صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: حجم پنل های byethost !؟

عضو انجمن bijans آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    98
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    103 پست

پیش فرض پاسخ : حجم پنل های byethost !؟

بابا جان فضای شما کم نمی شه! 20 گیگ به ازای هر فایل! کجا کم شده این محدودیت؟!
    http://www.netsazan.com
    info [@] netsazan DOT com

شرکت نت سازان روشن اندیش

2. تعداد تشکر ها از bijans به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط htfearless نمایش پست ها
    این جواب تیک ای که من برای این مشکل چند مدت پیش زدم.

Your hosting plan has unlimited disk space, but not unlimited files!

Each file uses an inode on the server, you are limited to 180,000 inodes or files.

Htfearle -- 395208 21425200 21455200 31536 180000 200000

you are using 31536 inodes at this time.

درسته که محدود هست من هم منکر این حرف نیستم. اما چیزی که برای من جالب بعد از مثلا آپلود یک فایل از این حجم ماکسیموم کم میشه.

یا وقتی سایتی میزنم از این حجم کم میشه.
    یا زمانی که گالری عکس را با تعدادی عکس بروز میکنم از این حجم کم میشه و در آخر هم به صفر میرسه !
    ترجمه صحیح سطر اول : پلن هاستینگ شما از لحاظ فضا نامحدود است اما از لحاظ تعداد فایل محدود است

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
    [color="red"]پلن هاست شما از نظر فضا نامحدود هست اما از نظر فایل محدود نیست.
    این ترجمه اشتباه است
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

5. تعداد تشکر ها ازbehrooz_iri به دلیل پست مفید

عضو جدید htfearless آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    72
    تشکر شده در
    59 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bijans نمایش پست ها
    بابا جان فضای شما کم نمی شه! 20 گیگ به ازای هر فایل! کجا کم شده این محدودیت؟!
    تعجب من همین است ، شما میگید که این حجم کم نمیشه اما من می بینم که داره کم میشه.

عکس صبح

الان

7. تعداد تشکر ها از htfearless به دلیل پست مفید

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_iri نمایش پست ها
    ترجمه صحیح سطر اول : پلن هاستینگ شما از لحاظ فضا نامحدود است اما از لحاظ تعداد فایل محدود است

---------- post added at 04:31 pm ---------- previous post was at 04:27 pm ----------

این ترجمه اشتباه است
    ممنون.حق با شماست.
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

9. تعداد تشکر ها از mohsen1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

با ftp ميتوني نامحدود اگر فايل نامحدودي پيدا كردي !!! آپلود كني اين محدويت هم طبيعه و 20 گيگ خيلي خوب گذاشته جاست هاست فك كنم 25 مگ گذاشته بود

11. تعداد تشکر ها از Rapid به دلیل پست مفید

عضو جدید RAYMOON آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام خدمت دوستان منم همین مشکل رو دارم از نماینده این شرکت آقا مصطفی خریداری کردم کلا همچیش خوبه حرف نداره ولی یه گیری تو کارشون هست که باید خیلی تیز باشی تا متوجه بشی منم اوایل از Upload files سی پنلم استفاده نمی کردم برای انتقال از فایل زیلا استفاده میکردم ولی یه روز یه سر زدیم دیدم بله نوشته از 20 گیگ میتونی 10 گیگ دیگه آپلود کنی من الان حدود 3 ماهی است دارم استفاده میکنم اولش فکر کردم شاید در ماه اینجوری باشه دیدم نه داره میاد پاین فکر کنم اگه اینجوری باشه تا چند ماه دیگه صفر بشه فکر کنم این شرکت بایت هاست داره سر ملت ایرانی کلاه میزاره

البته من برای آقا مصطفی پی ام دادم ادرس این پست روهم براشون فرستادم منتظر ایشون هستیم تا جواب بگیریم
    ویرایش توسط RAYMOON : March 9th, 2010 در ساعت 02:55

عضو دائم Woshka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    1,524
    تشکر شده در
    1,078 پست

سر دنیا داره کلاه میزاره
    سرویس زایگانش هم آشغاله معلوم نیست lxadmin چیه D:
    فروش سرور مجازی
    http://www.maroonhost.net/vps-hosting.html
    مارون هاست
    برای خرید سرور تماس بگیرید 09123773197

عضو انجمن Mostafa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    147 پست

با سلام خدمت دوستان

اول از اینکه دیر رسیدم عذر خواهی می کنم به دلیل این که هر روز 8 ساعتی درگیر دانشگاه هستیم.
    اولا اینکه ByetHost یکی از بزرگترین سرویس دهنده های اینترنتی در دنیا است و هم اکنون حدود 42 سرور فقط جهت Shared Hosting ها دارند و با یک حساب کتاب کوچک حدود 12000 کاربر فقط از سرویس های Shared استفاده می کنند مضاف بر اینکه CPU تمام سرور ها 16 هسته ای می باشد. ظرفیت هارد سرور هم چند ترابایت است ( RapidLeech SVN را نصب کنید تا مشاهده کنید) و مثل سایر افراد ، با 2 سرور اختصاصی زندگی شون رو نمی چرخونند !
    ملاک اصلی در سرویس های Shared همانطور که عزیزان می دانند CPU Load اکانت ها می باشد. اگر قرار باشد که شما با پرداخت 40$ در سال فضای کاملا نامحدود + پهنای باند نامحدود داشته باشید پس سایت هایی مثل بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ، رپیدشیر ، مگاآپلود و... بهتر هست نروند سرور بخرند و بیان از همین سرویس های بایت هاست استفاده کنند !
    ثانیا حجم Plan ها نامحدود است اما برای آرشیو فایل نمی توانید استفاده کنید. (طبق قوانین) سرویس های Shared گزینه خوبی برای سایت هایی با بازدید روزانه تا 1500 نفر هستند و بیشتر از این سرور های مجازی گزینه بعدی و پس از آن سرور اختصاصی است. Plan های هاست دیگری نیز برای آپلود و دانلود موجود هستند (Business Class Hosting و سرور های مجازی)
    اگر جای ابهامی بود بفرمایید تا بحث کنیم + ایده آل فکر کنیم !
    Woshka عزیز شما هم سرویس رایگان ByetHost استفاده کردید در مورد بقیه سرویس ها پیش داوری می کنید! سرویس رایگانی که بیش از 400 هزار کاربر دارند، اگر قرار باشد که Byet امکانات بالایی قرار بدهد بهتر بود شرکت خیریه هاستینگ اینترنتی ByetHost میزدند به جای Byethost Internet Services.
    اگر هم ناراضی هستید می توانید Money Back بزنید و بروید از سایر سرویس دهنده های ایرانی که هم کارشان خوب است + هم قیمت هاشون استفاده کنید.
    ویرایش توسط Mostafa : March 9th, 2010 در ساعت 09:58

عضو جدید MOHSEN-1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    80
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    29 پست

با سلام طبق برسی های من که از قوانین این شرکت کردم کسی که بره این سرویس ها رو بخره (پلن نامحدودش)یعنی خود کشی تمام

همون کلاه شرعی که سرمون میزاند تو ایران خب بابا به کاربرای ایرانی میگفتید تا بفهمند مثلا شما نماینده فارسی زبونش

هستید در ابتدا به مشتری هاتون دروغ نگید بگید که 20 گیگ بیشتر نمی تونه آپکنه و آرشیو تا مشتری بفهمه مشکل ما

تو ایران اینه که هیچکی راست نمی گه همه دارن دورغ میگن مثل آب خوردن تقریبلا همه سرویس دهندگان ایرانی همین

جوری هستند
    (با عرض پوزش از سرویس دهندگان داخلی ولی حقیقت داره ) هزاران

مورد رو دیدم که اینجوری هست اکثرا هم کاربر گول تبلیغات و قیمت پاین رو میخوره هیچ تکرار میکنم هیچ ضمانتی وجود

نداره که به شما همیشگی سرویس بدن هر کی هم میگه دروغ میده یه جا سرویس بگیرید که نماینده رسمی شرکت

رو داشته باشه یا اینکه میگه سرور دارن تو فلان جا چک کنید ببینید مال خودشونه یا نه من دیدم یک نفر می خواد

سرویس بگیره پولش دست 10 نفر ردو بدل میشه تا به نماینگی برسه تقریبا همه دارن ادعا میکنند فروشنده هستند و

سایت باز میکنند غافل از اینکه همون سایت هم دست پنجم یا شیشم هست

شاید این حرف ها برای اراعه کنندگان هاست داخلی خیلی سنگین باشه ولی بیاید دلمان به حال مردم بدبخت کشورمان بسوزه که با چه بدبختی دارن از شما خرید میکنند و به فکر جیب خود نباشیم که بیشتر گیرمان بیاید

با راست گفتن به مشتری چیزی از دست نمی دهید این که می گوید کسی که 40 دلار بیشتر نداره بده همون قدر میتونه سرویس بگیره توهین بزرگی به ملت هست شما ادعا میکنید همچی نامحدوده بعد می گوید کاربر پول بیشتر بده آش بشتر بخره این که نشد حرف کاربر تبلیغ شمارو دیده گفتید سالی 90 دلار نامحدود تو تبلیغ شرکت هم نامحدود ولی از کجا باید قوانینی که به زبون انگلیسی نوشته رو ترجمه کنه اون شمارو میشناسه شما باید توضیح بدهید تا متوجه شود نه که بگید تو بیا اونش بامن بعد کاربر می بینه خیلی زحمت کشیده برای سایتش حلا یا باید قید سایتو بزنه یا باید پول بیشتر بده پولی که ابتدا قرار نبود از قیمت اصلی فراتر بره توصیه میکنم به کاربران که با آگاهی کامل خرید کنند به حرفهای رنگارنگ فروشندگان بسنده نکنند

میدونم 1001 انتقاد از من میکنید ولی باید فکر کاربران بود تا فکر خودتان و جیبتان این موضوع در مورد تمامی سویس دهندگان داخلی بود نه شخص خاصی همه همین جور هستند الان هم شاید بعضی بگویند نه ما همیشه راست میگیویم

و شما اقا Mostafa بهتره تو سایت خود زیر پلان هاتون بنویسید آپلود نامحدود نیست و قوانین سایت بایت هاست رو ترجمه شده در سایت خود قرار بدهید و به مشتری توضیح کامل دهید

از حرف راست هم ناراحت نشوید قصد من بدنام کردن سایت شما و نمایندگی شما نیست سایت شما در زمینه هاست رایگان خوبه البته برای طراحان و برنامه نویسان

این حرف های من چیزی از ارزشهای شما و سایت شما کم نمی کنه ولی بیاید به مشتری راست بگوید نه در اینجا توضیح دهید خوب بود همین مطلب رو تو سایت خود هم منتشر میکردید

با تشکر از همه//////////

16. تعداد تشکر ها از MOHSEN-1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

يعني با ftp و ليچ هم نميشه بيشتر از 20گيگ آپ كرد؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)