صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: لیمیت شدن پی پال (مشکل حقوقی با پی پال)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض لیمیت شدن پی پال (مشکل حقوقی با پی پال)

سلام
    چند ماه پیش 500 دلار به سایت safteh.com دادم که برام نقد کنن. البته این 500 دلار رو مستقیم از سایت خارجی واسشون ارسال کردم. متاسفانه دلارو واسه من نقد نکردن و گقتن که حسابشو یک دفعه لیمیت شده. خلاصه از این ماجرا 5 ماه گذشته و همچنان حسابشون لیمیته (البته خودشون اینطور میگن).
    امروز که ایمیل زدم ببینم حسابشون درست شده یا نه بهم این جواب رو دادن:

متاسفانه بدلیل پرداخت برای چند شرکت امنیتی ایران ما به مشکل حقوقی با پی پال خوردیم و کار ما گره خورده است و چون نمی خواهیم برای دفتر مالزی مشکل ایجاد شود از این طریق اقدامنمی کنیم.

حالا میخواستم بپرسم اگه حرف اینا درست باشه آیا حسابشون دوباره درست میشه؟
    یا میشه پول داخل حساب رو نقد کرد؟
    الان 5 ماه گذشته...

ممنون

2. تعداد تشکر ها از behzadg به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید Parsavps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    93 پست

پیش فرض پاسخ : لیمیت شدن پی پال (مشکل حقوقی با پی پال)

سلام
    بستگی داره
    ولی معمولا بعد 6 ماه مبلغ را به حسابی که به پی پال متصل است واریز می کنند

5. تعداد تشکر ها ازParsavps.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن alireza9549 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    254
    تشکر شده در
    188 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadg نمایش پست ها
    سلام
    چند ماه پیش 500 دلار به سایت safteh.com دادم که برام نقد کنن. البته این 500 دلار رو مستقیم از سایت خارجی واسشون ارسال کردم. متاسفانه دلارو واسه من نقد نکردن و گقتن که حسابشو یک دفعه لیمیت شده. خلاصه از این ماجرا 5 ماه گذشته و همچنان حسابشون لیمیته (البته خودشون اینطور میگن).

متاسفانه بدلیل پرداخت برای چند شرکت امنیتی ایران ما به مشکل حقوقی با پی پال خوردیم و کار ما گره خورده است و چون نمی خواهیم برای دفتر مالزی مشکل ایجاد شود از این طریق اقدامنمی کنیم.

الان 5 ماه گذشته...

ممنون
    اگر حساب بانکی داشته باشند . 180 روز بعد پول را میتوانند به صورت چک و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند . یک راه سریعتر هست که پول را برگشت بدن به شرکتی که واریز کرده .

همه این ها بستگی به مشکل بسته شدن اکانت دارد . اگر بخاطر ایرانی بدون بسته شده باشد هیج راهی ندارد .

7. تعداد تشکر ها از alireza9549 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

ممنون از راهنماییتون, پس در بدترین شرایط هم میشه پولو بعد از یه مدت مشخص از حساب خارج کرد .

عضو انجمن ra3ou1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    856
    تشکر شده در
    714 پست

بگین refund کنه تا دلارا برگرده به حسابتون

ضمن اینکه حساب لیمیت شده بعد از 180 روز امکان نقد کردنش وجود دارد

10. تعداد تشکر ها از ra3ou1 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    31 پست

چون بیش از 60 روز گذشته دیگر امکان ریفاند ندارند.

12. تعداد تشکر ها از visacart به دلیل پست مفید

عضو جدید Dedicate آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    172
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    24 پست

سلام

الان 5 ماه گذشته...

ممنون
    شما دلار رو فروختین و مشکل حساب اونا به شما ربطی نداره که میان به مردم اینطوری ضرر میزنن.

14. تعداد تشکر ها از Dedicate به دلیل پست مفید

عضو جدید hadipro آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    299
    تشکر شده در
    230 پست

سلام

الان 5 ماه گذشته...

ممنون
    این طور که مشخصه مشکل لیمیت از سمت خودشون بوده و دلار شما هیچ مشکلی نداشته . باید به طور جد پیگیر پولتون بشید و منتظر حل شده مشکل اونها نباشید چون اصلا" معلوم نیست چه بلایی سر حساب شرکتشون بیاد .

2 سال پیش هم نظیر این بلا سر یکی از همکاران بدلیل آشکار شدن هویت ایرانی شرکت خریدار دلار آلرت پی بوجود آمد و حسابشون بسته شد. شرکت مذبور خیلی خسارت دیدولی پول ایشون را پرداخت نمود.

موفق باشید
    افتتاح حساب بیزنس پی پال - پرداخت با کردیت کارت و پی پال - فروش انواع گیفت کارت
    >>>خرید موجودی حسابهای لیمیت شده پی پال<<<

16. تعداد تشکر ها ازhadipro به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

دوستان از راهنماییهاتون خیلی ممنونم , حالا من این یک ماه رو هم منتظر میمونم بعد ببینم چی میشه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

با سلام خدمت همه دوستان و اعضای سایت
    اینجانب علیرضا منصوری بعنوان مدیر سایت سفته safteh.com از طریق یکی از دوستان در جریان این مطلب قرار گرفتم
    برای روشن شدن مطلب با مدرک ودلیل مواردی را عرض می کنم
    1- دوستی که این مطلب را به اشتراگ گذاشته است از مشتریان خوب ماست که اسناد کلیه واریزی های به حساب ایشان در کمتر از 24 ساعت موجود و قابل انتشار است
    2- به محض لیمیت شدن ما از همه فروشندگان خواستیم تا واریزی را ریفاند کنیم که برای همه این کار را انجام دادیم ولی ایشان به دلیل نامشخص اعلام کردند ریفاند نمی خواهند و اعلام کردند تا هر زمان که لازم باشد صبر می کنند. ایمیل ایشان با این مضمون موجود و قابل انتشار است
    3- اکانت ما به صورت خیلی خاصی لیمیت شده است و ما از طریق آقای دیوید مار*** مدیر (https://www.paypal-media.com/executives)سایت پی پال گیر قضیه هستیم و من از ایشان درخواست کردم تا با سفر به سنگاپور با مدیر منظقه ای ایشان دیدار کنم و این موضوع در دست بررسی است

در ذیل بخشی از مکاتبات من با آقای دیوید مار*** مدیر عامل پی پال که به دفتر ایشان برای پی گیری ارجاع شده است را عینا" قرار می دهم.البته بخشی از این ایمیل را بنا به دلایلی حذف کرده ام و بعد از رفع مشکل کلیه این مکاتبات را منتشر می کنم شاید بدرد دیگر دوستان نیز بخورد
    در این نامه به دریافتی های ما نیز اشاره شده است که باید مشخص شوند و مشکل اکانت ما چند دیلی داشته که یکی از آنها نیز مبالغ دریافتی می باشد که هیچ یک از دوستان این پیج یکطرفه به قاضی رفته و هیچ اشاره ای به این مورد نداشته اند
    ما تلاش می کنیم این مشکل برطرف شود ودر اسرع وقت مشکل این دوست عزیز را حل می کنیم

Dear Mr. Alireza Mansouri,

My name is Michael Lazure and I am a member of PayPal’s Executive Escalations office. Your concerns were forwarded to me for review and response. I would like to take this opportunity to fully address your concerns.

Thank you for your recent email. From your inquiry, I understand you are contacting us regarding our decision to limit your account and discontinue our services to you.

A review of your PayPal account with the registered email address, mansouri116@gmail.com , shows that on July 30, 2013, PayPal determined that it wished to cease its business relationship with immediate effect. In order to ensure the safety of its customers, and of the service as a whole, PayPal regularly reviews its customers account activity in order to verify compliance with the PayPal legal agreements and policies.

PayPal carefully considered several factors before making any decision to discontinue our business relationship with your account. The factors considered during our review of your account include (but are not limited to):

- You accepted payment which prohibited under our User Agreement.

I hope this information addresses your concerns and answers any questions you may have had. If you would like to reach me directly, my direct phone number is 402 952 8951 and I work Monday-Friday Noon - 1:50 AM.

As always, please feel free to contact PayPal’s Executive Escalations Department at executiveoffice@paypal.com if you have any questions or concerns or if we can be of further assistance.

Very sincerely yours,

Michael Lazure
    Executive Escalations
    PayPal, Inc.

قصد ورود به مطلب

19. تعداد تشکر ها از mansouri116 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)