟؟؟ مطمئنم اون زمانی که من این سرویس را میشناختم و باهاش کار میکردم شما اصلا اسمش را هم نشنیده بودید و از اون موقع تا به حال حتی یک بار در مورد اینکه با کشوری کار نکنند حرفی زده نشده.
    شاد باشید
    همونطور كه پيش‌تر حرفتون رو تأييد كرده بودم، ولی اينجا با شما مخالفم. من چند روز پيش برای يكی از دوستان با چت آنلاين اين شركت تماس گرفتم و گفتند هيچگونه سرويس‌دهی به ايران ندارند. در هيچ زمينه‌ای. و اين رو هم ميدونم كه در گذشته مشكلی با ايران نداشته‌اند و منم سالهاست نسبت به اين شركت و شركت‌های ديگه‌ی ميزبانی وب شناخت كافی دارم. ولی فعلا كه وضع به اين صورت هست.
    ویرایش توسط webdata : September 29th, 2010 در ساعت 09:53

14. تعداد تشکر ها از webdata به دلیل پست مفید

عضو انجمن mojtaba_gk671 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    120 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin114 نمایش پست ها
    سایت خود جاوید هاست ریسلر جاست هاست ساسپند شد
    سلام
    مشکل مربوط به تاخیر دارالترجمه در ترجمه مدرک روسی به انگلیسی برای ارسال به جاست هاست بود که بعد از ارسال به سرعت مشکل حل شد و سایت فعال است.
    ضمنا ما گارانتی پرداخت خسارت داریم و بابت این مشکل به تمام کاربران ایمیل جهت پرداخت خسارت ارسال شده است.

16. تعداد تشکر ها از mojtaba_gk671 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)