نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پاک شدن mysql.sock و استارت نشدن mysql

عضو جدید Hooramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    22 پست

Question پاک شدن mysql.sock و استارت نشدن mysql

سلام خدمت شما استادان گرامی
    بنده یک سرور تهیه کردم
    اما این سرور بعد از مقداری کار کردن به طور ناگهانی سرویس مای اسکیو الش از کار افتاد
    اون بنده خدایی که سرور به من داد خودش نیست با تماس های فراوانی که باهاش گرفتم پاسخگو نبود و سایت من هم سایت کوچیکی نیست متاسفانه یک هفتس که قطع و وصل میشه و واقعاً سر این موضوع ضرر بزرگی دیدم

الان با بررسی که خودم انجام دادم سرویس mysql به علت نبود mysql.sock اغاز به کار نمیکنه .

- یک بار مای اسکیو ال رو مجدد نصب کردم
    - کل سرور دنبال mysql.sock گشتم با دستور های مربوطه به کل وجود نداشت
    - دسترسی var/lib/mysql رو بررسی کردم درست بود
    - آدرسی که داخل my.cnf ایجاد شده بود درست بود

اما به هیچ وجه این فایل بر نمیگرده و مای اسکیو ال هم کار نمیکنه

میشه کمکم کنید که چه کار باید بکنم؟
    ویرایش توسط Hooramin : August 24th, 2013 در ساعت 18:59
    ارائه سرور اختصاصی و نیمه اختصاصی با کانفیگ حرفه ای مخصوص چت روم های ET-Chat تا 1200 آنلاین
    تجربه ما،راه حل شماست :: تماس : 09357530130

2. # ADS

عضو دائم nginxweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    4,236
    تشکر شده در
    2,247 پست

پیش فرض پاسخ : پاک شدن mysql.sock و استارت نشدن mysql

درود بر شما
    یکبار محتویات فایل my.cnf را پاک نمایید مجددا تست کنید اگر start نشد نیازمند بررسی دقیق سرور و لاگ های سرویس مورد نظر میباشد
    :: کارشناس فنی هاستینگ و مدیریت سرور
    :: کانفیگ حرفه ای سرور مجازی و اختصاصی و رفع اشکال سرور از سال 1388
    :: وب سایت : www.nginxweb.ir | تلفن شرکت: 02191300834

تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    22 پست

ممنون ...

مشکلمون رو که به مسئول سرور گفتیم بررسی کنند و خودمون نفهمیدیم چشه

ولی متاسفانه انجمن های ایرانی کمک زیادی به پرسشگر نمیکنه ..فقط بازاری هست برای هاستینگ ها .... webhostingtalk.com یا linuxquestion رو مقایسه کنید با اینجا

متاسفانه ایرانیا با وجود حرف خدا و دین و انسانیت ، هیچ وقت کمک نمیکنن همدیگرو ، حتی در بدترین شرایط!!

خودتون مقایسه کنید :
    http://www.linuxquestions.org/questions/linux-software-2/mysql-daemon-failed-to-start-no-mysql-sock-file-907305
    ویرایش توسط Hooramin : August 24th, 2013 در ساعت 19:08
    ارائه سرور اختصاصی و نیمه اختصاصی با کانفیگ حرفه ای مخصوص چت روم های ET-Chat تا 1200 آنلاین

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooramin نمایش پست ها
    ممنون ...

مشکلمون رو که به مسئول سرور گفتیم بررسی کنند و خودمون نفهمیدیم چشه

ولی متاسفانه انجمن های ایرانی کمک زیادی به پرسشگر نمیکنه ..فقط بازاری هست برای هاستینگ ها .... webhostingtalk.com یا linuxquestion رو مقایسه کنید با اینجا

متاسفانه ایرانیا با وجود حرف خدا و دین و انسانیت ، هیچ وقت کمک نمیکنن همدیگرو ، حتی در بدترین شرایط!!

خودتون مقایسه کنید :
    http://www.linuxquestions.org/questions/linux-software-2/mysql-daemon-failed-to-start-no-mysql-sock-file-907305
    این قضاوت شما در مورد ایرانی ها کمی دور از منطق است، چرا؟
    - چون آن سایتی که شما دادید و کلی پاسخ داخلش ییدا کردید، از 10-09-2011, 07:09 PM زده شده و تا 10-10-2011, 02:54 PM ادامه داشته تا توانستند مشکل رو حل کنند، و همچنین پاسخ دهنده و سوال کننده هردو دانش لازم را داشتند، که من الان فکر نمیکنم در این پست سوال کننده کمی هم دانش این کار را هم داشته باشد، شما حتی پاسخ سوالات بالا را ندادید، حاضر نشدید اطلاعات بیشتر بدهید، یا شاید دانشش را نداشتید.
    - آن لینک مرجع انگلیسی هست، همه ما، حتی بقال سر کوچه شما هم میدانیم انگلیسی زبان بین المللی، مجددا تکرار کنید، بین المللی، این یعنی چه؟ یعنی اینکه همه ی کشورها با هم با همین زبان صحبت کنند، خوب این چه ربطی به این موضوع دارد؟ ربش این است که در اون لینک همه کشورها، کل کشورهای روی این کره زمین، شرکت میکنند، بقیه اش را هم اگر خودتان توانایی درک این موضوع را داشتید بررسی کنید...

امیدوارم توانسته باشم یکی از افراد نامتوحه این انجمن (به قول Hooramin انجمن فقط خرید و فروش، که امیدوارم نظرشان تا الان تغییر کرده باشد) را متوجه کنم.

به امید روز های خوش.

6. تعداد تشکر ها از 3245 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    22 پست

این اولین تاپیک من در این انجمن نیست که با یک بار پست زدن بخوام قضاوت کنم ... تمام تاپیک های من یا بی جواب موندن و یا گفتن برای میزبانی در خدمتیم ..
    تا مشکلی رو مطرح میکنیم پست های خصوصی سرازیر میشه که دسترسی بدید با هزینه انجام میشه و... امثالهم

کسی هم از ما سوالی نپرسید که ایا کانفیگت فلانه بصاره ؟ این کارو بکن ببین چه اروری میده ؟ و... که ما بخوایم جواب بدیم ،

اون تاپیک انگلیسی که براتون ارسال کردم مطلب خاصی نگفته فقط کامندی که تو ssh وارد کرده رو کپی کرده من بجاش توضیح دادم که چی شده و هیچ ربطی به دانش بنده در این زمینه نداره و اگر دقت کنید کلاً دو سه نفر پیگیر این بحث هستند ، پس بین المللی بودنش اینجا کمکی بهش نکرده!

و ضمناً اگر زیاد بود علمم که نمیودم تاپیک بزنم ، خودم مشکلم رو حل میکردم

اونها اگر یک ماه بحث کنن بحث میکنن ولی از بحث نتیجه میگیرن و تموم میکنن! به چه درد من میخوره که ظرف مدت 5 دقیقه 5 نفر مختلف بگن پول بده تا برات اوکی کنیم؟؟؟ (مثال عرض کردم)

امیدوارم شما هم به عنوان عضو فعال این انجمن انتقاد پذیر باشید و ضعف انجمن رو بپذیرید !و اینکه منتقد دانش کافی نداره رو درپوشی نکنید برای ضعف همیاری و کمک رسانی خودتون!
    ویرایش توسط Hooramin : August 24th, 2013 در ساعت 19:52

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)