صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: بسته های آموزشی سیسکو ccna و ccnp کاملا فارسی. بزودی آموزش فارسی دیتاسنتر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : بسته های آموزشی سیسکو ccna و ccnp کاملا فارسی. بزودی آموزش فارسی دیتاسنتر

نقل قول نوشته اصلی توسط NetGear نمایش پست ها
    سلام
    آقا من بسته آموزشی ccna شما رو خریدم. خیلی خوب بودم. واقعا اینو میگم که خیلی کامل تدریس کرده آقای مهندس سقائی. خدا ازشون راضی باشه. تا اینجا که خیلی خوب بوده و تدریس همه مطالب کتاب رو در بر گرفته و بصورت کامل و رسا آموزش داده شده.

من منتظر بسته آموزشی ccnp هم هستم. لطفا موقعی که آماده شد به بنده هم اطلاع بدید. ممنون میشم و باز تشکر میکنم. راستی یه سوال: چرا من وقتی میخوام تو قسممت دانلود که لینکش رو داده بودید از طریق ایمیل ، وقتی میخوام تو قسمت دانلود وارد بشم ، بوزر پسورد میخواد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر. م شعاعی از زنجان

با سلام
    ممنون از اظهار لطف شما. ما همیشه بدنبال تامین نظر مشتریان عزیزمون هستیم. در مورد سوالی که داشتید باید بگم دسترسی به دانلودها محدود شده به اعضای سایت. یعنی شما باید در سایت ثبت نام کنید (خیلی سریع و راحت اینکار انجام میشه) ، سپس با نام کاربری و رمزتون وارد سایت بشیدف در این حالت دیگه به همه دانلودها دسترسی خواهید داشت.

موفق باشید. اگر باز هم سوالی بود در خدمت هستم.
    یا علی ع مدد

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : بسته های آموزشی سیسکو ccna و ccnp کاملا فارسی. بزودی آموزش فارسی دیتاسنتر

با سلام ، شعاعی عزیز
    ممنون از اظهار لطفا شما. ما سعی کردیم بسته های آموزشی تولیدیمون با بهترین کیفیت و بصورت بسیار کامل ارائه بشه و هیچ نکته فنی را از قلم نیاندازیم. امیدوارم راضی باشید و همیشه ما رو بعنوان مرجع آموزشیتون انتخاب کنید.

اما در مورد سوال شما: دلیلش این هست که دسترسی به همه دانلودها فقط برای کاربران سایت اجازه داده شده ، بنابراین نیاز هست که شما (خیلی آسون و سریع) در سایت ثبت نام کنید ، با نام کاربریتون وارد بشید تا بتونید به راحتی به همه دانلودهای ارزنده و البته رایگان موجود در سایت (مانند فیلمهای آموزشی رایگان ، Ebook های جدید ، جزوه های فارسی و ...) دسترسی پیدا کنید.

با سپاس فراوان. اگر باز سوالی باشه در خدمتم.
    www.Kait-co.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NetworkMapper نمایش پست ها
    با سلام
    شرکت کایت تولید کننده بسته های آموزشی (CBT) بصورت کاملا فارسی و براساس استانداردهای بین المللی افتخار دارد تا ارائه محصولات CCNA و CCNP-Route روبه دوستان معرفی کند.

ویژگیهای این محصولات:

- تولید بصورت کاملا استاندارد بر مبنای مالی مدیای آموزشی بصورت کاملا فارسی

- ساخت اسلایدهای کامل فارسی توسط استاد دوره.

- تدریس براساس صفحه به صفحه و پاراگراف به پاراگراف کتابهای بین المللی دوره.

- ارائه نمونه سوالات آزمون های بین المللی.

- ارائه جزوه فارسی.

- ارائه کتابچه پیکربندی (Lab Manual) بصورت بسیار کامل و به ازای هر درس ، بهمراه توضیحات و سناریوی فارسی.

- امکان دریافت مدرک.

دانلود فیلمهای آموزشی رایگان ، دانلود جزوه های فارسی و EBOOK های کمیاب بصورت رایگان ، دانلود نرم افزارهای مورد نیاز مانند GNS3 و IOS های آن بصورت رایگان و انواع خدمات دیگر بهمراه معرفی دقیق و کامل محصولات شامل :

- دسترسی به دموهای بسته های آموزشی.
    -دسترسی به سیلابس تدریس شده در دوره ها و ... در:

www.kait-co.com

و ... به زودی بسته آموزشی راه اندازی و پیکربندی Passive و Active دیتاسنتر بصورت کاملا فارسی و کاربردی ارائه خواهد شد...
    منتظر خبرهای خوب ما باشید

خوشحال میشیم دوستان عزیز سایت رو دیده و نظرات خودشون رو در اینجا اعلام کنند. منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.
    www.kait-co.com
    موفق باشید انشاا...

با سلام
    من سایت و محصولات شما رو دیدم. دموها رو هم دانلود کردم و با دقت دیدم. حقیقتش من تا الان چندتایی سی دی آموزشی فارسی خریدم ، مخصوصا مال شرکت ... و آقای ... (بدلیل اینکه غیبت می شد و درست نبود اسم نبردم) ولی واقعا اون چیزی که میخواستم نشد و خیلی بچه گونه بود. به شدت از اصطلاحات انگلیسی استفاده می شد ، مطالب فقط در حد یک Lab Manual بود و استاندارد تدریس نشده بود ، اما واقعا آموزشهای تولیدی شما خوب و قابل قبوله ، این رو از دموها میشه متوجه شد.
    من بسته آموزشی CCNA و CCNP رو خریدارم. براتون هم اس دادم. لطفا پیگیری بفرمایید.
    در ضمن ، بسته آموزشی CEH و شبکه مایکروسافت کی آماده میشه؟ لطفا توضیح بدید.

با سپاس و تشکر.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

سلام دوست عزیز ، ممنون. خیلی از دوستان اظهار لطف کردن و ما رو بیش از پیش شرمنده. انشاا... که تو ارائه محصولات آموزشی مفید شرمنده شما عزیزان نشیم.

در مورد سوالتون:
    بسته آموزشی CEH آخر تابستون انشاا... آماده است و البته بسیار کاملتر از خود کتاب CEH هم هست.
    در مورد بسته آموزشی شبکه مایکروسافت باید بگم هنوز شروع نکردیم ، اما به امید خدا تا آبان ماه آمادش میکنیم.

موفق باشید انشاا... | www.kait-co.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

دوستان عزیز یک انتقادی کرده بودند در مورد قولی که ما داده بودیم توی سایتمون برای ارائه محصول CCNP-Route 1 . ما قول داده بودیم که این محصول آموزشی رو تا انتهای تیرماه آماده بکنیم ، اما آماده نشد.
    دلیلش رو بنده توضیح بدم ، چون خیلی از دوستان عزیز و محترم گله داشتند:
    ما خیلی دقت به خرج دادیم که کیفیت بسته آموزشی بالا باشه (کیفیت محتوایی وآموزشی عالی داشته باشه) ، برای مثال تک تک آزمایشگاههای عملی موجود در بسته آموزشی باید قبل از انتشار و تدریس توی بسته ، تست و اجرا بشه تا ما از عملکردش مطمئن بشیم. خب این یکی از دلای اصلی هست که وقت میگیره. دلیل دوم هم کارهای جانبی بسته آموزشی هست ، مانند منوی برنامه ، کارهای گرافیکی مورد نیاز و ... که اینها هم به نوبه خودش از ما زمان میگیره. بهر حال ما از همه دوستان عذرخواهی می کنیم و سعی می کنیم که حداکثر تا 12 مرداد این بسته آموزشی آماده بشه.
    برای همه آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

ضمنا آخرین اخبار (که شامل اعلام دقیق تاریخ ارائه بسته های آموزشی هم میشه) توسط ثبت نام شما در سایت ، بلافاصله بهتون اطلاع رسانی میشه.
    پس لطفا در سایت ثبت نام کنید تا سریعتر از اخبار جدید مطلع بشید. این رو هم عرض کنم که ثبت نام بسیار سریع و آسان انجام میشه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط networkmapper نمایش پست ها
    با سلام
    شرکت کایت تولید کننده بسته های آموزشی (cbt) بصورت کاملا فارسی و براساس استانداردهای بین المللی افتخار دارد تا ارائه محصولات ccna و ccnp-route روبه دوستان معرفی کند.

ویژگیهای این محصولات:

- تولید بصورت کاملا استاندارد بر مبنای مالی مدیای آموزشی بصورت کاملا فارسی

- ساخت اسلایدهای کامل فارسی توسط استاد دوره.

- تدریس براساس صفحه به صفحه و پاراگراف به پاراگراف کتابهای بین المللی دوره.

- ارائه نمونه سوالات آزمون های بین المللی.

- ارائه جزوه فارسی.

- ارائه کتابچه پیکربندی (lab manual) بصورت بسیار کامل و به ازای هر درس ، بهمراه توضیحات و سناریوی فارسی.

- امکان دریافت مدرک.

دانلود فیلمهای آموزشی رایگان ، دانلود جزوه های فارسی و ebook های کمیاب بصورت رایگان ، دانلود نرم افزارهای مورد نیاز مانند gns3 و ios های آن بصورت رایگان و انواع خدمات دیگر بهمراه معرفی دقیق و کامل محصولات شامل :

- دسترسی به دموهای بسته های آموزشی.
    -دسترسی به سیلابس تدریس شده در دوره ها و ... در:

www.kait-co.com

و ... به زودی بسته آموزشی راه اندازی و پیکربندی passive و active دیتاسنتر بصورت کاملا فارسی و کاربردی ارائه خواهد شد...
    منتظر خبرهای خوب ما باشید

خوشحال میشیم دوستان عزیز سایت رو دیده و نظرات خودشون رو در اینجا اعلام کنند. منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.
    www.kait-co.com
    موفق باشید انشاا...

با سلام خدمت شما
    آقاجون بسته های آموزشیتون خیلی عالیه. خداییش کفم برید. البته ظرفیت تعریف و تمجید داشته باشید ها ... (:
    من بسته آموزشی ccna و ccnp رو میخوام. اونطور که تو سایت گفتید ٰ بسته ccnp 12 مرداد آماده میشه. حتمیه دیگه؟ عقب نمیافته که؟
    با توجه به اینکه در مورد ceh هم هیچ آموزش استاندارد و مالتی مدیای حرفه ای به زبان فارسی نیست ٰ لطفا سریعتر اون رو آماده کنید.

با تشکر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FJ2013 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    آقاجون بسته های آموزشیتون خیلی عالیه. خداییش کفم برید. البته ظرفیت تعریف و تمجید داشته باشید ها ... (:
    من بسته آموزشی ccna و ccnp رو میخوام. اونطور که تو سایت گفتید ٰ بسته ccnp 12 مرداد آماده میشه. حتمیه دیگه؟ عقب نمیافته که؟
    با توجه به اینکه در مورد ceh هم هیچ آموزش استاندارد و مالتی مدیای حرفه ای به زبان فارسی نیست ٰ لطفا سریعتر اون رو آماده کنید.

با تشکر

با سلام
    ممنون از شما. بله بسته آموزشی CCNP-Route 1 12 مردادماه انشاا... آماده است. سعی میکنیم که دیگه عقب نیافته. در مود CEH هم در حال آماده سازی اون هستیم و بدلیل اینکه قیمت اون یکم بالاتر خواهد بود ، به زودی اطلاع رسانی بابت پیش خریدش انجام میشه تا امکان خرید ارزان تر اون برای همه فراهم بشه.
    با تشکر-مدیریت فروش

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)