صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: کار خیلی ضروری و مهم

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

پیش فرض پاسخ : کار خیلی ضروری و مهم

برای استخراح بیت کوین اصلا مهم نیست از چی استفاده کنی ربطی هم نداره شما بلاک شدی وقتی درخواست پرداخت دیدی رفتن دیدن ایرونی بودی لغوش کردن همین
    اصلا به این نیست شما سوپر کامپیوتر داشتی باشی هم باز مجوز استخراج رو داری و ربطی به این مسئله ای میگی نداره
    فقط متوجه شدن ایرونی هستی جلوی پرداختتون رو گرفتن همین بعدشم شاید طرف زنگ زده گفته بوده من ایرونهی نسیستم وفقط به ایرون سفر کردم شناسمش رو داده براش پرداخت کردن همین

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    برای استخراح بیت کوین اصلا مهم نیست از چی استفاده کنی ربطی هم نداره شما بلاک شدی وقتی درخواست پرداخت دیدی رفتن دیدن ایرونی بودی لغوش کردن همین
    اصلا به این نیست شما سوپر کامپیوتر داشتی باشی هم باز مجوز استخراج رو داری و ربطی به این مسئله ای میگی نداره
    فقط متوجه شدن ایرونی هستی جلوی پرداختتون رو گرفتن همین بعدشم شاید طرف زنگ زده گفته بوده من ایرونهی نسیستم وفقط به ایرون سفر کردم شناسمش رو داده براش پرداخت کردن همین
    دوست عزیزم این سایت اصلا ایران رو تحریم نکرده.دوستم با ای پی ایرانی تا حالا چند بار درخواست برداشت داده.و پولش هم واریز شده.واقعا سطح علمی این سایت پایینه.

4. تعداد تشکر ها از hamid_music به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    63
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    61 پست

دوستان یه خورده در رابطه با بیت کوین توضیح می دید؟ سپاس.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    327
    تشکر شده در
    240 پست

بیت‌کوین پول دیجیتالی تجربی و غیر متمرکز است که پرداخت های فوری را برای همه و در هر جای دنیا، امکان پذیر می کند. بیت کوین از تکنولوژی peer-to-peer (این تکنولوژی به این معناست که کلیه ی یارانه ها به یکدیگر متصل هستند و برای فعالیت نیاز به سرور ندارند) استفاده می کند که به این معناست که توسط هیچ قدرت مرکزی اداره نمی گردد و کلیه ی معاملات و صدور پول ، از طریق شبکه ی اینترنتی مدیرت و انجام میشود. نرم افزار اصلی بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو تحت لیسانس MIT به بازار آمد. بیشتر نرم افزارهای مربوط به ارباب رجوع از همین لیسانس های با منبع آزاد استفاده می کنند.
    بیت کوین یکی از اولین نمود های مفهومی تحت عنوان crypto-currency یا پول پنهان است که اولین بار توسط فردی به نام "وی دای" در سال 1998 در ارتباط با فهرست ایمیل cypherpunks مطرح شد. بیت کوین حول این عقیده بوجود آمد که به جای تکیه بر قدرت های کلان مرکزی، از یک حالت رمزی و پنهان برای کنترل و چاپ و نقل و انتقال پول استفاده شود. این عقیده در شرایطی بیان شد که پول (اسکناس) تنها ابزاری بود که به عنوان وجه برای خرید کالا و خدمات و وام در کشوری با زمینه اجتماعی – اقتصادی خاص مورد قبول عام بود.

برگرفته از : ویکی فارسی بیت کوین

7. تعداد تشکر ها ازmahosseini به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    63
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    61 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahosseini نمایش پست ها
    بیت‌کوین پول دیجیتالی تجربی و غیر متمرکز است که پرداخت های فوری را برای همه و در هر جای دنیا، امکان پذیر می کند. بیت کوین از تکنولوژی peer-to-peer (این تکنولوژی به این معناست که کلیه ی یارانه ها به یکدیگر متصل هستند و برای فعالیت نیاز به سرور ندارند) استفاده می کند که به این معناست که توسط هیچ قدرت مرکزی اداره نمی گردد و کلیه ی معاملات و صدور پول ، از طریق شبکه ی اینترنتی مدیرت و انجام میشود. نرم افزار اصلی بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو تحت لیسانس MIT به بازار آمد. بیشتر نرم افزارهای مربوط به ارباب رجوع از همین لیسانس های با منبع آزاد استفاده می کنند.
    بیت کوین یکی از اولین نمود های مفهومی تحت عنوان crypto-currency یا پول پنهان است که اولین بار توسط فردی به نام "وی دای" در سال 1998 در ارتباط با فهرست ایمیل cypherpunks مطرح شد. بیت کوین حول این عقیده بوجود آمد که به جای تکیه بر قدرت های کلان مرکزی، از یک حالت رمزی و پنهان برای کنترل و چاپ و نقل و انتقال پول استفاده شود. این عقیده در شرایطی بیان شد که پول (اسکناس) تنها ابزاری بود که به عنوان وجه برای خرید کالا و خدمات و وام در کشوری با زمینه اجتماعی – اقتصادی خاص مورد قبول عام بود.

برگرفته از : ویکی فارسی بیت کوین
    عزیز این ها رو من خودمم خونده بودم. ولی می خواستم یکی از دوستان به زبان خودمونی بگه. در هر صورت متشکرم.
    استفاده از این بیت کوین چه اشکالاتی داره مگه؟ چه مزایایی داره؟ با توجه به این که در صفحه ی قبلی دوستان می گفتند باید احتیاط کرد؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    327
    تشکر شده در
    240 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz50Amir نمایش پست ها
    عزیز این ها رو من خودمم خونده بودم. ولی می خواستم یکی از دوستان به زبان خودمونی بگه. در هر صورت متشکرم.
    استفاده از این بیت کوین چه اشکالاتی داره مگه؟ چه مزایایی داره؟ با توجه به این که در صفحه ی قبلی دوستان می گفتند باید احتیاط کرد؟
    ببین اگر این مطالب رو خوندی پس با فلسفه بیت کوین باید آشنا شده باشی
    یکی از دوستان هم پادکستی داره در این رابطه که پیدا کنم برات می فرستم
    اما این پول معایب یه پول مجازی رو داره و مثل نداشتن پشتوانه که البته مدافعان زیادی داره
    یکی از معایبش استفاده در پول شویی می تونه باشه
    مزایا هم ناشناس بودن در استفاده و اینکه هر کسی می تونه اون رو تولید کنه هست
    بحث خیلی مفصلی هست که تنها با جستجو می تونید اطلاعاتتون رو کامل کنید

10. تعداد تشکر ها از mahosseini به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_music نمایش پست ها
    دوست عزیزم این سایت اصلا ایران رو تحریم نکرده.دوستم با ای پی ایرانی تا حالا چند بار درخواست برداشت داده.و پولش هم واریز شده.واقعا سطح علمی این سایت پایینه.
    واقعا برای من جالبه که همش از دوستتون تعریف میکنین در صورتی که ازش سوال میکنیم میگین که دسترسی ندارین.
    عجیبه واسه من واقعا
    این دوستتون که همه چیو بررسی کرده و رفته و پول رو گرفته و معلوم نیست کجاست
    هر وقت خودتون دریافت کردین مبلغ رو اینجا رسید رو بذارین تا ما هم ببینیم

12. تعداد تشکر ها از lpsk70 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lpsk70 نمایش پست ها
    واقعا برای من جالبه که همش از دوستتون تعریف میکنین در صورتی که ازش سوال میکنیم میگین که دسترسی ندارین.
    عجیبه واسه من واقعا
    این دوستتون که همه چیو بررسی کرده و رفته و پول رو گرفته و معلوم نیست کجاست
    هر وقت خودتون دریافت کردین مبلغ رو اینجا رسید رو بذارین تا ما هم ببینیم
    ای داده بی داد.تا چند دقیقه دیگر هم حتما میخواین اتهام جاسوسی بهم بزنید زنگ بزنید پلیس دیگه؟
    گفتم که من به دلایلی شخصی با اون دوستم ارتباط ندارم.شما هم اگر فکر می کنی می تونی مفید واقع شی بیا و پست بده کسب مجبورت نکرده همه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_music نمایش پست ها
    ای داده بی داد.تا چند دقیقه دیگر هم حتما میخواین اتهام جاسوسی بهم بزنید زنگ بزنید پلیس دیگه؟
    گفتم که من به دلایلی شخصی با اون دوستم ارتباط ندارم.شما هم اگر فکر می کنی می تونی مفید واقع شی بیا و پست بده کسب مجبورت نکرده همه
    گرامی من فقط میخوام دوستانی که میان اینجا و میبینن رو مطلع کنم تا چشم بسته حرفی رو گوش ندن
    من از شما رسید دریافت وجه خواستم برای جلب اطمینان (مدرک صحت حرفتون) اما شما همش با کلمات بازی می کنی.
    من با شما که مشکلی ندارم فقط میخوام مطمئن شم.
    شما من رو مطمئن کن و در ضمن به سالای دوستان هم جواب بده.
    اصلا من علاقه شذیذ پیدا کردم که فلسفه این پست رو تا انتها بدونم و منتظرم که شما بفرمایین.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

آقا تو این انجمن به این بزرگی یعنی کسی نیست که بتونه یه ترفند بزنه با وی پی اس رفتیم سایتی نفمن که با وی پی اسیم؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)