صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 , از مجموع 21

موضوع: شکایت قانونی از یک فرد - راهنمایی لطفا

عضو انجمن shahab-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,519
    تشکر تشکر شده 
    2,040
    تشکر شده در
    1,394 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت قانونی از یک فرد - راهنمایی لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi_sh نمایش پست ها
    پلیس فتا زنگ میزنه طرف میگه الو طرف که میبینه بجای شماره نوشته پلی س س س س س فت ا ا ا ا لرزه به تمام وجودش افتاده با صدایی دربو داغون میگه نوکرتم بعد که هنوز آب دهنشو قورت نداده بش میگن فردا آژانس میگری صاف میای اینجا اطلاعات هاست رو هم میریزی تو یه ظرف میاری با خودت اگه نیاری 3132132131 جریمه میشی !!
    من دوست ندارم این بحث رو کش بدم اما بعضی وقتها پست دوستان رو میبینم احساس میکنم اینجا اروپاس شاید اشتباهی شده همه میگن ایرانه ، مرد مومن تو روز روشن میان میگن مدرک دانشگاه فروشی چند صد میلیون طرف زده به جیب سالهاس شاکیا میرن پلیس فتا طرف شماره ثابت اعتباری همه چیشم معلومه حتی شهر سکونتش !! یا موارد دیگه و کلاهبرداریای دیگه کیو گرفتن ؟ کیو جریمه کردن ؟ پلیس فتا و ساختن بدبختای وبلاگ نویس و 10 تا جون ساده که هنوز استفاده اولیه از اینترنت امن و راههای جلوگیری از شناسایی شدن تو اینترنت رو بلد نیستن شناسایی کنه 202 مورد جرم بزنه تحویل مقامات بده ! چندتا لینک از مالباخته ها بدم ؟
    یه کلمه کلاهبرداری اینترنتی سرچ کن ببین چند صدتا سایت و انجمن میاد بالا از 10 هزار تومن تا میلیون میلیون که طرف رفته به حساب شخصیش و آب از آب تکون نخورده !
    نمیخوام بی اعتمادی بینتون بوجود بیاد اما کمی با دید باز و دیدن تمام جوانب موضوع بد نیست پلیس فتام برای من و شما فتاس دوستان اگه لازم میدونن بیش از 100 مورد کلاهبرداری های مختلف رو اینجا لینک میذارم 1 موردش رو با فامیلتون اصلاً رئیس کل پلیس فتا خود شمایید من حرفی ندارم یک مورد این اخاذی ها رو رهگیری کردید و حقوق مالباخته ها رو از همین طریق دادید میگم من اشتباه کردم ! از دید من قدرت تصدیق کارگروه مجرمانه تو فضای مجازی خیلی بیشتره تا پلیس فتا البته جسارت نشه بلاخره اونام زحمت میکشن سازمانی تشکیل دادن و تبلیغات وسیعیم دارن اما امیدوارم بیشتر بجای تبلیغات و اخبارهایی که تاییدشون سخته جامع عمل واقعی به روند بررسی ها و پیگیریهای مالباخته ها بپوشونن

بحث دادسرا و طرح شکوائیه هم که مطرح میکنم یه پرونده ای میشه برای طرف این بنده خدا هم با پیگیری های زیادش می تونه حتی حکم بستن حساب طرف و خیلی از مسائل رو بگیره چون مشابه این مورد رو دیدم
    شما میگی برو داد سرا برای شکایت آخه تو دادسرا اسم "وبسایت بیاد" میفرستن واسه فتا
    خرید هاست داخل ایران با سازگاری کامل با وردپرس به همراه درایو SSD NVMe
    دانلود انواع قالب وردپرس و اسکریپت در اسکریپت 98

2. تعداد تشکر ها از shahab-f به دلیل پست مفید

3. # ADS

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)