صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: [معرفی]هاست آمریکایی arvixe بدون مشکل با ایران ( با امکانات نامحدود و دامین رایگان )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض [معرفی]هاست آمریکایی arvixe بدون مشکل با ایران ( با امکانات نامحدود و دامین رایگان )

سلام دوستان.
    نمیدونم اسم arvixe به گوشتون خورده یا نه.
    Web Hosting by Arvixe
    این یک هاست آمریکاییه که از سال 2003 فعالیت داره.
    داشتم توی هاست های آمریکایی سرچ میکردم که یه دفعه به این سایت رسیدم.
    دیدم توی لیستش ایران رو هم داره. با پشتیبانیش صحبت کردم گفتم از ایران هستم و میخوام هاست بخرم. گفت ما با ایران مشکلی نداریم ولی برای اطمینان به مدیرمون وصل میکنم که از خودشون بپرسید.
    یه تیکت برام زد که مدیرشون جواب بده. اسم مدیرشون رو که دیدم فهمیدم چرا با ایران مشکلی ندارن. مدیر و بنیانگذار این هاستیگ شخصی به نام اروند ثابتیان که ایرانیه .
    باهاش صحبت کردم. گفت ما با ایران مشکلی نداریم و 2 3 ماهه که ایران رو هم به لیست کشور هامون اضافه کردیم. سایت فارسی هم داریم آماده میکنیم که ایرانی ها بدون مشکل استفاده کنن.
    یه مقدار تو سایتشون گشتم دیدم آوارد های زیادی گرفته. از بهترین هاست ویندوز تا ریویو های کاربرا. میونید تو سایت خودشون ببینید.
    فعلا فقط میشه با paypal و کردیت کارد ازشون خرید کرد. اما دنبال راهی میگردن که از ایران هم خرید انجام بشه.
    یه هاست 6 ماهه ازشون خریدم. تو این 2 روزی که تست کردم مشکلی نداشتم.
    2 نوع سرویس هاستینگ شخصی دارن که روش یک دامین مجانی هم داده میشه.
    personal class و personal pro
    میتونید مشخصات سرویس ها رو در ادامه ببینید.

همونطور که میبینید اکثر امکاناتشون آنلیمیتده.

قیمت ها هم بصورت زیر تو سایت ثبت شده. البته یه کد تخفیف پیدا کردم که توی خرید اولتون 20 درصد تخفیف روی هاست میده. ولی تو خرید های بعدی باید هزینه اصلی رو پرداخت کنید.
    چون قیمت دلار خیلی بالا پایین میشه، قیمت هارو به دلار مینویسم. میتونید تو قیمت روز دلار ضرب کنید ببینید به تومن چقدر میشه.

کد تخفیف: first20percentoff
    ابن کپن برای تمامی پلن های هاستینگ قابل استفاده است

پلن personal class

نوع پلن قیمت بدون تخفیف (دلار) قیمت با تخفیف 20% (دلار)
    1 ماهه 7.00 5.60
    6 ماهه 36.00 28.80
    1 ساله 60.00 48.00
    2 ساله 96.00 76.80

پلن personal pro

نوع پلن قیمت بدون تخفیف ماهیانه قیمت با تخفیف 20% ماهیانه
    1 ماهه 10.00 8.00
    6 ماهه 54.00 43.20
    1 ساله 96.00 76.80
    2 ساله 128.00 134.40

سرویس های هاست business و vps هم دارن که میتونید موقع ثبت نام در سایت قیمت ها رو ببینید.
    از نظر من با توجه به هاست های داخلی که با محدودیت حجم و پهنای باند در همین رنج قیمت سرویس میدن خیلی بهتره. در ضمن مطمئن هستید که فردا پس فردا در سایت تخته نمیشه و تمام اطلاعات شما نمیره رو هوا.

مهمترین نکتش هم عدم مشکل با ایرانه که سایتتون رو بن نمیکنن.

اگه سوالی داشتید در خدمتم.
    در ضمن اگه مشکلی برای پرداخت داشتید پیغام خصوصی بدید. تا جایی که بتونم کمکتون میکنم.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png 1.PNG (16.8 کیلو بایت, 571 نمایش)
    • نوع فایل: png 2.PNG (65.9 کیلو بایت, 565 نمایش)
    • نوع فایل: png 3.PNG (37.7 کیلو بایت, 561 نمایش)
    • نوع فایل: png 4.PNG (44.5 کیلو بایت, 561 نمایش)
    • نوع فایل: png 5.PNG (16.5 کیلو بایت, 561 نمایش)
    • نوع فایل: png 6.PNG (33.6 کیلو بایت, 565 نمایش)
    • نوع فایل: png 7.PNG (20.2 کیلو بایت, 562 نمایش)
    ویرایش توسط roozbehk : October 3rd, 2013 در ساعت 17:53 دلیل: اصلاح جدول

2. تعداد تشکر ها ازroozbehk به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن 30SecondToMars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    449
    تشکر شده در
    244 پست

پیش فرض پاسخ : [معرفی]هاست آمریکایی arvixe بدون مشکل با ایران ( با امکانات نامحدود و دامین رایگان )

بله ،
    arvixe یکی از بهترین هاستینگ های دنیاست
    تا سال پیش در بین ده هاست برتر دنیا، رتبه ی 1 رو داشت
    اما الان هاستگ گیتور رتبه ی یک رو داره.

کپن های تخفیف زیادی هم داره . مثلا برای پی اچ پی فوکس و... هم میتونید تخفیف بگیرید...

5. تعداد تشکر ها از30SecondToMars به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    947
    تشکر شده در
    650 پست

پیش فرض پاسخ : [معرفی]هاست آمریکایی arvixe بدون مشکل با ایران ( با امکانات نامحدود و دامین رایگان )

بنده با یکی از مدیران سرورشون آشنا هستم (اون شخص هندی هست)
    سرورهای مختلفی دارند که برای هاستینگ هر اسکریپت خاص کانفیگ کردند.
    به عنوان مثال Dropal و PHP Fox و MyBB و .....

7. تعداد تشکر ها از| KVM - SERVER | به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط | KVM - SERVER | نمایش پست ها
    بنده با یکی از مدیران سرورشون آشنا هستم (اون شخص هندی هست)
    سرورهای مختلفی دارند که برای هاستینگ هر اسکریپت خاص کانفیگ کردند.
    به عنوان مثال Dropal و PHP Fox و MyBB و .....
    مهمترین نکتش اینه که توی مدیریتشون ایرانی دارن. ایرانی ها میتونن هر مشکلی داشته باشن با زبان شیرین فارسی مشکلشون رو حل کنن

9. تعداد تشکر ها از roozbehk به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

قبل از خرید چند نکته رو در نر بگیرید
    1 - سند اینکه با ایران مشکل ندارن کجاست ؟ قوانین تحریم جزئ قوانین بین المللی وقوانین داخلی آمریکاست هیچ کمپانی از قوانین کشوری استثنا نداره (بعیده این حرف درست باشه که با ایران مشکل نداره)
    2 - قوانین هاست نامحدود چیه ؟ باید قوانینیشون رو رعایت کنید وگرنه بی تعارف به مشکل میخورید
    3 - انقدر فک نکنید خارجی ها از کره ماه میان و کلا خیلی بهتر از ایرانی ها هستن و کارشون درسته اونا هم آدمن 2 تا پا دارن 2 تا گوش دارن 2 تا چشم دارن تا ایونجایی هم که تو کل دنیا ثابت شده ایرانی ها از هوش و آی کیو بالاتری برخوردارن
    ویرایش توسط tizparvaz : September 30th, 2013 در ساعت 14:13

11. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,336
    تشکر تشکر شده 
    3,636
    تشکر شده در
    2,846 پست

نظر tizparvaz تایید میشه به نظر من ما ایرانی ها هنوز مفهوم پلان های نامحدود رو درک نکردیم . پلان نامحدود به مفهوم استفاده نامحدود از منابع سرور هاست کننده نیست . مثال می زنم شما ماهی 5 الی 10 دلار میدید هاست می خرید نمی تونید از این هاست به اندازه هزینه یک سرور که ماهی بین 500 الی یک میلیون شاید هم بیشتر هزینه اش هست استفاده کنید این مورد رو اگر تعدادی از دوستان ایرانی مد نظر داشته باشند خیلی از مشکلات پیش نمی یاد
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

13. تعداد تشکر ها ازdertgtr به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

با ایرانی ها مشکل نداره که نداره..قیمتهاش نجومی هست! اصلا نمیصرفه..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

15. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن d3m0n3y3z آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    192 پست

دوستان تحریم ایران شامل یه سری کالا و خدمات میشه که تا اونجا که من میدونم جند ماه هست که خدمات اینترنتی ازشون حذف شده.

17. تعداد تشکر ها ازd3m0n3y3z به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    1 - سند اینکه با ایران مشکل ندارن کجاست ؟ قوانین تحریم جزئ قوانین بین المللی وقوانین داخلی آمریکاست هیچ کمپانی از قوانین کشوری استثنا نداره (بعیده این حرف درست باشه که با ایران مشکل نداره)
    2 - قوانین هاست نامحدود چیه ؟ باید قوانینیشون رو رعایت کنید وگرنه بی تعارف به مشکل میخورید
    3 - انقدر فک نکنید خارجی ها از کره ماه میان و کلا خیلی بهتر از ایرانی ها هستن و کارشون درسته اونا هم آدمن 2 تا پا دارن 2 تا گوش دارن 2 تا چشم دارن تا ایونجایی هم که تو کل دنیا ثابت شده ایرانی ها از هوش و آی کیو بالاتری برخوردارن
    ١-سندش رو ميتونيد از مديريت و بنيانگذار شركت بپرسيد. من قبل از خريد كلي با اقاي ثابتيان صحبت كردم. گفت وقتي ايران رو توي ليستمون قرار داديم يعني كاربران ايراني هم مورد قبول هستن و نگران نباشن كه اكانتشون بن بشه. با پشتيباني صحبت كنيد بگيد با ثابتيان ميخوام صحبت كنم. جواب همه سوالاتتون رو ميده. جهت اطلاعتون هم من از روز اول با ايپي ايران به هاست وصل ميشم. تا الان هيچ مشكلي پيش نيومده.
    حتي من با مشخصات قلابي ثبت نام كرده بودم كه گفت چرا با مشخصات ايرانت ثبت نام نكردي. ايپيم مال انگليس بود، پيپلم كانادا خودمم ايران
    ٢- ١٠٠ درصد بايد قوانين خونده بشه. استفاده نامتعارف از منابع يا باعث بن شدن اكانت ميشه يا بايد پلن رو بالا ببريد.
    ٣- بله ايرانيها باهوشترن. ولي قبول كنيد ٧٠ درصد كسانيكه تو اين زمينه فعاليت ميكنن بدون پيش زمينه ميان. بعد وسطش نميتونن ادامه بدن همه چيز رو ميبندن ميرن.
    من ترجيح ميدم از يه شركت معتبر خريد كنم و مطمئن باشم سايتم فردا دان نميشه تا اينكه بيام از ايران خريد كنم كه نصف اين امكانات رو با همين قيمت بهم ميده و هر روز سايت رو چك كنم كه اپ باشه
    هدف من معرفي اين سايت بود. نه چيزه ديگه. قصد تخريب براي پيشبرد فروش خودتون را داريد حرف ديگه ايه.

19. تعداد تشکر ها ازroozbehk به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    86 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    بله دوستان این کاربر هم یک نمونه ی بارزه قوم مداری
    عزیزم دلیل اینکه ماهایی که تو ایران زندگی میکنیم اینهمه توسری خور شدیم و هر کاری خواستن سرمون آوردن اما کسی اعتراض نکرد وجود امثال شماست ؛ پسر جان این افکاری که تو داری و امثال تو دارن درواقع برنامه ریزی شده و از بچگی به خوردمون دادن تا به حال و همین هم اصلی ترین دلیل عقب موندگی ایران و ایرانی هاس , تعصب و قوم مداری بدترین چیزیه که در حال حاظر گریبان گیر ما هست و جلوی پیشرفت و دراومدن از خفقان رو گرفته

21. تعداد تشکر ها ازلمور کاتا به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)