صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 96

موضوع: آیا تا کنون از خط تلفن های الو ایران استفاده کرده اید؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض پاسخ : آیا تا کنون از خط تلفن های الو ایران استفاده کرده اید؟

ایمیل بدید براتون ایمیل کنم رسید رو

2. تعداد تشکر ها ازvahsha به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    161
    تشکر شده در
    114 پست

mtbirir@yahoo.com
    فقط بفرمایید چرا اسم شرکت رو دروغ گفتید

5. تعداد تشکر ها ازmtbirir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mtbirir نمایش پست ها
    mtbirir@yahoo.com
    فقط بفرمایید چرا اسم شرکت رو دروغ گفتید

آقا مودب باشید لطفا
    این شرکتی که شما گفتید باهاشون تماس بگیرم
    آریان رسانه پارس
    من با مسئولان این شرکت تماس گرفتم و اونها گفتن ما راجع به کارمون با آقای تکلو صحبت کردیم و ایشون درست اصل موضوع رو ....
    حتما فایل صوتی رو هم که میفرمایید گوش دادید.در ضمن ایشون گفتن از سازمان تنظیم ، مجوز اپراتوری تلفن ثابت دارن که من بلافاصله به استناد به فایل صوتی مکالمه شما و ایشون که یک نسخه هم به سازمان ارسال کردم ،هم بخش بازرسی و هم بخش امنیت شبکه ، به کل از صدور چنین مجوزی بی اطلاع بودن و فروش هر گونه خدمات اینچنینی رو منوط به کسب مجوز اپراتوری تلفن که فقط برای 5 شرکت صادر شده دونستن و گفتن پیگیری میکنن.

در ضمن من به دنبال خرید سرویس بودم برای یک ارگان ، و شما فرمودید که این توانایی رو دارید .من هم محق به تحقیقات در خصوص این مطلب جهت بستن قرارداد بودم.و خوب سازمان تنظیم ، الو تهران رو مجبور کرد که خط واگذار کنه به من و بقیه .بخاطر اینکه اونها داشتن شماره هاشونو به صورت بلاک های بالای 10K میفروختن و این غیر قانونی بود.و با ضحی برخورد شد.
    در آخر با این که شما کلی حرف های تایید نشده زدید ، ادب حکم کرد که من ، شما رو به دروغگویی متهم نکنم
    ویرایش توسط vahsha : February 22nd, 2014 در ساعت 08:46

7. تعداد تشکر ها ازvahsha به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

ظاهرا اینها یک تیم حرفه ای خارجی هستند که این سیستم رو پیاده سازی کردن در ایران و خیلی فراتر از این سیستم های VOIP معمولی است که همشون فقط PBX هستن.
    اگر غیر از این بود سازمان فقط به اینها اجازه فعالیت در این بخش رو نمی داد
    این مطلب روداشتم میخوندم، فقط به خاطر این جمله دوم مجبورم کردید ثبت نام کنم در سایت!
    نمیدونم این تاپیک واین فروم در چه سطحی است ولی در کل
    این جمله دوم من رو خیلی تحت تاثیر قرارداد!

دوست عزیز شما زیاد درگیر مباحث فنی نباش، معمولا علت صدور مجوز (خصوصا در موارد خاص که به شرکتهای معمولا انگشت شمار مجوز داده میشه ) به نظر شما دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه! البته کلی می پرسم
    احتمالا شما واردتر هستین و با توجه به مواردی که گفتین بعید میدونم ندونین!

فایل تماستون باشرکت رو10 بار گوش دادم
    mtbirir عزیزببخشید رک میگم شاید حرفم ناراحتتون کنه ولی اگه قبل از گوش دادن فایل صوتی، به نوشته ها و نوع درخواستهایی که ازتون میشه بیشتر توجه کنین، باعث میشه هر پیشنهادی رو قبول نکنین, ایشون دارن تحقیق میکن به هر دلیلی که مهم هم نیست, شما نمیپرسین انتشاراتی 100 خط رو برای چی میخواد! واز جمله:

:

ببخشید زیاد سئوال میکنم.چون به این بحث علاقه مندم
    من به صورت ترانک در یک جای صابت و برای یک شرکت میخوام که کار انتشاراتی انجام میده
    در ضمن من به دنبال خرید سرویس بودم برای یک ارگان
    ویرایش توسط webdot : March 12th, 2014 در ساعت 02:44

9. تعداد تشکر ها ازwebdot به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

سلام
    من از الو تهران یک خط دارم متاسفانه مشکلانی داره
    یک با وجود داشتن اینترنت با سرعت دریافت دو مگا بیت و ارسال 512 کیلو بیت روی سرور های داخل ایران صدا با قطع و وصلی زیادی مواحه هست
    پینگ تا سرور الو تهران کمتر ده میلی ثانیه است
    متاسفانه پشتیبانی ضعیف دارن اکثر اوقات تشریف ندارن
    نداشتن کنترل پنل مناسب برای مدیریت خط با توجه به اینکه خودشان رو اپراتور دوم ثابت می دانند
    عدم امکان استفاده از تجهیزات موجود مشتری و بسیاری مشکلات دیگر

11. تعداد تشکر ها ازtaha1986 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,136
    تشکر تشکر شده 
    3,574
    تشکر شده در
    1,994 پست

من از وایمکس مبین نت استفاده می کنم
    و مدم خودش تلفن داره
    من نمی تونم استفاده کنم؟

آماده برای سرمایه گذاری بر روی پروژه های شما

13. تعداد تشکر ها ازdownloaddl به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    29 پست

سلام
    من نمایندگی فروشش رو گرفتم.تا حالا هم نزدیک 200 تا نصب کردم و فروختم.فقط 5-6 تا مشکل دارن که دقیقا مشکل اینرنتشون هست
    راجع به پشتیبانی حق با شماست و من هم این گله رو دارم بهشون که ظاهرا دارن مشکلشو حل میکنن و به من قول دادن تا پایان اردیبهشت پشتیبانی 24 ساعته داشته باشن.
    روی وایمکس هم بدون مشکل کار میکنه.مشکل قطعی صدا رو فقط مشترکینی که روی اینترنتشون Jiter و Time out دارن مواجه هستن .اینو من مطمئن هستم چون رو این مسئله خیلی باهاشون پیگیری کردم و از نظر فنی هم علت دیگه ای نداره.
    در کل من امید دارم سرویسشون با این هزینه مکالمه ارزون پایدار بمونه ولی اینو میدونم کلا همه تو الو تهران عوض شدن و کلا شرکت اصلا آدمهای قبلی توش نیستن و همه چیزش عوض شده.حتی کارمندهای فروش هم عوض شدن.یه دفعه هم انگار این اتفاق افتاد

15. تعداد تشکر ها از vahsha به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

دومین اپراتور سراسری تلفن ثابت کشور با اخذ مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مشهد پیاده‌سازی شده و به زودی در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، منصور کبیری اظهار داشت: دومین اپراتور سراسری تلفن ثابت کشور بر اساس مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این حوزه فعالیت می‌کند.
    وی ادامه داد: در حال حاضر، پایلوت این طرح در مشهد پیاده‌سازی شده و به زودی در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.
    مدیرعامل دومین اپراتور سراسری تلفن ثابت افزود: سرویس‌های این اپراتور، بر اساس شبکه نسل آینده (NGN ) ارائه می‌شوند که در زمره جدیدترین فناوری‌های مورد استفاده در این حوزه محسوب می‌شود . این فناوری این امکان را فراهم می‌کند تا سرویس‌ها در کوتاهترین زمان و با هزینه کمتر در اختیار کاربران قرار گیرد .
    کبیری با اشاره به توسعه شهرها و نیاز به استفاده از فناوری‌های جدید تصریح کرد: بر اساس مطالعات صورت گرفته، در حال حاضر سرعت شهرسازی و ایجاد واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی، از توسعه تلفن ثابت پیشی گرفته است؛ از سوی دیگر تلفن ثابت، بهترین بستر برای فعالیت‌های اقتصادی، بنگاه‌های تجاری و کسب و کارها محسوب می‌شود.
    مدیر عامل مگ‌تل، فعالیت‌های اپراتور دوم سراسری تلفن ثابت را مبتنی بر IP عنوان کرد و گفت: با بومی کردن این فناوری، زمینه ارائه سرویس با سرعت بالا به متقاضیان فراهم می‌شود.
    وی با اشاره به دیگر ویژگی‌های استفاده از این فناوری تاکید کرد: علاوه بر تنوع سرویس و کاهش هزینه‌ها، به کمک NGN می‌توان در مکان‌هایی که امکان پیاده‌سازی اینترنت یا اینترانت وجود دارد ، تلفن ثابت واگذار کرد.
    کبیری در خصوص تعرفه سرویس‌های این اپراتور، گفت: سرویس‌های تعریف شده با 30 درصد تخفیف نسبت به تعرفه های مصوب سازمان تنظیم مقررات رادیویی ارائه می‌شوند و متناسب با نوع سرویس و شرایط ارائه، امکان ارائه تخفیف تا 70 درصد نیز وجود خواهد داشت.

17. تعداد تشکر ها از taha1986 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    29 پست

تلفن ثابت هوشمند با نام "الو تهران" به متقاضیان عرضه می شود

ictpress - نسل جدید تلفن های ثابت هوشمند که بر پایه تکنولوژی " ngn " بنا شده از امروز دوشنبه در تهران و با نام تجاری "الو تهران" به متقاضیان عرضه می شود که این خطوط قابلیت تماس تصویری و ارسال پیامک را خواهد داشت.

به گزارش ictpress ؛ اولین خدمات تلفن هوشمند که بر پایه نسل جدید شبکه های مخابراتی" ngn "عرضه می شود توسط شرکت ضحی کیش به عنوان یکی از اپراتورهای دارای پروانه فعالیت خدمات تلفن ثابت بخش خصوصی در تهران ارائه خواهد شد.
    حق اتصال این خطوط که با کد 96 آغاز شده و دارای 8 شماره است مانند خطوط تلفن ثابت مخابرات 52 هزار تومان است اما تعرفه مکالمات از طریق این خطوط 50 درصد ارزانتر از خطوط فعلی تلفن ثابت در کشور بوده به نحوی که بابت خرید بسته های 500 دقیقه ای مکالمه شهری، بین شهری و موبایل با این خطوط، مشترک ماهانه مبلغ 19900 تومان می پردازد که این رقم برای تلفن های ثابت فعلی مخابرات رقمی حدود 46 هزار تومان خواهد بود. در همین حال مکالمه نامحدود با خطوط " الو تهران" در طی یک ماه نیز هزینه ای حدود 24 هزار و 900 تومان خواهد داشت.
    تلفن ثابت هوشمند قابلیت مکالمه تصویری، تماس داخلی رایگان بین مشترکان، ارسال پیام کوتاه، قابلیت جابجایی، کنفرانس تلفنی سه جانبه و منشی تلفنی نرم افزاری را دارد و ضبط پیام و ارسال آن از طریق ایمیل و ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه و دریافت ریزمکالمات به صورت آنلاین از دیگر امکانات این خطوط است.
    استفاده از خطوط تلفن ثابت "الو تهران" نیازمند دارا بودن خطوط اینترنت پرسرعت از سوی مشترک و گوشی های مخصوص این خطوط است که متقاضی برای دریافت آن باید به دفاتر خدمات ارتباطی سراسر تهران که طرف قرارداد با شرکت ضحی کیش هستند مراجعه کنند.
    انتقال تکنولوژی نسل جدید تلفن های ثابت از طریق شرکت "جوم" سوئد در ایران صورت گرفته و این فناوری از سوی شرکت "جوم کیش" که نماینده انحصاری فروش خطوط الوتهران است بومی سازی شده است.
    شماره های رند خطوط الو تهران نیز با توجه به ترکیب شماره آن در سه نوع طلایی 500 هزار تومان، نقره ای 350 هزار تومان و برنز 150 هزار تومان به فروش می رسد.
    تلفن هوشمند ثابت تا یک ماه آینده توسط شرکت تعاونی منتظران عدل گستر یکی دیگر از اپراتورهای بخش خصوصی در مشهد و بابل به نام "الو ایران" عرضه عمومی خواهد شد.
    این اولین گام بخش خصوصی دارای مجوز تلفن ثابت در کشور است و تا پیش از این عرضه تلفن ثابت در انحصار شرکت مخابرات ایران بود که این خطوط بر بستر فیبر بوده و تنها قابلیت مکالمه را دارد اما خطوط تلفن ثابت تصویری بر بستر ip عرضه می شود و از طریق مودم اینترنت پرسرعت کارایی خواهد داشت.
    براین اساس هم اکنون شرکت ضحی کیش با سه شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت آسیاتک، اوراکل و عصر ارتباط داده ها برای تامین اینترنت پرسرعت مشترکان این خطوط قرارداد منعقد کرده است.
    حق السهم دفاتر خدمات ارتباطی نیز برای فروش خطوط "الو تهران" 5 هزار تومان بابت هر خط درنظر گرفته شده است.
    نسل جدید تلفن های ثابت هوشمند که بر پایه تکنولوژی – ngn – بنا شده از امروز دوشنبه در تهران و با نام تجاری "الو تهران" به متقاضیان عرضه می شود که این خطوط قابلیت تماس تصویری و ارسال پیامک را خواهد داشت.
    براساس اين گزارش، اولین خدمات تلفن هوشمند که بر پایه نسل جدید شبکه های مخابراتی – ngn – عرضه می شود توسط شرکت ضحی کیش به عنوان یکی از اپراتورهای دارای پروانه فعالیت خدمات تلفن ثابت بخش خصوصی در تهران ارائه خواهد شد.
    حق اتصال این خطوط که با کد 96 آغاز شده و دارای 8 شماره است مانند خطوط تلفن ثابت مخابرات 52 هزار تومان است اما تعرفه مکالمات از طریق این خطوط 50 درصد ارزانتر از خطوط فعلی تلفن ثابت در کشور بوده به نحوی که بابت خرید بسته های 500 دقیقه ای مکالمه شهری، بین شهری و موبایل با این خطوط، مشترک ماهانه مبلغ 19900 تومان می پردازد که این رقم برای تلفن های ثابت فعلی مخابرات رقمی حدود 46 هزار تومان خواهد بود. در همین حال مکالمه نامحدود با خطوط " الو تهران" در طی یک ماه نیز هزینه ای حدود 24 هزار و 900 تومان خواهد داشت.
    تلفن ثابت هوشمند قابلیت مکالمه تصویری، تماس داخلی رایگان بین مشترکان، ارسال پیام کوتاه، قابلیت جابجایی، کنفرانس تلفنی سه جانبه و منشی تلفنی نرم افزاری را دارد و ضبط پیام و ارسال آن از طریق ایمیل و ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه و دریافت ریزمکالمات به صورت آنلاین از دیگر امکانات این خطوط است.
    استفاده از خطوط تلفن ثابت "الو تهران" نیازمند دارا بودن خطوط اینترنت پرسرعت از سوی مشترک و گوشی های مخصوص این خطوط است که متقاضی برای دریافت آن باید به دفاتر خدمات ارتباطی سراسر تهران که طرف قرارداد با شرکت ضحی کیش هستند مراجعه کنند.
    انتقال تکنولوژی نسل جدید تلفن های ثابت از طریق شرکت "جوم" سوئد در ایران صورت گرفته و این فناوری از سوی شرکت "جوم کیش" که نماینده انحصاری فروش خطوط الوتهران است بومی سازی شده است.
    شماره های رند خطوط الو تهران نیز با توجه به ترکیب شماره آن در سه نوع طلایی 500 هزار تومان، نقره ای 350 هزار تومان و برنز 150 هزار تومان به فروش می رسد.
    تلفن هوشمند ثابت تا یک ماه آینده توسط شرکت تعاونی منتظران عدل گستر یکی دیگر از اپراتورهای بخش خصوصی در مشهد و بابل به نام "الو ایران" عرضه عمومی خواهد شد.
    این اولین گام بخش خصوصی دارای مجوز تلفن ثابت در کشور است و تا پیش از این عرضه تلفن ثابت در انحصار شرکت مخابرات ایران بود که این خطوط بر بستر فیبر بوده و تنها قابلیت مکالمه را دارد اما خطوط تلفن ثابت تصویری بر بستر ip عرضه می شود و از طریق مودم اینترنت پرسرعت کارایی خواهد داشت.
    براین اساس هم اکنون شرکت ضحی کیش با سه شرکت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت آسیاتک، اوراکل و عصر ارتباط داده ها برای تامین اینترنت پرسرعت مشترکان این خطوط قرارداد منعقد کرده است.
    حق السهم دفاتر خدمات ارتباطی نیز برای فروش خطوط "الو تهران" 5 هزار تومان بابت هر خط درنظر گرفته شده است.

این خبر تابحال 1719 مرتبه مشاهده شده است.
    شماره خبر:9857
    تاریخ درج خبر:۱۳۹۰ سي خرداد
    ساعت درج خبر:1418

- - - Updated - - -

http://ictpress.ir/Default,fa-IR,ICTPress,Content,NewsDetail,Key,9857.aspx

19. تعداد تشکر ها ازvahsha به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام

خیر

چه گونه باید استفاده کنم

21. تعداد تشکر ها از iranvip.us به دلیل پست مفید

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)