صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: [ارائه] ثبت هاست در جاست هاست (JustHost.com)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

پیش فرض پاسخ : [ارائه] ثبت هاست در جاست هاست (JustHost.com)

جاست هاست يه هاردش ميارزه به كل هاستينگ ايران
    با آي آر مشكلي نداره ولي دامين هاش تو enom ثبت ميشه برا همين ir بديد كه برا ثبت و انتقال مشكل نخوريد چون enom ايران رو تحريم كرده ولي جاست هاست آمريكايي نيست

2. # ADS

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H+R نمایش پست ها
    جاست هاست يه هاردش ميارزه به كل هاستينگ ايران
    چطوری تنهایی به این نتیجه رسیدید و کل هاستینگ ایران را بی ارزش کردید به یک هارد جاست هاست ؟
    شرکتی که نشه بطور مستقیم ازشون خرید کرد ,و یک بار بگن با ایران مشکل داریم یه بار بگن نداریم به نظر شما ایا ارزش ریسک این را دارد که بخواهید ازش خرید کنید
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

4. تعداد تشکر ها ازAfraWeb.net به دلیل پست مفید

عضو جدید rezabs آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    چطوری تنهایی به این نتیجه رسیدید و کل هاستینگ ایران را بی ارزش کردید به یک هارد جاست هاست ؟
    شرکتی که نشه بطور مستقیم ازشون خرید کرد ,و یک بار بگن با ایران مشکل داریم یه بار بگن نداریم به نظر شما ایا ارزش ریسک این را دارد که بخواهید ازش خرید کنید
    صد در صد با H+R موافقم.
    هیچ سرویسی به صورت مطلق در ایران ارزش نداره. فرصتی بکنم تو ماه دیگه فضایی باز میکنم و دقیق تک به تک سرویسهای بزرگ ایرانی رو معرفی میکنم که چه افتضاحی در موضوع هاستینگ راه انداختند.
    شما چند بار با جاست هاست تماس گرفتید و گفتند به ایران سرویس نمیدن؟؟؟؟؟؟ مطمئنم اون زمانی که من این سرویس را میشناختم و باهاش کار میکردم شما اصلا اسمش را هم نشنیده بودید و از اون موقع تا به حال حتی یک بار در مورد اینکه با کشوری کار نکنند حرفی زده نشده.

جناب H+R:
    در مورد enom، صرفا از ایران نمیتونید دامین ثبت کنید. ولی مثل گوددی با آیپی ایران مشکل نداره. من چند دامین در اون ثبت دارم که هم محتواش فارسی و ایرانیه هم بازدید کننده هاش ایرانه. البته شرمنده نمیتونم معرفیشون کنم ولی در کل همانطور که شما فرمودید باید ir را در ایران ثبت کنند و هاستینگ را از آنجا بگیرند.

یک مورد هم برای کلیه دوستان:
    همانطور که قبلا هم گفتم، من هیچ ارتباط خاصی با جاست هاست ندارم و حتی با یک محاسبه ساده میتوانید متوجه شوید که اگر حتی من برای شما ثبت کنم از نظر مالی سودی برای من نخواهد داشت. تنها دلیل باز کردن این موضوع و موضوعات مرتبط در اینجا و فضاهای دیگر صرفا این است که طی سالهایی که از سرویسهای داخلی سرویس گرفتم یا میبینم که الان دوستان دیگر سرویس میگیرند واضح دیده و میبینم که اینجا حقوق مشتریان هیچ ارزشی برای سرویس دهنده ها ندارد و هر طور تمایل دارند بدون پاسخگویی به مشتریان آنها را در فضای بسته نگه داشته اند. بعضی دوستان اعتقاد دارند مربوط به این است که به خاطر مساله زبان خیلی ها امکان برقراری ارتباط با شرکتهای خارجی را ندارند. برخی هم معتقدند به خاطر مساله پرداخت است (من با این یکی موافقترم). من از این طریق سعی داشته ام هم شرایط واقعی سرویس دهی مناسب به مشتری را برای دوستان معرفی کنم و هم حداقل مساله پرداخت را حل کنم.

تکرار میکنم این سرویس، سرویس ارزانی نیست اما به ازای پولی که پرداخت میکنید سرویس دریافت میکنید وبرای من این خیلی مهم است که همیشه از بابت سرویس دهی و ساپورت خیالم راحت باشد.

یک نمونه جالب:
    در جاست هاست شما میتوانید از سرویس ساپورت با اولویت استفاده کنید که بلافاصله و با اولویت بالا با شما تماس میگیرند. در حالت معمول و بدون این سرویس هیچوقت سابقه نداشته من بیشتر از 2 ساعت معطل بمانم.
    اما چند روز پیش سرویس یکی از دوستان در ایران به مشکل برخورد کرده بود و از جای خیلی معروفی هم سرویس دارد. یک درخواست پشتیبانی ارسال کردیم با وضعیت فوری که به گفته خودشان در این حالت حداکثر ظرف 12 ساعت باید جواب ما را میدادند. تقریبا 22 ساعت بعد پیغامی دریافت کردیم که درخواست شما را دیدیم و به بخش مورد نظر منتقل کردیم. بعد از حدود 33 ساعت (والبته با تکرار تماس ما) ایمیل دیگری آمد و پاسخ درخواست ما بود که اصلا ربطی به مساله نداشت. به هر صورت یک مساله خیلی ساده تقریبا 4 روز زمان برد برای حل کردن.
    من یک بار در ارتباطم با لونارپیجز چنین برخوردی را دیدم البته نه به این شکل، کل ماجرا در آنجا 8 ساعت طول کشید و بعد از اعتراض من، مدیر ارشد بخش مدیریت وبشان مستقیم با من تماس گرفت و عذرخواهی کرد و ...

خودتان مقایسه کنید.

شاد باشید

6. تعداد تشکر ها ازrezabs به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabs نمایش پست ها
    صد در صد با h+r موافقم.
    هیچ سرویسی به صورت مطلق در ایران ارزش نداره. فرصتی بکنم تو ماه دیگه فضایی باز میکنم و دقیق تک به تک سرویسهای بزرگ ایرانی رو معرفی میکنم که چه افتضاحی در موضوع هاستینگ راه انداختند.
    شما چند بار با جاست هاست تماس گرفتید و گفتند به ایران سرویس نمیدن؟؟؟؟؟؟ مطمئنم اون زمانی که من این سرویس را میشناختم و باهاش کار میکردم شما اصلا اسمش را هم نشنیده بودید و از اون موقع تا به حال حتی یک بار در مورد اینکه با کشوری کار نکنند حرفی زده نشده.

جناب h+r:
    در مورد enom، صرفا از ایران نمیتونید دامین ثبت کنید. ولی مثل گوددی با آیپی ایران مشکل نداره. من چند دامین در اون ثبت دارم که هم محتواش فارسی و ایرانیه هم بازدید کننده هاش ایرانه. البته شرمنده نمیتونم معرفیشون کنم ولی در کل همانطور که شما فرمودید باید ir را در ایران ثبت کنند و هاستینگ را از آنجا بگیرند.

همانطور که قبلا هم گفتم، من هیچ ارتباط خاصی با جاست هاست ندارم و حتی با یک محاسبه ساده میتوانید متوجه شوید که اگر حتی من برای شما ثبت کنم از نظر مالی سودی برای من نخواهد داشت. تنها دلیل باز کردن این موضوع و موضوعات مرتبط در اینجا و فضاهای دیگر صرفا این است که طی سالهایی که از سرویسهای داخلی سرویس گرفتم یا میبینم که الان دوستان دیگر سرویس میگیرند واضح دیده و میبینم که اینجا حقوق مشتریان هیچ ارزشی برای سرویس دهنده ها ندارد و هر طور تمایل دارند بدون پاسخگویی به مشتریان آنها را در فضای بسته نگه داشته اند. بعضی دوستان اعتقاد دارند مربوط به این است که به خاطر مساله زبان خیلی ها امکان برقراری ارتباط با شرکتهای خارجی را ندارند. برخی هم معتقدند به خاطر مساله پرداخت است (من با این یکی موافقترم). من از این طریق سعی داشته ام هم شرایط واقعی سرویس دهی مناسب به مشتری را برای دوستان معرفی کنم و هم حداقل مساله پرداخت را حل کنم.

طرز تفکر بسیار جالبی دارید یعنی تمام شرکت های فعال و دیتا سنتر های فعال در ایران در مقابل یک هارد جاست هاست ارزشی ندارند . شما نه ادرسی دارید نه تلفنی نه دفتری نه اصلا معلوم هست کارتون چی هست و یکطرفه دارید تمام شرکت ها رو زیر سوال میبرید . دیگه کم کم داره یه بحث ها و تاپیک هایی در فروم زده میشه که واقعا تعجب بر انگیز هست .
    همون یکبار که تماس گرفتیم و گفتند نمیتونن سرویس به ایران بدن کافی هست قرار نیست برای خرید سرویس به اون شرکت التماس کنیم که به ایران سرویس بفروشن هر شرکتی policy خودش را دارد و مطمعنا قوانین ایون شرکت اجازه فروش به ایران رو نمیده حالا یه موقع میگن میدیم یه موقع میگن نمیدیم بحث جدایی هست .

فقط میشه با تاسف به اینگونه تاپیک ها و نوشته ها نگاه کرد
    موفق باشید دوست عزیزی که برای رضای خدا و خدمت به خلق الله و بودن حتی یک ریال سود دارید سرویس های یک شرکت خارجی رو میفروشید
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

8. تعداد تشکر ها از AfraWeb.net به دلیل پست مفید

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

عاقبت اين تاپيک و خريدارانی که بدون اطلاع ميان و از اين طور شرکت ها خريد ميکنن معلوم هستش!
    نمونه های اين طور قضايا هم زياد بوده و باز هم هستش :دی

موفق باشيد
    انشالا هيچوقت هم روزی نياد که کسی بياد اينجا و از جاست هاست و امثالش شکايت کنه! مخصوصا از اون هاردش که از همه ايرانی ها سرتره!
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

10. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    شما ميگي بلوهاست و جاست هاست معتبر نيست منم ... اينجا فرومه و هركس نظرشو ميده طرف مقابل عقل داره يا قبول ميكنه يا نه يا موافق هست يا مخالف و اين يه چيز طبيعي در تمام ضمينه ها اختلاف نظر هست 99 درصد سرويس هاي ايراني با واسطه از خارج هست...
    مستقيم ميشه خريد كرد و مشكلي نيست

تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

يعنی چي ؟
    يعنی اون ايرانی ای که يک سرور اجاره کرده و داره روش هاست ميده با واسطه هستش؟
    واسطه کيه ؟ :دی

عضو جدید rezabs آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    9 پست

دوستان افرانت و باقی دوستان من در هر کجا این جور تاپیکها را زدم آمدید و همین حرفها را زدید.
    من هم همه جا گفتم که اصلا قصد ندارم در بازار هاستینگ ایران باشم یا برای بازار کار شما مشکلی درست کنم، این حق را برای ایرانیها طبیعی میدانم که بتوانند از سرویس درست و معتبر و مطمئنی استفاده کنند و هر کس معیارهای خودش را دارد.

من هم سالهایی از سرویسهای ایرانی استفاده کردم و همیشه از سرویسهایی که به عنوان بهترین معرفی میشدند استفاده کردم و البته حتی در یک مورد هم راضی نیستم و این حق را به تمام کاربران ایرانی و خودم میدهم که امکان استفاده از سرویس بهتری (با معیارهایی شاید متفاوت با شما) داشته باشند.

برای من امکان پرداخت به این شرکت وجود دارد و دوست دارم اگر کسی چنین امکانی را ندارد کمک کنم. خیلی واضح هم گفتم با یک محاسبه سرانگشتی میبینید که سودی برای من ندارد.

در هیچ موردی این شرکت نگفته که با ایران مشکل دارد و هر کسی خودش میتواند مستقیم تماس بگیرد، بسیاری از دوستان تجربه تماسشان با این مجموعه را در فرومهای دیگر نوشته اند.
    reviewهای اینترنتی بسیار زیادی هم در مورد این شرکت و شرکتهای دیگر هست.

شما نظر خودتان را اگر دارای نکات فنی و قابل قبول هست بفرمایید.

در مورد من و شرکتم و بی نام و نشان بودن و ... فرمودید. دوست من اگر کسی خرید کند از من نخریده، من فقط پرداخت میکنم، خرید از جاست هاست انجام میشود. شرکتی که من در آن کار میکنم از زمانی که مین فریم رایج بود کار میکرد و خود بنده هم زمانی با اینترنت کار میکردم که شما اگر کامپیوتر داشتید رویش داس نصب کرده بودید.

لطفا مباحثی را مطرح بفرمایید که ارزش ماندگاری داشته باشد.

با سپاس

14. تعداد تشکر ها از rezabs به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabs نمایش پست ها
    در مورد من و شرکتم و بی نام و نشان بودن و ... فرمودید. دوست من اگر کسی خرید کند از من نخریده، من فقط پرداخت میکنم، خرید از جاست هاست انجام میشود. شرکتی که من در آن کار میکنم از زمانی که مین فریم رایج بود کار میکرد و خود بنده هم زمانی با اینترنت کار میکردم که شما اگر کامپیوتر داشتید رویش داس نصب کرده بودید.

شما دقيقا ميدونيد رو سيستم ما و افراوب و بقيه دوستان، چه تاريخی ويندوز نصب شده ؟
    يا اينم يک کلی گويی هستش مثل همون کلی گويی که در مورد هاستينگ های ايرانی گفتيد!؟
    شما با 12 تا نوشته و بدون هيچ آدرس و تلفنی اومديد و داريد کار فروش انجام ميديد؟ و برای جذب مشتری به هر کاری دست ميزنيد حتی متهم کردن همه ايرانی های فعال در فروش هاست و .....
    نميدونم ولی به نظر من ريسک بزرگی هستش اگر مشتری بياد و از من بدون نام و نشون و آدرس و تلفن خريد کنه!
    و اگر کرد بهتره سنگ همه چيز رو به سينش بزنه!
    اين مباحث ارزش ماندگاری داره! چون اگر فردا خدای نکرده من غيب شدم (همونطور که بارها و بارها رنگارنگ های مختلفی اينطور شدن) کسی نمياد بگه اميری گم شد يا اگرم بگه بقيه بهش ميگن اين اميری از اول نام و نشونی نداشت که شما ازش خريد کردی و تقصير خودته!

خواهشا به سوالاتی که دوستان ميپرسن، بدون وارد کردن اتهام جواب بديد!

16. تعداد تشکر ها ازamiri113 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

آقا سوال چيه نگران نباشيد اين فقط پرداخت با paypal يا كارت اعتباري هست و ايشون اصلا فروشنده نيست روزانه مليونها تومن تو همين فوم هاي ايراني دلار خريد و فروش ميشه و چيز خاصي نيست وقتي ساپورت با شركت مادر هست ديگه شركت تلفن برا چي!

اين خريدها رو هم هر كسي نميكنه و مشتري خودشو داره من خودم از بهترين و بدترين شركت هاي خارجي و ايراني سرويس داشتم و دارم و بازم ميگيرم و هر چيزي استفاده اي داره و نميگم 100 درصد از ايران نبايد سرويس گرفت

شركت هايي كه ميخوان موفق بشند بهتره براي تست از اين شركت ها سرويس بگيرند و سرويس دهي و خدمات وپشتيباني رو رو الگو بگيرند
    ویرایش توسط Rapid : March 31st, 2010 در ساعت 18:24

18. تعداد تشکر ها ازRapid به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)