صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: Backdoor روی سرور VCenter

عضو انجمن SixthElement آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

14 Backdoor روی سرور VCenter

سلام.

مشکل عجیبی برخورد کردم که به کل قید VCenter رو زدم. مشکل اینجاس که ریموت به VCenter سرور من از آیپی 127.0.0.1 متصل میشن با یک یوزری که هیچ جا وجود نداره. جالبه که زمان ورود و خروج سال 1974 میخوره !! خوشبختانه مانیتورینگ لحظه ای ما رو با SMS خیلی زود خبر کرد و ما سرور VCenter رو خاموش کردیم. البته نسخه ای که ما استفاده کرده بودیم نسخه پولی نبود و کرک شده بوده.

آیا تا حالا کسی به این مشکل بر خورده یا راه حلی در این مورد داره؟

2. # ADS

عضو انجمن d3m0n3y3z آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    192 پست

پیش فرض پاسخ : Backdoor روی سرور VCenter

پولی یا غیر پولی شما یه Serial Number توی vCenter وارد می کنی.
    نه، ما همچین مشکلی تا به حال نداشتیم.
    ایراد از ویندوزتون هست، به vCenter ارتباطی نداره.

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

ابن آی پی آی پی لوکال است یعنی خود سرور را به به خودش وصل میشه
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SixthElement نمایش پست ها
    سلام.

مشکل عجیبی برخورد کردم که به کل قید VCenter رو زدم. مشکل اینجاس که ریموت به VCenter سرور من از آیپی 127.0.0.1 متصل میشن با یک یوزری که هیچ جا وجود نداره. جالبه که زمان ورود و خروج سال 1974 میخوره !! خوشبختانه مانیتورینگ لحظه ای ما رو با SMS خیلی زود خبر کرد و ما سرور VCenter رو خاموش کردیم. البته نسخه ای که ما استفاده کرده بودیم نسخه پولی نبود و کرک شده بوده.

آیا تا حالا کسی به این مشکل بر خورده یا راه حلی در این مورد داره؟
    کلا برنامهایی کرک شده ایی مشکل ساز هستند و مکل دارن که فایل اصلی توش تغیر ایجاد شده یا بعد زا ستاپیک فاسیل مشخص داخلش اضافه یا جایگزین میهش با یک فایل دیگر

النا شما وی نستر که یک فایل ایزو هست کمه یا از سایت خود وی ام ور خودتون دانلود کردین یا توسط دیگران از سایت وی ام ور دانلود شده و لینک داده شده بعداز نصب هم هیچ تغیر خاصی توش نمکنه فقط یک سریال توسط کی جنریتور ساخته شده داخل شادد مکنید هیچ کجای دنیا با یک سریال به نرمافزار بک دور یا امکان هک شدن داده نشده

پس اینکه بخطار اینکه کرک شده هست این قضه کلا منتفی هست چون به نظرم اصلا کرک شدنی درکار نیست فقط اینکه یک سریال مشابه سریال قانونی هست همین

هرچی هست از ویندز یا تنظیمات ویندوز تون هست این مورد
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    271 پست

vcenter کرک شده کرک هست اگه نسخه اصل رو دانلود بکنی لایسنس کرک رو وارد کنی میگه اشتابست و هکری هم که اینو کرک کرده مشکل نداشته بیاد صلواتی اینکارو بکنه که یه کرمی روش ریخته

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SixthElement نمایش پست ها
    سلام.

مشکل عجیبی برخورد کردم که به کل قید VCenter رو زدم. مشکل اینجاس که ریموت به VCenter سرور من از آیپی 127.0.0.1 متصل میشن با یک یوزری که هیچ جا وجود نداره.؟
    برای وصل شدن به وی سنتر از روی سرور ویندوز میشه بجای یوزر نوشت 127.0.0.1 و یا نوشت لوکال هاست و اون تکی پایین زد در دو حالت لوگین میکنه و یزورش در واقع میشه همون یزور پسورد ریموت دسکتاپ شما پس این که ربطی به این نداره که چنین یوزری یوجود نداره

چنانچه واقعا کسی غیر از خودتون داره وصل میشه 100% کسی هست که مشصخات لوگین به رمیوت شما که وی سنتر روش نصب هست داره و لاغیر و باز ربطی به وی سنتر نداره
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mh1376 نمایش پست ها
    vcenter کرک شده کرک هست اگه نسخه اصل رو دانلود بکنی لایسنس کرک رو وارد کنی میگه اشتابست و هکری هم که اینو کرک کرده مشکل نداشته بیاد صلواتی اینکارو بکنه که یه کرمی روش ریخته
    پست قبل بخونید کرک نشده نیست یک سریال هست ولی در اصطلاح میگن دیگه کرک شده
    منظورتون نسخه اصل چیه نکنه فکرکردین این ایزوها کرک شده هستند ایزو مستقیما از خود سایت وی ام ور دانلود میشه مهندس از اورجینال هم اصلتر
    برای بقول دوستان کرک هم یک سریال وارد میشه ولاغیر نه فایل یاضفه میهش نه فایلی جایگیزین یمهش پس قضیه کرم ریختن منتفی هست و قضیه صلواتی هست

9. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    271 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    پست قبل بخونید کرک نشده نیست یک سریال هست ولی در اصطلاح میگن دیگه کرک شده
    منظورتون نسخه اصل چیه نکنه فکرکردین این ایزوها کرک شده هستند ایزو مستقیما از خود سایت وی ام ور دانلود میشه مهندس از اورجینال هم اصلتر
    برای بقول دوستان کرک هم یک سریال وارد میشه ولاغیر نه فایل یاضفه میهش نه فایلی جایگیزین یمهش پس قضیه کرم ریختن منتفی هست و قضیه صلواتی هست
    اوکی پس

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

فکر نمی کنم مشکل از ویندوز بوده باشه به چون تجربه کافی از امن کردن ویندوز رو دارم به علاوه اینکه شخصاً بنده دوره های 2012 Black Hat !!! رو گذروندم و در بیشتر از 10 ساله از دیتاسنتر های مختلف دنیا سرور اختصاصی دارم. اول ماجرا شک به خودم کردم اما هر چی زیر و رو کردم مشکلی در زمینه کانفیگ سرور ویندوز ندیدم. مورد دیگه اینکه با توجه به درست بودن تایم وی سنتر سرور و همینطور سرور های اصلی چرا زمان 1974 بوده و چندین مورد عجیب و غریب دیگه که تو hostd.log و ...

این تاپیک رو باز کردم که اگر کس دیگه ای هم این مسئله رو دیده یا برخورد داشته بتونیم اطلاعات رد و بدل کنیم و به راه حل خوبی برسیم. مطمئناً اطلاعات من به نسبت دوستان دیگه کمه اما ممکنه این اتفاق برای شما هم بیفته و دیر بجنبید و ببینید هیچ خبری از VM هاتون نیست!

تشکر تشکر کرده 
    258
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    263 پست

قسمت عجیب ماجرا اینه که نهایت Password Complexity رعایت شده. ماشین تمام IP های ورودیش بجز وب و /SDK از آیپی خاصی قابل دسترسی بوده و شخص بنده از هیچ جا بجز یک ماشین خاص که مثل چشمم ازش محافظت می کنم دسترسی بهش نیست. مشکل بعدی که دقت نکردید اینه که اصلاً کاربر jf3Xi59 نه در ویندوز من و نه در هیچکدوم از کامپیوتر های Esxi هام تعریف نشده. مورد بعدی اینه که بنده برنامه نویس VIX هستم و API ها رو خوب میشناسم. منابعی که استفاده شده هیچ جایی لاگ ازش نیست! ممکنه دوست عزیزی که سری به VCenter ما زده پاک کرده باشه. خلاصه ما از VCenter فقط واسه Clone کردن و جابجا کردن سرور ها استفاده می کردیم که اونم بی خیال شدیم و با VIX نوشتیمش. اگه اطلاعات بیشتری لازمه بگین بفرستم اینجا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)