صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: سرور مناسب برای سایت فیلم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مناسب برای سایت فیلم

درود

نمیدونم چرا بعضی ها فقظ به فکر ماهی گیری هستند!!!!
    خجالت داره!!!! بخش آموزش هست چرا به نفع خودتون راهنمایی می کنید؟؟؟
    کی گفته هتزنر و به خصوص رداستیشن برای سایت فیلم مناسب هست؟؟؟؟؟!!!!!!
    اولا که این دو دیتاسنتر تابع قوانین به شدت سخت کپی رایت هست
    خدایی نکرده متوجه امر بشن کل سرور رو بدون هیچ تعارفی ترمنیت می کنند!!!!!

دوم مثل این که دوستان از وضعیت هارد های رداستیشن و هتزنر مطلع نیستند؟ یا شاید نمیدونند سایت فیلم چه میزان لتنسی هارد رو بالا میبره!!!!!
    با سرمایه مردم برای سود و نفع خودتون بازی نکنید!!! اگر هم اطلاعات ندارید بی مورد و روی شک و احتمال کسی رو راهنمایی نکنید!!!!

در مجموع استارتر محترم چند نکته رو برای تهیه این سرور مد نظر داشته باشید:
    1-دیتاسنتر از کار شما مطلع باشه و مشکل با نوع فایل هایی که آپلود می کنید نداشته باشه
    2-از هویت شما با خبر باشند و مشکلی با هویت شما نداشته باشند
    3-هارد حتما و حتما تاکید می کنم وستر دیجیتال باشه و به جای یک عدد هارد 1 ترابایت بهتر هست فشار سرور رو روی دو هارد 500 متمرکز کنید مهمترین عامل سرورهای سایتی مثل سایت فیلم یا دانلود کشش هارد و مدیریت i/o هست که اگر دقت نشه پهنای باند رو نمی تونید تا حداکثر استفاده کنید و علاوه بر کندی سرور سرعت دانلود هم به شدت کاهش خواهد داشت
    4-روی پهنای باند و پورت حساسیت لازم رو داشته باشید.هتزنر یا او وی اچ یا ایکس ال هاست همه پورت 100 دارند به صورت معمول و مناسب کار شما نیست شما حداقل نیاز به پورت یک گیگابیت اشتراکی دارید و گرنه با 20 دانلود همزمان سرور شما مابقی کانکشن های دانلود رو مسدود خواهد کرد
    5-سعی کنید انتخابی کنید که نهایت اطمینان رو نسبت به تغییر در ماه های آینده داشته باشید هر روز که حجم فایل های شما افزایش پیدا کنه انتقال اون به سرور دیگه سخت تر و تا حدی غیر ممکن میشه!!! لذا در انتخاب دیتاسنتر/واسطه/نوع سخت افزار سرور خیلی دقت کنید

2. تعداد تشکر ها ازiranian-portal به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    146
    تشکر شده در
    104 پست

از هاردهای هتزنر مطلع هستم عزیز و به هیچ عنوان هم به کسی توصیه نشده در ضمن رد استیشن محشره برا کارشون برند هاردهاشون که مثل هتزنر W D Green نیست که واسه سیستم خانگی باشه
    شما شبکه قدرتمند رد استیشن رو دارید زیر سوال می برید به همین راحتی - برای هارد Western Digital Black ,RE4 مناسبه Seagate هم خوبه
    رد استیشن به دلیل اینکه از Raid700 بهره نمیبرید مشکل دارید چون عزیزان به فکر جیبشون هستند H700 باشه هیج مشکلی نداره و عالی است
    بنده OVH رو در ابتدا توصیه می کنم که امروز سرورهای جدید هم اضافه کرده و قیمتاشون حرف نداره در ضمن سوپرمایکرو هم هستند

شما چرا اینقدر خودت رو از بقیه جدا می دونی . اطلاعاتتون غلطه و تکذیب می کنم.
    در مورد هتزنر تایید میکنم چندین تاپیک هم تکرار کردم ولی در مورد رد استیشن کذبه
    ویرایش توسط ParsNetwork : June 30th, 2013 در ساعت 23:42

5. تعداد تشکر ها از ParsNetwork به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

سرور خوب برای سایت فیلم میتونه همین سرورهای کوچک و کمصرف Supermicro باشه که پردازنده i3 دارند و هارد های 2TB وسترن دیجیتال RE4 داشته باشند.
    با کانفیگ وب سرور NginX به تنهایی که بهترین وب سرور برای سایت های فیلم هست , اگر سایتتون هم برای کاربران ایرانی باشه زیاد مشکل ایجاد نمیشه ,
    بارها و بارها شده سایت های فیلم داخل آمریکا مثل دیتاسنتر Colocrossing و Datashack میزبانی کردیم , مشکلی پیش نیامده.
    درکل سرورهای هاست دانلود باید روی قدرت هارد و کانفیگ وب سرور برای فایل هاستینگ تمرکز بشه.

7. تعداد تشکر ها از danitfk به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    581
    تشکر تشکر شده 
    1,013
    تشکر شده در
    822 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian-portal نمایش پست ها
    درود

کی گفته هتزنر و به خصوص رداستیشن برای سایت فیلم مناسب هست؟؟؟؟؟!!!!!!
    اولا که این دو دیتاسنتر تابع قوانین به شدت سخت کپی رایت هست
    خدایی نکرده متوجه امر بشن کل سرور رو بدون هیچ تعارفی ترمنیت می کنند!!!!!

دوم مثل این که دوستان از وضعیت هارد های رداستیشن و هتزنر مطلع نیستند؟ یا شاید نمیدونند سایت فیلم چه میزان لتنسی هارد رو بالا میبره!!!!!
    با سلام

کلا این موارد رد میکنم

چون با ین 2 دیت سنتر کار کردم جز بهترن ها هست
    هتزتر هم کیفیتش عالی هم قیمتش
    بار ها گفتم رد استیشن و هتزنر علی هستند اما نکات + و - خاصی زیادی دارند
    رد استیشن اجازه ارسال میل نداره برای مثال
    هتزنر پرت عالی ارائه میکنه اما قیمت پهنای باند بسیار گران هست نسبت به رد استیشن
    هتزنر قیمت سرور عالی و مناسب هست ولی رد استیشن بسیار گرانتر هست
    هتزنر 90% وارز هست و هیچ گونه ایرادی نمیگیره برای کپی رایت و .... فقط اختار میده که این مورد تمام دیتا سنتر ها میدن جز لیزوب مگر شکایت قانونی بشه و 4 ساین بزرگ فیلم در این دیتا سنتر داریم بدون مشکل و حدود 30 ترا فایل هست برای 2 سال و اصلا هم بدون اخطار ترمینت و ... نمیکنه کاملا کذب هست قضیه ترمینت و 1 سال ریسلر هتزنر هستیم و از تمام قوانین این دیتا سنتر اگاهیم

در مورد هارد هم بارها اعلام شده ما ایرا نیها متاسفانه نه جنبه داریم نه شناخت به قطعات و فکر میکنیم هارد مقاوم ترین قطعه هست در صورتی که برعکس هست با رم و هر بلای میخایهم سرش میاریم در تمام دیتا سنتر ها هارد ها هیچ فرقی با هم نمیکنه از لحاظ کیفیت چون اصلا اقتصادی نیست هارد بی کیفیت استفاده بشه و بسوزه بعد از 1 هفته و .. و مدام خرج بذاره رو دس خودش دیتا سنتر

این ادمین سرور باید شناخت داشته باشه و این موارد تنظیم و کانفیگ کنه برای مشتری که مشکلی پیش نیاد برای هارد و ....

که متاسفانه همه برای خودشان یک پا ادمین فول هستن و بدون رعایت این موارد خراب کاری میکنن و تقصیر سر دیتا سنتر میذارن یا ادمین یا فروشنده سرور و ... دیوار کوتا تر از دی سی یا فروشنده سرور نیست

یا تشکر
    حسینی

09374329173

9. تعداد تشکر ها ازmariean به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    146
    تشکر شده در
    126 پست

دوست عزیز سلیقه ها متفاوت هست و معمولا هرکس با هرجایی که کار میکنه به شما پیشنهاد میده.
    شماا میتونید تو بخش فروش تاپیک بزنید و شرایط تون بگید و از سسرویس دهنده هم درخواست توضیح کنید متناسب با نیاز خودتون.
    اینطور سریع تر به نتیجه میرسید.

11. تعداد تشکر ها ازCaspian-Server به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    620
    تشکر شده در
    403 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nirvanna نمایش پست ها
    پیشنهاد من اینه که یا hetzner آلمان بگیرین یا redstation انگلیس
    xlhost خوبه اما بالایی ها به نظرم بهترن
    توسط خیلی شرکتا هم می تونین بگیرین ، واسطه هستن و اصلا مشکلی از نظر تحریم بودن به وجود نمیاد .
    در مورد رد استیشن هم با شما موافقم وای هتزنر نیز خلق و خوی همین دیتا سنتر ovh رو داره... در ضمن مشکلات هارد در این دیتا سنتر بسیار شایع است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ParsNetwork نمایش پست ها
    xlhost به درد شما نمی خوره عزیز شما سایت دانلود می خوای بزنی 3 ترابایت ترافیک خیلی پایینه
    از ovh تهیه کنید
    با تمام احترام به نظر شما ولی ovh به درد ایشون نمیخوره چون که این عزیز که سابقه مدیریت سرور نداره... این دیتا سنتر هم یکی از عجیب ترین دیتا سنتر های دنیا است که بدون دلیل سرور رو قطع میکنه بدون هیج دلیل خاصی... دیگه اونقدری در مورد اسن دیتا سنتر پست زده شده که حرف منو تصدیق کنه.

13. تعداد تشکر ها از liveserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsnetwork نمایش پست ها
    از هاردهای هتزنر مطلع هستم عزیز و به هیچ عنوان هم به کسی توصیه نشده در ضمن رد استیشن محشره برا کارشون برند هاردهاشون که مثل هتزنر w d green نیست که واسه سیستم خانگی باشه
    شما شبکه قدرتمند رد استیشن رو دارید زیر سوال می برید به همین راحتی - برای هارد western digital black ,re4 مناسبه seagate هم خوبه
    رد استیشن به دلیل اینکه از raid700 بهره نمیبرید مشکل دارید چون عزیزان به فکر جیبشون هستند h700 باشه هیج مشکلی نداره و عالی است
    بنده ovh رو در ابتدا توصیه می کنم که امروز سرورهای جدید هم اضافه کرده و قیمتاشون حرف نداره در ضمن سوپرمایکرو هم هستند

شما چرا اینقدر خودت رو از بقیه جدا می دونی . اطلاعاتتون غلطه و تکذیب می کنم.
    در مورد هتزنر تایید میکنم چندین تاپیک هم تکرار کردم ولی در مورد رد استیشن کذبه
    دوست عزیز اولا که بنده بی طرف پست ارسال کردم و پستم جنبه پیشنهاد فروش نداشت
    اما شما مشخص هست دارید سنگ سرورهای خودتون رو به سینه میزنید!!!!!
    رد استیشن رو همه میشناسن دو ضعف بسیار عمده داره
    اول مشکل هارد هست که اگر اوایل خوب باشه بعد از مدتی به سرعت کل سرور رو کند و غیر کارآمد می کنه
    که پیشنهاد شده حتما به حتما رید بسه هاردها جهت جلوگیری از این مشکل
    دوم پورت رداستیشن به صورت پیش فرض خیلی ضعیف هست برای چنین کاری
    رداستیشن بهترین پورت رو میده اما اگر هزینه کنید نه به صورت پیش فرض خرید کنید!
    برای چنین کاری صرف اقتصادی وجود نداره که هزینه پورت بشه وقتی دیتاسنتر های دیگری هستند پورت قوی تری ارائه کنند

ovh هم که برای چنین کاربردی قابل بحث نیست!!! سرورهای این دیتاسنتر مجدد پورت مناسبی برای این کار ندارند ضمن این که تنها تعداد محدودی از سرورهای این دیتاسنتر امکان آپگرید سخت افزاری دارند!!! لذا برای کسی که بخواد کار طولانی مدت بکنه و نیاز به آپگرید داشته باشه مناسب نیست!!!! به قوانین و کپی رایت و خیلی از مسائل خیلی کوچک هم حساس هست که زود سرور رو ساسپند یا ترمنیت می کنه لذا برای یک مدیر سرور با تجربه میانی مناسب هست!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mariean نمایش پست ها
    با سلام

کلا این موارد رد میکنم

چون با ین 2 دیت سنتر کار کردم جز بهترن ها هست
    هتزتر هم کیفیتش عالی هم قیمتش
    بار ها گفتم رد استیشن و هتزنر علی هستند اما نکات + و - خاصی زیادی دارند
    رد استیشن اجازه ارسال میل نداره برای مثال
    هتزنر پرت عالی ارائه میکنه اما قیمت پهنای باند بسیار گران هست نسبت به رد استیشن
    هتزنر قیمت سرور عالی و مناسب هست ولی رد استیشن بسیار گرانتر هست
    هتزنر 90% وارز هست و هیچ گونه ایرادی نمیگیره برای کپی رایت و .... فقط اختار میده که این مورد تمام دیتا سنتر ها میدن جز لیزوب مگر شکایت قانونی بشه و 4 ساین بزرگ فیلم در این دیتا سنتر داریم بدون مشکل و حدود 30 ترا فایل هست برای 2 سال و اصلا هم بدون اخطار ترمینت و ... نمیکنه کاملا کذب هست قضیه ترمینت و 1 سال ریسلر هتزنر هستیم و از تمام قوانین این دیتا سنتر اگاهیم

در مورد هارد هم بارها اعلام شده ما ایرا نیها متاسفانه نه جنبه داریم نه شناخت به قطعات و فکر میکنیم هارد مقاوم ترین قطعه هست در صورتی که برعکس هست با رم و هر بلای میخایهم سرش میاریم در تمام دیتا سنتر ها هارد ها هیچ فرقی با هم نمیکنه از لحاظ کیفیت چون اصلا اقتصادی نیست هارد بی کیفیت استفاده بشه و بسوزه بعد از 1 هفته و .. و مدام خرج بذاره رو دس خودش دیتا سنتر

این ادمین سرور باید شناخت داشته باشه و این موارد تنظیم و کانفیگ کنه برای مشتری که مشکلی پیش نیاد برای هارد و ....

که متاسفانه همه برای خودشان یک پا ادمین فول هستن و بدون رعایت این موارد خراب کاری میکنن و تقصیر سر دیتا سنتر میذارن یا ادمین یا فروشنده سرور و ... دیوار کوتا تر از دی سی یا فروشنده سرور نیست

یا تشکر
    حسینی

09374329173
    بحث شما از نظری منطقی هست
    به هر حال هر دیتاسنتری مزیت ها و معایبی داره و فقط مربوط به هتزنر نیست که + و - داره
    اما این دیتاسنتر مناسب چنین کاری نیست
    تجربه شخصی کار با 4 سرور این دیتاسنتر مشکل جدی هارد بود
    روی هر 4سرور یک نوع هارد بود (3ترابایت)
    مصرف هارد هر سرور کمتر از 800 گیگ بود
    به حدی لتنسی هاردها بالا بود که وی پی اس ریموت نمی شد
    چندین بار درخواست تعویض هارد داده شد که گفتن هارد نیست صبر کنید
    به حدی هم یکبار این موضوع رو کش دادن که یکی از هاردها سوخت آخرش!!!!
    هتزنر دیتاسنتری اقتصادی هست که نسبت به قیمت کیفیت متعادلی ارائه می کنه
    اما برای چنین کاری شک نداشته باشید گزینه ها و دیتاسنترهای بهتری هم هست

15. تعداد تشکر ها ازiranian-portal به دلیل پست مفید

عضو انجمن redbull آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    386 پست

به زبانی ساده تر از redstation بگیرید :دی .هم قیمتهاش مناسبه هم پهنا باند در تمامی آفرهاش نامحدود هست که این از همه براتون مهمتره چون بخش اصلی کار شما دانلود و آپلود هست.از نظر آپتایم هم از همه بهتره

17. تعداد تشکر ها از redbull به دلیل پست مفید

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

چرا کسی از هلند نمی گه/؟

19. تعداد تشکر ها از arc1o0 به دلیل پست مفید

عضو انجمن compiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    443 پست

باز یه نفر سوال کرد همه افتادن به جون هم!! آدم شک میکنه بعضی ها سهام دار بعضی از DC ها باشن
    یکی از بهترین انتخابات سرور های هلنده

leasweb
    ecatel
    worldstream
    ....

21. تعداد تشکر ها از compiler به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)