صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: استفاده از ایمیل هاست و دامین شخصی مطلقا توصیه نمیشود u@site.com

عضو انجمن 30SecondToMars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    449
    تشکر شده در
    244 پست

56 استفاده از ایمیل هاست و دامین شخصی مطلقا توصیه نمیشود u@site.com

سلام به همه

خیلی از دوستان ما برای کلاس کار از ایمیلِ دامین و هاست خود استفاده میکنند.

مثلا:
    کد HTML:
    name@mysite.com

باید خدمت ایشان عرض کنم که این یک حفره امنیتی در کار شما به حساب می آید و ممکن است روزی باعث اخلال در کار شما شود.

1* آپتایم سرور 100% نیست و ممکن است در زمانی که سرور دان است کسی به شما ایمیل بدهد که در آن صورت این ایمیل هرگز به دست شما نخواهد رسید .

2* سرورهای معمولی عموما ضعیف هستند و کانفیگ امنیتی خوبی ندارند، به همین دلیل در اکثر موارد ممکن است کسی به شما ایمیل بدهد و ایمیل ایشان در هاست و سرور ما بلوک شود و ایمیل شخص مورد نظر هیچ وقت به دست ما نرسد .

3*خطر ربودن پسورد از کامپیوتر شما (موبایل و ... ) ...! پس هک شدن همیشه شمارا تهدید میکند.

*بهتر است تا از ایمیل جیمیل استفاده کنید...!
    جیمیل به خاطر نیاز داشتن به تاییده ی شماره موبایل، امکان هک شدنش صفر است...
    این بدین معنی است که حتی اگر هکر پسورد شما را هم داشته باشد نمیتواند وارد ایمیل شما شود،چون در صورت تغییر کوکی و آی پی، جیمیل اکانت را مسدود میکند و به شما یک اس ام اس ارسال می کند.)

بنده به خاطر همین مساله چند بار ضرر سنگینی را متحمل شدم.

با ارزوی موفقیت همه شما عزیزان
    ویرایش توسط 30SecondToMars : September 3rd, 2013 در ساعت 09:54

2. تعداد تشکر ها از30SecondToMars به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید LightOnline آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    184
    تشکر شده در
    119 پست

پیش فرض پاسخ : استفاده از ایمیل هاست و دامین شخصی مطلقا توصیه نمیشود u@site.com

دوستمون تجربشونو در اختیارمون گذاشتن ازشون تشکر میکنم . من خودم live Mail رو برای مصرف شخصی به همه چی ترجیح میدم .

5. تعداد تشکر ها ازLightOnline به دلیل پست مفید

عضو انجمن 30SecondToMars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    449
    تشکر شده در
    244 پست

54 پاسخ : استفاده از ایمیل هاست و دامین شخصی مطلقا توصیه نمیشود u@site.com

نقل قول نوشته اصلی توسط LightOnline نمایش پست ها
    دوستمون تجربشونو در اختیارمون گذاشتن ازشون تشکر میکنم . من خودم live Mail رو برای مصرف شخصی به همه چی ترجیح میدم .
    خیلی ممنونم عزیزم.

ولی من به شما توصیه میکنم حتما از جی میل استفاده کنید .

وقتی یک ایمیل هک میشه در اصل هکر به سرور یاهو،گوگل و ... حمله نمیکنه، بلکه با ویروس ها و تروجان ها به کامپیوتر حمله میکنه و پسورد رو میزنه و وقتی پسورد ایمیل رو که زد، خیلی چیزهای دیگه رو هم میتونه نابود کنه، از جمله جاهایی که ثبت نام کردین.

مثلا من 12 تا دامین داشتم، یک حساب پی پال داشتم، اکانت فیسبوک ، سایتهایی که ساخته بودم و خیلی ایمیلهای خاص که از بعضی جاها دریافت کرده بودم، و همه چیز روی همین یک ایمیل بود.
    که هک شدنش اسیب زیادی به من زد و تا یکی-دو ماه درگیر بودم، که در آخر سر هم هکر ایمیل بنده را پس داد. البته به ازای 400 دلاری که از پی پالم برداشت کرده بود.

برتری جیمیل همان طور که عرض کردم این است که: با تغییر هر کوکی و آی پی، اکانت مسدود میشود، و حتی اگر هکر پسورد شما را هم تایپ کند ، باز کردن جی میل غیر ممکن میشود. چون جیمیل به موبایل شما اس ام اس می فرستد و درخواست کد میکند.

با آرزوی موفقیت شما ♥
    ویرایش توسط 30SecondToMars : September 2nd, 2013 در ساعت 23:11

7. تعداد تشکر ها از30SecondToMars به دلیل پست مفید

عضو جدید LightOnline آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    184
    تشکر شده در
    119 پست

جیمیل هم دارم اما کلا علاقه ای به استفاده ازش ندارم user friendly نیست زیاد . امنیت Live هم بسیار بالاست اما این امکاناتی که گفتید رو نمیدونم داره یا نداره .
    من کلا مثل شما امنیت رو جدی میگیرم تا حالا نشده پسورد هیچ کدوم از ایمیل هامو جایی بزنم . مستر پسورد هم ندارم . تعداد پسورد هام هم بالاس . برای این قضیه keylog و تروجان هم Avast internet Security نصب کردم . Keylogger فکر نمیکنم غیر قابل شناسایی بشه. اما همیشه امکان نفوذ هست و باید راهکار های امنیتی بهتر رو پیشبینی کرد . ممنونم از پیشنهادتون

9. تعداد تشکر ها ازLightOnline به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

یکی از کارهایی که ما همیشه هم با ایمیل های یاهو و جیمیل و هم با ایمیل های دامین های خودمان می کنیم این است که از برنامه ای مثل thunderbird استفاده می کنیم که هر 10 دقیقه ایمیل های ما را از اکانت اصلی به کامپیوتر ما می آورد و از روی سرور حذف می کند. بدین ترتیب با هک شدن ایمیل هم چیزی از اطلاعات قبلی گیر طرف نمیاد!

11. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

بنده هم خوردن میوه رو بدیل احتمال وجود ***** مطلقا توصیه نمیکنم.

* در ضمن جدا از بحث کود , میوه , ویلا و غیره این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که تا زمانی که یک ایمیل به سرور گیرنده deliver نشه در queue delivery میمونه - معمولا 48 تا 72 ساعت بسته به تنظیمات سرور ارسال کننده و حتی اگر سرور گیرنده چندین ساعت هم داون باشه هنگام انجام delivery attempt گیرنده ایمیل رو دریافت میکنه.

همچنین شما میتوانید دسترسی میل سرور IMAP - POP3 رو محدود به Virtual Private Network کنید که یک لایه امنیت جداگانه محسوب میشه. امیدوارم در مورد MX record ها و داشتن چندین میل سرور برای Redundancy اطلاع داشته باشید.

موفق باشید.

13. تعداد تشکر ها ازHugeServer به دلیل پست مفید

عضو جدید nerd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    130
    تشکر شده در
    92 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HugeServer نمایش پست ها
    بنده هم خوردن میوه رو بدیل احتمال وجود ***** مطلقا توصیه نمیکنم.

* در ضمن جدا از بحث کود , میوه , ویلا و غیره این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که تا زمانی که یک ایمیل به سرور گیرنده deliver نشه در queue delivery میمونه - معمولا 48 تا 72 ساعت بسته به تنظیمات سرور ارسال کننده و حتی اگر سرور گیرنده چندین ساعت هم داون باشه هنگام انجام delivery attempt گیرنده ایمیل رو دریافت میکنه.

همچنین شما میتوانید دسترسی میل سرور IMAP - POP3 رو محدود به Virtual Private Network کنید که یک لایه امنیت جداگانه محسوب میشه. امیدوارم در مورد MX record ها و داشتن چندین میل سرور برای Redundancy اطلاع داشته باشید.

موفق باشید.
    احسنت
    این همه شرکت بزرگ و بانک در دنیا از این مدل ایمیل ها استفاده می کنند بعد شما میای به سادگی با چند تا دلیل بدیهی میبریشون زیر سوال؟
    خوبه که شما تجربه بدتو به اشتراک میزاری و ممکنه به درد خیلی از افراد بخوره
    اما حکم کلی هم صادر نکنی خوبه چون داری در مورد موضوع مهمی صحبت می کنی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    285
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    9 پست

از domains.live.com استفاده کنید.
    هم رایگانه، هم اینکه کیفیتش عالیه.
    بر اساس هاتمیل هستش، که توی خود هاتمیل هم امکان چت هم دارید، و اینکه میتونید حتی به جیمیل وصل بشید، و با ایمیل شخصی خودتون از طریق جیمیل چت کنید.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

جیمیل حرف نداره

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

بهترین سرویس ایمیل دهی همین جی میل هست که دوست خوبمون فرمودن. امنیت و کارایی
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)