صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: درخواست اسکریپت جانبی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

پیش فرض درخواست اسکریپت جانبی

باسلام من از دوستان عزیز میخوام اگه کسی این اسکرپت رو داره برام بزاره:
    من میخوام کاربرانم وقتی وارد سی پنل میشوند در قسمت وضعیت زیر حجم دیسک و پهنای باند یه قسمت ایجاد بشه وزمان باقیمانده از اعتبارشون رو ببینن مثلا یه کسی که 1سال از من یه سرویس خریده ببینه مثلافلان روز از اعتبار یکسالش مونده.اگه کسی داره بزاره.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    607
    تشکر شده در
    444 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست اسکریپت جانبی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil extreme نمایش پست ها
    باسلام من از دوستان عزیز میخوام اگه کسی این اسکرپت رو داره برام بزاره:
    من میخوام کاربرانم وقتی وارد سی پنل میشوند در قسمت وضعیت زیر حجم دیسک و پهنای باند یه قسمت ایجاد بشه وزمان باقیمانده از اعتبارشون رو ببینن مثلا یه کسی که 1سال از من یه سرویس خریده ببینه مثلافلان روز از اعتبار یکسالش مونده.اگه کسی داره بزاره.
    اگر خواستی می تونم برات بنویسمش و هزینه اش 70000 تومان می شه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

دوست گرامی این فقط یه اسکریپت ساده بود که اقای یارمحمدی مدیریت فنی بخش شرکت پرشین هوز به طور رایگان به بنده دادند ومنم نصب کردم اونوقت شما تقاضای 70هزار تومن پول کردید؟خیلی جالبه سعی کن اون چیزی رو. که داری انتقال بدی تا بتونی از اطلاعات دیگران هم استفاده کنی مطمئن باش خودتم یه روزی مثل من بودی.باتشکر

5. تعداد تشکر ها از Soheil Extreme به دلیل پست مفید

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

و شما هم میتونید این اسکریپت رو اینجا قرار بدید .....
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

7. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m4$t3r نمایش پست ها
    و شما هم میتونید این اسکریپت رو اینجا قرار بدید .....
    باسلام خدمت شما ادمین محترم سایت.دوست عزیز بنده من توی همین هفته که با این سایت اشنا شدم تمام قصد و نیت من این بود که اطلاعات شر شده دیگران رو استفاده کنم واگه اطلاعاتی داشتم بتونه ارائه کنم اما انتظار نداشتم برای یه اسکریپت تقاضای 70هزار تومن پول بکنند ببینید دلیلی نداشت این حرف و من هم میبینم که ایشون وقتی چزی از خودشون ارائه نمیکنند من هم میگم با قیمت60هزار تومن اینجا میزارم اینگار این سایت پولی شده که به نظر من اصلا انصاف نیست.باتشکر فراوان

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    607
    تشکر شده در
    444 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil extreme نمایش پست ها
    دوست گرامی این فقط یه اسکریپت ساده بود که اقای یارمحمدی مدیریت فنی بخش شرکت پرشین هوز به طور رایگان به بنده دادند ومنم نصب کردم اونوقت شما تقاضای 70هزار تومن پول کردید؟خیلی جالبه سعی کن اون چیزی رو. که داری انتقال بدی تا بتونی از اطلاعات دیگران هم استفاده کنی مطمئن باش خودتم یه روزی مثل من بودی.باتشکر
    آدم ها چند دسته اند یک سری نمی فهمند حرفی رو می زنند یک سری از روی قصد حرفی می زنند.

من فکر می کنم تو جفتش هستی.
    ولی کلا 7 سال سوئد درس خوندم و اینو یاد گرفتم که مثل ایرانی ها نباشم که اطلاعات ***ی رو بفروشم.

گفتم من می تونم بنویسم چنین سیستمی رو برات و هزینه ش اینقدر هست.

10. تعداد تشکر ها از KamranOnline به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

عزیزه دلم اگر شما 7سال تو سوئد درس خوندی منم 6سال توی دانشگاه تهران درس خوندم اما فکر نمیکنم دانشگاههای سوئد هیچ چیزی در مقابل تهران یونیور سیتی داشته باشند اما شما برای من قابل احترامید از یک جهت انهم اینکه ببینم هرشخصی طلب علم میکنه و براش حاضره به هرجای دنیا بره برام قابل ستایش هست اما اینکه شما خیلی تند وتوهین امیز گفتید بنده نمی فهمم باید بگم شما توی این 7سال که در سوئد درس خوندید باید در ایران میموندید و یکم اداب و رسوم ومعاشرت رو فرا میگرفتید چون من همونطوری که توی پست گفتم درخواست اسکریپت کردم وکسی رو نخواستم که برای من بنویسه وشما خودتو معرفی کردید که کاملا بی جا بود.باز هم به عقیده من این فروم ارزشمندتر از این حرفهاست که بخواهیم با یکدیگر بحث کنیم واقعا این فروم خودش یک کالج هست برای کاربران و لطفا اینقدر علنی به کسی توهین نکنید که بی جواب نخواهد ماند.باتشکر فراوان.در ضمن ایرانی یعنی شرف واقتدار خاک بر سر کسانی که از ایران رفتند و برگشتند وهمه چیز خودشون رو از یاد بردند من هم خوبه بدانید 3سال توی واشنگتن خیابان149-نرسیده به پول وایکنج-ساختمان شماره17زندگی میکردم اما دلیلی نداشت بگم اینو
    ویرایش توسط Soheil Extreme : February 5th, 2009 در ساعت 11:07

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

حالا این اسکریپت میگیره دسته ما کاربران رو یا نه؟
    خواهشه بس کنید
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :

13. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    607
    تشکر شده در
    444 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Extreme نمایش پست ها
    عزیزه دلم اگر شما 7سال تو سوئد درس خوندی منم 6سال توی دانشگاه تهران درس خوندم اما فکر نمیکنم دانشگاههای سوئد هیچ چیزی در مقابل تهران یونیور سیتی داشته باشند اما شما برای من قابل احترامید از یک جهت انهم اینکه ببینم هرشخصی طلب علم میکنه و براش حاضره به هرجای دنیا بره برام قابل ستایش هست اما اینکه شما خیلی تند وتوهین امیز گفتید بنده نمی فهمم باید بگم شما توی این 7سال که در سوئد درس خوندید باید در ایران میموندید و یکم اداب و رسوم ومعاشرت رو فرا میگرفتید چون من همونطوری که توی پست گفتم درخواست اسکریپت کردم وکسی رو نخواستم که برای من بنویسه وشما خودتو معرفی کردید که کاملا بی جا بود.باز هم به عقیده من این فروم ارزشمندتر از این حرفهاست که بخواهیم با یکدیگر بحث کنیم واقعا این فروم خودش یک کالج هست برای کاربران و لطفا اینقدر علنی به کسی توهین نکنید که بی جواب نخواهد ماند.باتشکر فراوان.در ضمن ایرانی یعنی شرف واقتدار خاک بر سر کسانی که از ایران رفتند و برگشتند وهمه چیز خودشون رو از یاد بردند من هم خوبه بدانید 3سال توی واشنگتن خیابان149-نرسیده به پول وایکنج-ساختمان شماره17زندگی میکردم اما دلیلی نداشت بگم اینو
    باشه من بی فرهنگ ! ولی مهم اینه که بهترین آپ تایم دارم بیشترین باگ هارو به نام ایرانی ها ثبت کردم و تنها کسی هستم که وقتی سوئد بودم جزو تیم cPanel بودم ! تنها کسی که در ایران کنفرانس های cPanel رو به صورت Live براش ارسال کردند و خیلی چیز های دیگه !

درسته تو هم 3 سال زندگی کردی ولی وقتی آدم چیزی یاد نگرفته باشه در یک کشور دیگه و فقط به بطالت گذرانده باشه دلیلی نداره بگه ! فقط نشان از این داره که چه قدر سطحش پایین بوده که نتونسته کاری از پیش ببره !

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

بقیه دعوا تو پیغام خصوصی لطفا .....
    ارتباط مستقیم با من :

16. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)