نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بالا بردن بازدید واقعی سایت بصورت رایگان

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    161
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    204 پست

پیش فرض بالا بردن بازدید واقعی سایت بصورت رایگان

سلام چندروز پیش یکی از دوستان تاپیکی زدن و سایتی رو معرفی کردن که باعث بالا رفتن بازدید واقعی سایت میشد بنده اول فکر کردم که مثل همین سایتای ایرانی هست که بازدید پنجره ای دارنو پاپ اپ و بنری ولی اصلا اینجوری نبود و اون سایت بازدید اقعی رو به سایت شما میاره و شما خودتون باید شروع کنید به جمع کردن امتیاز
    من یکبار چندساعتی نشستم و شروع کردم به جمع کردن امتیاز نزدیک 15 هزار امتیاز جمع کردم و تاثیر خیلی زیادی داشت
    نمیدونم ازون روز ورودی های گوگلم هم افزایش داشته خالا نمیدونم زبط مال این سایت هست یا چیز دیگه

من که داشتم استفاده میکردم گفتم دوستان دیگه هم استفاده کنن خیلی راحت من مراحل رو مرحله به مرحله میگم

1- اولین قدرم رفتن به لینک زیر و ثبت نام در سایت هست

Get Free Traffic to Your Website or Blog | Traffup

2- برای ثبت نام بروری قسمت مشخص شده کلیک کنید

3- اسم ، ایمیل ، پسورد و کد امنیتی را وارد کنید و سپس روی دکمه مشخص شده در تصویر کلیک کنید ایمیل فعال سازی به همراه 50 امتیاز برای شما ارسال شود

4- از منوی websites برای اضافه کردن و معرفی سایت خود برای add new website را بزنید و همانند تصویر ادرس سایت خودتان را وارد کنید و بروی continue کلیک کنید

5- برای ویرایش تنظیمات امتیازات خود از منوی websites به قسمت my website بروید و بر روی Edit کلیک کنید

6- تمامی قسمت هارو مانند تصویر زیر پر کنید در قسمت امتیاز شما میتوانید به سایت خود از 5 تا 50 امتیاز بدهید اگر امتیاز را بر روی 50 بزارید سایت شما در سطر اول وب سایت ها در همان دسته بندی قرار میگیرد و با هر کلیک بر روی سایت شما از شما 50 امتیاز کم شده و به طرف مقابل 50 امتیاز اضافه میشود ( طبیعتا اگر روی 50 باشه بازدید از سایت شما بیشتر خواهد بود ولی از طرفی باید تلاش بیشتری برای کسب امتیاز کنید متوانید عدد کمتری هم وارد کنید ) بعد از انجام تنظیمات بر روی دکمه مشخص شده در عکس (Edite Details) کلیک کنید

7- جمع اوری امتیاز
    به صفحه اصلی برگردید در سمت چپ دسته بندی هارو مشاهده میکنید در وسط لیست سایت های ثبت شده که داخل دایره کناریه هر سایت امتیاز اون سایت نوشته شده
    اگر شما دنبال امتیاز 50 هستید از بین لیست سایت ها سایتایی که امتیاز 50 رو دارن انتخاب کنید با انتخاب سایت مورد نظر صفحه ای برای شما باز میشود که در بالای ان یک شمارشگر مع*** که برای سایت های 50 امتیازی 15 ثانیه و سایت هایی که امتیاز کمتر دارن مدت زمان کمتری هم دارن مثلا سایتی با امتیاز 5 چیزی حدود 4 ثانیه زمان میبره تا به شما امتیاز بده
    وقتی شمارشگر صفر شما از شما یک سوال تصویری ضد اسپم میپرسه که این عکس چیه وفتی درست جواب دادین به شما 50 امتیاز تعلق میگیره

و در سمت راست سایت میتوانید امتیاز خود را ببینید که اضافه شده است

به همین راحتی و خوشمزگی

پایان

2. تعداد تشکر ها ازVatanDC به دلیل پست مفید

3. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    791
    تشکر شده در
    599 پست

پیش فرض پاسخ : بالا بردن بازدید واقعی سایت بصورت رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط VatanDC نمایش پست ها
    سلام چندروز پیش یکی از دوستان تاپیکی زدن و سایتی رو معرفی کردن که باعث بالا رفتن بازدید واقعی سایت میشد بنده اول فکر کردم که مثل همین سایتای ایرانی هست که بازدید پنجره ای دارنو پاپ اپ و بنری ولی اصلا اینجوری نبود و اون سایت بازدید اقعی رو به سایت شما میاره و شما خودتون باید شروع کنید به جمع کردن امتیاز
    من یکبار چندساعتی نشستم و شروع کردم به جمع کردن امتیاز نزدیک 15 هزار امتیاز جمع کردم و تاثیر خیلی زیادی داشت
    نمیدونم ازون روز ورودی های گوگلم هم افزایش داشته خالا نمیدونم زبط مال این سایت هست یا چیز دیگه

من که داشتم استفاده میکردم گفتم دوستان دیگه هم استفاده کنن خیلی راحت من مراحل رو مرحله به مرحله میگم

1- اولین قدرم رفتن به لینک زیر و ثبت نام در سایت هست

Get Free Traffic to Your Website or Blog | Traffup

2- برای ثبت نام بروری قسمت مشخص شده کلیک کنید

3- اسم ، ایمیل ، پسورد و کد امنیتی را وارد کنید و سپس روی دکمه مشخص شده در تصویر کلیک کنید ایمیل فعال سازی به همراه 50 امتیاز برای شما ارسال شود

4- از منوی websites برای اضافه کردن و معرفی سایت خود برای add new website را بزنید و همانند تصویر ادرس سایت خودتان را وارد کنید و بروی continue کلیک کنید

5- برای ویرایش تنظیمات امتیازات خود از منوی websites به قسمت my website بروید و بر روی Edit کلیک کنید

6- تمامی قسمت هارو مانند تصویر زیر پر کنید در قسمت امتیاز شما میتوانید به سایت خود از 5 تا 50 امتیاز بدهید اگر امتیاز را بر روی 50 بزارید سایت شما در سطر اول وب سایت ها در همان دسته بندی قرار میگیرد و با هر کلیک بر روی سایت شما از شما 50 امتیاز کم شده و به طرف مقابل 50 امتیاز اضافه میشود ( طبیعتا اگر روی 50 باشه بازدید از سایت شما بیشتر خواهد بود ولی از طرفی باید تلاش بیشتری برای کسب امتیاز کنید متوانید عدد کمتری هم وارد کنید ) بعد از انجام تنظیمات بر روی دکمه مشخص شده در عکس (Edite Details) کلیک کنید

7- جمع اوری امتیاز
    به صفحه اصلی برگردید در سمت چپ دسته بندی هارو مشاهده میکنید در وسط لیست سایت های ثبت شده که داخل دایره کناریه هر سایت امتیاز اون سایت نوشته شده
    اگر شما دنبال امتیاز 50 هستید از بین لیست سایت ها سایتایی که امتیاز 50 رو دارن انتخاب کنید با انتخاب سایت مورد نظر صفحه ای برای شما باز میشود که در بالای ان یک شمارشگر مع*** که برای سایت های 50 امتیازی 15 ثانیه و سایت هایی که امتیاز کمتر دارن مدت زمان کمتری هم دارن مثلا سایتی با امتیاز 5 چیزی حدود 4 ثانیه زمان میبره تا به شما امتیاز بده
    وقتی شمارشگر صفر شما از شما یک سوال تصویری ضد اسپم میپرسه که این عکس چیه وفتی درست جواب دادین به شما 50 امتیاز تعلق میگیره

و در سمت راست سایت میتوانید امتیاز خود را ببینید که اضافه شده است

به همین راحتی و خوشمزگی

پایان
    بله ؛
    دقیقا به همین راحتی و خوشمزگی ایشون داره از از کلیک های شما استفاده میکنه ..
    اگر دقت کنید یک لینک خاصی وجود داره : traffup.net/free/?rf=415564410
    شما با کلیک بر روی این لینک باعث آپ گرید شدن ایشون میشید .
    شما بهتر بود لینک traffup.net میگذاشتید .
    بنظرم کار درستی نیست . ( نظر شخصی )
    موفق باشید .
    ویرایش توسط Mihan-Server : August 1st, 2013 در ساعت 09:09

5. تعداد تشکر ها ازMihan-Server به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    161
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mihan-Server نمایش پست ها
    بله ؛
    دقیقا به همین راحتی و خوشمزگی ایشون داره از از کلیک های شما استفاده میکنه ..
    اگر دقت کنید یک لینک خاصی وجود داره : traffup.net/free/?rf=415564410
    شما با کلیک بر روی این لینک باعث آپ گرید شدن ایشون میشید .
    شما بهتر بود لینک traffup.net میگذاشتید .
    بنظرم کار درستی نیست . ( نظر شخصی )
    موفق باشید .
    یک سوال دارم دوست من ؟ ؟ ؟
    اگه مثلا با عضویت شما 150 تا امتیاز به من بده ؟ چیزی از امتیاز شما کم میشه ؟ ؟ ؟
    منم نظر شخصیم رو گفتم ؟
    خوب این امتیاز اگه با رفرار من داده نشه قرار کلا داده نشه ؟ فرقش رو بفرمائید ؟ ؟ ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    161
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    204 پست

up...........................

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    17 پست

فکر میکنم اون سایته مشکل داره ولی این سایت ها از قبیل این نه
    با سلام

افزایش بازدید سایت شما
    کاملا تضمینی و موثر جهت کسب درآمد با افزایش بازدید
    جهت ورود به پرتال افزایش بازدید کلیک کنید
    پشتیبانی:
    admin@1h1.ir

9. تعداد تشکر ها از serok به دلیل پست مفید

عضو انجمن mizbanpars.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    297
    تشکر شده در
    209 پست

August 9th, 2013, 11:34 AM
    ای کاش تاریخ تاپیک رو نگاه میکردید

11. تعداد تشکر ها ازmizbanpars.com به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)