نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل گم شدن آی پی

عضو انجمن PDhost.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    566
    تشکر شده در
    450 پست

پیش فرض مشکل گم شدن آی پی

سلام آقایون من از giga-international یم سرور core i7 خریدم . یک مشکلی براییم پیش اومده که کسی نمی دونه چی کارش باید بکنم .

ببینید من دادم دیتا سنتر centos 5 64 bit نصب کرد . که خوب به دلیل مشخصات سرور اصلا 32 بیت جواب نمیده چون 12 گیگ رم هست ... بعد هم گفتم برایم یک hypervm نصب کرد.

مشکل اینه که وی پی اس هایی که داخل هایپر وی ام تعریف می می کنم هر 4 ساعت آی پی رو گم می کنند . سرور مشکل نداره چون آی پی اصلی سرور که مانیتورینگ روش هست هیچ وفت داون نمی شه اما هاپیر وی ام روی وی پی اس ها این طوری داره بازی در میاره و کلافه ام کرده . هر شب که می خوابم یا پشت سیستم نیستم فوری سرور وی پی اس ها رو داون می کنه و همه مشتری هام صداشون دراومده

من این طوری عمل کرده ام . در هایپر وی ام یک سرور با لوکال هاست هست که آی پی اصلی مانیتورینگ روش قفل و تعریف شده است . یک مشتری تعریف کردم . یک پلان و یک سرور مجازی . یک Ip pool تعریف کردم و دی ان اس هایی که داده بودند بهم و آی پی دوم رو توی اون ست کردم . و بعد از آی پی پول یک آی پی رو به وی پی اس داده ام .
    اما حتی قبل از اینکه هیچ کانفیگی کنم یا حتی سی پنل رو نصب نکرده بودم و سایتی روی وی پی اس نبود یک بار این اتفاق که پینگ آی پی وی پی اس از دست برود پیش آمد . فکر کردم سی پنل نصب کنم و سرویس منیجر سی پنل کنترل اپاچی و آی پی رو دستش بگیره مشکل حل میشه یا حداقل ریست می کنه میاره بالا خودش رو اما متاسفانه مشکل از هایپر وی ام هست .

برای حل این مشکل یک راه فقط پیدا شده . اون هم اینکه :
    1- آی پی وی پی اس رو پاک می کنم
    2- در صفحه اصلی هایپر وی ام آی پی رو به سرور اصلی و لوکال هاست میدم تا پینگ آی پی بر گرده
    3- دوباره آی پی رو از لوکال هاست پاک می کنم
    4- دوباره آی پی رو به وی پی اس می دم و پینگ وی پی اس بر می گرده.

اگر مراحل 2و 3 رو انجام ندم و فقط آی پی وی پی اس رو پاک کنم دوباره ست کنم درست نمیشه.
    رمانی که پینگ آی پی وی پی اس از بین میره از روت سرور میشه رفت داخل وی پی اس
    vzctl enter 110

اما در اینجا پینگ دامین های داخلی روی وی پی اس رو داره اما پینگ اینترنت یعنی مثلا ping google.com رو نداره.

راه حلی به نظرتون میرسه ؟

اگر که مشکل از تنظیمات داخلی هایپر وی ام یا وی پی اس می بود که اصلا نباید درست میشه اما اینکه میاد بالا بعد 4 ساعت داون میشه عجیبه .

من همیشه وی پی اس داشته ام و مشکلی با امنیت و نصب سی پنل و مود های مورد نیازم نداشته ام تا حالا اما این سرور کامله و دیتا سنتر میگه کسی که سرور رو برات خریده باید پشتیبانی بهت بده . کسی هم که سرور رو برایم خریده سرش خیلی شلوغه و یا اینکه سر در نمیاره از این مشکل . حالا این طرف که بلد نیست مشکلم رو حل کنه دیتا سنتر هم که میگه تو مشتری مستقیم ما نیستی و جواب نمیده . مشتری ای هم که این سرور رو براش گرفتم حتما اصرار داشت که همین سرور رو از همین گیگا در آلمان فقط برایش بگیرم . که اینم این طوری شد . گیگا آلمان 70 یورو برای نصب می خواست و من برای اینکه بتونم این پول رو ندم از کسی که از اونجا سرور زیاد گرفته خریدم که این طوری شد ...

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    566
    تشکر شده در
    450 پست

104 پاسخ : مشکل گم شدن آی پی

آقا اگر کسی واقعا بتونه این مشکل رو حل کنه هزینه اش رو هم حاضرم بدم ... لطفا کسائی که مطمئن هستند به من ایمیل بزنند.
    پشتیبان سرور که نتونست حل کنه . 5 6 نفر از دوستان هم تاحالا اومدن در سرور اما نتونستن مشکل رو حل کنند .
    گیگا که ساپورت نمی ده و میگه سرور ها مون بدون پشتیبانی هست ! ...

سایت ها هم که فیکس هر 4 ساعت یک بار داون میشن...

عضو دائم nimafire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل گم شدن آی پی

به ای دی من پیام ارسال کن عزیز

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    566
    تشکر شده در
    450 پست

امیدوارم شما بتونی این مشکل عجیب رو حل کنی . من در یاهو شماره تلفنم رو برای شما گذاشتم .
    ایمیل من هم : pdinformatics@gmail.com هست . لطفا سریع یا ینده تماس بگیرید . ممنون

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    566
    تشکر شده در
    450 پست

آقایون کسی که سر درنیاورد که سرور من چشه ... به هر جال من با کلک رشتی سرور رو بالا نگه داشتم ...

yek cronjob baraye oon code ke peida kardam nevshtam

از آنجایی که کران جاب ها نیاز به فایل دارند برای اجرا و کامند مستقیم رو دیتکت نمی کنند
    یک اسکریپت سرچ کردم و پیدا کردم که اون کار رو برام انجام میده.
    و دادمش به سرور... حل شد...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)