صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: [معرفی]هاست آمریکایی arvixe بدون مشکل با ایران ( با امکانات نامحدود و دامین رایگان )

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

پیش فرض پاسخ : [معرفی]هاست آمریکایی arvixe بدون مشکل با ایران ( با امکانات نامحدود و دامین رایگان )

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
    ١-سندش رو ميتونيد از مديريت و بنيانگذار شركت بپرسيد. من قبل از خريد كلي با اقاي ثابتيان صحبت كردم. گفت وقتي ايران رو توي ليستمون قرار داديم يعني كاربران ايراني هم مورد قبول هستن و نگران نباشن كه اكانتشون بن بشه. با پشتيباني صحبت كنيد بگيد با ثابتيان ميخوام صحبت كنم. جواب همه سوالاتتون رو ميده. جهت اطلاعتون هم من از روز اول با ايپي ايران به هاست وصل ميشم. تا الان هيچ مشكلي پيش نيومده.
    حتي من با مشخصات قلابي ثبت نام كرده بودم كه گفت چرا با مشخصات ايرانت ثبت نام نكردي. ايپيم مال انگليس بود، پيپلم كانادا خودمم ايران
    ٢- ١٠٠ درصد بايد قوانين خونده بشه. استفاده نامتعارف از منابع يا باعث بن شدن اكانت ميشه يا بايد پلن رو بالا ببريد.
    ٣- بله ايرانيها باهوشترن. ولي قبول كنيد ٧٠ درصد كسانيكه تو اين زمينه فعاليت ميكنن بدون پيش زمينه ميان. بعد وسطش نميتونن ادامه بدن همه چيز رو ميبندن ميرن.
    من ترجيح ميدم از يه شركت معتبر خريد كنم و مطمئن باشم سايتم فردا دان نميشه تا اينكه بيام از ايران خريد كنم كه نصف اين امكانات رو با همين قيمت بهم ميده و هر روز سايت رو چك كنم كه اپ باشه
    هدف من معرفي اين سايت بود. نه چيزه ديگه. قصد تخريب براي پيشبرد فروش خودتون را داريد حرف ديگه ايه.
    حرفعای ایشون سند نمیشه ، بفرمایند یک مدرک قایل استناد بیارند وگرنه تو زبون خیلی چیزا میشه گفت

شما که تجربه ندارید به راحتی اعتماد میکنید ما همین تجربه رو در مورد XLhost داشتیم چندین سال پیش و دقیقا به همین شکل بود تا اینکه یک روز کل سرویس ها بسته شد به علت تغییر در قوانین سرویس دهی و قوانین دولت آمریکا ، حتما در جریان هستید که مدیر XLhost هم ایرانی هست آقای خرازی ، البته هنوزم فروش به ایرانی ها دارند اما یکبار اینکار انجام شد و کل سرویس های بسته شد و بعد از اون به شیوه قایمکی کار ادامه پیدا کرد ، شما هم خودت میدنی من نگفتم نخر یا نخرید فقط اطلاعاتی که فکر میکردم شاید به دردتون بخوره دز اختیارتون گذاشتم
    اون 70% که شکا میفرمایید اصلا اینکاره نیتن ، هرکس یه whmcs نصب کرد اسم هاستینگ روش نذارید و خراب کاریهاشم جزئ خرابکاری های این صنف به حساب نیارید
    بنده قصد خاصی نداشتم فقط تاپیک رو دیدم و مواردی که بنظرم رسید بیان کردم اگر شما انقدر بد بین هستید که ینطوری تصور میکنید حرفی ندارم واسه گفتن

2. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

پیش فرض پاسخ : [معرفی]هاست آمریکایی arvixe بدون مشکل با ایران ( با امکانات نامحدود و دامین رایگان )

نقل قول نوشته اصلی توسط لمور کاتا نمایش پست ها
    بله دوستان این کاربر هم یک نمونه ی بارزه قوم مداری
    عزیزم دلیل اینکه ماهایی که تو ایران زندگی میکنیم اینهمه توسری خور شدیم و هر کاری خواستن سرمون آوردن اما کسی اعتراض نکرد وجود امثال شماست ؛ پسر جان این افکاری که تو داری و امثال تو دارن درواقع برنامه ریزی شده و از بچگی به خوردمون دادن تا به حال و همین هم اصلی ترین دلیل عقب موندگی ایران و ایرانی هاس , تعصب و قوم مداری بدترین چیزیه که در حال حاظر گریبان گیر ما هست و جلوی پیشرفت و دراومدن از خفقان رو گرفته
    خیلی دوست دارید بگید و بخندید تشیف ببرید انجمن تفرحی زیاده
    با لحنی که شما صحبت کردید ترجیح میدم اصلا پاسخی به شما ندم و فقط به این حرف بسنده میکنم که خود دانید هر کار دوست دارید انجام بدید
    بیشتر از این ادامه بدم به خیلی چیزای دیگه محکوم میشم تا همینجا 2 تا محکومیت دارم
    ویرایش توسط tizparvaz : October 3rd, 2013 در ساعت 18:05

5. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط d3m0n3y3z نمایش پست ها
    دوستان تحریم ایران شامل یه سری کالا و خدمات میشه که تا اونجا که من میدونم جند ماه هست که خدمات اینترنتی ازشون حذف شده.
    در موردی که بیان کردید بی اطلاعام اما اگر فرضم بذاریم بر اینکه درست باشه به شرطی که شما از هر روشی بجز تراکنش بانکی مبلغ سرویس رو پرداخت کنید
    دقیقا مثل اینه که به شما بگن میتونی بیای فلان جا اما هواپیما ، کشتی ، یا هر نوع وسیله نقلیه از سوار کردن شما که ایرانی هستید معذوره به علت تحریم

7. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    86 پست

من دوست ندارم بگم بخندم دوست دارم مشکلاتمون حل بشه از این منجلاب در بیایم و تا اونجا که در توانم هست تلاش میکنم که عقیده های غلط رو اصلاح کنم چون خیلی از عقیده های غلط ما مارو به این وضع انداخته که میری ترکیه تفریح کنی به چشم یه بدبخت گداگشته بهت نگاه میکنن

9. تعداد تشکر ها ازلمور کاتا به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط لمور کاتا نمایش پست ها
    من دوست ندارم بگم بخندم دوست دارم مشکلاتمون حل بشه از این منجلاب در بیایم و تا اونجا که در توانم هست تلاش میکنم که عقیده های غلط رو اصلاح کنم چون خیلی از عقیده های غلط ما مارو به این وضع انداخته که میری ترکیه تفریح کنی به چشم یه بدبخت گداگشته بهت نگاه میکنن
    حس وطن دوستی شما رو درک میکنم اما یکی از مواردی هم که باید یاد بگیریم اینه که هر حرفی جای مناسب خودش رو داره شاید عقاید شما خیلی هم قابل احترام اما انجمن تخصصی هاستینگ جای ارائه عقاید شما نیست و بهتره در مکان و جای مناسب بیان بشه تا خریدار بیشتری هم داشته باشه ، ضمن اینکه استفاده از لفظ " پسر جون " از شخصیت شما کم میکنه نه بنده ما رو تقریبا 60% انجمن میشنان 2% هم از نزدیک ملاقات داشتیم

11. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نمونه ای زنده از این موارد قطع همکاری ها با ایرانی ها
    http://www.webhostingtalk.ir/f22/94161/#post889228

حالا باز به ما تهمت بزنید بگید واسه بازارگرمی این حرفارو میزنیم

13. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

به نظر من داشتن مدیر عامل ایرانی الاصل شاید در برخی موارد موقّت راهگشا و کمک کننده باشد، نظیر اینکه مدیر ایرانی این هاستینگ تلاش میکند به ایرانی‌ها هم خدمات بدهد. امّا این کار ایشان مانند این است که دوست شما(پارتی) در یک اداره کار شما را ولو غیر قانونی باشد، انجام دهد.
    این کار ایشان هم غیر قانونی است با توجّه به اینکه شرکت مورد نظر در آمریکا ثبت شده و همچنین ایشان با وجود ایرانی الاصل بودن، قطعاً تبعه و سیتیزن(شهروند) آمریکا میباشند، بنابراین ملزم به رعایت قوانین وضع شده از سوی دولت این کشور میباشند. نتیجه اینکه اگر دولت و دفتر مربوط به کنترل تحریم متوجّه شود، حتماً این ایشان و شرکت متبوعشان را از این کار باز خواهد داشت، در غیر اینصورت با مجازات ذکر شده در قوانین روبرو خواهند شد. البتّّه احتمالاً چون آمریکا کشور بزرگی است و عملا کنترل دقیق عملکرد تک تک افراد و شرکتها امکانپذیر نمیباشد، بنابراین برخی از افراد میتوانند اقداماتی فراقانونی در این کشور انجام دهند و اصطلاحاً قسر در در بروند. همانطور که در ایران نیز چنین است.
    بنابراین خزید خدمات از شرکتهای آمریکایی در شرایط فعلی همیشه با ریسک بسیار زیادی همراه است.
    البتّّه نکته دیگری که بارها گفته‌ام، دستورالعمل جدید برای لغو تحریم کامپیوتر، موبایل، و سرویسهای آنلاین و نرم افزار و قطعات جانبی آنها میباشد. این موضوع باعث شد که شرکتهای اپل و گوگل نیز خدمات و محصولات خود را به ایرانیان نیز ارایه کنند. این موضوع فقط شامل نرم افزارهای رایگان نمیشود، زیرا: مثلاً گوشی موبایل و لپ تاپ رایگان نیستند، مثلا هم اکنون شما میتوانید مستقیما از اپل استورها لپ تاپ یا گوشی بخرید. البتّه این گونه دستورالعملها نیز معمولاً چندان پایدار نمیباشند و با تغییر در سیاستها و با توجّه وضعیت سیاسی تغییر میکنند. همانطور قبلاً نیز چنین بوده است. مثلاً در دوره‌ای تحریمهای محصولات رایگان اینترنتی برداشته شد، امّا پس از آن عملاً مجدّداً اعمال گشت. ضمن اینکه ممکن است این گونه دستورالعمل‌ها صرفاً جنبه تبلغیاتی و نه عملی داشته باشد، در همین راستا هنوز بجز اپل و گوگل هیچ شرکت دیگری(مثل: ادوبی، nVidia و...) حتّی در مورد محصولات رایگان هم اقدامی نکرده‌اند.
    ویرایش توسط mri_6889 : October 12th, 2013 در ساعت 21:44

15. تعداد تشکر ها ازmri_6889 به دلیل پست مفید

عضو جدید matin_gh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    25 پست

سلام
    بنده ازشون سرویس گرفتم ، گفتند مشکلی با ایران ندارند.
    پشتیبانی واقعا خوبی داره

17. تعداد تشکر ها ازmatin_gh به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

دوستان unlimited disk space شون ، ب چه صورتی هست ؟

برای آرشیو فایل یا فضای بکاپ از سرور اختصاصی میشه استفاده کرد ؟! :D
    ...Zzzz...

19. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

عضو جدید vpsgroups آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    2,329
    تشکر شده در
    1,964 پست

دوستان من این سایت تایید می کنم قبلا ارشون هاست داشتم البته الان دیگه رو سرور مجازی خودم هاست دارم ولی کارش عالی هست .
    وی پی اس گروپ ؛ ارائه دهنده سرور‌ مجازی با ۲۴ ساعت تست رایگان، سرور ابری با پرداخت ساعتی، سرور اختصاصی، هاست SSD ابری و خدمات ویژه دیگر!
    پشتیبانی -- sales@vpsgroups.uk -- تلگرام:@vpsgroups

21. تعداد تشکر ها از vpsgroups به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)